Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madinnpanic

styl emo

Polecane posty

Gość .belli.
Ja uważam, że osoby które źle się wyrażają o emo chcą tylko zaszpanować. Muszą coś widzieć w tym emo, bo inaczej nie wchodzili by na tą stronę forum. Chyba że chcą pokazać jak bardzo są "antyemo". To jest bezsensu. Ten temat jest dla ludzi którzy chcą czegoś się dowiedzieć o STYLU emo. I dla tych co chcą im pomóc. Inni po co tutaj wchodzą? Po to żeby skrytykować ten styl? Niech sobie założą inny, nowy temat i tam wyzywają emo. Tutaj robicie to dla szpanu. I OSOBIŚCIE UWAŻAM: ŻAL MI WAS. Mam 12 lat. CHciałabym być emo ( tylko z wyglądu) , ale nie wiem czy to nie jest zbyt wcześnie. Jedni mówią, że jestem za młoda i chcę wiedzieć czy mają rację. Moja mama jest przeciwna temu stylowi i grzywkom na twarzy. Jak mogę ją przekonać? Jest trochę staromodna... I jeszcze coś: gdzie mogłabym kupować ciuchy w tym stylu? Szukam w często polecanych Housach i Croppach ale nic nie znalazłam... Będę jeszcze patrzyła do lumpów, bo tam nie ma dwóch takich samych rzeczy, a ja chcę być niepowtarzalna. Być emo chcę powolutku. Aby ludzie się przyzwyczaili do nowej mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łasica-chillout-everbody
Belli zastanów się czy to ma sens? Ten styl opiera się GŁÓWNIE na muzyce. Jeżeli podoba Ci się taki wygląd ,to możesz się tak wyglądać. Jednak jak w tak młodym wieku zaczniesz się czesać w tym stylu , to momentalnie zniszczysz sobie włosy.Makijaż tak ciemny i ciężki nie jest odpowiedni dla 12 latki. To jest twoja decyzja, ja ubieram się w stylu scene przez co czasem zdarzają się niezbyt miłe komentarze ludzi,ale tym się nie przejmuję. Mam 15 lat, a włosy zniszczyłam farbowaniem,prostowaniem,tapirowaniem i toną lakieru. Nie chcę Cię zniechęcać,ale nie uważam iż to styl odpowiedni dla 12 latki. Ciuch w tym stylu znajdziesz w sklepach internetowych tj.: -glovestar.pl -hottopic.com oraz w sklepach sieciowych tj.: -H&M -House -Vans -Cropp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .belli.
Dzieki. Wiem ze jestem za mloda na taki mocny make-up i na farbowanie, ale układać włosy... sama nie wiem. dzieki za pomoc. poszukam w tych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitkaaaP
Powiem tak/ styl emo jest fajny troche bez życia ale Spoko:) nareście ktoś zauważa "kolor czarny" Fajrancki jest ubiór ich i inne dodatki. :P:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mineto
Żeby być emo wyciągnij se kręgosłup i strzel se minete, a później potnij cipke i odkroj wargi sromowe żeby uformować nowego penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oo..pff,Punk.Girl.!
Ooo..FUUUU.! Emo to nie styl.! to jakieś gówno..zciągnięte z punk'u..dla tych co punk jest za straszny.! Sweet ciuszki róż z czarnym spinki w kształcie kokardek w grzywce..charakteryzuje emoski.. Jedynie to chłopaki emo są wpożo.. dłuższe pocieniowane włosy, koszule, trampki i torba na ramie..och cudeńko.! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×