Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madinnpanic

styl emo

Polecane posty

Gość ffff
jak dla mnie to jest to pojebane ..Kurwa wszyscy udają nie wiadomo kogo tylko poto zeby myslec ze sa fajni a chuj prawda i tak nie sa fajni.. Mi sie podoba osobiescie jak sie maluja ubierają ale ludzie bez przesady !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ostatnio córka pokazywala w internecie to styl emo to nie tylko chodzenie na czarno i jak powiedziala to tez subkultura i muzyka. i dalej prubuje mnie przekonac zebym pozwoliła jej ubierać sie w tym stylu ale ja jestem na nie. Może powinnam dac jej i temu stylowi szanse ?????????????????? sama niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emo girl
Ja jestem emo a ma 14 lat i myślę ze wiek nie ma nic do rzeczy zgadzam sie z niektorymi osobami ktore piszą ze kazdy emo jest inny... a i lubie jezeli ludzie ubierają sie tak jak my ale zachowują sie "normalnie" jak to wy mowicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emo girl
beta99 daj jej szanse tylko jej powiedz zeby sie nie ciela bo wedlug mnie to jest glupota i mowi to wszystkim emolom :) pozdrawiam was kochani :*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda11339
beta99 --> No to już są wasze sprawy nie musisz na ogłaszać na forum... ŻYCZĘ WAM WSZYSTKIM FORUM-OWICZOM WESOŁYCH ŚWIĄT... :):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emokitty
ludzie wy w ogóle nie rozumiecie naszego stylu;// wiec po co gadacie takie głupoty??? i własnie nie masz racji,bo styl włosów u EMO to są KRóTKIE a nie DłUGIE włosy....eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale macie problemy
Ja osobiście nie mam pojęcia o emo-muzyce ale styl jako styl jest wg mnie bardzo fajny :) Lepsze to niż różowe bluzeczki z cekinami i solarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emokitty-nie wiem jak można "nie rozumieć stylu" :P Styl to styl,może się podobać albo nie. Sami robicie z siebie motłoch."My","wy".To nie wojna :D Emo to wielki przerost formy nad treścią.W końcu się z tego wyrasta,ale i tak dość przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne sa dzieci emo :| co jest fajnego w wiecznym narzekaniu i smuceniu sie? brrr a moze po porstu chodzi o slepe podarzanie za moda... mam nadzieje ze jak wiele innych juz niedlugo ten styl odejdzie w zapomnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiedzaca_Samiii
Mi osobicie styl podoba się ale . . . ( ah zawsze jest jakieś ale . ) podoba mis sę sam styl ubierania a te wszystkie zachowania humory cięcia mi się nie podobają. Niech ktoś się ubiera w stylu emo jak mu się to podoba, ale z tymi humorami i resztą to już przesada. A może ten styl mi się podoba dla tego że sama nie mogę go "nosić" bo nie należe do "szkieletów", a osób przy kości w stylu EMO nie spotkałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym stylu nie chodzi ocięcie sie ani o chodzenie ciągle przygnębionym.Emo osoba to normalna osoba tylko inaczej sie ubiera .Tak przynajmniej powiedziała mi córka mam do niej pelne zaufanie.Mam nadzieje że mnie nie zawiedzie.Maluje sie tylko na weekendy.Pozdrawiam wszystkich emowców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patti.
Czytając to wszystko aż mi oczy wychodziły na wierzch. NIE MA STYLU EMO.!!! Jest emo muzyka i jak już ktos napisał 'charakter' , ponieważ emo wzięło się od emotional. Emo są wrażliwe i płaczą. Nosząc bluzeczki w tęczę, obwieszając się koralikami i innymi duperelami, nosząc rurki, trampki i spineczki we włosach nie będziecie emo. Emo teraz stało się trendi. i wszyscy chcą być emo. czytałam w BRAVO , ponieważ koleżanka mi pokazała.(bo nie czytam pisemek takich) Jak być emo.? załamało mnie to. Emo się jest z charakteru nie z wyglądu. Ja osobiście lubię ubrania w kratkę, owoce, nosze trampki, słucham muzyki emo itp, ale nie uważam się za emo. Bo nie mam takiego charakteru. I napiszę, że osoby, które piszą, że chcą być emo. nie są rozpieszczonymi gówniarami, ale POZERKAMI.!!! aa. i każde emo jest inne. Nigdy ich dogłębnie nie poznamy, ale naprawde ubawiłam się przy czytaniu niektórych wpisów. ;)) Ps. Przepraszam za literówki, ale szybko pisałam. ;)) Pozdrawiam. ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda12
to kompletna bzdura! jeśli ktoś uważa ze styl emo nie istnieje to jest chyba jakis zacifany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda12
ja tez sie ubawiłam czytajac twój wpis ,patti!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMOGIRL80
JAK TO NIE MA STYLU EMO ???? PRZECIERZ JEST !!! JA JESTEM (A RACZEJ BĘDĘ ;)) EMO !!! WIEM EMO TO NIE TYLKO STYL TYLKO TEŻ MUZYKA I STYL ŻYCIA. A I EMO SIĘ NIE TNĄ !!! I EMOBOY TO NIE GEJE !!!! JA TEŻ SIE UBAWIŁAM CZYTAJĄC TWOJ WPIS PATTI !! ;) POZDRAWIAM WSZYSTKICH EMOWCÓW ;) P.S. SORRY ZA BŁEDY ORT. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patti,powiadasz ,że lubisz owoce? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmoGirl
Ej sorry ,, Waniliowy_budyniu czy jak ci tam nas nie obchodzi to co myślą o nas ludzie ! my sie śmiejemy z zwykłych ludzi ! niech myślą co chcą nas to nie obchodzi !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmoGirl
dobrze zrobiłaś ze zaufałaś córce :) Beato99 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty999
ubierac sie jak emo nie swiatczy ze musisz nim byc ,styl emo mi sie podoba ale bez przesady bycie emo to tragedia jest to osoba zamknieta w sobie,emocjonalna i ciagle smutny i płaczacy oraz ludzie emo sie tną .styl emo ubrania w kolorze głownie czarnym,białym i czerwonym ,czaszki na ubraniach,paski,kratki,tenisówki,agrafki,opaski na rekach,włosy proste z grzywka,mocny makijaz.dlatego ja wole ubierac sie po swojemu a nie jak emo i byc tsk postrzegana wiec zastanówcie sie zanim cos zrobicie.jak chcecie wiecej cos wiedziec na temat bycia emo to na wikipedii ja nie jestem emo i nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---->>>> nas nie obchodzi to co myślą o nas ludzie ! my sie śmiejemy z zwykłych ludzi ! niech myślą co chcą nas to nie obchodzi !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(coś się nie dodało dalej...) ] jak czytam takie wpisy to mi sie krew gotuje... weź się dziewczynko zastanów troche nad sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMOGIRL80
JAK CZYTAM TAKIE WPISY TO KREW MNIE ZALEWA ! EMO SIE NIE TNĄ POWTARZAM TO JUŻ SETNY RAZ ( NO MOŻE NIEKTORZY EMO) EMO NIE CHODZĄ ZAMKNIĘCI W SOBIE I CIĄGLE NIE PŁACZĄ ! ILE RAZY MAM POWTARZAĆ CZYTAJĄC TAKIE WPISY MAM OCHOTE UDUSIĆ GOLYMI RĘKAMI AUTORA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja nie lubię stylu emo!!! Jeszcze jak laska tak się ubierze to spoko, ale chłopak, to już przegięcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seconda
Hm.. szczerze mowiac to przeczytalam kazda wypowiedz i sie dziwie xD Mowicie, że Emo pochodzi od słowa emocjonalny, ale przeciez sa emocje pozytywne i negatywne wiec czemu zawsze piszecie o tych drugich? A styl? Przyznam, ze mi sie podoba choc sie tak nie ubieram, chocby dlatego, ze nie nieszkam w miescie wiec odbierali by mnie jak kosmite. Zreszta wole rock,a emo tez slucham bo piosenki sa bardzo fajne... Odtracaja mnie osoby ktore ida za moda chocby ze wzgledu na paru przedstawicieli w mojej szkole..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emoemo emo
to emo dopiero teraz dotarlo do polski??? az nie moge patrzez ze piszecie ze jest dla pewnego wieku......emo jest wielkie w uk i w us, osobiscie nie nalerze do emo ale mam znajomych i zdecydowanie sa powyzej 25 roku zycia....eh czemu ta polska zawsze jest tak do tylu? zal........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty999
ja tylko napisałam jak ludzie postrzegaja emo ja mysle ze emo to ludzie którzy sa emocjonalni czyli tacy którzy wyrazaja swe uczucia i maja swój styl ubierania osobiscie mi sie podoba.NIEKTORZY EMO SIE TNA ALE OD REGUŁY ZAWSZE JEST WYJĄTEK ;) NIKT NIE JEST ZWYKŁY KAŻDY JEST WYJĄTKOWY NA SWÓJ SPOSÓB :) pozdrowienia dla tych którzy sie ubieraja jak emo macie fajny styl :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty999
osobiscie uwazam ze kazdy ma cos z emo EMOGIRL80 czy chodziło ci o mnie?chcesz mnie udusic?napisałam jak było napisane w wikipedii o emo a osobiscie uwazam ze to sa ludze którzy sa soba i za to ich szanuje i za to ze wyrazaja swe emocje. pozdrowienia dla ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×