Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madinnpanic

styl emo

Polecane posty

Gość p25
jestes glupia gowniara slepo podazajaca za moda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmO LoVe xD
Ten styl charakteryzuje się po pierwsze : -Długimi czarnymi włodami zasłaniającymi twarz i balejażem blond -mocno ciemnym makijażem -po 2 kolczyki na jednym uchu i kolczyki w nosie i wardze także na języku i w pempku -opaski albo czerń biały i różowy albo czerń biały i czerwony -obcisłe czarne bluzy -spodnie "rurki" -trampki najlepiej w czachy albo szachownice -legginsy -mini spódniczki -długi naszyjniki -dużo,dużo czach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-narazie nie mam emo-fryzury -mam ciemny makijaż -mam 3 kolczyki w jednym uchu ;) -kocham czerń,róż,czerwień i biel -nie noszę bluz ;) nosze bluzki,bluzeczki -noszę spodnie rurki (zresztą zwykłe laski też noszą bo to modne) -trampki czasem zakładam ale mam inne buty (fajniejsze ^^) -legginsów nie noszę -krótkie spódniczki baaardzo rzadko -kocham wisiory,długie i wogóle wszystkie xD -nie nosze czach ^^ tak więc jestem emo ??? XD bo ludzie mnie wyzywają od emo choć wcale się tak nie czuje. Zresztą zazdroszcze emo dziewczynom tego wyczucia stylu . Jest taki przesłodzony,bajkowy (szczególnie u blond emo w różowo czarnych ciuszkach^__^) to jest słodkie. na ikf.pl są cudne fryzury i oczywiście emo są najładniejsze więc latem zamierzam sobie zrobić taki fajny fryz.Strasznie mi sie to podoba ale i tak nigdy nie będę prawdziwym emo. ;) z jednej strony bym chciała być (ze względu na styl i chłopaków... ;D) ale z drugiej strony u nas są strasznie nietolerancyjni ludzie (aż zal...) i widza emo to mało co nie wy*ebią się na ulicy z wrażenia (wieśniaki...) no więc jestem w kropce.... ale dlaczego człowiek ma odmawiać sobie przyjemności i patrzeć pzrez całe życie na innych ??? tu nikt nie może być tym kim chce...najlepiej jak ubierzesz sie w najgorszą szmatę to nie będą cie zabijać wzrokiem...załosne....ta zazdrosć w oczach innych ludzi....Bożeee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda11339
Ej... no ja was nie rozumiem ja kocham hip-hop uwielbiam szerokie ciuszki ,a zarazem styl emo, ale nie tak jak hh to co myślicie ,że jestem jakaś głupia nie maci prawa tak mówić każdy ma swoj styl i hooooooy was to obchodzi i nie wypowiadajcie się na kogos temat bo temu komuś też może sie nie podobać wasz styl ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsadxstarx
nie.dawno.dowiedziałam.sie.wogóle.o.istnieniu.stylu.emo.bardzo.mi.sie.spodobał.ale.nie.wiem.co.zrobiac.zeby.stac.sie.prawdziwą.emogirl.prosze.o.pomoc.prawdziwych.emo.ludzi.odezwijcie.sie.na.moje.gg.10130791.plOse.odezwijcie.się.szczgólnie.zapraszam.emo.boy-uwó.~~kasieczek~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam ostatnio z paroma (prawdziwymi) emo więc się wypowiem bo dowiedziałam sie ciekawych rzeczy na ich temat.Zdziwiłamsie szczerze mówiąc...Przedstawię kika faktów : To muzyka jest najważniejsza w stylu emo .Fryzura,make up i ciuchy nie czynią ciebie prawdziwym emo.Tak więc liczy się to jakiej muzy słuchacie.Musi to być screamo,emo hardcore i takie tam.Podali mi też stronke - www.emo.styl.fm Poczytałam i jestem zaskoczona. i mam tu jeszcze takiego linka : http://www.emo.styl.fm/emo-definicja-zespo-y-t174.html to jest wszystko o emo muzie.Jeśli nie sluchasz emo muzy,nie jesteś emo.To jakiej muzy sluchają,wyrażają swoim wygladem i zachowaniem. Tak więc emo to nie jest sam wyglad.To cos więcej.I to nieprawda,że emo ciągle mówi \"nikt mnie nie rozumie\",tnie się,płacze 24h na dobę,że chłopaki emo to geje.Poprostu naczytaliście się za dużo nonsensopedii ^^ owszem są emo którzy są gejami,są emo którzy się tną,którzy placzą.Ale to tylko jednostki tak jak w naszym zwykłym świecie... i to tyle jak narazie. Z jednego powodu głupio się czuje.Bardzo podoba mi się ten styl.Lubię emo fryzury,styl ubierania się,malowania.I niestety przez to wychodzę na zwykłą pozzerkę (a za takimi niby emo nie przepadają prawdziwi emo) .Pozatym większosć społeczeństwa nie wie nic o emo i wlaśnie ocenia tylko po wygladzie i wrzeszcy na każdego emo....chociaż ja wcale nim nie jestem....Gdyby spoleczeństwo wiedziało o emo tyle co ja to nie wyzywali by nikogo... Tak więc społeczeństwo myśli ze jestem emo (przez co obrywam) i jeszcze prawdziwi emo będą mnie uważać za jakąś głupią pozerke.Echhh szkoda gadać.Pokręcne to :P no ale co zrobić? takie życie.Jetsem niechciana :D ale nieee....za barzdo mi sie to podoba zeby rezygnowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze nie ma
takiego czegos jak emo! to durne gazety typu bravo rozsławiaja to. emo to byl styl muzyczny w latach 70. Ludzie czy wyscie poszaleli? A zespoly ktore szpanuja tym stylem czyli np my chemical Romance albo inne po prostu robia to dla kasy zeby gnoje glupie kupowali ich plyty i fanboyowali! tyle porazka! skonczcie z tym gownem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie My Chemical Romance nie sa emo.Tak tylko uważa gazeta brawo... ale zostawmy tą gazetę w spokoju bo to co w niej piszą...te wszystkie kłamstwa...żal... Ludzi zmyla wygląd !!! wogóle ludzie pogłupieli na punkcie emo ! ja już się boje nawet fajnej bluzki kupić bo zaraz będą wrzeszczeć na mnie emo ! taka jest właśnie wiedza naszego społeczeństwa na ten temat ! powinni zrobić o tym program i wytłumaczyć chociaż 1/5 Polski jak to jest naprawdę z tym emo.Bo ludzie myślą,że jak ktoś idzie na ulicy i ma fryzurę i make up jak imoł to odrazu nim jest ! a właśnie tak nie jest. Emo to muzyka.Wyglad to tylko dopelnienie.Przez wygląd ci ludzie ukazują światu emocje jakie w nich siedzą.A emocje zradzają się wlaśnie przez tą muzykę.I tyle. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaaaa
kurde mam biale trampki, bluze w czachy, rurki i jak przyszlam tak ubrana do szkoly to 2 osoby powiedzialy mi ze wygladam jak EMO...zdziwilo mnie to bo nie interesuje sie EMO, po prostu kupuje rzeczy ktore mi sie podobaja..LOL.. to juz nie mozna ubierac sie w to co sie komu podoba bo zostanie uznany za emo czy cholera wie co jeszcze... nie interesuje sie emo, nawet nie wiem dokladnie co to jest, jestem bardziej optymistka niz pesymistka i nie rozumiem tego calego szumu.. a muzyki slucham zupelnie innej niz np. MCR.. nie lubie oceniania po pozorach.. bo EMO to nie tylko ubior i niektorych przydalo by sie chyba uswiadomic w tym, czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh...rozumiem co czujesz...tylko u mnie w szkole powiedziało mi to 10 osób i to bardzo chamsko-nie ze np.\"ooo jesteś emo? od kiedy?\" tylko na całą perę na korytarzu \"EEEEEEMOOOOOOOOO\".No ekstra.Poprostu teraz aż się boję kupować ubrań bo wszystko co kupię to zaraz wszyscy z emo mylą.No na serio - przyszłam kiedyś w czarnych,obcisłych spodniach i jakiś na mnie z ryjem \"EEEEEMOOO\".Poza tymi spodniami miałam najnormalniejszy strój na świecie. Mówię-ludzie oszaleli na punkcie emo.Wszędzie widzą emo.Hah...już sobie wyobrażam co to bedzie latem,bo szczególnie wtedy ubieram sie podobnie do emo-skate buty,obcisłe spodnie (nienawidzę dzwonów,zrestzą rurki sa modne),jakąś dziewczęcą bluzeczkę,wisiorki,oczywiście pomalowane oczy (ale nie w stylu emo chociaż z czarna kredką)i....mam zamiar sobie zrobić emo fryzurę....najprawopodobniej taką tylko blond : :D http://ikf.com.pl/fryzury-emo/fryzura4802.htm łoooo to już bedę miała przeje*ane....ale co mam zrobić?mam chodzić w worku na śmieci??? sory ale ja nie ubieram sie w stylu emo tylko w swoim osobistym stylu w którym można odnaleźć trochę skate,emo i kobiecość zarazem.Ale na stówę bedą po mnie jechać.Ale co? takie życie ;/ ludzie jak owce,naiwni i tego już nie zmienię ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kki
Uważam, że styl emo jest zajebistyczny,,,ale wkurzają mnie tacy co "tylko na zewnątrz są emo".Czrne włoski, kolczyki te sprawy ale tak naprwde nie rozumieją tej kultury i robią to żeby być "cool".Ale prawda jest taka że to widać! I większa połowa Emo poprostu się błaźni i są śmieszni!!!To takie kaprysy bogatych dzieci - tak to nazwałabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanusia Richiego i US5
Siemka. Richie miał fryzę Emo Punk i naprawdę wyglądał bosko ale teraz też wygląda bosko. Moim zdanieme Emo Punk jest suuuppperr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój chłopak ostatnio widzi na ulicy nastolatka i z dumą (że rozpoznał) mówi: Patrz EMU myślałam, że zwinę się ze śmiechu :) to tak na marginesie.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wercia_nt
styl emo jest wyjątkowym stylem(masło maślane x]) który nie polega tylko na odpowiednim ubiorze... żeby być emo trzeba słuchać emo czuć sie emo itd.... to nie takie proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoveHurtS__
Wiecie co? Wszyscy jesteście żałośni. Ubierajcie się jak tam chcecie. Pozerzy? Hmm, w sumie to dobre określenie. Teraz robi się coraz więcej imoł laleczek sluchających techna, nie mających pojęcia co to jest emo core, screamo ( Alesana, Blessthefall, Bring me the horizon, posłuchajcie), rock, czasami też electro i electropop ( The medic droid). Jeden wielki żal. Druga sprawa, dzisiejsi ludzie nie umieją odróżnic emo, punk'a i scene kid'a, gothic od siebie, więc przepraszam bardzo. Kolejna rzecz: cięcię, płacz, to tylko stereotypy na miłość Boską! Heloł, ruszczie głową! Tak więc raczej najpierw spójrzcie na siebie, nie osądzajcie nikogo, bo każdy ma swój własny styl, który oddaje jego osobę. I jeszcze jedno, większość tych, których uważacie za emo, jest SCENE do cholery. Dziękuję za wysłuchanie. Nara. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raptowny
hehe a ja mam pytanko :PP czy mozna te wszystkie podkolanówki .... i cos tam jeszcze dla dziewczynn... czy moze je zakładac rowniez chlopak ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoveHurtS__
Eeeeeee???? A co chcesz się pobawić w Jeffree Star'a? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka-emo
Ja bardzo lubie emo i nim jestem:)ale sadze ze najpierw trzeba poczuc sie emo w duszy,aby potem nim byc i zaczac sie ubierac jak emo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoveHurtS__
odkrycie, łahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda11339
Ej... wy na prawdę myślicie ,że jesteście fajni jak powkręcacie na necie ludzi ,że ktoś na ulicy czy gdzieś na was zawoła EMO ,ale nawet jak to prawdą jest to co się tak tym podniecacie... I w kółko o tym samym pieprzycie. Nie warto przeczytać czyjąś wypowiedź i napisać to samo żal żal.pl mi was wy tylko"żeby być emo trzeba słuchać odpowiedniej muzyki czuć się emo itp. a może byście odrobinę zmądrzeli " Wiecie co śmieszy i zanudza mnie już to EMO Nie wiem co wy w tym widzicie. Kto się ze mną zgodzi ,że to już robi sie nudne to całe wasze EMO... ;/ Żałośni jesteście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda a ty naucz się czytać ze zrozumieniem bo ja się nie podniecam jak ktoś na mnie mówi \"emo\" i wcale mnie to nie cieszy bo wiem,ze nie jestem emo.Tylko ludzie są tacy poje*ani i myślą że jestem ! i wcale się tym nie podniecam-to jest wnerwiające i z miłą chęcią skopałabym d*py takim popier*oleńcom !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda11339
daisy_designer pisze ogólnie ,że jesteście dziwaczni i może ty sie nie podniecasz tym ,ale inne małolaty bo nie wiedzą co jest grane... NIEEEEEEE...!! I dyyyyyyyyk usłyszały coś nowego i majaczą booooooosz...... zal.peel pożal się boże ;/;/:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoveHurtS__
Zal to Was wsztystkich, haha ]:-> * śmiech szaleńca, a nie no na poważnie, tooo etoo, emm. Wiecie, dajcie sobie spokój, już:D Kto chce być pozerem niech bd i koniec :) Chyba na tyle (;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli moge cos od siebie dodac - na spokojnie. Szczerze odradzam Wam styl emo, naprawde sie to juz przejadlo i nie kojarzy sie z niczym dobrym. albo malolatami, ktora pragną sie przypodobac chlopcom z deskorolką, ktorzy swoja drogą nabijają się z pań emo. A emo faceci to oznaka totalnego niemęstwa, baa do tego wśród emobojów panuję tez moda na boys kissing, czyli publiczna lizanie się osobników wątpliwej płci męskiej. Emo czy screamo to naprawdę fajna muzyka czasami, ale ta cała otoczna, włosy a'la piorun walnął w szczypiorek, czarne powieki, różowe paznokcie i wszechobecne czaszki - przeszły do lamusa. Jak już ktoś chce byc na siłę kontrowersyjny, wyróżniający się, ale modny - polecam styl new rave.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikakoko
ja mam córkę lat 13 ubiera się w styl emo---super wygląda i czuje się oryginalna i pewna siebie ----w szkole same 6...ja już tak się nie ubiorę ale ona jest słodziutka----uważam żeby w tym wieku nasyciła się tym stylem-----a później znajdzie coś swojego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJA CORKA LUBI STYL EMO ALE NIE UBIERA SIE W TYM STYLU BO JEJ ZABRANIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×