Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Majaaaaaa

trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs w Warszawie-ktoś próbował????

Polecane posty

Gość gdy dorosnę...
cześć dziewczyny, ja niedawno przedłużałam, rzęsy w salonie, o którym piszecie, w Beauty Clinic 8 na kabatach. Efekt super, oko podkreślone ale nie przesadnie, wygląda naturalnie. Rzęsy trzymają się długo, oczywiście dbam o nie bardzo, no bo w końcu trochę w nie zainwestowałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze przed
dziewczyny, a powiedzcie mi jak trzeba dbać o takie rzęsy? bo ja chciałabym sobie zrobić, efekt mi się podoba, ale jak dużo z tym zachodu, to chyba sobie odpuszczę... nie mam na to czasu za bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdy dorosnę...
cześć, nie ma z tym dużo zachodu, aj jak byłam w Beauty Clinic to pani Wiola wszystko mi wyjaśniła, więc jak się zdecydujesz to Ci powiedzą co i jak. Generalnie najważniejsze zasady to nie malować sztucznych rzęs, nie trzeć mocno, np ręką czy ręcznikiem oraz nie używać kosmetyków które mogłyby rozpuścić klej, ja tylko tych zasad się trzymam i moje rzęsy maja się super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K_A_G_I :-) czyli odżywkę kupię w beauty clinic 8? a czy dzięki niej możliwe jest że przyspieszy rośnięcie rzęs? że się wydłużą? jakiej firmy odżywka tam jest dostępna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfect-art
Chciałabyś sobie przedłużyć rzęsy na terenie Warszawy zapraszam na stronę Internetową www.perfect-art.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze przed
Dzięki za odpowiedź! Skoro tak jak mówicie nie ma z tym dużo zachodu to chyba się zdecyduje :) mam absorbującą pracę i wiele innych zajęć, więc na długie zabiegi pielęgnacyjne nie starczyłoby mi czasu, no ale jak nie ma z tym zachodu to chyba sobie zafunduję :) A powiedzcie mi dziewczyny, kiedy mam zrobić rzęsy, żeby mi się trzymały do świąt i sylwestra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze przed
Aha, i jaki salon najbardziej polecacie? Dużo jest wypowiedzi o Beauty Clinic 8, naprawdę warto tam iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdy dorosnę
Warto :) ja tam robiłam, poleciłam siostrze i koleżance i wszystkie jesteśmy zadowolone :) Bardzo miła atmosfera i pełen profesjonalizm, a dodatkowo lubię tam chodzić, bo mają bardzo ładne wnętrza, pełen relaks od samego patrzenia ;) a co trwałości to najlepiej będzie jak zadzwonisz albo się przejdziesz do salonu i tam zapytasz kiedy zakładać żeby lśnić na sylwestra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Znalazłam info o jakiejś super extra odżywce z Beauty Clinic 8, możecie powiedzieć o niej coś więcej? Szukam czegoś co poprawi mi znacznie kondycje rzęs, bo nie zamierzam już przedłużać, tylko chcę, żeby moje naturalne były piękne i długie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja niedawno zakupiłam taką odżywkę :) revitalash, szczerze to trochę kosztowała ale używam jej od tygodnia i jest super. mam mocniejsze rzęsy, kiedyś przy byle potarciu jakaś zawsze odpadła, teraz tak nie jest. są jakby gęściejsze i dłuższe, choć samej trudno mi w to uwierzyć, ale faktycznie działa :)) do kupienia w beauty clinic 8, godne zastąpienia zabiegu przedłużania rzęs ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdlkj
a ja chciałam z całego serca polecić usługi Pani Magdy z Warszawy. robie u niej rzęski od pół roku i jestem mega zadowolona. Może zabieg nie trwa najkrócej bo ok 3 godzin ale jest za to mega dokładny. dodatkowym plusem jest to że Pani dojeżdza do klientek co w moim przypadku jest zbawieniem bo mam malutkie dziecko i niestety nie mogę sobie pozwolić za dłuższe samotne wyjście z domu jakby był ktoś zainteresowany to podaje numer 516188489. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annkkka
Oczywiście że próbowałam i nawet nie wyobrażam sobie teraz tego zebym miała nie uzupełniać. Ja raz w miesiącu pojawiam się u Pani Kamili www.przedluzanierzes-warszawa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam promocje w salonie Instytut Zdrowia i Urody Feniks ul.Giełdowa 4a lok U2. Mają własnie promocję """Tylko do końca lipca przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 w rewelacyjnej cenie 380zł!! ZAPRASZAMY!::; jestem stałą ich klienką i wiem,że wszystko robią profesjonalnie-bajeczny salon-polecam dziewczyny z ręką na sercu. Zresztą znajdziecie do nich info w necie i na FB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadoowooloona
Faktycznie. Skorzystałam z rady i byłam na rzęsach w Feniks na ul.Giełdowej. Co za salon.!! Wielu mogłoby się od nich uczyć. Wzór! Z tak przemiłą obsługą to ja się jeszcze nie spotkałam. Rzęsy zrobione cudownie a na zachętę dostałam możliwość zakupu kolejnego zabiegu w promocyjnej cenie. Bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez pojde do Feniks?
Byłam w SPA w górach i tam za przedłużanie cena wynosiła 450zł. Super profesjonalne-tylko że strasznie drogo. Wiec widze,ze sie chyba wybiore tez do tego salonu, To przecież też Instytut Zdrowia i urody-to chyba można im zaufac-a Wasze pochlebne opinie przekonują mnie tymbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allicja781
Dziewczny teraz możecie wykonać ten zabieg w niższej cenie bo tylko 169zł http://www.przedluzanierzes-warszawa.pl Polecam, zwłaszcza na urlop, kiedy bez stresu o makijaż zawsze wyglądamy dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje rzeski
ja robię sobie jedwabne za 120zl nosze 5-6 tygodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzesiorki
tak ta odzywka o ktorej piszecie jest super. ja przedluzalam sobie rzesy przez okolo rok. Zabieg robilam w akademi metamorfoz w wawie. Po roku mussialam zdjac bo wyjezdzalam na dlugo i nie mialabym jak przedluzac przez pol roku. i wtedy zafundowalam sobie ta odzywke:) ale rzesiory to wogole super sprawa. ja mialam fajnie zageszczone i nieco wydluzone i trzymaly sie spokojnie okolo5-6 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka.szaranek :)
Ja wreszcie się odważyłam i skorzystałam z tego zabiegu, zbierałam się chyba rok :P chciałam zwykłe krótkie czarne, a wyszłam z długimi i w dodatku kolorowymi!!! Stylistka mnie namówiła i w kącikach mam odrobinę rzęs czerwonych, pomarańczowych i żółtych - taki "płomyczek" i wygląda to zarąbiście!!! Póki co noszę je tydzień i jest ok :))) już obmyślam następny zestaw kolorów :D A rzęski robiłam w salonie Lotos przy Rondzie Wiatraczna u pani Zuzy, chyba tylko ona się tym zajmuje w salonie, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sięzastanawiam
hejka, tak się zastanawiam, czy efekty przedłużania utrzymają się dłużej jeśli wypróbuję coś takiego http://powiekszanierzes.pl/ - skoro warto stosować odżywki to takie mega-odżywki pomogą chyba tym bardziej, dobrze kombinuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzedluzanieRzes
Dziewczęta, Polecam przedłużanie i zagęszczanie rzęs 1:1 - rzęsy zawsze wyglądają idealnie, nie trzeba tracić rano czasu na tuszowanie rzęs i efekt i tak jest o niebo lepszy :) No i zawsze będziecie wyglądały dobrze - w dzień, w nocy, na basenie, pod prysznicem ... . Inne dziewczyny nie zdążą się pomalować, albo makijaż im spłynie, a z takimi rzęsami my zawsze wyglądamy perfekcyjnie ;P ALE naprawdę uważajcie na nieprofesjonalne stylistki rzęs! Osobiście nie tylko noszę przedłużane rzęsy, ale też zajmuję się przedłużaniem. Doświadczyłam już kilku zabiegów u stylistek, które w żadnym wypadku nie powinny się tym zajmować! Najlepiej idźcie do kogoś sprawdzonego, zaufanej osoby. Zwracajcie uwagę na materiały na jakich dana osoba pracuje (WSZYSTKIE produkty muszą być wiodących marek!), czy pilnuje porządku i dezynfekuje przyrządy (przedłużanie to precyzyjna praca wokół oczu i dlatego ważne jest, czy dana osoba jest dokładna i dba o "bhp i higienę"), no i przede wszystkim na samo założenie rzęs (osobie, która się tym nie zajmuje może ciężko to ocenić, więc może powiem w ten sposób: osoba która założy wam rzęsy w 1,5 godziny na pewno nie zrobi tego dobrze dla waszego zdrowia i po kilku miesiącach uzupełniania rzęs u takiej osoby może się okazać, że macie połowę swoich rzęs i są mocno osłabione...). Jeśli szukacie odpowiedzialnych stylistek rzęs to mogę podzielić się swoimi doświadczeniami odnośnie tych, które ja poznałam. Mogę polecić dobre stylistki na Targówku, odradzam natomiast Jelonki i salon na Bemowie - dokładniejsze namiary mogę podać na priv :) No i oczywiście zapraszam też do siebie - Warszawa Włochy :) Do 14 lutego mamy walentynkową promocję i założenie rzęs kosztuje połowę, czyli tylko 75zł ! www.przedluzanierzes.80.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iworska_kk
Katrem, rozumiem ze to są też specjalne szkolenia ? Ile kosztuje takie szkolenie i gdzie w Warszawie mozna je zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na pokazie w Bielsku i też mi się bardzo podobało. Firma odbiega od innych. Współpracuje już rok i jestem bardzo zadowolona. Robiłam szkolenie z rzęs – 3 metody i za każdym razem jak mam problem – mogę zadzwonić i zapytać. Polecam, ale w Warszawie też mozesz zrobić kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e---mka2
A czy w Warszawie tez mozna zrobic sobie taki kurs ? I ile czasu trzeba na niego poświęcić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllibańska
Emka teraz mozesz zrobic szkolenie łączone szkolenie nouvauScara i LVL – lifting rzęs za 1999zł, i do tego masz teraz promocje, bo normalnei to kosztuje ono 2500zł. Wiec mysle ze warto teraz o tym szkoleniu pomyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allinka34
Naprawde to bardzo dobra cena, zwłaszcza dla tych którzy chcą rozszerzyć swoją działalność w salonach kosmetycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedłużanie/zagęszczanie/doklejanie rzęs bardzo źle wpływa na twoje naturalne rzęsy. Po przedłużaniu wypadaja twoje niszczą się i ciężko później z nimi cokolwiek zrobić. Odradzam w 100stu%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccecccylia
Dlatego w takiej sytuacji sprawdza sie tusz permanentny albo lifting rzęs. Próbowałaś moze takich metod ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina89
Nie wiem czy wiesz ale teraz w niższej cenie mozna zrobic szkolenie własnie z tych dwóch metod. NouvauScara i LVL – lifting rzęs cena teraz to tylko 1999zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×