Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Majaaaaaa

trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs w Warszawie-ktoś próbował????

Polecane posty

Gość gardena
ja nie wyobrażam sobie już mojego oka bez rzęs, robię regularnie w magic visage na śródmieściu, efekty są super, do tego ceny naprawdę przyzwoite jak na Warszawę, poza tym sama lepiej się czuję jak mam założone rzęsy bez nich czuję się naprawdę łyso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafiarka56
Gardena a jaką metodą P. Estera Ci zakłada? Bo ja robię 1:1 i zastanawiam się nad objętościową bo ona strasznie zachwalała. Jak Ci się trzymają od niej rzesy? Ja jestem mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardena
ja też robię metodą 1:1 bo wydaje mi się, ze wygląda najbardziej naturalnie, na wakacje planuje zrobić sobie 3D, żeby rzęsy były bardziej podkreślone. Jestem bardzo zadowolona z efektów, rzęsy długo się trzymają, uzupełniam tylko 1 w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak cenowo, gardena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardena
a tutaj masz cennik, możesz sobie podejrzeć salonmagic.pl/cennik.php ale uważam, że ceny są naprawdę przyzwoite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma szans zeby efekt utrzymal sie 2-3 mce bo rzesy wypadaja. Zainwestuj lepiej w kuracje Revitacell i bez przedluzania bedziesz miala piekne rzesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przedłużaj ;) kup serum do rzęs Revitacell a będziesz się cieszyla bajecznymi rzęsami NATURALNYMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardena
no 2-3 miesiące to rzęsy nie utrzymają się na pewno nie ma szans, ja przedłużam rzęsy w Magic Visage i wracam na poprawkę raz w miesiącu, to wystarcza, kiedyś musiałam chodzić co 2 tygodnie, więc teraz wiem, że można trafić na różnej jakości kosmetyczki, Estera u której teraz robię rzęsy jest bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podobnie jak gardena przeniosłam się do Pani Estery do Magic Visage i jestem zachwycona. Super jakość i jak proszę o naturalny efekt, to taki dostaje, a nie jak wcześniej w innym gabinecie efekt laleczki. Bardzo przyzwoite ceny jak na Warszawę. Zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardena
to prawda efekt laleczki jest masakryczny, nie wiem jak laski mogą sobie zakładać takie rzęsy to wygląda mega niedobrze, ja cieszę się naturalnym wyglądem rzęs w Magic Visage, dziewczyna na wyczucie i robi rzęsy dobrze, a nie kiczowato jak niektóre kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Tobie się nie podobają Gardeno wywinięte rzęsy, ale maja swoje zalety. Jestem po rzęsach 1:1 od 2 dni. Chodziło mi właśnie o to, żeby je zagęścić, a nie mega wydłużyć. Fajnie, jak się ma swoje rzęsy i zagęszcza odżywkami... A jak się ma co trzecią rzęsę i ubytki w zewnętrznych kacikach na pół cm? Tak mi powypadaly rzęsy po ciezkiej chorobie, że nie było mowy o malowaniu, bo prawie nie było czego malowac:( Do tego mam nawracajace zapalenie spojówek, i nie mogę używać tuszu ani cieni, ani zadnych preparatów.. Kosmetyczka dokonała wręcz cudu. Mam wywinięte, gęste rzęsy, które do tego zaslaniają moje opadające powieki, i przez to odmladzają. W moim mieście zapłaciłam , uwaga...100zl, a za wizytę "doklejkową"zapłacę 50 zł. Jestem rodowitą Warszawianką, ale na szczęście wyprowadzilam się z Wwy. Chore ceny to jeden z powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardena
ja przedłużam rzęsy metodą 1:1 w salonie Magic Visage w Śródmieściu, wracam zawsze bo bardzo podoba mi się efekt naturalnych rzęs, nie są przesadzone i nie czuję, że wyglądają sztucznie na moich oczach, do tego cenowo też jest super, bo nie przepłacam za zrobione rzęsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gardena, No właśnie mi zawsze zależy na tym aby wyglądać naturalnie. Robię sobie rzęsy bo nie chce mi się codziennie malować ale nie chciałabym wyglądać sztucznie. Niektóre dziewczyny mają zrobione tak długie i gęste, że nie mogę patrzeć jak sztucznie wyglądają. Pani Estera z Magic Visage stawia właśnie na potrzebę Klientki, ja chcę naturalnie wyglądać to taki efekt dostaję. Wiem, że robi też efekt hollywood czy ileś tam D ale to nie dla mnie. Choć każdy wybiera to co lubi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardena
ja robię sobie metodą 1:1 najlepiej się czuję mając takie rzęsy na oczach, ale zastanawiam się czy na wakacje nie zrobić sobie Hollywood Lashes, żeby w wakacje rzęs były bardziej wyraziste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Gardena, to muszę przyznać, że odważna jesteś :-) Widziałaś zdjęcia u Pani Estery w salonie tego efektu Hollywood? Dla mnie jest meeeega odważny. Ja bym chyba źle się czuła z taką firanką rzęs. Ja nawet w metodzie 1:1 widzę, że mam rzęsy ;-) No ale ja mam jasną karnację, to każdy efekt u mnie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardena
no ja mam czarne włosy i ciemną oprawę oczu, skórę też mam dość ciemną dlatego wyraziste rzęsy mi pasują, a na wakacje będą idealnym rozwiązaniem :) na pewno wrócę do Estery na założenie rzęs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka234
Zawsze przed okolicznościowymi imprezami chodzę na zagęszczanie i przedłużanie rzęs do http://dayspashe.pl. Tańszej oferty w Warszawie nie znalazłam muszę przyznać. W sumie już nawet nie szukam, bo jestem zadowolona z opieki tamtejszych kosmetyczek. Przede wszystkim korzystają z dobrych jakościowo produktów. Napisz do mnie wiadomość w razie czego to ci jakieś zdjęcie udostępnię do wglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulejka
ja od kilku miesięcy regularnie przedłużam rzęsy w salonie Magic Visage w Śródmieściu, jestem bardzo zadowolona bo dziewczyna z salonu rewelacyjnie zakłada rzęsy, długo się trzymają więc nie muszę często chodzić na ich uzupełnianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika856
Mieszkam w Warszawie i przedłużałam rzęsy u Magdaleny Bąk. Wyszłam zadowolona, tak więc polecam. Warto tam zajrzeć, tym bardziej jeśli szukasz dobrego salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnibuskaa
ja z kolei przedłużałam w Magic Visage w Śródmieściu, dziewczyna super robi rzęsy, pełna profeska, długo się trzymają no i cena jest atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omnibuskaa
ja polecam salon Magic Visage w Śródmieściu, sama tam chodzę i zawsze wychodzę zadowolona, a salonie jest miła atmosfera, dziewczyna bardzo dokładnie zakłada rzęsy, no i cena jest bardzo dobra jak na Warszawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola_K
Też korzystałam z usług salonu Magic Visage. Kiedyś ktoś zrobił mi źle przedłużanie rzęs i miałam uraz. No, ale koleżanka mnie przekonała do salonu pani Estery i teraz jestem zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balutka
najważneisjze jest to, żeby mieć zaufanie do osoby, która robi nam rzęsy bo efekt i jego mankamanty widać od razu, skoro teraz jesteś zadowolona z Magic Visage to się go trzymaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KolorowaaKredka
W Warszawie najlepsze rzęsy robi pani Estera z Magic Visage, to jest śródmieście blisko pl Trzech Krzyży. Robi bardzo delikatnie, fajnie się idzie zrelaksować, a rzęski piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balutka
to prawda Estera z Magic Visage naprawdę super robi rzęsy, pełen profesjoanlizm, do tego jest niezwykle miłą osobą więc miło się chodzi do niej na przedłużanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zagęszczałam co prawda nie w Wawie a w Piasecznie, ale to blisko, a do dobrych specjalistów warto podjechać: www.salon-hana.pl To świetny salon kosmetyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekletka
ja uważam, że taki zabieg naprawdę bardzo dużo daje, przede wszystkim nie musisz codziennie rano malować rzęś, ko wygląda dżo lepiej przy sztucznych rzęsach niż nawet po najlepiej pomalowanym tuszu, ja robię sobie u dziewczyn w salonie Magic Visage i jestem bardzo zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×