Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Majaaaaaa

trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs w Warszawie-ktoś próbował????

Polecane posty

Gość kllarkson
Ja musze powiedzieć ze mnie sie się ten zabieg podoba, tutaj fajnie można nadać kształt rzęsom. Efekt rewelacja, klientki bardzo zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musskaska
Efekt jest rewelacyjny, klientki po prostu zauroczone efektem. W zasadzie efekt jak po odżywkach tylko, że efekt mamy od razu. Coraz wiecej moich klientek pyta własnie o lifting rzęs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się 2 tygodnie temu na ten zabieg-przed ślubem i już wiem że na pewno będę je uzupełniać, bo efekt jest naprawdę świetny. I powiem to każdej dziewczynie, która będzie się zastanawiała nad przedłużeniem rzęs. Efekt jest świetny, i ja miałam tez szczescie że trafiłam do dobrej stylistki rzęs Pani Kamili, która wykonuje ten zabieg na Woli, w profesjonalnym salonie. I to tez ma znaczenie do kogo trafimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannaanna23
Musze Wam powiedzieć ze wybrałam szkolenie LVL efekt utrzymuje się aż do 8 tygodni. Klientki bardzo zadowolone, lączę ten zabieg z NouveauScarą i efekt rewelacyjny. , Rzęsy podkręcone, dłuższe, efekt grubszych rzęs no i ładnie zdyscyplinowane. I teraz mam w sumie jeszcze więcej klientek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvojskaska
Zajrzyjcie sobie tak naprawdę na stronę profesjonalnej stylistki rzęs www.przedluzanierzes-warszawa.pl/ Dla mnie to jeden z lepszych i najbadziej profesjonalnych salonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demkowa_kk
Która z metod jest najlepsza 1:1 czy 2:1 ? Na która z tych warto jest się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NatalkaGuralka
Przedłużam rzęsy u Pani Patrycji na Mokotowie. Ona jest rewelacyjna, dostałam do niej telefon od koleżanki, która chodzi do niej od roku. Pytałam i pozwoliła mi podać numer na forum. Cena to 1:1 - 150 zł/przedłużanie 100, wiem, że robi też Russian Style 2D-8D chyba za 200. tel.501130104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od niedawna z polecenia chodzę do Partrycji Zielińskiej rewelacja. Przedłużanie i zagęszczanie robiłam u koleżanki, ale nie warto, wole dać pare dych wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punka
Ja byłam na przedłużaniu rzęs u Pani Bąk www.makijazpermanentny.warszawa.pl bardzo polecam. Bardzo sympatyczna wizyta i bardzo dobry efekt. Bardzo dobrze wykonane. Nic się z niczym nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka67
Hej widze, że watek trochę podupadł. Zastanawiam się gdzie teraz robią super rzęsy. Zapisałam sie do magic visage. Ktoś coś wie ? Mam robić za tydzień i się denerwuej bo to mój pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
nie masz się co obawiać, bo zabieg sam w sobie jest przyjemny, w sumie to nic nie czujesz. a na jaką metodę przedłużania się zdecydowałaś bo magic visage ma conajmniej kilk aopcji przedłużania. w sumie teraz to jest standard jeśli chodzi o salony kosmetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grymałka, perfidna reklama ... w kilku miejscach w tym samym czasie ktoś poleca jeden salon ... i jak tu gdzieś iść z polecenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę polecić dziewczynę z Wesołej, już pisałam w jakimś wątku. super efekt w dobrej cenie. trzeba szukać na facebooku "studiobedroom". i nie jest tak jak Grymałka pisze, to nie my wybieramy metodę a stylistka do stanu i kondycji naszych rzęs. nauczyła mnie tego moja stylistka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josta007
Przepięknie rzęsy robi Pani Magdalena Bąk. Efekt naturalny ale piorunujący. Nie wygląda nic sztucznie. Ciesze się że koleżanka mi ją poleciła bo na lepszą kosmetyczkę trafić nie mogłam. www.makijazpermanentny.warszawa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ja robiłam sobie rzęsy w magic visage w warszwie na mokotowie, efekt rewelacyjny, nie wiedziałąm tylko na któą metodę się zdecydować bo mają kilka, a uzupełnianie rześ kosztuje grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulenka34
Grymałka a próbowałaś u nich tych hollywood ? One sa drozsze troche, ja byłam w magicu zadowolona z 1:1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
robiłam też 1:1 ale w lipcu mam wesele więc zamierzam spróbować hollywód, dziewczyny w salonie już mnie namawiały al epóki co jeszcze się nie zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulenka34
Mogę Ci polecić, efekt jest super, ta dziewczyna z Magic Visage która robi rzęsy ma naprawde dobrą technikę i robi rzetelnie. Mam porównanie z innym salonem na Ursusie. Cena też jest zadowalająca, więc próbuj w lipcu :D i daj znać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samurajka
lepiej iść do kogoś z polecenia niz w ciemno, bo jak widzisz u kogoś efekt na oczach to wiesz, że u Ciebie będzie wyglądało tak samo. moja znajoma robiła w salonie magic visage u tej dziewczyny rzęsy metodą holllywod, jest mega zadowolona ja też widziałam rzęsy i są super, zawsze ładnie wyglądają i utrzymują się długo na oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samurajka
ja tak się napatrzyłam na te rzesy mojej koleżanki że sama na wakacje postanowiłam założyć poszłam z nią do magic visage na mokotowie, ona uzupełeniała a ja zakładałam, jestem bardzo zadowolona z efektu, mam już prawie miesiać a nadal wyglądają tak jakby były zaraz po założeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka90
Ja robiłam rzęsy tzn przedłużałam u Pani Magdaleny Bąk. Profesjonalnie i widać doświadczenie. Nie było żadnych problemów, a teraz rzęsy mi się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samurajka
ja w magic visage na mokotowskiej jestem bardzo zadowolona z efektu, robiłam rzęsy metodą 1:1 , efekt rewelacyjny poza tym bardzo długo mi się trzymają, nie wiem czy to kwestia metody, którą dziewczyna zakłada rzęsy czy materiałów z jakich korzysta, ale jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polkamatka
ja robiłam tam permanenty u tez jestem mega zadowolona. Jak dla mnie jeden z najlepszych salonów w warszawie a ceny bardzo przystepne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samurajka
ja też robię rzęsy już tylko w magic visage na mokotowie, bo mają najlepszą jakość, bardzo długo się trzymają, dziewczyna też bardzo szybko robi rzęsy więc szybko mam super efekt na oku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje drogie, mogę z czystym sumieniem polecic Salon Elegante na Ordona! Tak naprawdę pierwszy raz skusiłam się na rzęsy i jest to moje najlepiej wydane 200 zł w ostatnim czasie. Naprawdę jestem bardzo zadowolona! Rzesy robiła mi pani Karina. Sam zabieg przyjemny, nic nie czulam, żadnego kłucia i tym podobnych. Po 2 godzinach cudenka na oczach. Jestem juz 2 tygodnie po rzesach i nadal sa piekne. I taka wygoda rano! Polecam, wiem że pójdę tam na uzupełnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irawa
Ja nie robiłam trwałych bo stwierdziłam, że jakoś później może mi się to nie będzie podobać. Przedłużałam na Karwińskiej 44 u Pani Magdaleny Bąk. Genialna kobieta, doświadczona, a efekt bardzo naturalny i długo się trzyma. Bardzo mi się podobają moje rzęsy od niej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moją stylistką od rzęs jest Patrycja Zielińska , rzęsy robię metodą 3:1 są zagęszczone, wydłużone ale co najważniejsze wyglądają naturalnie. Uzupełniam je systematycznie co ok 3,5 tyg aby wyglądały pięknie cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samurajka a ile płacisz? bo tu duzo słychac o tym salonie. Ja tez z wa-wy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×