Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Majaaaaaa

trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs w Warszawie-ktoś próbował????

Polecane posty

Gość Olaa

Ostatnio byłam w salonie na mokotowie w Dream of beauty. Jest bardzo zadowolona i jak na Warszawę to maja spoko ceny.

http://dreamofbeauty.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mogę polecić tylko i wyłącznie Aleję Piękna przy Placu Grunwaldzkim :) sam gabinet jest mega i dopiszczają tam klientkę: a to kawka, a to herbatka itp. Ale jeśli chodzi już o rzęsy to nie mają sobie równych. Bardzo dokładnie doklejaja rzęsy, a do tego używają kleju który nie pozostawia żadnych śladów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Ja przedłużałam rzęsy w kilku gabinetach w Warszawie, ale w sumie za każdym razem było źle - albo się nie trzymały i trzeba było co chwilę uzupełniać albo wyglądały strasznie nienaturalnie. Nie wiem, może nie mam szczęścia do salonów 😞  Na razie zrezygnowałam z tego i po prostu sama sobie przyklejam rzęsy. Kupiłam takie lżejsze niż normalne (slim z Magnitica) i są spoko na co dzień, w ogóle ich nie czuję. Jak znajdę jakiś dobry salon to może zdecyduje się jeszcze kiedyś na przedłużanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, ja gorąco polecam rzęski u Pani Magdy Bąk. Macie telefon do niej: 696-488-563. Od dawna chodzę na metodę 1:1 i nie wyobrażam sobie teraz nie chodzić bez sztucznych rzęs. Czuję się świetnie, oko wygląda nieziemsko, wszystko takie podkreślone i naturalne. Dla mnie Pani Magda zna się na rzeczy, jak mało kto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kojarzycie salon fryzjerski Magia Blondu, ale niedawno otworzyli drugi punkt na Sarmackiej i robią tam również brwi i rzęsy, a jak zapiszecie się na pakiet to nawet jest 15% zniżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to ja polecę MO's Beauty Academy na Jana Pawła (btw. mega łatwy dojazd). Chodzę do nich już ze dwa lata na rzęsy. I nie było w tym czasie zabiegu z którego bym nie była zadowolona. Mają po prostu świetne stylistki rzęs - z umiejętnościami, delikatne i posiadające takie wyczucie estetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mogę polecić panią Magdalenę Bąk i jej gabinet na Karwińskiej. Pani Magda robi przepiękne rzęsy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×