Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
*22*

***** Syndi 35 *****

Polecane posty

Witam, dostałam dzisiaj receptę na Syndi 35 i lekarz mi powiedział, że mam uważać na wagę i na apetyt. Przejrzałam forum i zauważyłam, że niektóre dziewczyny piszą, że przybrały na wadze, a tego się obawiam. Wcześniej brałam przez ok. 9 miesięcy Yasminelle, a później zmieniłam na Yasmin, które brałam chyba ponad rok. Czy któraś z Was jak brała Yasminelle i Yasmin, a potem zmieniła na Syndi to przytyła, schudła czy waga pozostała w normie? Będę wdzięczna za odp. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann260
hej :) ja biorę już długo Syndi-35 i nie przytyłam :) wręcz przeciwnie, apetyt mi się zmniejszył :) a ochota na kochanie się jest nadal taka jak była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odp :) Brałaś przed Syndi jakieś inne tabletki anty? Chodzi mi o pewien klimat hormonalny organizmu (ja np. bardzo źle tolerowałam wiele tabletek, np. cilest, mercilon, tri-minulet, najlepiej było przy harmonecie, który chwalę) i chciałam zobaczyć jaka była reakcja organizmu u kobiet, które dobrze tolerowały te tabletki, które brałam wcześniej. Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tubka
Ja biorę syndi 35 nigdy wcześniej nie brałam żadnych tabletek i musze przyznać że zrzuciłam już parę kilo z czego jestem bardzo zadowolona! Pozdrawiwm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann260
Ja również nie brałam wcześniej żadnych innych tabletek, ale te mnie w zupełności zadowalają :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colargolek
ja zanim zaczęłam brac syndi byłam chuda jak patyk i miałam okropny trądzik .Teraz mam ladne ,kobiece kształty(chociaz biust nadal małe B ) i ładną cerę ,są wspaniale ;d ale dziewczyny,naprawdę zalezy mi na odpowiedzi na moje pytanie ,czy mozna brac syndi mając helicobacter,czy muszę zrezygnowac z syndi i przerzucic się na plastry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybakkkkkkk
czesc! biore Syndi od 6 dni, wczesniej juz btalam inne tabletki ale źle sie po nich czułam. Teraz z kolei mam napady mdłości, wilczy apetyt, przez co rzucam sie na czekolade lub poprostu na jedzenie;/ Pojawia sie takze bol brzucha i czasami boli mnie lewy jajnik, ach strasznie sie boje, ze to nie ustanie. Moje libido spadlo chyba do zera, do tego od poczatku mam krwawienie, czy to kiedys sie skoczy? Prosze napiszcie czy ktoras z was tez miala takie problemy na poczatku i jak dlugo moj organizm moze sie przyzwyczajac do takiej zmiany? Dzieki za odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann260
ja nie miałam takich objawów, także nie mogę Ci nic poradzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekierap
COLARGOLEK ja też miałam helicobacter, nie przeszkadzało mi to w braniu tabletek. Przeleczyłam się antybiotykami i już jest ok, myślę, że nie ma sensu żebyś zmieniała na plastry, a helicobacter powinnaś wyleczyć. rybakkkkkkk, ja też miałam krawienie, właściwie plamienie ale przy drugim opakowaniu to ustąpiło. Z początku zmniejszył mi się apetyt, teraz , kiedy jestm już na 5 (?) opakowaniu jakoś się zwiększył.. a libido w ciągu pierwszego opakowania było zdecydowanie mniejsze. Już się unormowało, że tak powiem ;)) pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja przy pierwszym opakowaniu tabletek (był to konkretnie Harmonet) lekkie krawienie miałam chyba przez 2 tygodnie, ale przy następnych opakowaniach ustąpiło. Lekarz mi powiedział, że może się coś takiego pojawić i że nie ma się czym przejmować. Jeśli to u Ciebie na razie jedyny skutek uboczny brania tabletek, to powinno być wszystko ok. Choć przy Cileście przy pierwszym opakowaniu u mnie było ok, a skutki uboczne zaczęły się pojawiać dopiero przy kolejnych opakowaniach :/ Teraz w środę zaczynam brać Syndi 35 - zobaczymy jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colargolek
a to dobrze ;d serdecznie dziękuję za odpowiedź ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka20
A ile kosztują tabletki??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann260
7 zł jedno opakowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka20
dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinka_7
ok ok ok, bo się boję.. Patrzcie, biorę te Syndi35 dopiero 1 tydzień, (zaczęłam z 1szym krwawieniem,nie 'z tym brązowym' co na początku tak trochę jest-to dobrze?) to moje pierwsze tabletki tego typu i ja dalej nie jestem przekonana o skuteczności antykoncepcyjnej, bo tak naprawdę mało wiem o nich chyba.. Taka strachliwa jestem.. Mój chłopak chce już móc kończyć we mnie a ja się boję! :P Pytanie do Was kochane, mogę śmiało się zgodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia007
Dziewczyny, dziś ginekolog przepisał mi Syndi 35. Przeczytałam w ulotce, ze biorąc te tabletki, trzeba unikać słońca, bo pojawią się żołto-brunatne plamy :( a ja chce sie opalać, bo przecież wakacje tuz tuż. Czy cos Wam o tym wiadomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka20
No właśnie!!?? Jak jest z opalaniem i słońcem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekierap
to zależy od organizmu... ja się opalałam i nic mi nie wyskoczyło :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia007
A długo bierzesz już Syndi 35?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann260
Kinka_7 - pewnie, że możesz się zgodzić :) bez obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinka_7
uf...dzięki, ale i tak się jeszcze troszkę 'stracham' :D dziękuję za odpowiedź, fajne forum. będe tu zaglądać częściej ;) dodam, że nie wiem jak Wy ale ja oprócz coraz większych piersi teraz nie mam żadnych objawów wymienionych w ulotce.. :) a, i buzia się poprawiła całkiem nieźle. Co do opalania, mój 'Dżin' :D powiedział, że to zależeć też może od naturalnej karnacji..Jak masz jasną to bardziej podatna jesteś, chociaż podkreślił, że też niekoniecznie.. pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia007
Kinka_7, ale masz fajnie, ze Twój ginekolog cokolwiek wspomniał na temat opalania, bo mój zupełnie nic, dopiero sama przeczytam w ulotce. Ale ja mam ciemna karnację, więc może żadne plamy mi nie wyskoczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann260
hmm.. teraz to i ja zauważyłam poprawę na cerze! :) do niedawna jeszcze to był koszmar ;/ a teraz gładka buzia :) ale w sumie to chyba też mi mój ZAJEfajny :p fluid pomógł :) naprawdę jest rewelacyjny :P a co do piersi, to mam tak jak Ty Kinka_7 - mam je większe :D ogólnie jestem bardzo zadowolona z tych tabletek :) oczywiście antykoncepcja 100 procentowa :) i to jest najlepsze :) a do tego miesiączki niebolesne i regularny okres :) w końcu się doczekałam po 5 latach :P pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa24
biore Syndi od 11 dni i zle sie po nim czuje:/ boli mnie brzuch, piersi, jestem rozdrazniona i mam hustawke nastrojow :/ boje sie zeby to nie byla ciaza poniewaz zanim zaczelam brac syndi kochalalm sie raz chlopakiem bez zabezpieczenia, tyle ze nie doszlo do wytrysku, mimo to slyszlam o przypadkach zajscia w ciaze bez wytrysku, bo plemniki wtedy tez sie w pewnym stopniu wytwarzaja :( dlatego jestem ciekawa czy ktos mial podobne objawy po syndi jak ja i czy to normalne ;)dziekuje z gory za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybakkkkkkk
Do "aaa24" JA wzielam polowe pierwszego opakowania Syndi 35 i tak jak pisalam kilka postow wyżej też mialam takie objawy jak Ty ale wiekoszosc z nich juz zniknela. Tzn. nie mam hustawki nastrojow juz tak czesto, nudnosci pojawiaja sie bardzo rzadko. moge powiedziec ze jedyne co pozostalo na dzien dzisiejszy to : bolace i powiekszone piersi, zwiekszony apetyt i pragnienie;/ Sadze ze to wynika z tego powodu ze moj organizm powoli sie przyzwyczaja do takiej dawki hormonow, poniewaz od dlugiego juz czasu nie stosowalam antykoncepcji hormonalnej i teraz chcialam do niej wrocic. No nic zobaczymy co to bedzie, ale jesli mam sie tak kiepsko czuc to na pewno z nich zrezygnuje. Aha zapomnialam o najwazniejszym:) Zdecydowanie zmniejszylo mi sie libido! W ogole nie mam ochoty na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa24
rybakkkkk masz takie same objawy jak ja wiec juz jestem spokojniejsza ze nie tylko ja tak mam;) mam nadzieje ze niedlugo sie we mnie wszystko uspokoi i bedzie wszystko dobrze bo jak narazie to trudno ze mna wytrzymac taka jestem nieznosna ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syndiii
chyba odczuwam skutki uboczne syndii, a mianowicie przez jakis czas dretwieje mi lewa ręka. Macie moze podobne objawy? Boje sie ze to moze byc jakas choroba zakrzepowa zył. Mam ochote przerwac branie tych tabletek, ale polegam na ich dzialaniu antykoncepcyjnym, wiec nie wiem co mam robic....Wspolzylam 7 dnia cyklu, teraz mam 10, myslicie ze jak przerwe teraz stosowanie tych tabletek to grozi mi jakas wpadka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinka_7
też tak miewam, hmm, najlepiej idź do lekarza. ps. jak to z tym libido? u mnie w porządku, pytalam koleżanek i one są w szoku, że dalej mam ochotę. zaczęły się zastanawiać czy w ogóle działaja na mnie te pigułki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiek
A ja mam troszke dziwne pytanie... czy moze ktoras z was zna przypadki wpadek, chociaz tabletki byly brane regularnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann260
wiesz, to zależy, bo jeśli MASZ sobie wpaść, to wpadniesz, nawet jakbyś stosowała 2 czy 3 antykoncepcje.. ja osobiście nie znam takiego przypadku, ale dużo mi o tym opowiadał mój ginekolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×