Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
*22*

***** Syndi 35 *****

Polecane posty

Gość majeczka300
a ja chudne a i tak waze 50kg przy 167cm... wiec mnie to przeraza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka300
a myslicie ze to biust rosnie czy to tylko woda jest w nim zatrzymana i sie wydaja wieksze przez to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy
biust ma prawo urosnąć. przecież to są hormony :) moja gin mówiła ze mi podrosną ale niestety przez rok nic się w tej kwestii nie zmieniło. przytyłam tylko w udach i cellulit mi się szybciej robi :( no ale taki tryb życia że cały dzień siedzę na dupie :/ piersi maja prawo boleć przez 3 opakowania, jeżeli bolą przy dalszych opakowaniach lub wogle występują jakieś objawy po 3 opakowaniu to znaczy że coś jest nie tak i trzeba iść do ginekologa bo możliwe że trzeba jednak będzie zmienić tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko... Bez zadnej diety i cwiczen chudniesz na tych tabletach...? Z jednej strony zazdroszcze, bo fajnie tak bez wysilku, ale z drugiej, to moj Boze... Mam tyle samo wzrostu i kiedys tez wazylam 50 kilo to bylam patyczak, potem podskoczylam na 55 i wygladalam ladnie, a z ta tarczyca kolo 10 kilo mi dowalilo... I teraz powoli trace centymetry w obwodach, bo nie waze sie tylko mierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka300
Loonah tak chudne ale stanelam na 50kg. i narazie dalej nie schodze... tyle ze moze to tez od tego ze codziennie pije zielona herbate. jeden dzbanek dziennie:) tez wazylam w wakacje 55kg. moze do wakacji znow wroce do tej wagi;) ale biust chciala bym zeby mi zostal jaki mam a nawet moze dalej rosnac:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka34
cześć dziewczyny :) zaczynam stosować pigułki ale boje sie troche że wpadne ;) więc stosowalam także globulki dopochwowe a teraz powinnam miec juz okres (mam 7 dni bez pigulek jest 5 dzien) a go nie ma ;/ mogłam wpasc? czy globulki obniżają skutecznosc pigulek? prosze o odpowiedz,bardzo ważne ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka, mysle ze raczej nie ma sie czego obawiac - ja po pierwszym opakowaniu dostalam @ w 6 dniu przerwy, po drugim juz w 4 albo 5... Takze nostress:) i nie sadze zeby piguly i globulki mialy sobie jakos przeszkadzac - pierwsza dziala hormonalnie, od srodka, a druga chemicznie, od 'zewnatrz', takze powinnas spac spokojnie:) Ja jutro biore ostatnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka34
dziękuje bardzo,podniosłaś mnie na duchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to ja sie zaczynam martwic, bo dzisiaj mam 6 dzien przerwy, w którym zawsze dostawalam okres... jest juz 23.23 a tu NIC! narazie próbuje sie nie stresowac bo wiem ze dobrze przyjmowałam tabletki i wszystko było okej jak do tej pory ( to moje 5 opakowanie Syndi, a wczesniej inne bralam) i mam jeszcze jeden dzien w zapasie, ale niepokoje sie juz bardzo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie jak to jest jesli przechodze z innych tabletek na syndi to mam robic przerwy 7 dni czy nie? ginekolog powiedział mi, żeby zrobić a w ulotce jest jest, żeby od razu przejśc na syndi bede bardzo wdzieczna za odpowiedz, bo juz sama nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy
ja przechodziłam z Yasminelle na Syndi i robiłam 7dniową przerwę tak jak mówiła mi moja ginekolog i wszystko było ok :) mimo że też przeczytałam ulotkę i nie wiedziałam kogo słuchać to zaufałam mojemu lekarzowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak przechodziłam z Novynette na Syndi to ginekolog kazała mi zaczać brac jak dostane okres i tak zrobiłam i było wszystko okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmiana z mocniejszych na słabsze ( np z 0,03 EE na 0,02 EE): - bez przerwy - lub wziąc pierwsza pigulke w 1 dniu krwawienia zmiana ze słabszych na mocniejsze (np z 0,02 EE na 0,03 EE): - bez przerwy - 1 dnia krwawienia - po 7 dniowej przerwie antykoncepcja bedzie zachowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamyla
No ja też biorę Syndi od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona:) cera mi sie poprawiła, wogóle skóra cała, włosy itd. Po nich nie tyje :) no moze troszke piersi mi urosły ale to bardzo dobrze :D stosuje jako antykoncepcje i jest wszystko ok :0;) polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angdzi
Witam wszystkich, mam do Was pytanie, przyjmowałem Syndi pierwsze opakowanie i po 21 dniach w tej 7 dniowej przerwie nie dostalam okresu(test - negatywny) zaczalam brac drugie opakowanie i po 14 dniach dostalam okres i co teraz mam zrobic? Brać tabletki podczas okresu? Co robić? Trzeba inaczej sie zabezpieczać, co zrobić podczas kolejnej 7 dniowej przerwy? Do lekarza dopiero muszę sie zarejstrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi2222
Dziewczyny!!!!!!!! poszłam dziś po nastepną recepte na syndi 35 i wiecie co?? Lekarz mi jej poprstu NIE WYPISAŁ!!. Powiedział ze jak chcę to moge isc do innego lekarza ale on mi nie wypisze tej recepty. Pytam dlaczego? Bo przeciez nie mam skutków ubocznych i dobrze sie czuję a On zaczyna mi tłumaczyć, że te leki przeciwandrogenne (tak je nazwał) bierze się góra pół roku!!! a mi minęło własnie 8 miesiecy. Poza tym robi sie przy nich badnia średnio co 4 miesiace. a ja byłam badana fakt... 8 miesiecy temu. w związku z tym przebadał mnie zrobił cytologie i wypisał skierowanie na próby wątrobowe jakieś. Aha. I wypisał mi recepte na typowe pigułki antykoncepcyjne SYLVIE 20 od tego samego producenta z najmniejszą mozliwą dawką hormonów w pigułce antykoncepcyjnej najnowszej generacji. (juz sie oczytaam w necie ;) ). Facet mnie troche przestraszył ale i dał do myślenia jak bardzo niektorzy lekarzą są bezmyslni w wypisywaniu recept na pigułki anty. POZDRAWIAM ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angdzi dziwna sprawa ale myślę, że jak przyjmowałaś tabletki prawidłowo to nie powinnaś się obawiać a z tym krwawieniem zapytaj lekarza. Mimi2222 no to nieźle... bo ja Syndi 35 biorę już od września 2007 roku... Czyli równe 2,5 roku. Też bym chciała tą Sylvie 20 bo podobno są dobrze tolerowane i cera jest przy nich ładna a mi bardzo na tym zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Może mi coś doradzicie, mam problemy z cerą brałam leki takie jak Cyprest, Yasmin, Cilest, a teraz mam wypisane Syndi 35 troszkę obawiam się je łykać bo po Cileście strasznie mi się cera pogorszyła, nigdy nie miałam tak okropnej cery jak teraz i miałam mdłości, przyjmowałam Cilest 2 miesiące. Czytałam że Cyprest i Syndi 35 mają te same składy, to prawda? Cyprest mi nie pomagał na cere, ciekawe czy Syndi 35 będzie inna. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam jeszcze dodać że po Cileście strasznie pogorszyła mi się cera, ale jeszcze pryszcze zaczeły wyskakiwać na plecach, ramionach i na dekoldzie i te przebarwienia i blizny po pryszczach są okropne, strasznie zatykają mi się teraz pory, robią mi się czarne kropeczki tak jak wągry na twarzy nawet na dekoldzie to okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welcia jeżeli masz problemy z łojotokiem Syndi powinny Ci pomóc. Nie wiem jak to jest z tym Cyprestem czy Cilestem bo nigdy nie brałam... Zaczęłam leczyć się Syndi i wyleczyłam trądzik i łojotok więc może warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Ja zaczęłam już 3 opakowanie i czuje się po Nich świetnie. Jednak mam pewne obawy, ponieważ nie wiem czy są one skuteczne jako środek antykoncepcyjny? I mam też pytanie czy wasi mężczyźni "dochodzą" w Was do końca? I czy wytrysk następuje w Was bo ja próbuje przekonać do tego swojego chłopaka ale on się boi. Czy stosujecie jeszcze jakieś inne środki antykoncepcyjne podczas stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam te tabkletki juz ponad poł roku i jako antykoncepcja sie sprawdzaja, nie uzywam nic dodatkowo, w zeszłym tyg byłam u gin. i wszystko jest dobrze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka300
:) >> Welcia moim zdaniem tabletki Syndi 35 powinny Ci pomoc. ale efekt bedzie widoczny napewno nie odrazu. poza tym po kazdych tabl anty. jest pewnego rodzaju wysyp bo cera sie oczyszcza. ale sprobowac warto i tak moim zdaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za odpowiedzi yessa i majeczka 300 Moja cera jest troszkę tłusta i teraz jeszcze na plecach zrobiła się skóra taka tłusta. Postanowiłam że wezmę Syndi 35, dziś to będzie moja 2 tabletka i się przekonam czy mi ten lek pomoże A po jakim czasie widziałyście u siebie poprawe? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodaaaaaaaa
Witam ! Biore lek sindi 35 od 21 dni dostałam okres wszytko ok byla az do dziś strasznie krwaiwe i duze skrzepy bardzo boli ... Czy to przez ten lek ? tez tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do młodaaaaa nie ja osobiście już jestem w połowie 3 opakowania i nigdy tak nie miałam wszystko jest ok więc nie wiem od czego może tak być może brałaś z tym jakieś leki które to powodują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodaaaaaaaaa
eeh nio właśnie tylko bolało i brałam ketonal strasznie boli i dotego krwawie bardzo mocno ... Chyba bedzie konieczna wizyta u ginekologa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliaaaa
co do Syndi absolutnie nie polecam ! lekarz ginekolog przepisał mi je bez jakiegokolwiek badania hormonow. Miałam wszytskie skutki uboczne a najgorsze ze prztyłam przez 1,5 miesiaca 4 kg ;o a Okres gdy odstawiłam tak mi sie zakłocil;/;/;/ takze jak zaczynacie prac syndi to od razu jak wystapia jakiekiekolwiek działania niepozadane typu. bole głowy mdłosci ODSTAWCIE SYNDI ! od razu ! ja czekałam i myslałam ze orzejada to bylo najgorsze nidgy tego nie robcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juliaaaa już to pisałam ale widzę, że będę zmuszona się powtórzyć. Po pierwsze zapamiętaj sobie, że tabletek hormonalnych nie można ani POLECAĆ ani NIE POLECAĆ gdyż każdy organizm reaguje inaczej i to, że Tobie nie służą nie oznacza, że nie będą służyć innym. Po 2 Syndi biorę 2,5 roku, czuję się dobrze, bóle głowy minęły po jakimś czasie i nie mam skutków ubocznych, mogę polegać na antykoncepcji i wyleczyłam trądzik który był moją zmorą przez długie lata. Więc zastanów się zanim POLECISZ bądź ODRADZISZ jakiekolwiek tabletki anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka300
a ja po tych tabletkach czuje sie dobrze. powyzej kolezanka ma racje. na kazdego innaczej dzialaja hormony, bo kazdy ma inny organizm:) koncze juz brac 3opakowanie i mam nadzieje ze bedzie coraz lepiej. mialam problem bo zaczelam chudnac ale juz waga sie normuje i wracam z powrotem:)) wiec sie ciesze:) za to cera chyba ok. uzywam do tego jeszcze kosmetyki garniera czysta skora active i jestem bardzo zadowolona:) w koncu na wiosne trzeba ladnie wygladac;)) buziaki dziewczyny ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×