Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
*22*

***** Syndi 35 *****

Polecane posty

Cześć dziewczyny:) Biorę syndi już hmm chyba 7 miesiąc i powiem tak: poprawa była po ok 2 miesiącach, po ok pół roku malo co pryszczy, a teraz zauwazyłam, że znów wyskakują:/ a mam jeszcze 2 opakowania w zapasie i nie wiem czy pozniej nie zmienić na jakies inne, skoro znów syfy zaczynają wyskakiwać;/ co do skutków ubocznych... nie mialam chyba żadnych, prócz tego, ze z początku miałam taką hmm ni białą ni kremową wydzieline... i to w duzych ilościach.. ale ter ok. Zazdroszczę tym dziewczynom którym piersi sie powiększyły, bo ja mam pyciutkie i nic... a mam 20 lat... wiec na pewno mi juz nie urosną... Pozdrawiam:")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam takie pytanie przez 2miesiące brałam KONTRACEPT (9.30) Przerwe zrobiłam dopiero po 2 opakowaniu. W czwartek wzięłam ostatnia tabletkę. W sobotę miałam krwawienie i trwało do środy. W piątek wzięłam tablętkę (10.40) z nowego blistra tylko że SYNDI 35 (lekarz mi zmienił z powodu cery) i kochałam się w sobotę z dodatkowym zabezpieczeniem, ale gumka pękła. Czy jest możliwe żebym była w ciąży? Podobno jak się zmienia tabletki nie należy robić przerwy, ale skoro zmieniałam ze słabszch na mocniejsze. Moim zdaniem ciągłość jest zachowana i jest to niemożliwe żebym była w ciąży, no ale dobrze jeszcze usłyszeć podobną opinię, wtedy człowiek się jeszcze bardziej umacnia w swoim przekonaniu. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź, bo jednak troszkę się stresuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.mam pytanko.Dzisiaj wezme ostatnia tabletke z pierwszego opakowania syndi 35.Czy po przerwie moge je zaczac brac o innej godzinie??bo do tej pory zazywalam o 22 ,a chcialabym rano.prosze o rade.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka;-)
Witam Kobietki.! ;-) Ja tez zażywam Syndi-35. Lecę już z 3 opakowaniem. Dobrze się po nich czuję jakbym w ogóle nie brała jakichkolwiek tabletek hihi Tylko kurczę nie wiem czy to możliwe, ale spadło mi libido i nie chce mi się tak często kochać ;D Czy któraś z Was ma takie skutki uboczne czy to tylko mój wymysł? ;P A co do ceny bardzo mnie zaskoczyła- ja płacę 6,99 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syndyjka
Hej dziewczyny! Mam pytanie odnośnie Syndi 35...Od pewnego czasu zauwazylam ze mam problem z owłosieniem w miejscach w których one nie powinno być...na plecach,brzuchu i klatce...Bylam u ginekologa i przepisala mi wlasnie syndi 35..Czy wiecie moze czy ona dziala wlasnie na nadmierne owlosienie i ile mniej wiecej trzeba czasu aby to owlosienie zniknelo?i czy ono zniknie czy po prostu sie zmienjszy? Prosze bardzo o odpowiedz bo jestem zalamana:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilka;-) spadek libido przy tabletkach to niestety dość częsta przypadłość... Sama przez to przechodzę i w trakcie opakowania praktycznie w ogóle nie mam ochoty na sex :( syndyjka w ulotce jest wyraźnie napisane, że Syndi to tabletki na trądzik i problemy z nadmiernym owłosieniem:) więc po kilku miesiącach, do pół roku powinno się zmniejszyć, całkiem Ci nie zniknie :P cudów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syndyjka
yessa dziekuje bardzo za odpowiedz;) a chcialabym bym jeszcze zeby ktos sie wypowiedzial co ma ten sam problem co ja..proszeeee;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczkin87657
Hej dziewczyny, mam pytanie czy zauważyłyście duże zmiany w waszej wadze? Dopiero zacznę brać syndi i jedyne czego się obawiam to,że mogę dużo przytyć. Przedtem brałam cilest(który momentalnie wywołał trądzik) i miałam przy nim duży apetyt i nie wiem czego się spodziewać po syndi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaaaaa =)
Ja takze biore co prawda dopiero wzielam dzisiaj 3 tabletke ale wszystko oki wczesniej zazywalam microgynon i przytylam po nim mam nadzieje ze teraz tak nie bedzie pozdrawiam Lejdis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka;-)
Syndi jest super, nie ma się czym przejmować kobietki ;-) Według mnie wcale nie wpływa negatywnie na wagę, biorę już trzecie opakowanie i jest tak samo ;D Co do trądziku moje kumpele, które nie wiedzą, że je zażywam, twierdzą, że już mam mniej syfków i pytają czego to ja używam, że mam tak ładną cerę, (co do tej pory było moim utrapieniem);D Mam nadzieję, że jest tak niezawodny co do antykoncepcji, bo nie chce jeszcze zostać mamą ;P Chyba nie ma tu przypadku, że po ich stosowaniu jakaś dziewczyna zaszła w ciążę? Jeżeli tak piszecie laski , proszę, bo jedna koleżanka mówiła, że po stosowaniu tabletek anty i tak zaszła w ciążę. Wiem, że nie jest to 100% metoda, ale lekarz zapewniał, że są skuteczne. Pozdrawiam cieplutko ;* ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore je ponad rok i po około 3-5 miesiacach przytylam 10 kilo nie jest to mile zaskoczenie:/ ogolnie mi sie bardzo nastroj wacha i bardzo sie wkurzam na swojego chlopaka i robie mu jakies glupie jazdy o byle co;/ chce w koncu zmienic te tabletki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka;-)
A i jeszcze są dwa plusy ;-) Jeden to to, że w końcu mam regularne miesiączki co 28 dni i całkiem bezbolesne. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczek7
Witam, mam do sprzedania jedno opakowanie syndi 35 pisać na maila agatka60@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia129
Witam . Przyjmuje syndi - 35 jedynie jako antykoncepcja ,ponieważ moja cera jest całkowicie gładka i każdy mi mówi ,że wygląda jak 'pupa niemowlaka' ;) Jednak przyjmuje dopiero pierwsze opakowanie (4tabsy do końca) więc mam pytanie czy od nastepnego opakowania bede mogla zmienic czas przyjmowania o jakieś 2 godziny ? .. I czy jest ktoś może jeszcze z taką cerą jak ja i komu pojawiały się krostki po 1 opakowaniu? Mam taki problem a nie wiem czy nie będzie gorzej bo nie potrzebne mi to ,żebym teraz przechodziła młodzieńczy niby trądzik bo już na to troche za pozno ;) . Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia129
A jeszcze dodam ,że te krostki występują na policzkach a mam 19 lat i nigdy w życiu nie miałam krostki żadnej na policzku ,więc to napewno nie jest przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika222
hej dziewczyny. dzisiaj wzięłam pierwszą tabletkę. wsześniej nie stosowałam żadnych innych tabletek, gdyż dopiero niedawno rozpoczęłam współżycie :) i biorę je głównie dlatego, zaleciła mi je pani ginekolog, jako bezpieczne i w dobre dla młodych dziewczyn - mam 19 lat. jednak to że likwidują trądzik i nadmierne owłosienie też mnie bardzo cieszy, mam nadizeję że nie będzie żadnych skutków ubocznych a w szczególności tycia, bo i tak już ważę zbyt dużo :( 76 kg/ 173 cm wzrostu. ale jestem dobrej myśli. mam tylko jedno pytanie: czy trzeba je przyjmować codziennie o określonej godzinie? czy mogą być przy nich wahania 3-4 godziny? chcę je przyjmować rano, jednak chciałabym wiedzieć czy takie małe wahania czasowe mogą wystepować czy raczej nie powinny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia129
mika . Tabletki powinno się przyjmować codziennie o tej samej godzinie wtedy skuteczność jest największa. Wprawdzie można wziąć tabletkę w ciągu 12godzin ale już ja osobiście pewna bym nie była. Tabletki najlepiej brać wieczorem bo mogą wystąpić mdłości a rano są bardziej dokuczliwe. Co do przytycia ... jeśli się nie opamiętasz przytyjesz na pewno. Ja kończe pierwsze opakowanie i już zaczynałam tyć ale w porę się opamiętałam. Nie jem po 18 ,biegam i ćwiczę. Trzeba trochę poświęcenia ale coś za coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika222
kurcze niektóre dziewczyny pisały że wręcz schudły po nich. na pewno będe pilnować swojej wagi, bo jest mi z nią dobrze, ale więcej już nie chcę. teraz jest ok.:) bede pisać czy coś zauważam i jak zauważę to na pewno nie pozwolę na więcej. dzisiaj nie miałam mdłości, ale to pierwsza tabletka dopiero. chyba jednak sie rzeczywiście przerzucę na wieczór, tylko teraz nie wiem czy od razu, od następnej wziąć wieczorej czy stopniowo np po godzinie przejść z tej 11 do 19-20? stosunku nie przewiduję conajmniej do soboty więc wahaniami skuteczności jak narazie sie nie przejmuje, poza tym jeszcze na pewno bedzie prezerwatywa. chodzi mi tylko czy lepiej od razu zrobić taki przeskok czy stopniowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczek7
Witam, Ja brałam syndi przez ponad rok i zero skutków ubocznych. czułam, sie spuer. mam jedno opakowanie do sprzedania za symboliczną 1zł . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka;-)
Hej! Ja też słyszałam, że zależy to od organizmu. Jedne dziewczyny tyją po anty, a inne chudną. ;p Pozdrowionka. ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lauris
kropeczek7 chętnie kupię od Ciebie te opakowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja też biore syndi już kilka miesięcy i jestem mega zadowolona! skóra jak u niemowlaka, zero mdłości i migren... a tak bywało przy innych anty. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem po 7 opakowaniu Syndi 35, będę szczera spodziewałam się czegoś lepszego po braniu tych tabletek, ale niestety nie mam cery jak pupcia niemowlęcia :( cały czas mam jakieś z nią problemy, takie typowe pryszcze robią się co raz, ale teraz mam sporo wągrów na twarzy, takie pozatykane pory (czarne kropeczki) a z nich robią się krostki. Moja cera jest teraz bardziej skłonna do powstawania po nich blizn, przebarwień, takich dziurek w twarzy. Zastanawiam się nad kosmetyczką, jakieś kwasy, albo mikrodermabrazja. Będę raczej dalej brała Syndi 35, albo zmienie na inne tabletki, oczywiście po konsultacji z lekarzem. Dodatkowo smaruje się tormentiolem i wcześniej jakiś czas piłam zioła (bratka) i chyba zaczne je znowu pić. Prosze poradzcie mi co mam robić z mją cerą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welcia nie mam pojęcia jak Ci poradzić ;( mam ten sam problem! Jestem bezradna... Tyle lat walki z tymi problemami, raz jest lepiej, raz gorzej ale nigdy nie tak jak chciałabym żeby było... Najgorsza jest ta pora, jesień :/ nie mogę na siebie patrzeć, na brodzie mam jakieś okropne wypukłe guzy, miliony zaskórników wągrów... Też się zastanawiam nad kosmetyczką ale nie jestem do końca przekonana. Byłam raz na oczyszczaniu twarzy i wolę tego nie wspominać... A po oczyszczaniu spokój jest na chwile a później i tak wszystko wraca. Nie wiem, naprawdę, nie wiem, chyba trzeba się z tym cholerstwem pogodzić ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia129
Byłam u swojego ginekologa z pytaniem czy mogę zamiast godziny 20 przyjmować tabletki o 19. Oznajmił mi ,że niepotrzebnie pilnuję się co do minuty ,ponieważ są to tabletki ,które jeśli ustali się ,że przyjmuje się je wieczorem to można stosować godziny od 18 do 22. Wnioskując z mojej rozmowy z lekarzem jeśli ktoś chce 'przerzucić się' z rana na wieczór to po prostu w tym miesiącu powinien stosować dodatkowo prezerwatywy a później już normalnie przyjmować wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, biore Syndi-35 juz 10ty miesiac. kilka razy zdazylo mi sie zapomniec o tabletce, i raz wzielam nawet 7 godzin za pozno (nie musze chyba mowic jak mnie przerazilo kiedy zdalam sobie sprawe o 15 ze nie zazylam tabletki- pot na czole i palpitacje serca ;) ). Ale wzielam natychmiast i nastepne dni o normalnej porze i nic mi sie nie przydarzylo (zaden brzuszek ;) ) . Wiec nie martwcie sie jesli Wam sie zdarzy zazyc tabletke troche pozniej, ale fakt ze staram sie brac codziennie o tej samej godzinie. z samopoczucia podczas brania tabletek jestem zadowolona, czasem tylko przytrafiaja sie male mdlosci lub jakis maly zawrot glowy, ale bez tabletek czasem tez sie to zdarza wiec nie ma problemu. Powiem też inną super rzecz: nie zwracałam na to na poczatku uwagi, ale muszę powiedzieć że działają te tabl. na zmniejszenie owłosienia. Zawsze wyrywałam kilka "wąsików" pensetą, a teraz prawie w ogóle nie muszę (tylko te włosy trzeba regularnie usuwać [nogi i inne okolice], bo tabl nie sprawia ze ony wypadna- sprawia ze nie beda tak szybko rosly) Natomiast chcialam przerwac branie z powodu jednej rzeczy: boje sie o moje żylaki. Nie wiem czy to mozliwe ze przez tabletki, czy to może moja uroda, ale powiększyły mi się. Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia z żylakami? Czy ktoś może potwierdzić że to wina Syndi jesli zauważyłam pogorszenie? Czy ma ktoś jakieś rady co do żylaków? jak z nimi walczyć? Zestresowałam się do tego stopnia, że dziś siępoważnie wahałam czy wziąść pierwszą pigułkę z kolejnego opakowania czy odpuścić. Ale wzięłam... nie chce miec dzidziusia jeszcze... Proszę o pomoc, jeśli macie jakieś koleżanki z problemami żylaków lub Wasze Mamy podały Wam jakieś skuteczne sposoby na zapobieganie- będę bardzo wdzięczna za wszelkie porady. No i czy zauważyłyscie związek pomiędzy Syndi i żyłami. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinek123
hej ma ktoś do sprzedania Syndi-35?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna;(
Ja mam z kolei problem z libido i orgazmem. Nie chce mi się w ogóle kochać, może raz na jakiś czas, jest to juz dla mnie męczące, bo mój chłopak to erotoman i ciagle mu się chce ;p co zrobić, żeby zwiększyc libido? Miał ktoś taki problem? Moze ktos ma jakiś pomysł? Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M & J
czesc wam :) ja bralam syndi 3 miesiace i bylam zadowolona . teraz mialam przerwe miesieczna i zaczelam brac nowe opakowanie 2 dni temu . z tym ze nie zaczelam ich teraz stosowac od 1 dnia okresu bo go nie dostalam. podobno mozna nie miec go przez 3 miesiace odkladajac jakie kolwiek tabletki anty. wiec nie wiem czy dobrze zrobilam i nie bede miala jakich kolwiek problemow biorac je tak ooo... no i chcialam jeszcze dowiedziec sie kiedy one zaczynaja dzialac... czy po wzieciu 2 tabletek moge bezpiecznie wspolzyć czy musze sie dodatkowo zabezpieczac??dzieki z gory za odp;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość issskaa
Witam! Mam problem i liczę, że podzielicie się ze mną swoim doświadczeniem . 2 lata temu lekarz przepisał mi na trądzik tabletki antykoncepcyjne (Diane 35). Brałam je ok 7 miesięcy. Okres miałam regularnie, czułam się całkiem dobrze. Lekarz postanowił zmienić mi leki na inne (Yasminella) przyjmowałam je przez następne 3 miesiące. Po konsultacji z lekarzem odstawiłam leki, ponieważ moja cera uległa całkowitej poprawie. W styczniu wystąpiły u mnie "stare" problemy, więc lekarka znowu przepisała mi Yasminellę. Brałam ją 6 miesięcy. Dostałam poźniej jeszcze inny lek (Syndi 35)...czułam się po nim fatalnie, miałam z początku mdłości, bóle głowy i piersi. Z czasem wszystko się unormowało poza bólem piersi. Cerę mi wyleczyły. Brałam je 4 miesiące. Odstawiłam je i od razu okres zaczął się spóźniać. Pierwszy okres po odstawieniu tabletek spóźnił się ok 2 tygodnie. Natomiast 2 okres po odstawieniu tabletek nie pojawił się ok prawie miesiąca. Robiła testy ciążowe i wyszły negatywnie ale okresu jak nie ma tak nie ma... Czy też miałyście taki problem? Po przerwach w braniu tabletek (Yasminella i Diane 35) miałam okres regularnie, ale po Syndi 35 nie jak na Was drogie panie działał ten lek? Czy po zakończeniu kuracji miałyście regularne miesiączki? Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×