Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
*22*

***** Syndi 35 *****

Polecane posty

mojej kolezance ponad tydzien sie spoznil po odstawieniu takze badz dobrej mysli ;) milej nauki zycze o ile to mozliwe :D sama tez wracam do ksiazek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo widzę że mój topik się rozwija.... ;) Jak widzicie Syndi brałam nieprzerwanie od początku sierpnia 2007, czyli prawieeeee rok. Wczoraj powinnam zacząć kolejne opakowanie, ale postanowiłam odstawić!!!! Od kilku miesięcy źle sie czułam... przytyłam, miałam stany depresyjne i spadek libido (identyczny przykład jak po diane35 2lata temu). Jestem bardzo ciekawa jak się będę czuła, o czym na pewno Was poinformuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syndiiiiii
ja dzis kupilam 2 opakowanie syndi i dopiero zaczne brac...za opakowanie jedno zaplacilam 6,99 (na opakowaniu jest cena 13,99) One sa chyba refundowane...strasznie bylam zaskoczona taki niska cena bo spodziewalam sie minimum 16 zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syndiiiiii
b-c--- zrób test :) i wtedy rozwieje Ci wszelkie watpliwosci:) ja mam jedno dziecko ...bralam pigulki anty i ostatniej niewzielam no i zaszlam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-c
witam.. chyba moje objawy mijaja.. tzn sutki mnie juz prawie nie bola... wydaje mi sie ze to byly wahania hormonow... do Syndiiiiii.... ale ja wzielam wszystkie tabletki i na wszelki wypadek nie wspolzylam w czasie przerwy, ani podczas brania ostatnich tabletek.. mam nadzieje ze tabletki mnie nie zawiodly wiem... bronie sie przed testem jak przed ogniem.. ;P wole wierzyc ze jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia_o2
hej! Mam pytanko: czy wam też podczas brania Syndii wydzielał się przeźroczysty śluz? dziś brałam 15 tabletkę z 2 opakowania.. i zastanawiam się czy to normalne, bo wczesniej az do niedzieli nie miałam takiego problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syndiiiiiiiiiii
b-c--to napewno nie jestes w ciazy:) pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
mi bezbarwny śluz 'ścieka' na każdych pigułach. Czy to normalne nie wiem, ale też mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-c
dzieki za pocieszenie :) a co do sluzu to slyszalam ze to jest indywidualna sprawa... mysle, ze nie masz sie czym martwic poki nie jest zolty, ani zielony :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia_o2
Ani żółty ani zielony nie jest także chyba jest ok ;D dzięki za odp. pozdrawiam ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia_o2
a mam takie pytanko, które chyba jeszcze nie padło na tym forum.. Czy są wśród was dziewczyny, które biorąc Syndii wpadły? bo jak każdej nam wiadomo zawsze jest jakies tam ryzyko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a porpo wydzielin :D hmmm tak sie zastanawiam czego moze to byc objaw.. dzisiaj caly dzien wylatuje mi taka dziwna wydzielina, nie jest to sluz tylko bardziej wodniste :/ i ma taki zoltawo - zielonkawy kolor a czasem berdziej przezroczysty :/ troche sie denerwuje bo przy okazji lekki dyskomfort odczuwam :( moze mialyscie cos podobnego i wiecie co to moze byc? co prawda za 1,5 tyg ide do lekarza na kontrole ale boje sie zeby cos mi sie nie rozwinelo przez ten czas. Wezme dzisiaj Albothyl i mam nadzieje ze mi chociaz ciut przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia26
czesc. mam pytanko, mianowicie, martwie sie troche, bo miesiaczke ostatnia, przy stosowaniu syndi, dostałam na 33 dzień i trwała aż 8 dni + 2 czy 3 dni pokrwawiania. była obfita i bolesna. czy to normalne? bo mi się wydaję, że niezbyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia26
a i do tego strasznie bolą mnie piersi, są jak kamień i tak już 2 miesiąc stosowania syndi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-c
no wiec wszystko sie rozwiazalo :) oczywiscie pozytywnie... ale hmm.. nie mam zamiaru wiecej odstawiac tabletek... najpierw te objawy po odstawieniu... bole sutkow, klucia jajnikow, mdlosci :p.... potem tydzien bolow przed miesiaczka... okropny PMS... po prostu zabijalam ludzi..... teraz strasznie silne bole w trakcie miesiaczki.. juz 3 czy 4 dzien.... baaaardzo obfita jest. jednym slowem- same okropnosci :P jednym slowem radze byc na to przygotowanym przed robieniem sobie przerwy, zeby sobie nie wkrecac ciazy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ginekolog przepisał mi Syndi gdy poprosiłam o niedrogie tabletki anty. Wspomniałam tez cos o cerze... Hmm... Zmartwiłam sie troche. Przeczytalam caly topic... I jednak nie pozbęde sie tego strachu przed ciążą... Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilia26
strach zawsze jest, ale jeżeli będziesz brała regularnie, nie powinnaś miec z tym problemów, chociaż dziewczyny rozmnażajcie się póki możecie, bo los potrafi płatać różne figle, niestety nieraz bardzo niemiłe. dziś bierzesz anty, a jutro płaczesz, bo nie możesz zajść w ciązy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorot3k
hej za kilka dni rozpoczynam kolejne opakowanei Syndi. Żadnych rewelacji, na początku miałam nudności i bóle nóg. Cera sie nic nie poprawiła jest może nawet gorzej, ale wciąż czekam....tylko nie wiem na co...jak dorwe sie do swojego gino..po wakacjach od razu przeskakuje na inne ...po Dianie miałam cere jak marzenie już po miesiącu i to nie całym. pozdrawiam kochaniutkie i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7dniowa przerwa
witam jestem w trakcie 7dniowej przerwy i od 4 dni biore tabletki wspomagające kondycję skóry, włosów i paznokci Ha- Pantoten, mniej wiecej od tego czasu odczuwam mdłości. Czy to normalne? Na ulotce Ha- Pantotenu nie jest napisane nic w skutkach ubocznych o mdłościach, więc wiążę ten stan z Syndi, ale czy słusznie? mam nadzieję, że to tylko burza hormonów, póki co nie chce brać innej opcji pod uwagę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po pierwszej tabletce. Czuje sie jakbym nic nie Wziela. Zemdlalam dzisiaj ale to na związek tylko i wyłącznie z bardzo bolesnym okresem. Mam nadzieje ze bedzie tak dalej. Pozdrawiam:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaa89
Hej dziewczyny! :) mam pytanie,bo przez dwa miesiące brałam Novynette czy jakoś tak a teraz jestem na 4 dniu z tej 7-dniowej przerwy. Następną kolejkę zaczynam ale już nie tamtych tabletek tylko Syndi-35. Więc moje pytanie brzmi: kiedy powinnam wziąć pierwszą tabletkę Syndi?? Czy pierwszego dnia miesiączki czy może czekać aż skończy się ta przerwa i zacząć brać 8 dnia?? Proszę pomóżcie :) Z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stare łóżko
Hej dziewczyny! Czy Wy udaćie tym tabletkom? Beda chronić mnie przed ciążą nawet przy pierwszym opakowaniu? I najwazniejsze czy od pierwszej tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
zapiszę pewną prostą instrukcję: ten temat ma już 23 strony. wciśnij CTRL+F a otworzy się wyszukiwarka. Następnie wpisz słowo: ciążą. prawdopodobnie na każdej stronie znajdziecie choć jedno to słowo, albo nawet ze dwa. to oznacza, że ten temat jest już zrealizowany. na porządnym forum jest za to ban! powiem raz ostatni: NIC nie chroni w 100% NIE powinno się ufać pigułkom na pierwszym opakowaniu NIE wiem ani żADNA Z NAS NIE WIE kiedy powinnaś wziąć pigułkę syndi po zmianie z nowynette. OD TEGO JEST GINEKOLOG. przepraszam za nieme wrzaski, ale ile można pisać to samo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepcia86
ja wlasnie zaczelam drugie opakowanie, przy pierwszym caly miesia mialam plamienia:( naszczescie teraz juz nie:) ja nie zauwazylam zeby cera mi sie polepszyla ale funfela i maz mowia ze tak a oni w koncu widza lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaaa89
naesca bierzesz może Syndi 35?? Bo jak tak to może jesteś przed okresem i masz napięcie przedmiesiączkowe,skoro jesteś taka niemiła :/ Nie wszyscy muszą być alfą i omegą w sprawach antykoncepcji a jeśli już ktoś prosi ładne o pomoc to można odpowiedzieć spokojnie a nie sie wyżywać nie wiadomo za co. Jeśli masz takie humory co miesiąc to współczuje wszystkim z Twojego otoczenia. A na usprawiedliwienie wszystkich pytań które się powtórzyły jest to,iż wątpię żeby każdemu chciało się szukać i czytać wszystko na tym forum. To jest 23 strony i masa różnych pytań i odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monixxx23
Mam pytanie: po jakim czasie od rozpoczecia stosowania Syndi 35 jest skutecznosc antykoncepcyjna?? Prosze o odpowiedz, to dla mnie wazne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syndiiii
ja dopiero 6 pigulek syndi wzielam...okres mi sie juz skonczyl:) ale niewiem czy przez pogode czy przez te piguly...ja codziennie teraz pije od1 do 3 kaw...jestem strasznie zmeczona...moze to tylko tak na poczatku przez te pigulki...mysle ze potem sie unormuje...nigdy niebylam tak zmeczona nawet jak mialam okres ale odkad biore syndii to przesypialabym cale dni...mama nadzieje ze wkrotce wszystko sie unormuje u mnie w organnizmie i zaczne normalnie funkcjonowac...przypuszczam ze to reakcja organizmu na te pigulki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-c
skoro tak Cie to martwi, czy jestes zabezpieczona, od kiedy i jak... to nie powinno byc dla Ciebie problemem przeczytanie paru postow... oj bez przesady... wszyscy chcieliby wszystko na tacy dostac... a wyobraz sobie jak wkurzajace moze byc odpowiadania na to samo pytania przez rok... bo chyba gdzies tyle ma tez topic juz... dla spokoju moglybysmy napisac, ze zabezpieczona jestes na 100% na 2 tygodnie przez zazyciem pierwszej tabletki.. i co zaufasz? prosze bardzo. to jest forum kazdy moze napisac tu co chce... i naiwnoscia jest wierzyc.... idz do lekarza, zapytaj sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakęconaaa89
Ja jestem już w połowie 3 opakowania i zauważyłam częste bóle głowy. W sumie nie jestem pewna czy to przez Syndi bo dosyć często miałam takie bóle tylko teraz jakby się nasiliły... Czy to może być przez Syndi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×