Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
*22*

***** Syndi 35 *****

Polecane posty

Gość Ewijjaw
Syndi 35 na receptę 7 z groszami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pandy
A ja mam takie, pytanie, Syndi 35 brałam przez chyba 3 lata, z przerwami na badania kontrole. A zaczęło się od tego że miałam nieregularne miesiączki, no i do tego, mega plamienie, poszłam do ginekologa, przepisała mi właśnie syndi, na uregulowanie cyklu etc. i dodała, że pomoże mi na cerę, trądzik i w ogóle. Z efektami bywało rożnie, raz buzia była czysta od wszelkich uczuleń, innym razem, była zainfekowana. Ale jakoś nie tak , że bardzo by to przeszkadzało. Najważniejsze było to że miesiączki były regularne, nie miałam żadnych bóli etc. Faktem jest jedynie że przytyłam o rozmiar (1,5), zwłaszcza w tułowiu, biuście i rękach(ramionach). Obecnie nie biorę żadnych tabletek od 2 mies, po badaniu. Ale pani ginekolog postanowiła mi zmenic syndi na jakieś nowe OC 35. Problem w tym, że od prawie miesiąca okres nie przyszedł no i trądzik, znowu męczy moją twarz, i rzekła bym nawet robi to bardzo agresywnie, nie idzie tego żadnymi maściami wyleczyć, a do dermatologa również chodzę, i wie ona o tabletkach, i nie łączy tych faktów, jakoby jedno powodowało drugie. Co powinnam zrobić? Oprócz tego że na pewno iść na iść na wizytę. Czy wam również zdarzyło się tak przytyć? No i czy może zmienić dermatologa? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinzi
Cześć dziewczyny, Pilnie kupię tabletki syndi-35. Jeżeli miałaby któraś z Was do sprzedania proszę o kontakt: pinzonia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od dwoch lat bralam syndi 35. Dzisiaj bylam u innego ginekologa i powiedziala mi ze to sa tabletki by poprawic cere oraz na roznego rodzaju choroby jelit itd. Ma bardzo silna dawke i stosuje sie je w bardzo krotkim okresie. Te tabletki nie sa zarejestrowane jako tabletki anty... Jak dzisiaj to uslyszalam to myslalam ze wyjde z siebie. Moj lekarz ginekolog okazal sie debilem! Przy tak dlugim okresie polykania tych tabletek moglam dostac rozne choroby. Drogie panie idzcie do innego ginekologa i zapytajcie sie co sadza o syndi 35? i zmiencie jak najszybciej te tabletki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kata1977
chętnie odkupię Syndi-35. GG 9350484.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... ja bralam przez dwa lata syndi 35 jako srodek anty i tak mi sie cera pogorszyla ze nie umiem na nia patrzec ... te tabletki sie stosuje w krotkim czasie, bo maja silne dzialanie tak mi powiedziala pani ginekolog. Najlepiej isc do innego ginekologa i o tym porozmawiac. Ja zrobilam blad ze przez tak dlugi czas nie zmienilam antykoncepcji. Pozdrawiam i nie dajcie sie oszukac bo bedziecie potem plakac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka19
tak więc postanowiłam ze opisze moją sytuację... tabletki syndi 35 biorę od lipca tego roku (2011) zażyłam zaledwie 4 opakowania, ostatnie nie dokońca gdyż w ostatni weekend zaczęlam odczuwać ból w nodze, myslalam ze to taki bol jak nieraz sie zdarzy zwyczajny moze z przemeczenia nogi..ale zastanawialo mnie to poniewaz 4 dni spedzilam w domu z przeziebieniem i nie bylam w stanie jej przemeczyc głownie lezac i odpoczywajac w łozku. bol coraz bardziej sie nasilał tak ze chwilami wyłam z bólu, utykałam na noge i ciezko bylo mi sie poruszac i we wtorek wieczorem wylądowałam na pogotowiu na chirurgii lekarz skierował mnie na badania usg nogi z podejrzeniem zakrzepicy (!) zrobił mi się obrzek na tej nodze, po badaniu diagnoza sie potwierdzila - ostra masywna zakrzepica żył głebokich siegająca od zyły biodrowej zewnetrznej prawej conajmniej do poziomu zyly podkolanowej prawej włącznie, ehh z badania przewieziono mnie na wózku na izbe przyjec do szpitala na hospitalizacje. bylam w szoku ;o zadnego urazu, wszystko stalo sie nagle w przeciągu 3 dni ;o wszystko z powodu tych własnie tabletek, moze niekoniecznie tych ale przez tabletki antykoncepcyjne, bralam tylko syndi 35 i to szczególnie na uregulowanie okresu i na poprawe skóry... w szpitalu spedzialam 4 dni, wyszlam wczoraj. podawano mi dożylnie heparyne 24h/ na dobe, zabroniono mi chodzic nawet do łazienki poczatkowo pozniej jakos wynegocjowalam to wc... teraz czeka mnie leczenie conajmniej przez pol roku, sama robie sobie codziennie bolesne zastrzyki w brzuch by rozbić te skrzepliny w krwi. gdyby nie ból pewnie bym wszystko zlekcewazyla a nieleczona zakrzepica moze doprowadzic do śmierci... gdy jeden skrzep w zyle oderwie sie i poplynie dalej w kierunku płuc tworząc zator... także uważajcie dziewczyny i pilnujcie sie, szczególnie te które pala bo one najbardziej sa na to narazone, wystarczy jeden papieros z tego co mowili lekarze... mi sie zdarzylo zapalic czasem, bardzo bardzo rzadko w weekend na jakis wiekszych imprezach i takie jaja... chyba tyle, rozpisalam sie troche. zdrowia zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga_91
hej dziewczyny, czytam te wszystkie komentarze z przerażeniem. Byłam tydzień temu u ginekologa i dostałam receptę własnie na syndi- 35. Za opakowanie 63 tabletek (na 3 miesiące) zapłaciłam tylko 12zl! Wydało mi się to trochę podejrzane. Jak będę po pierwszym opakowaniu to napiszę co i jak. Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Czytalam wiele komentarzy zanim zaczelam brac Syndi 35. Bylam u dwoch ginekologow, u jednego mam wielkie zaufanie i powiedzial ze ten lek jest ok. Bardzo Was prosze dziewczyny o czytanie ulotek do lekow. Tam sa wszelkie przecwskazania i inne przydatne info. Lek jest zarejestrowany jako anty i jest elekiem jednym z nowszych. Wiec nawet na logike lek zarejestrowany jako anty musi byc anty, inaczej nie pisali by takich glupot w ulotkach. Kazda kobieta ma inny organizm i lek w jakims stopniu inaczej reaguje. Syndi 35 jest mocniejszy aod 25 czy od innego leku. ale same sie na to zdecydowalyscie biorac lek. o kazdy powinno zapytac sie ginekologa, jednego dwoch czy trzech. Jest lekarz i lekarz, jeden bedzie na prawde wporzadku a drugi moze sobie cos ubzdurac i doszukiwac sie czegos by pokazac ze jest lepszy. Zreszta nie tylko lekarze;) Ja osobiscie biore Syndi 35 ponad miesiac, kocham sie z chlopakiem bez gumki i bylam w tym tyg na USG i nie jestem w ciazy i wszystko ok. Cera nie wiem czy mi sie poprawila, przy jesiennej pogodzie mam wieksze problemy z cera, ale czesto uzywam tez spirytusu salicylowego, nowego nic sie nie zrobilo, ale stare musza zniknac;) W ulotce tez jest info o tym. Trzymam kciuki by dla wielu z Was syndi 35 okazalo sie na prawde fajnym lekiem. Jak pisalam kazda z Nas jest inna a wiele kobiet sie nie bada i nei wie na co jest uczulona, podatna etc. Pozdrawiam dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominiczka8827
Witajcie. Zzazywam syndi 35 od wrzesnia tego roku i wszystko ok. okres mniej bolesny. Cere mam w miare ok, czasem jakas krostka wyskoczy ale przy syndi zauwazylam juz po 2 miesiacu stosowania ze jest ok. czysta ladna i jakby odswierzona. ale mam jedno do was pytanko : czy ktorejs z was przytrafilo sie wypadanie wlosow? Mialam cesarke w lipcu i mowia mi ze to znieczulenie wychodzi dlatego wypadaja wlosy. ale ile mozna, polowy juz nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja właśnie kończę pierwsze opakowanie Syndi-35. To moje pierwsze tabletki anty a biorę je ze względu na wyregulowanie miesiączki, z resztą z cerą też mam problemy.. Szczerze mówiąc nie jestem z nich zadowolona ponieważ zaczęły pojawiać się bóle głowy częściej niż bywało to wcześniej, zwiększył mi się apetyt.. mogłabym jeść cały czas! pojawiły się plamienia w czasie trwania cyklu, czuję, że siły mnie opuściły mogłabym spać cały dzień dzisiaj wypiłam 3 kawy a i tak oczy mi się zamykają! i 24/h bolą mnie piersi.. ;/ fakt faktem, że urosły ale ten ból przeszkadza ! Po skończeniu 4 opakowania mam zgłosić się do mojej gin . Zobaczymy czy wytrwam w ich stosowaniu :) Pozdrowienia dla wszystkich Forumowiczek! ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny proszę o szybką odpowiedź bo jestem przerażona . Drugie opakowanie Syndi-35 skończyłam 28.11 . Teraz nadeszła pora na 7-dniową przerwę . Mija 6 dzień, a miesiączka nadal się nie pojawiła . W trakcie drugiego opakowania stosowałam Lactovaginal i kochałam się z moim chłopakiem, ale on nie skonczyl we mnie . Boję się, że mogłam zajść w ciążę . Czy to możliwe . ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Meegaan, Mialam dokladnie ten sam problem:S tydzien temu mialam dostac okresu i nic.. Na poczatku listopada kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia, tylko tabl anty. Potem bralam antybiotyk, brak okresu od soboty, dopiero w czwartek dostalam, na szczescie.. Czytalam ulotke i spokojniej do tego podchodzilam ale napiecie kazdego dnia, pozniej pomyslalam ze nie mam okresu bo antybiotyki mogly spowolnic tabl anty etc. Miesiaczke na szczescie mam i mysle ze wszystko ok:) Mam nadzieje ze i u Ciebie wszystko ok, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda8311
Hej dziewczyny! Mam pytanie. ja dopiero zaczne brac syndi. mam problemy z owłosieniem. czy syndi w dużym stopniu weliminowało wam włoski?i jakie jest samopoczucie po tym? najgorsze jest to że jestem taka troche ogrąglutka i boje sie zeby nie przytyc, daje znac jak na was działa syndi i czy wyregulował wam sie okres.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koziolowska@gmail.com
Też brałam syndi-35 na problemy z owłosieniem. To raczej nie był efekt, że włoski wypadały, po prostu nie pojawiały się nowe. Te, które były spowolniły swój wzrost. Był więc z nimi względny spokój. Wiosną tego roku odstawiłam ten lek i jestem pełna obaw bo pojawiły mi się włoski na brodzie i szyi :( Tymczasowo jednak nie mogę brać tego leku. Jeśli chodzi o wagę, czy samopoczucie to ja nie zauważyłam zmian, brałam ten lek z przerwami przez około 2 lata. Też mam tendencje do zaokrąglania się, ale głównie za sprawą słodyczy, podjadania, czy dużych porcji na talerzu. Bez brania leków mój organizm w tej płaszczyźnie działa tak samo. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, że każdy organizm reaguje na leki w inny sposób. Weszłam na wątek dotyczący tego leku ponieważ wczoraj podczas porządków znalazłam 4 blistry syndi-35. Jeden z datą ważności do marca 2012r. Trzy z datą ważności do września 2012r. Chętnie je sprzedam, poniżej kosztów zakupu. Mogę wysłać pocztą. Mieszkam w Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quentie
Nie zauważyłam u siebie żadnych skutków ubocznych, oprócz bólów przed menstruacją. Wcześniej nigdy nie odczuwałam bólów związanych z miesiączką, od kiedy biorę Syndi, delikatne bóle pojawiają się zazwyczaj w pierwszym dniu okresu. Z drugiej jednak strony obfitość miesiączkowania zdecydowanie się zmniejszyła, co mnie bardzo pociesza ;) Co do soczewek - noszę i nie zauważyłam nic podejrzanego. Włosy mi wypadają, ale to prawdopodobnie od zrobienia trwałej (zrobiłam ją w tym samym okresie, w którym rozpoczęłam przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych), a bóle głowy mam co jakiś czas, ale podejrzewam, że to raczej od alergii i nieustannie zapchanych zatok. Nie wiem czy to ma związek z Syndi-35, ale od kiedy biorę te tabletki, owszem, zwiększył mi się apetyt, ale również, nie wiem czy to możliwe, przemiana materii. Jem znaaaaacznie więcej niż przed rozpoczęciem terapii antykoncepcyjnej, a nie przytyłam ani kilograma! To również pocieszenie, bo raczej wolałabym schudnąć niż przytyć, a uwielbiam fast foody. Więc chociaż raz mi się poszczęściło w jakimś leku. Odnośnie cery - widać zmiany. Biorę Syndi ponad rok, ale już jakieś 7 miesięcy temu ludzie zaczęli zwracać uwagę na poprawę mojego wyglądu. Nie pamiętam, kiedy ostatni raz wyskoczył mi jakiś pryszcz na twarzy. Chyba na Studniówce ;) Jestem zadowolona z tych tabletek, jednak nie mam w sobie tyle ufności, by w sprawach antykoncepcji zdać się tylko na ni, również mój chłopak, którego ojcem jest GINEKOLOG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pandy
Hej, mam do sprzedania 1 listek- 21 tabletek Syndi 35, data ważności do 9.2012, gdyby któraś z Was była zainteresowana, to proszę o kontakt gg 8601715 , pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borys187
Syndi-35 - sprzedam ! fleczer1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koziolowska@gmail.com
hej ;) Już pozbyłam się tabletek, oferta nieaktualna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSIIIACZEK
Kupie SYNDI 35 ? Prosze cene za opakowanie podawac w mail ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSIIIACZEK
moj mail to gosiagaw24@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pandy
Oferta nieaktualna, tabletki sprzedane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borys187
Syndi 35 ; sprzedam ! fleczer1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mam problemy z nadmiernym owłosieniem na twarzy i ciele myślę że tabletki syndi mogły by mi pomóc, ale mój dermatolog nie chciał mi ich przypisać mówiac ze powinien zrobić to lekarz ginekolog, znacie jakiegoś dobrego lekarza ginekologi który by mógł mi je przypisać? Jestem z Lublina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yolex
pilne kupie syndi-35! moje gg8863637

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atractive_
Sprzedam syndi 35. 3 opakowania. wazn.2013rok; jkl280@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buczkie
niby wszystko ok, ale po Syndi 35 spuchłam jak po żadnych innych. Przy najblizszej koazji je zmienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fggfg
ja biore syndi i jakoś nic mi się nie dzieje, schudłam nawt pare kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia21
Witam mam do sprzedania 2opakowania syndi35 cena30 zł wliczona przesyłka mój meil twojeswiatlo@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×