Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
*22*

***** Syndi 35 *****

Polecane posty

Witam, mam do sprzedania 3 opakowania Syndi świeżo zakupione, ważne do 07/2014. Po 10zł za opakow. Sprzedaję ponieważ jednak zdecydowałam się na łagodniejszy środek przeciwko trądzikowi. Mail dorka762@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria17
Syndi-35 naprawde pomaga na cere tradzikowa uzywam go juz prawie rok i zaraz koncze leczenie na poczatku brania mialam straszna cere cala w tradziku i do tego plecy dekolt ;/ . Po 3 miesiacach widzialam zmniejszenie sie go ;) a teraz juz wgl nic nie ma , twarz jest czysta ,plecy i dekolt takze ;) Sa jednak skutki uboczne troche przytylam po tych tabletkach ale tragedi nie ma ja przytylam 9 kg ale jesli bedziesz pilnowala wagi i jadla tak jak trzeba to sadze ze mocno nie przytyjesz :)) Bardzo polecam dla kazdej dziewczyny ktora ma problem z tradzikiem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcela87
Hej. Ja brałam Diane przez pół roku. Miałam mdłości i przytyłam na początku 2 kg ale potem waga sie unormowała. Niestety miesiączki nadal miałam nieregularne choć pomogło na ból brzucha i trochę na trądzik :-). Niestety nadal mam problemy z cerą. Teraz zaczęłam brać Syndi. jak na razie 4 dzień, ale mam mdłości i zawroty głowy. Na razie je jeszcze pozażywam ale nie wiem jak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matiii89
Witam! Pilnie kupię Syndi 35!!! mail matyldaof@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baasia88
Kupię Syndi 35. O kontakt proszę na nr gg 8398440

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xvz
Witam Kupie syndi 35 lub yaz ! Najlepiej Warszawa/Bydgoszcz/Torun/Trojmiasto. Czekam na informacje do 12.07 ! e-mail: ada_ruda@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natashaa !:)
Hej dziewczyny !:) Chciałam po prosić was o radę w kwestii..właśnie terapii hormonalnej.. Mam 20 lat, i zmagam się niestety z trądzikiem.. ! Latałam od dermatologa do dermatologa..nafaszerowałam się antybiotykami..żeby jakoś pozbyć się swojego problemu.. ale to nic nie skutkowało...Maści,kremy,toniki,maseczki..to wszystko nie przynosiło żadnego skutku ! Nawet , podczas zażywania leków.. często miałam wysyp.. nic nie było w stanie jej ruszyć. Aż w końcu poszłam do ginekologa.. który przepisał mi moje pierwsze tabletki CYPRODIOL .. ,lekarz nie zrobił mi żadnych badań..nawet tych podstawowych..wypisał mi ,je ..na podstawie wywiadu..gdy opowiedziałam mu o swoim problemie. Brałam tabl. przez pół roku.. ogromna po prawa cery.. nastąpiła..bardzo się cieszyłam ,że jest wszystko ok. Ale niestety..po 4 miesiącu.. zaczęły się częste bóle głowy.. i wyszło..że występują u mnie skoki wysokiego ciśnienia. Niestety tabletki musiałam odstawić. Poszłam znowu do gin.. i otrzymałam kolejne tabletki.. o nazwie AKTYWIA. ,fakt są lżejsze.. skutków ubocznych nie miałam żadnych..ale za to moja cera się nie ruszyła niestety:< Znowu mam zamiar wybrac.. się do lekarza..chciałabym własne wypróbować te tabletki SANDI 35..ale mam sporo obaw..boje się nasilenia trądziku..a dekolt i plecy mam czyste.. co byście mi poradziły? spróbować jeszcze raz? A i jeszcze jedno.. chciałabym wiedzieć,czy przy wypisywaniu tabl.hormonalnych.. lekarz powinien wykonać podstawowe badania?:) Ja jestem dziewicą,więc też mam z tym nie lada problem . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Natashaa:) zajrzyj na wczorajszy temat gdzie wpisałam kilka postow. tez walczylam zz tradzikiem i to kilka ładnych lat.. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5286149 Podpowiedzialam w postach kolezance co ja zrobilam i jak sie pozbyłam tradziku bez katowania sie tabletkami, a wiadomo ze najczesciej po ich odstawieniu = tradzik sie zwieksza.. Zajrzyj tam:) Poszlam kiedys do ginekologa i tez bez badan mi przepisał diane 35. nic mi to nie dalo, wrecz mialam bole glowy, ale kompletnie nic. p[ozniej od niego wzielam skierowanie na usg piersi i poznalam swietnego ginekologa. spytalam o diane35 i syndie35. powiedzial ze nie wie czy mi to pomoze, ale przy okazji byl to lek antykoncepcyjny. Lekarz zrobil mi badanie calego ciala wrecz, wyslala na badanie krwi i hormonow przy okazji, wszystko w normie mialam jak z ksiazki. 8miesiecy bralam i nic. jak wyleczylam tradzik? bardziej ekologicznie i przez pilling kawitacyjny. Zajrzyj na ten link. Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka586
Właśnie kończę pierwsze opakowanie Syndi35 i jest coraz lepiej. Na początku miałam nudności, bolała mnie głowa, byłam cały czas zmęczona i zniechęcona do życia. Teraz jest już trochę lepiej. Próbuje tych tabletek bo podobno dobrze działają na cerę. Jak myślicie, czy po 3 miesiącach stosowania będą widoczne efekty na skórze? Pozdrawiam ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darik
Czesc dziewczyny :) Bylam ostatnio u ginekologa i przepisal mi wlasnie Syndi-35 na poprawe cery tradzikowej i powiedzial ze ma dodatkowo dzialanie antykoncepcyjne. Do tej pory nie bralam zadnych hormonow. Na forach spotkalam sie ze dziala on glownie na cere i jest malo zmianek o antykoncepcji. Chcialabym sie od was dowiedziec czy ten lek faktycznie dziala jako metoda antykoncepcji i czy nie trzeba brac dodatkowych tabletek w celu zabezpieczania sie?? Z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka586
Wystarczy że przeczytasz ulotkę lub oficjalną stronę internetową Syndi-35. Nie ma potrzeby brać innych hormonów. Skuteczność antykoncepcji jest taka sama jak w przypadku innych tabletek anty... . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel2214
Sprzedam syndi35 nowe 2 opakowania, z polskiej apteki, długa data ważności. E-mail: angel2214.92@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggi_2010
Sprzedam Syndii 35 - 2 opakowania nietknięte (2 x 10zł)+ 8 tabletek (gratis) w listku w razie zgubienia tabletki. Kupione w polskiej aptece mam paragon. Ważne do 07.2014. Kontakt e-mail: magdaw7@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baasia88
Witam, Kupię tabletki syndi35. Proszę o kontakt na gg 8398440.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość back4you2(at)o2.pl
kupie syndi 35, najlepiej 3blistry back4you2(at)o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malva55
witam laski jezeli ktoras ma syndi-=35 kazda ilosc kupie niemam zkad poniewaz niemam ubezpieczenia niemam zbytnio kasy by isc prywatnie i kombinuje o tabletki niechcialabym przerywac predzej zalatwiala mi przyjaciolka ale teraz juz bierze je sama wiec niemam na co prosze o informacje kazda ilosc kupie ppozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malva55
piszcie na meila: malva55@wp.pl z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrasz22
PO JAKIM CZASIE DZIALAJA TABLETKI?? zWRACAC UWAGE NA DNI PLODNE?? Pierwszy raz mam stycznosc z tabletkami anty. Biore Sindi 35 miesiac czasu prawie. Tabletki nie powoduja negatywnych objawien:) Wzroslo moje libido:) hehe balam sie ze bedzie odwrotnie. Czuje sie bardzo dobrze. Jedynie co wystepuja lekkie plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mari323
hej dziewczyny, mam do sprzedania 3 opakowania po 21 tabl. Syndi 35 ważne do 03/2015 piszcie na mari323@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milcia16
Hej dziewczyny. ja też brałam syndi przez długi czas bo miałam okropne problemy z trądzikiem. Bardzo mi pomogły te tabletki i nie miałam skutków ubocznych. Potem przepisywano mi coraz słabsze i jak się okazało, że nie pomagają to pani ginekolog powiedziała, że mam wrócić na syndi. Niestety już po kilku dniach stosowania zaczęły mi dokuczać dziwne bóle nóg i rąk, a także duszności i odrętwienia. Zdziwiło mnie to ,bo nie miałam wczesniej od tych tabletek żadnych skutków ubocznych. Wystraszyłam się jednak i poszłam dzisiaj do pani ginekolog, że chcę przestać je brać, a ona mi powiedziała, że to mogą być zakrzepy w żyłach i dlatego mnie tak boli, także radzę wam uważajcie, bo na początku jest fajnie, a potem się dzieją takie straszne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć! Ja tez brałam Syndi ze wzgędu na PCO i związane z nim objawy. Byłam bardzo zadowolona, choć na działanie trzeba było troche poczekać (ok 2 m-cy), ale to działa w obie strony i po odstawieniu leku jeszcze ok. 2-3 m-cy utrzymywało sięjego działanie jesli chodzi o skórę i włosy. Odstawiłam Syndi, bo planowalam dziecko, teraz juz jestem mamą i zamierzam znów je brać. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleżanka55555
Drogie Panie, bardzo proszę o jakieś wskazówki. Ginekolog przypisała mi Syndi 35 razem z Bromergonem, w celu ustabilizowania cykli i zahamowania krwawień międzymiesiączkowych. Pierwszy raz mam do czynienia z antykoncepcją hormonalną i bardzo obawiam się skutków ubocznych, zwłaszcza przybierania na wadze, zwłaszcza gdy dowiedziałam się, że to zastępnik Diane (liczne moje znajome bardzo tyły i miały problem ze zrzuceniem zbędnych kg). Podpowiedzcie mi coś, będę bardzo wdzięczna. Jeszcze nie zaczęłam ich brać, czekam na odpowiedni dzień cyklu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleżanka55555
Drogie Panie, bardzo proszę o jakieś wskazówki. Ginekolog przypisała mi Syndi 35 razem z Bromergonem, w celu ustabilizowania cykli i zahamowania krwawień międzymiesiączkowych. Pierwszy raz mam do czynienia z antykoncepcją hormonalną i bardzo obawiam się skutków ubocznych, zwłaszcza przybierania na wadze, zwłaszcza gdy dowiedziałam się, że to zastępnik Diane (liczne moje znajome bardzo tyły i miały problem ze zrzuceniem zbędnych kg). Podpowiedzcie mi coś, będę bardzo wdzięczna. Jeszcze nie zaczęłam ich brać, czekam na odpowiedni dzień cyklu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *kasiczka*
Proszę o radę w takiej o to sprawie: kilka lat brałam Cilet, zmieniłam je na Syndi 35, ale źle rozpoczęłam branie pierwszego opakowania. Według ulotki po skończeniu Cilest'u powinnam nie robić 7 dniowej przerwy tylko od razu brać Syndi 35. Z pewnych (nieistotnych) powodów zrobiłam inaczej, otóż: zrobiłam tą 7 dniowa przerwę między opakowaniami. Czy to znaczy, że Syndi 35 nie będzie działało? Kiedy zacznie działać antykoncepcyjnie w takim razie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meguszka120948
Chętnie kupię jedno opakowanie Syndi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apollo 12345
dziewczyny pomożcie biore tabletki syndi35 o godzinie 12.05 w południe wczoraj zapomniałam i wziełam ja o 18 godzin pożniej czyli o 3 rano była to 18 tabletka z trzeciego tygodnia co dalej mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apollo 12345
czy mam po tych 3 tabletkach do konca opakowania robic przerwe ta siedmiodniowa czy zaraz wziasc nastepne opakowanie to byloby w poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierz do końca listka,a potem zrób przerwę.Chyba,że nie chcesz @to rozpocznij kolejne opakowanie.Więcej nie zapominaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xD
Cześć laski :). Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda na to forum ale może jednak ktoś zachaczy :). Za kilka dni mam dostać okres i zamierzam wziąść Syndi 35które przepisał mi ginekolog dając mi tym nadzieje na zmniejszenie niechcianego owłosienia. I tu moje pytanie czy jest może ktoś kto bierze już te tabletki właśnie na tę przypadłość i mógłby w związku z tym coś napisac, czy cos pomogło a jesli tak to po jakim czasie etc. Z góry dziekuję , czekam z niecierpliwieniem na odpowiedź pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tyje sie po tym ?ja sie boje przytyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×