Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
*22*

***** Syndi 35 *****

Polecane posty

Gość gość
Witam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny. Ja brałam Syndi 35 przez ponad pół roku. Odstawiłam ponieważ pojawiły się straszne bo głowy. Tych tabletek nie wolno brac dłużej niż 10 mscy , potem trzeba zmienić na inne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześc dziewczyny czy któras mogła by mi napisac coś więcej na temat tych tabletek jak wpływają na cerę i przez jaki czas je stosujecie już ? a jak by któraś z was mogla to prosze napisac na e-maila mojego perelka59@amorki.pl z gory dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hemerocallis
Witam, niedawno zgłosiłam się do Gin. bo po 1,5 roku mój cykl znów sie rozlegulował. Wcześniej robiłam badania hormonalne, mam znacznie za wysoki poziom endrogenów. Natomiast lekarz zainteresował się jedynie moją cerą i przepisał Syndi35. Zero zainteresowania nadmierną produkcją hormonów przez nadnercza, zasugerowałam skierowanie do endokrynologa. Stwierdził że nie trzeba, żebym pobrała tabsy zobaczymy za kilka mc. Niby nic nie stracę przez 3-4 miechy ale jakoś nieufnie patrzę na tego lekarza. Żadych informacji o negatywnych skutkach brania tych tab. ani wywiadu czy nie mam jakiś problemów z zakrzepami. Bo skoro Syndi 35 to to samo co Diane 35 to coś tu jest nie halo... http://londynek.net/wiadomosci/article?jdnews_id=16005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hemerocallis
Dlatego moje pytanie, czy macie namiary na zaufanego lekarza w Warszawie, chodzi mi o wizyty na NFZ? Nie chciałabym dalej eksperymantować;) i przepłacać, bo i tak płacę wysoki ZUS:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie ;) od której tabletki działa antykoncepcja ? i co z tym paleniem ? ktos wpadł czy anty kto palil ? ja biore od 3 dni ale pale i z tego co czytam to boje sie wspolzyc bez innego zabezpieczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro kończę swój pierwszy "listek" syndi 35 ( miesiąc :) ). Lekarz wypisał mi je ze względu na bolesne miesiączki. Są to moje pierwsze tego typu tabletki, dodam, iż mam 17 lat. Tak jak w ulotce, zaczęłam je brać na początku miesiączki. Pod koniec znów zaczęłam krwawić co mi się nigdy nie zdarzało. Lekarz powiedział, że cokolwiek by się nie działo mam nie przestawać brać tabletek. Skutki uboczne? U mnie to są okropne skurcze w brzuchu, jakby mi ktoś wbijał noże i tak codziennie. Pojawiają się 3-5 razy, na chwilkę i znikają. Ale jak czytałam wcześniejsze wypowiedzi to nie widziałam czegoś podobnego, może to sprawa indywidualna :) Zauważyłam również, że wysuszyło mi się czoło no i nie świeci się. Wcześniej non stop byłam zmęczona, niewyspana, popadałam w stany depresyjne - od kiedy biorę syndi nic takiego się nie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ah! Dodam jeszcze, że zmniejszył mi się apetyt :) Wcześniej ciągle byłam głodna co było moim utrapieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani xyz
dziewczyny alkohol przy tabletkach nie wskazany ? I papierosy ? A jesli nie zabezpieczam sie i chlopak konczy we mnie a biore syndi i pale to jest mozliwosc zajscia w ciaze? Pomozcie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zu87
Hej dziewczyny. Biore syndi juz blisko 4 rok. Powiem szczerze ze nie wyobrazam sobie funkcjonowania bez tych tabketek. Ciagle mialam problemy z cera bolesnymi miesiaczkami, nigdy nie wiedzialam kiedy mial mi wystapic okres. Juz po kilku miesiacach od brania wszystko sie poprawilo. Plus tych tabletek ze nie zatrzymuja wody w organizmie, miesiaczki bezbolesne a cera jak u dziecka. Jedynym minusem jest fakt ze spadlo libido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mialas plamienia ?? Bo koncze pierwsze opakowania i tydzien po okresie mam plamienie (chyba to to). Taki brazowy sluz,napewno nie okres... Masakra nie wiem co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drozdzyk
hej ja jestem w trakcie 4 listka syndi35 jeśli chodzi o dzialanie na wloski - owszem te tabletki "łagodzą" przyrost. Wloski rosna zdecydowanie wolniej i mniejszej ilosci, slabsze. Poprawiła mi się równiez znacznie cera jest bardziej swietlista. Ale to są moim zdaniem jedyne plusy tych tabletek. :/ odkad je biore zauwazyłam u mnie intensywna chwiejnosc nastrojów, rozdrażnienie, zwiększone pragnienie a co najgorsze libido ktore obecnie osiagnelo poziom zero - nie mam w ogole ochoty na seks a wrecz mnie to odpycha:( czy Wy rowniez po tych tabletkach odczulyscie tak drastyczny spadek libido?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bralam syndi 6 lat i jakoś żyję, wyniki wszystkie mam prawidłowe. Odstawiłam w pazdzierniku 2013 bo staram sie o druga dzidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę już czwarte opakowanie tabletek syndi 35. Ogólnie jestem bardzo zadowolono, ponieważ miałam problemy z cerą. Po 3 miesiącach nie wyskakuje mi żadna krosta, okres bezbolesny a na dodatek bardzo powiększyły mi się piersi z czego jestem super zadowolona. Brak jakichkolwiek efektów ubocznych. Te tabletki są refundowane stąd tak niska cena. Polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak przypomniało mi się że jednak są efekty uboczne a mianowicie, również straciłam ochotę na seks niestety i mam dużo niechcianych złych nastroi które doprowadziły do rozpadu mojego związku, ale i tak jestem zadowolona bo mam ładną cerę:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi ginekolog przepisała te tabletki na problemy z cerą. Jest to już moja ostatnia deska ratunku, nic mi nie pomagało. Chodziłam do dermatologa przez 3 lata. Używałam maści, kremów itp. Brałam też antybiotyk, który pomagały ale tylko podczas leczenia, po odstawieniu trądzik wracał. W końcu poszłam do ginekologa, który zalecił mi Syndi oraz osłonę Harmonellę. Obecnie zaczęłam już 10 opakowanie Syndi i cerę mam prawie bez krostek, zostały tylko ślady i blizny po wcześniejszych. Zażywam też dodatkowo tę Harmonellę aby zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych antykoncepcji, czuję się bardzo dobrze i wyniki badań kontrolnych też mam prawidłowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Mam problem. Zażywam Syndi 35 i dzisiaj zamiast wziąć tabletkę na środę to wzięłam na czwartek :/ Nie wiem co mam zrobić. Czytałam ulotkę ale nie znalazłam niczego co by mi pomogło. Wie ktoś co powinnam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć! Czy któraś z was ma do sprzedania Syndi 35? Kończę ostatnie opakowanie , a na razie nie mam jak pójść do lekarza po receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Czy ktoras stosowala sindi i odstawila bo planowala dziecko??? Jak dlugo czekalyscie na powrot owulacji? Mam tez do sprzedania 2 opakowania syndi i recepte na 3 opakowania (olusia2142malpa gmail.com. Lekarz zapisal mi na pol roku ale juz chemy sie postarac o dzidziusia. Prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 3 opakowania do sprzedania dzwoncie 697 877 679 częstochowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć kończe właśnie pierwsze opakowanie Syndi, lekarz mi przepisal je z pwoodu podwyzszonego poziomu andrognów, w tamtym roku we wrzesniu odstawilam microgynon 21 i w kwietniu zaczeły sie problemy. Tłusta cera bolące wypryski wypadanie włosów, schudłam pare kilo... Po tygodniu stosowania syndi zaczelam odczuwac bole nog, apetyt raz byl raz nie było, kilka dni mam plamienie, boli mnie głowa i strasznie mnie wysypało a lekarz od jutra 2 tyg ma urlopu. Czy wy tez miałyscie taki wysyp a potem było lepiej? cera juz sie nie swieci tak i nie przetłuszcza.. Nie wiem co robic a mam juz wykupione drugie opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 3 opakowania do sprzedania dzwoncie 697 877 679 częstochowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DZisiaj bylo u mnie pogotowie cisnienie 148/83 puls 146! jestem po pierwszym opakowaniu glukoza 79! pisalam dwa posty wyzej, wszytskie skutki uboczne mialam tych tabletek zostaly mi przepisane na obnizenie androgenow, najpierw bol nog widoczne zyly, potem stany depresyjne, bol glowy, nudnosci biegunka i wysokie cisnienie w czasie przerwy! to jakas masakra !moj ginekolog jest tydzien na urlopie a ja ni wiem co robic ide na konsultacje do pierwszego lepszego ginekologa chyba musze odstawic to pierunstwo. A co do cery minimalnie sie polepszyla. Naprawde dziewczyny uwazajcie i obserwujcie co sie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i jeszcze dodam ze prawie nic nie jadlam zero apetytu raz czy dwa byly napady ze jadlam co popadnie, schudlam ze 3 kg w miesiac UWAZAJCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loonaaa
Sprzedam 2 opak syndi za 35 zł. Pisać na worldbymy@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, chętnie odkupie syndi 35 jakby ktoś miał na zbyciu. blond@vip.onet.pl Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrocław223
Sprzedam 2 opakowania Syndi35 we Wrocławiu. Termin ważności 08.2017. Kontakt na loveforall798@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ao
Sprzedam 2 opakowania syndi35 bez pudelek,bo wyrzucilam. Kontakt: angowc@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,sprzedam Tabletki Sindi 35, zakupione w aptece na recepte dla potrzeb wlasnych,data wazności 04.2020r, jednak z powodu koniecznosci zaprzestania ich stosowania,sprzedaje zapas jaki posiadam.Cena 80 zł dotyczy 5 blaszek leku, czyli zestawu ktory wystarczy na 5 miesiecy stosowania.Ewentualny koszt przesylki rowniez nalezy doliczyc do podanej ceny.Kontakt poprzez akorzuszek@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewka96
Dziewczyny nie bierzcie tego leku!!! Zanim zaczęłam brać Syndi35 też wchodziłam na różne fora i myślalam sobie "ee tam, mnie to nie dotyczy, nic się nie stanie"... Rzeczywiście stan cery znacznie się poprawił, jest gładka, bez jakichkolwiek zmian, okres też przychodził zawsze regularnie, ale teraz borykam się z wieloma innymi problemami. Brałam Syndi35 przez 5 miesięcy. Przez pierwszy miesiąc cierpiałam na bardzo uciążliwe dolegliwości żołądkowe, byłam przemęczona, do tego doszły wahania nastroju., które trwały przez dobre 3 miesiące. Gdy myślałam, że organizm zdążył się już przyzwyczaić do tych leków, zaczęły się uporczywe bóle głowy, które trwają już od dwóch miesięcy. Syndi35 odstawiłam 2 tygodnie temu. Aktualnie jestem w trakcie diagnozowania oraz na wielu lekach przeciwbólowych, które nie przynoszą takich rezultatów jakbym sobie życzyła. Mam nadzieję, że bóle przejdą, gdy całkowicie "wyparuje" ta trucizna z mojego organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×