Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
*22*

***** Syndi 35 *****

Polecane posty

Gość issskaa
M & J ja również nie dostałam okresu po zakończeniu brania Syndii 35 :( czyli to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudelsssss
kobitki nie mam problemu z tradzikiem a lekarz wypisal mi syndi jako lek antykonecpcyjny przeczytalam ulotke i pisza taam tak : Preparat Syndi-35 ma równie działanie antykoncepcyjne. Nie jest jednak zalecany do stosowania wyłacznie w celu antykoncepcyjnym. --- czy uwazacie ze jako sama antykoncepcja to te leki nie wystarczaja? bo nie sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam tych tabletek jako antykoncepcje juz ponad rok czasu i nie dzieje sie nic zlego, zaufalam im i jest wszystko dobrze, tylko przytylam troche;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medoocha
Cześć Dziewczyny, mam pytanie. Około miesiąca temu byłam u gina, który przepisał mi Syndi. Byłam tam zaraz po miesiączce, po tabletki antykoncepcyjne i nie wiedziałam, że brac będę mogła dopiero w pierwszy dzień miesiączki, bo to moje pierwsze, ale ok, nieważne, przejdźmy dalej :D Otóż4 dni temu zayważyłam zaróżowione majteczki i ucieszyłam sie jak cholera, że okres w końcu jest :) Wzięłam pierwszą tabletkę. Minęły 3 godziny i gdy poszłam do toalety zauważyłam, że krwi jest napraaaawde niewiele. Zawsze ciekło ze mnie jak z kranu. Stwierdziłam, że to nie okres i na drugi dzień nie wziełam tabletki. Wczoraj była sobota i znowu to samo, lekkie zabarwienie, ale troszke mocniejsze, więc stwierdziłam, że wezmę sobotę, zaznaczam, że z pominięciem piątku, no i dzisiaj tez wzięłam, bo ten 'lekki okres' nadal trwa. I tak sie zastanawiam, czy dobrze robie, moglam piatek tez wziac, ale wystraszylam sie, ze to jeszcze nie okres. I teraz nie wiem, co zrobić z tabletką 'pt' zostawić? Czy to jednak ze mna jest coś nie tak? Wiem, że okresy są raz sielniejsze, raz slabsze. mam sie czym martwić? Prosze o pomoc. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia4611
Witam. Mam problem. 28 grudnia dostałam miesiączkę po całkowitym odstawieniu syndi-35. Niby wszystko normalnie ... ale od przedwczoraj wieczorem aż do wczoraj miałam wymioty i biegunkę, myślę, ze to coś z żołądkiem, bo wczoraj popołudniu było już ok, ale żeby nie było za mało dzisiaj wystąpiły u mnie krwawienia. Nie wiem z jakiego powodu. okres już miałam przecież ... podejrzewam że jest po powód odstawienia tabletek, ale nie jestem pewna. mam 20 lat i brałam je na nieregularne okresy przez pół roku. dziękuję za odpowiedzi i pomoc Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca sie o aniołka
MAm pytanie ktora z was brała syndi 35 i kiedy zaszła po nich w ciaze prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 125
kto brał syndi 35 i po jakim czasie zaszła w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bladziola
Droga Pudelssss Syndi-35 jest także skutecznym preparatem antykoncepcyjnym, tak, że podczas stosowania tego leku nie jest potrzebne przyjmowanie żadnych innych tabletek antykoncepcyjnych. Tak jak inne preparaty antykoncepcyjne lek Syndi-35 powoduje zahamowanie owulacji. Wpływa także na zagęszczenie śluzu w szyjce macicy, co zapobiega przedostaniu się spermy. Syndi-35 powodując zmiany w błonie śluzowej macicy uniemożliwia rozwój zapłodnionego jaja. Więc głowa do góry!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ev2222
hej dziewczyny.mam takie pytanko: czy nie robicie czasem przerwy w braniu tabletek,zeby nie miec okresu?i jesli tak to jak sie pozniej czujecie? pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinaaaaaaaaaaaaaa
dziewczyny ale ja skonczylam 1 opakownie mija 5dzien przerwy kilka razy wspolzylam z chloapkiem a okresu nie ma ;/ zawsze dostawalam 3 dnia jak bralam inne tabletki co mam robic:( zeby nie zajsc w ciaze jak sie wspolzyje w ciazu przerwy nie brania tabletek to trzeba nowe opakowanie wziasc a na tej ulotce pisze ze jak okresu nie bedzie to nie mozna wziasc nowego opakowania co mam robic? :( pomocy!! jedno wyklucza drugie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miotła87
Hello Piszę, żeby podzielić się z Wami moim krótkim doświadczeniem z Syndi 35. Brałam je 3 miesice- miało pomoc na cere. Duzo się naczytałam komentarzy na necie, ze super, syndi pomaga na cere, biust itp. Ja mialam mdłości, bóle nóg, bóle głowy, ataki płaczliwości, wybuchałam przy błachej sytuacji. Jak sobie analizuję to teraz to stwierdzam ze tak idiotycznie to wyglądało... jakbym była poważnie niezrównoważona psychiczne. Po 3 opakowanach ZERO poprawy cery- było jak jest- paskudnie ;] Biust mam dużo większy, ale i ogólnie przytyło mi się. Nigdy nie miałam problemów z wagą, zawsze chuda, wręcz anorektyczna figura, super przemiana materiii, mogłam jesc i nie tyłam. W trakcie brania syndi rozlegulowany system przemany materii, ciągle wielki brzuch, łaknienie jak nigdy, a pić mogłam co chwile. Teraz moja ginekolożka przepisałam mi cilest. Przeczytałam ulotkę i nie wiem czy to był dobry pomysł, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_23
Ja skończyłam 4 opakowanie i brodę mam wysypaną;-( Martwię się ,że te tabletki mi nie pomogą i muszę zapisać się do dermatologa niech sam oceni czy mam brać czy nie...Jestem trochę załamana bo żaden podkład z wyższej półki nie jest wstanie przykryć tych pryszczy bo są duże:/ Zawsze reszte twarzy miałam czystą a ta broda paskudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana_23
Ja kiedyś parę lat temu przechodziłam kurację Diane 35 i po 3 miesiącach miałam super gładką skórę. Mi tez po tej kuracji Przepisano Cilest i było jeszcze gorzej niż na Diane. Moim zdaniem Cilest wzmaga trądzik bo nawet w skutkach ubocznych jest wymieniony także nie rozumiem w jakim celu lekarze przepisują Cilest na trądzik...MASAKRA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_22
do miotła87-Jeśli nie zaczęłaś brać Cilestu to stanowczo odradzam i przestrzegam, że ginekolog też mnie tak urządziła i przepisała Cilest na trądzik po którym były strasznie wielkie bolące ropne pryszcze - wiem brzmi to okropnie ale taka jest prawda. Nie rozumiem lekarzy w jakim celu przepisują tabletki anty które nie mają za zadanie leczyć trądzik a na dodatek zaostrzają jego objawy i może przejść w formę sterydową...Mam duże doświadczenie z tabletkami anty bo niestety lekarze też na mnie testowali i brałam już różne ale najbardziej szlak mnie trafia jak widzę np na ulotce od Cilestu w skutach ubocznych trądzik a niby dostałaś Cilest( i ja jakiś czas temu) na wyleczenie trądziku. Także dla mnie to porażka co Ci lekarze wyprawiają!!! twoja decyzja ale ja bym nie brała Cielestu na Trądzik tylko dalej Syndi 35 i poczekała do 6 opakowań , mniej więcej jak skóra jest bardzo zanieczyszczona to długo trwają"wysypy" zanim się oczyści do końca dlatego wymaga to większej ilości czasu. Napisałam do Ciebie bo szkoda mi takich dziewczyn które borykają się z trądzikiem chcą wyleczyć a lekarz przepisują byle co nie zastanawiając się przy tym, że mogą nam zaszkodzić! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z Kludia_22, oczyszczenie skóry moze troche potrwac i po tych 3-6 miesiacach moze byc tylko gorzej a pozniej moze sie dopiero poprawiac, ale na cere polecam clinique'a 3 kroki, mi bardzo pomogl chociaz na poczatku było gorzej niz bez uzywania ale po kilku tygodniach jak sie skora oczysila to mam przez pol roku spokoj i mysle zeby znowu zaczas to uzywac, a tabletki mi pomogly minimalnie o ile w ogole pomogly na cere...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_22
aa psik- który miałaś nr tzn do jakiej cery? Bo wiem ze są 1-4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak sa rozne numery w zaleznosci od tego jaka masz cere, ja mialam 2 albo 3 nie pamietam teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_22
A wyleczyłaś już trądzik? Ja używam kosmetyków Bioderma Sebium i dla mnie są bardzo dobre:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez pol roku mialam spokoj, teraz czasami mi cos wyskakuje, szczegolnie przed okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajaca sie o aniołka
czesc dziewczyny mam pytanie po jakim czasie brania syndi35 ,ktoras z was zaszła w ciaze bardzo prosze piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kończę 3cie opakowanie. Przez pierwsze parę dni boli mnie brzuch, praktycznie cały czas niesamowicie bolą mnie piersi:/ najwygodniej mi bez stanika, ale znowu nie urosły na tyle żebym bez niego mogła chodzić.Włoski na brodzie odrastają równie szybko. ZDarza się kilka krostek na policzku, jakby podrażnienie ale to drobiazg bo znika. generalnie z cerą nie mam i tak od jakiegoś czasu problemów(znikły po lekach dermatologicznych). czy powinnam zmienić tabletki? z plusów- wyrównały mi nastrój, tyle że jestem zblazowana jak po zielsku jakimś. Co poradzić na nieziemski ból piersi?(czasem cięzko spać) przed tabsami też tak miewałam ale dużo krócej. a mam PCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ufania lekarzom..... myślę, że 100%ciężko. Teoretycznie nie mogę zajść w ciąże, dostałam tabletki na wyrównanie okresu(i tak się wacha tyle,że w granicy 2dni)i zlikwidowania nadprogramowych włosków. Pan doktor mi powiedział, że nie mogę zajść w ciążę nawet bez tabletek, a przecież przy PCo też się zdarzają wpadki. I jak tu ufać lekarzom??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona taka sobie24
kalypygos- Można zapytać jaką miałaś kurację dermatologiczną? Bardzo mnie to ciekawi bo mnie lekarka antybiotyki w płynie czy żelu zawsze wypisywała na oko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamiętam:( i nie mam nigdzie zapisane. jakieś dwie maści miałam , jedna jechała alkoholem bardzo:D początek nazwy nic nie wnosi acne--cośtam (derm?). a teraz mam taki robiony specyfik w aptece. Rzucenie wszelkich specyfików, mycie tylko mleczkiem albo tonikiem tylko raz dziennie(nie wodą! chyba że przegotowaną ), i używanie wody utlenionej miejscowo tez pomagało. dobrany fluid też jest ważny. naprawdę na cerę dobrze robi seks, poważnie bo reguluje hormony. a poza tym moja skóra jakiś czas temu stała się sucha. teraz mam raczej podrażnienia choć lepsze to od toniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onataka sobie 24
Mi też pomaga sex haha ale niestety nie mieszkam ze swoim ukochanym i widujemy się rzadko to i poprawa jest krótkotrwała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syndyjak
hej dziewczyny! mam "maly" problem z nadmiernym owlosieniem...biore syndi35 ale wydaje mi sie ze problem sie troche nasilil..mam je na brzuchu,dekolcie(delikatne) i plecach..czy wy oprocz brania tabletek depilujecie je i przez to owlosienie sie zmniejsza czy tylko zazywacie tabletki? czy po depilacji ten problem sie nie nasili? i jesli depilacja to co poradzacie? plastry czy moze cos innego?prosze o odpowiedz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki masz typ urody? ja mam południowy to tak bardzo to owłosienie nie przeszkadza, nienawidze tylko meszku nad ustami i pojedynczych włosów no to je katuję pesętą co 2dni:/ nieradzę jakiegoś meszku golić bo bedzie bardziej widoczny, chyba że trwałe, laserowe usuwanie. można niby woskiem raz na miesiąc ale pewnie boli i kosztowne. Mi syndi chyba spowolniła odrastanie włosów na nogach , a te pojedyncze nadal mają zabójcze tempo.nawet wydaje mi się ich więcej ale moze po prostu zaczęłam się bardziej przyglądac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy widać wam bardziej żyły po syndi? a leki osłonowe do anty działają na takie skutki uboczne? chyba spróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syndyjka
jestem blondynka,o cerze raczej jasnej..włoski które się pojawily w miejscach gdzie wczesnie wspomnialam sa przewaznie jasne ale w sloncu zauwazam ze staja sie ciemne:/ czy po plastrach wloski szybko odrastaja,sa bardziej cienkie i czy pozniej sa widoczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×