Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
*22*

***** Syndi 35 *****

Polecane posty

Mam pytanie do kobiet biorących Syndi: Czy jednym z warunków brania tych tabletek jest regularny okres?? Lekarz przepisał mi je na problemy z cerą i właśnie na początku pytał, czy mam miesiączki regularnie, a że nie wiedziałam w jakim celu mnie o to pyta, to odpowiedziałam, że tak, co prawdą niestety nie jest, po prostu jakoś tak głupio palnęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 89
Witam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 89
Ja od kilku lat walcze z trądzikiem:( Początkowo był Dermatolog: maści, kremy, płyny, tabletki ziołowe- pomagały ale nie do końca i na krótki czas... :( Postanowiłam iść do Ginekologa, brałam najpierw Diane 35 ( źle się czułam po niej, przytyłam sporo:/ ), potem Syndi 35 i i czułam sie Ok po nich, waga normalna:) Poprawa cery byla u mnie, w koncu wyleczona:) Jednak po 1 roku kłopoty z cera ponownie:( Lecze sie Syndi 35 znowu bo trądzik jest u mnie na podłożu hormonalnym:( Mam nadzieje ze z czasem nie wroci juz i wszystko bedzie ok:) Tylko zastanawia mnie fakt ze: Diane 35 i Syndi 35 mają taki sam skład, dawki, a po jednych fatalnie czulam sie, tycie:( a po drugich samopoczucie bardzo dobre i waga ok:) dziwne troszke... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytsuj19
Witam Was Drogie Kobietki;) Właśnie skończyłam pierwsze opakowanie syndi, czekam na @. W ostatnim tygodniu brania zaczęła męczyć mnie straszna zgaga:/ zaczyna się rano, przed południem daje spokój i powraca późnym popołudniem, męcząc aż do samego snu... Przez ostatnie dni budze sie jeszcze koło 2-3 w nocy z uczuciem okropnego palenia między przełykiem a żołądkiem. czy któraś z Was tak miała?? Bardzo proszę o odp. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WANTA
Witam dziewczyny, zaczynam od dzisiaj brać syndi 35 jestem swieza mamusia i zastanawiam sie jak te hormony zaczna dzialac po ciazy, macie jakies doświadczenia?? a tak po za tym to do kobiet ktore noszą szkła kontaktowe, czy wystąpił jakiś brak tolerancji szkieł na oczach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miotla87
heja:D pisałam ostatnio o swoich obawach po zmianie tabletek po syndi. jestem miesiąc dopiero po braniu cilestu i co? rewelacja, poza plamami na buzi jest pięknie :D tylko miesiąc i taka poprawa! kazdy organizm jest inny, tak się bałam ze bede miała skutki uboczne tych tabletek. a tu szok.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilne
pilnie kupie chociaz jedno opakowanie syndi 35 gg: 3129692

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny biorę pierwszy miesiąc Syndi dziś (13 tabl) i mam straszny WYSYP!!!!!!!!!!!!!! jakąs masakra!! Wcześniej brałam Jeanine ale źle się po nich czułam a ze względu na problem z cera ginekolog przepisała mi syndi. Może organizm się oczyszcza a później będzie ok??? Czy wy tez miałyście??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiaa198
Ja zaczęłam właśnie 4 opakowanie i mam wrażenie że moja cera dalej się oczyszcza;] mam takie 3 duże prychole na poliku i za nic nie chcą zejść, raz wychodzą na wierzch, zaraz się chowają i tak w kółko, a tak poza tym to wyskakują mi takie małe, najgorzej przed i w czasie miesiączki. Poczekam jeszcze trochę bo niby zdecydowana poprawa powinna nastąpić w 5-6 miesiącu. Co do skutków ubocznych to raczej ich nie mam, może poza depresją za każdym razem kiedy popatrzę w lustro, szok, jak ten cholerny trądzik może utrudniać życie. Cerę trądzikową miałam od zawsze, szczególnie jesienią i zimą, ale zawsze schodził, za to co jest teraz i to co po sobie zostawia to jest po prostu masakra;/ nie wiem już co mam robić, byłam u 2 innych dermatologów którzy zalecili mi izotek, poczytałam trochę o tym i jestem przerażona skutkami ubocznymi i tym co w początkowym okresie brania robi z twarzą!! psychicznie tego nie zniosłabym;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolein
Hej dziewczyny. Mam pytanie. Po ilu dniach można zacząć współżyć jeśli biorę syndi 35 od pierwszego dnia okresu i jest to pierwsze opakowanie? Kochałam się z chłopakiem po 9 tabletce i skonczyl we mnie.czy byłam zabezpieczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytsuj19
Carolein , tak jesteś chroniona od pierwszego dnia stosowania. Jeśli bierzesz piguły regularnie to nie powinnaś się niczego obawiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wreszcie-szczesliwa
Odsprzedam receptę na 3 opakowania Diane 35 może to zabrzmieć nie taktownie ale chodze prywatnie do gina i też ponoszę koszty;-) Jak ktoś jest zainteresowany podaję GG 23314077

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa i niepewna
hej, dostalam syndi na uregulowanie hormonow (mam podwyzszony poziom) i problemy z cera... jednak mam obawy... koncze pierwsze opakowanie i sama nie wiem, strasznie boje sie tego co bedzie potem, wiecie mozliwe klopoty z watraba, przebarwienia, no i juz calkowite rozregulowanie hormonow po odstawieniu. czy ktoras z Was zakoczyla stosowanie i moglaby powiedziec czy kuracja w sensie dla cery lub wyregulowania hormonow przyniosla skutki?? no i jak jest po odstawieniu??. czy efekty sie utrzymuja? wiem ze moze panikuje ale jestem po pierwszej porazce innego leku - najpierw odnioslam zwyciestwo a pozniej okazalo sie ze jest gorzej niz bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzeswojejtwarzy
Skończyłam 2 opakowanie sindi 35 i zastanawiam sie czy warto brać te tabletki dalej, nic nie pomagają a nawet z moją buzią jest jeszcze gorzej. Krosty zrobiły się duże i czerwone i nawet fluid ich nie potrafi zamaskować :( jestem przerażona, prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzsyndi
sprzedam syndi35 . sms: 695 512 249

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta150310
Witam chciałabym zasięgnąc waszej rady, może któraś z was ma podobny problem. Brałam syndi pół roku, potem miałam dwumiesięczną przerwę w której stosowałam regulon i teraz znowu biorę syndi. Od jakiegos czasu zauważyłam pewną regularność, mianowicie: podczas 7 dniowej przerwy stan skóry się poprawia, a gdy znowu zaczynam brac hormony, stan skóry sie pogarsza. Oprócz tego na skórze od dłuższego czasu mam taką jakby wysypkę - uczulenie. Czy to może byc sygnał do zaprzestania stosowania leku?? Jak myslicie,? Czy któras z was ma podobnie?? Z góry dziękuję za odpowiedzi Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abba110
Cześć dziewczyny :) Ja brałam syndi 35 przez 4 lata z kilku powodów po pierwsze miałam okropną cerę po porodzie hormony mi szalały wcześniej nie miałam z nią żadnych problemów, miałam bardzo bolesne miesiączki i do tego obfite jak by tego było mało zaczynało mi rosnąć bujnie owłosienie( nogi, i wąsik na twarzy) syndi 35 mi pomogła we wszystkich tych aspektach na prawdę mają jedną wadę nie mogłam się opalać bo robiły mi się plamy wyglądały jak plamy wątrobowe i tylko dlatego zmieniłam je na kontracept biorę pierwsze opakowanie tego nie wiem jak mój organizm zareaguje na nowe tabletki po syndi nic mi nie było czułam się bardzo dobrze a po kontracept kręci mi się w głowie i mam nudności mam nadzieję że minie to gdybym nie miała tych plam po syndi nadal bym je brała pozdrawiam i do tego ś tanie:) Pozdrawiam dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna.zaba99@gmail.com
Mam do sprzedania 3 opakowania Syndi 35. Więcej info : anna.zaba99@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syndyjka
mam pytanie....meszek zaczął pojawiać mi się na dekoldzie gdzieniegdzie mam troche dłuższe.. Niepokoi mnie to bardzo. biorę syndi od 10 miesięcy.Meszek praktycznie mam wszędzie,dluzsze wloski miedzy piersiami i pasek w doł, na plecach również. W słońcu te jasne włoski stają się ciemne, nadchodzi lato a ja nie wyobrazam sobie wyjsc w bluzce z dekoldem a nie mowie juz o wyjsciu na plaze:/ jest moze jakis sposób na wykruszenie wloskow? czasami wloski te jak chwyce miedzy opuszkami palcow to same mi wypadaja... Nie mam pojecia co mam robic.W nocy przez to nie moge spac,rano sie budze pierwsze co robie ide do lustra i placze..Wiem ze moja wypowiedz jest dosc chaotyczna ale to wszystko przez to zdenerwowanie. Prosze o rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 1234
Witam, widzę że wszędzie są same pozytywne opinie. moja tez taka była przez 1sze 3 m-c. Nigdy nie mialam problemu z cerą, a Syndi 35 zostały mi przepisane ponieważ dość często miałam torbiele na jajnikach (po podaniu hormonów wchłaniały się, ale mój lekarz postanowil zmienic mi leki z ciles wlasnie na syndi) i wszystko było wporządku przez pierwsze 3m-c chociaz zaczęłam dostawać coraz częściej bóle glowy, na które nigdy wczesniej nie mogłam narzekać. Przy czwartym opakowaniu zaczęły boleć mnie łydki ,zaobserwowałam również że żyły na nogach widac coraz bardziej,a małe żyłki zaczynają pękać -zrobiły mi sie takie pajęczynki.Lek odstawilam. Poza tym ostatnio rozmawiałam ze znajomą, ona równiez brała Syndi. Po 6miesiecach wyladowała w szpitalu z zakrzepicą płuc. wczesniej też miała ból w nogach, żyły były bardziej widoczne(ale myslała że to może przemęczenia) a później dostała kaszel z czasem zaczęła pluć krwią i trafila do szpiatala na pare tygodni gdzie stwierdzono zakrzepice. Lakarze stwierdzili że to własnie przez Sindi. Mam nadzieje że Wy nie bedziecie miały żadnych komplikacji ale obserwujcie Wasze ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasickaaa
Hej mam pytanie zaczelam brac ta Syndi 35 i od trzech dni strasznie boli mnie zeladek ,, dzis nawet zwymiotowalam. Zastanawiam sie czy to moze byc przez ten lek bo biore go o 9 rano a zeladek zaczyna bolec mnie popoludniu tak o 15 mniej wiecej .miala ktoras z was cos takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syndi 35
Sprzedam dwa opakowania syndi 35 :) Zmieniam tabletki, bo te są dla mnie za mocne. Jeśli ktoś chętny to pisać kontakt : kitka911@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka77
Hej dziewczyny biore sindi pierwszy miesiac ale dziwne rzeczy sie dzieja skonczył się okres a po 2 dniach wylalo sie ze mnie z kieliszek i znowu zniknał i za dwa dni znowu czy to normalne przy pierwszym opakowaniu buzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda111222
Witam, Mam pytanie czy może cos sie stać jezeli wzielam za wczesnie tabletke asequrella przy plastrach antykoncepcyjnych Evra? bo za pozno doczytalam sie ze trzeba brac po okresie czyli przy pierwszej tabletce anty. a jezeli przykleilam wczoraj drugi plaster i dzis wzielam asequrelle to czy moze miec jakis wplyw na antykoncepcje? czy po prostu juz narazie nie brac i wziac juz po okresie jak bd przyklejala pierwszy plaster. czy nic sie nie stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mam do Was jedno pytanie. Czy jeśli przestane zażywać tabletki Syndi 35 to moją cera znowu się pogorszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Zażywałam Syndi 35 od kwietnia 2010 do marca 2011, tabletki przepisała mi moja dermatolog ze względu na moja cerę tzn. trądzik na plecach, dekolcie i twarzy a dokładnie na żuchwie i szyi. Na Syndi zdecydowałam się w sumie z powodu braku rezultatów po zażywaniu od 2006 roku wszelakich antybiotyków i smarowaniu przeróżnistymi maściami i żelami. Po 9 miesiącach od stosowania Syndi krosty zniknęły a ja mam po nich piękne blizny na szyi ale niestety po odstawieniu tabletek w marcu, po jakimś miesiącu zaczęło się znowu to samo, najpierw wysyp na brodzie, potem doszło czoło, plecy i dekolt a obecnie zaczyna mnie wysypywać na szyi :( mam już tego serdecznie dość, nie wiem co dalej robić bo tak naprawdę nie chcę znów zażywać Syndi a to ze względu, że przez cały okres brania nie czułam się najlepiej tzn. miałam nudności,czasem kręciło mi się w głowie, nogi miałam ciężkie jak by ktoś przymocował mi ciężarki i przytyłam 5 kilo ale znosiłam to wszystko myśląc że może warto pocierpieć i poczekać na pomyślne rezultaty. Po ostatniej wizycie tzn. w styczniu br. pani dermatolog zapewniła mnie, że teraz już będzie dobrze, że TO (cholerstwo) już mi się nie wróci. Jakoś jej nie bardzo wierzyłam i miałam racje, po odstawieniu wszystko wraca do stanu poprzedniego, REWELACJA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nat88i
Witam:) czy ma ktoś moz1689855 do odsprzedania syndi-35? Bardzo pilnie potrzebuje;) Bardzo proszę o odpowiedz na maila nat88i@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nat88i
Witam czy ma ktoś moze do odsprzedania syndi-35? Bardzo pilnie potrzebuje;) Bardzo proszę o odpowiedz na maila nat88i@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×