Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nonemi

Kopenhaska--STart od DZIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.08.07

Polecane posty

Gość starszapani
do i_want_to_be_skinny moja droga, polecam Ci ostatnie wydanie Poradnika domowego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej anna-lenna- ja juz po śniadanku:) jak sie dziś czujesz?? u mnie zraz pewnie będzie lać bo jakos duszno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie czuje dobrze ale dzis mam w domu impreze rodzinna i istnieje wielkie prawdopodobieństwo ze zawale moja diete na dobre :( tylke pysznosci stoi w lodówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie robie wlasnie kawke:)dzis dzien 6:)wczoraj waga nie drgnela ale dzis juz mniej:) czyli od poczatku kopenhaskiej jest o 7kg mniej:)dzis zamienie sobie lunch z obiadkiem;) dzis kurczaczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angeliczka17 --> 7 kilo w 6 dni ??? wow super, trzymasz sie rygorystycznie planu, czy cos zjadlaś ponad plan ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam sie bez bicia raz wzielam 1/4buleczki z samym maselkiem zjadlamale wypilam senes i sie pozbylam tego no i kurczaczka i rybke przyprawilam a sie nie powinno:( a po za tym wszystkiego scisle sie trzymam.wczoraj szczerze mowiac chcialam juz przerwac i rzucic sie na jedzonko ale weszlam na wage i zobaczylam moje postepy postanowilam ze bede mocna i wzielam tabletke i mi po 20 minutach przeszedl glod:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki...:) mowilyscie ze na tej diecie nie powinno sie brac zadnych tabetek przeciwbólowych... przynajmniej tak gdzies czytałam.. ... a mnie tak głowa nawala... ze ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiernna
witam u mnie waga ledwo drgneła no ale chyba kiedys ruszy w dół :) na snaidanie zjdłam mały jogurt a przed chwila pomidora i brzoskwinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore tussi.biore 2 do sniadania i 2 do obiadu o 16 i nie czuje sie gloda. tylko prosze nie piszcie znowu ze szkodza takze...ta dieta tez szkodzi i dobrze o tym wiemy ze na wlasna odpowiedzialnosc ja robimy to tak samo ja biore te tabletki. a o tabletkach przeciwbolowych to nie slyszalam ze nie wolno brac;/ to chyba nie prawda bo co one moga takiego zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa bez recepty i kosztuja 5-6zl za listek a w listku masz 20tabletek i na 5 dni ci starczy.to sa tabletki na kaszel w sumie.wiem ze w warszawie podobno nie chca sprzedawac bo niekturzy biora za duzo aby sie narkotyzowac bo tu jest efedryna.ja jak pierwszy raz wzielam takiego kopa dostalam ze caly dom wysprzatalam i biegalam chyba z godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshe do tej pory w dresie siedzialam w domku od poczatku dietki teraz zalozylam normalne ubranka i sa troszke luzniejsze a bluzeczki ladniej wygladaja:):) nawet pani w sklepie sie zapytala czy przypadniem nie schudlam:):) jaka ja szczęśliwa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeligo błagam
nie polecaj tych tabletek nikomu. Moja przyjaciółka długo leczyła się z tego "gówna" nie każdy ma silną psychikę i zakończy branie tabletek po miesiącu a będzie to ciągnął to przez pare lat. Wiem że Ty to bierzesz ale nie polecaj tego nikomu. Spróbujcie schudnąć bez tussi. Strasznie wyniszcza organizm dlatego nie chcą sprzedawać tego w aptekach. Tak poza tussi polecam kopenhanską schudłam na niej w tamtym roku do 49 kg :D jojo nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh.. ta dieta mi idzie tam gdzie jej nie wolno... :(.. chcialam brzuch.. i uda.... a nie mam tyłka prawie... zgodnie z waszmi radami wzielam ta tabletke.. i nadal nic..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem wlasnie marcheweczke i gotuje jajeczka:P to moze wez jeszcze jedna tabletke? a shape sa teraz super cwiczenia na spalenie tluszczyku z danych partii ciala moze kup i wyprubuj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Angeliczko... :)... chyba tak zrobie.. o jakiejs 15 ide na rower.. wiec moze... zachacze o sklep;p...puki co jak włozylam spodnie... i spojrzalam w lusttro... to tragedia... sdponie niby luźne... ale zero wcięć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja o 15 lece biegac:):) zaraz chyba pekne po tej marchewce i 2 jajkach;( czuje sie tak pelna jak bym zjadla cala lodowke;( brzuszek mnie boli i jest mi niedobrze;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońca myslami jestem a Wami:) ale chlera duzo pracy mam i nie mam jak pisać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna-lenna- nie załamuj sie , jak chcesz to zacznij od poczatku albo kontynuj dalje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy mam siłe od nowa kopenhaska zaczynac, moze jakoś inna dietke wyszukam, ale chetnie bede wam tutaj dalej towarzyszyła jesli pozwolicie :) no i trzymam kciuki zebyście Wy chociaz do końca wytrwały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna-lenna- ja osobiście polecam ci south beach jest tak rewelacyjna ze sama po kopenhasiej na nia przejde juz raz na niej byłam i jest spoko a wporównanu do tej to ta south beach to wyżerka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×