Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nonemi

Kopenhaska--STart od DZIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.08.07

Polecane posty

i_want--luzik....SPOKO>>>>>ni c tam sie wielkiego nie stało:) trudno !!! specjalnie nie zjadłaś:) buziaczek ja w pracy dlatego mało pisze..dzień kolejny prawie do przodu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej i_want--mówię ci nic sie nie stało strasznego!!!!dietkuj dalej:) buziaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zjadłaś tej soli tyle żeby aż strasznie Ci się woda zatrzymała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM za na siebie bo przez taka glupia rzecz zawlilam :o myslicie ze przez to nie schudne? czy poprostu woda mi sie zatryma w organizmie? no ale ja niezjadlam calej solniczki ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) dopiero wrociłam no i niestety musze sie przyznac ze troszke nagrzeszyłam :( .. tak to jest byc w gościach :) ale nie az takie ciezkie grzechy, małe odstępstwa od diety, zadnego obrarstwa nie było naszczeście .. nie zaczynam od początku , robie poprostu dalej... co bedzie to bedzie :) pozdarwiam nową kolezanke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i_want- nie przejmuj sie mówię!!!! nic sie nie stało:) anna-lenna- każdemu się zdaża zwątpić:) uszy do góry i dietuj z nami dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeszcze tylko pół godziny w pracy:) juz normalnie padnieta jestem..ale ciesze się że juz kolejny dzień diety za mną!!!! Buziak:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojojoj musze sie przyznac do czegos!! przez to ze dzisiaj troche zwatpilam w dietkeposzla do kuchni i wyciagnelam czekolade z orzechami kaalek wafelka i chalki----- zaczelam jesc po kolei wszystko ale praktrycznie bardzo malutko tego zjadlam vbo wiekszosc wyplulam!hehehe wiecie ze to dobry sposob? zjadlam naprawde minialna ilosc a czuje sie jak po uczcie-- chybaoszualam moj mozg :Ddzieki temu jutrejszy ostatni dzien kopenhaskiej zrobie bez zadnych odstepstw! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna-lenna- Dzieki Słońce :);* Tez mi czasem ciężko ale wiem że warto się starać i nawet jak coś wypadnie to iść dalej do przodu i się nie załamywać :):) wiem że czasem ciężko ale tak trzeba!!!!!!!!!!!! Buziak i_want- Dziewczyno i tak jesteś wzorem !!! Nic sie nie przejmuj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chce wazyć tyle ile mi się marzy, czyli 50:) to niestety muszę sie trzymać tawrdo!!!ale obiecuję sobie że po tej diecie jak już zaczna inna żeby nie przytyc pozwole sobie na małe szaleństwo:) jakis tam kawałek chlebka albo malutki cukierek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny ja lece bo jutro z samego rana jade na shopping do Berlina :D ahh uwielbiam to :D w domku wypije kawke a wezme ze soba kurczaczka (juz bez zadnej soli heheh) i w droge :) po powrocie zrobie nie 2 jajka na twaardo bo sa blee tylko jajecznice bez tluszczu:) jutro bedzie bez zadych nawet minimalnych odstepstw tak jak na poczatku diety !:) buziaki kochane !!!!! co ja bym zrobila bez tego forum? aha wpadne tu ano tylko na chwilke i zdam relacje ile waze :) 🖐️😘:classic_cool:🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i_want-dużych przecen ci życzę i fajnych okazji zakupowych!!! buziaczek i do jutra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez będę rano i powiem ile waże:) buziaczek!! dzień kolejny uważam za zamknięy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche zglodnialam:( ale nic nie zjem...zapycham sie woda i wzielam moje tableteczki.dzis dostalam recepte od lekasza na adipex:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiernna
adipex to na trawienie to z wyciagiem z octu jabłkowego? ja dzis zjadłam malenko jutro powtorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiernna
kurcze moze jestem mało inteligentna ale nie wiedziałam co to za lek przeczytałam sobie na internecie ale opinie sa raczej negatywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiernna
to jeszcze raz ja nie zebym tu zle myslała o tobie angeliczka17 nikogo nie oceniam juz nic nie mowie:) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ma negatywne opinie tak samo jak dieta kopenhaska...3 miesieczna kuracja tym lekiem pozwala zgubic 20kg.dziewczyna ktora zrzucila najwiecej po nim to 36kgw ciagu 3 miesiecy a dokladniej 100dni.wiem ze tez to jest szkodliwe dla watroby ale po kuracje zrobi sie dietke oczyszczajaca watrobe i nie bedzie problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam straszny kociol w pracy i na nic czasu. wlasnie wrocilam do domu o juz prawie 10:30. kurcze i jak tu byc na diecie :) buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angeliczka 17- kochanie uważaj z tym adipexem:) kolejny dzień czas zacząć!!!!!!!!!! buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich !:) mam malo czasu wiec napisze wam tylko ze waga dzis to 50,7kg :( czyl 0,1kg wiecej jak wczoraj...mam nadzieje ze po dzisiejszym dniu bede juz blizej mojej 50 :) dzis juz sie nie zlamie hee :) wow dzis juz 6 dzien! nie moge w to uwierzyc! buziaki bede wieczorkiem :)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i_want- napewno po dzisiejszym dniu spadnie Ci do 50 ....:):) Buziaczek Hej dziewczyny a co tam u was słychać??? ja już po sniadanku jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×