Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nonemi

Kopenhaska--STart od DZIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.08.07

Polecane posty

zioła prowansalskie czy cos takiego:) a trzymam tak 20 minut na około 180 stopni..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:((:(:( ledwo doszlam na gore do kompa--- bola mie nogi nie mam sily i jestem osowiala :( buuuu mam nadzieje ze ten kryzys mi niedlugo minie :( chyba ta rybe zrobie wczesniej jak przed 14 bo na 1 marchewc ciezko wytrzymac tyle czasu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wstawiłam sobie rybke:)na 13 bede miala a na 16 obiadek:) szukam sobie jakiejs dietki na ktora pozniej przejde znacie moze jakas fajna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm jak ślicznie pachnie rybka w całym domku:) nigdy nie lubiłam rybek ale chyba polubie po zapachu:) a z reszta przy małym glodku wsio sie zje:P ale szpitaku i brokuł nawet nie tkne bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadlam rybke jakies pol godziny tmu --- panga w ziolach pieczona w foii ) bardzo dobra -- taka delikatna :D aleeeeeeeeee przd chwilka weszlam do kuchni i jak zobaczyl am usmazoa pange z mojej ulubionej panierce nie moglam sie powstrzymac i zaczelam ja wcinac-- na szczescie polknelam moze z 1/10 tego kawalka (nie byl duzy) a reszte wyplulam:P wiecie co nie zalje bo tak to bym o niej myslala a teraz chociaz juz nie mam na nic ochoty :D mi sie wydaje ze te zakazy ze np. nie mozna zuc gumy czy wypic lampki wina to przesada--- gdyby to byla prawda ze tam niby odzialauja na sibie zwizki chemiczne to bylo by sisle powiedziane np. jakie owoce mjaa znalesc sie w salate(a nie bylo) jaka to ma byc ryba(napisali tylko ze chuda) i tak samo z ta szynka tez kazdy je inna:P dlatego ja sie nie dam zwariowac ale wiecej juz ne bede podjadac hehe ;) ale to smieszne ze niby jak sie bedzie zulo gume to ta diete mozna uznac za niewazna--- przeciez nawet od gumy sie nie da utyc :D a ja wczoraj wieczorem zrobilam to samo--- wzielam do ust kawalek chalki pogryzlam ja i wyplulam -- cos tam polknelam waidomo jakis kawalek i co? waga spdla mimo wszystko i to nawet wiecej :D hehe ale sie rozpisalam :D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja uważam że nie powinnyśmy sie dac zwariować!!!! guma do zucia 2 razy dziennie( oczywiście bez cukru) jeszcze nikomu nie zaszkodziła!!!! A po kopenhaskiej przechodze na south beach- fajna dieta, juz raz ja zaczynałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klodi
Hejka, czytając te wasze opinie odrazu robi mi się lepiej:)będe tu codziennie starała się zaglądać. jeszcze nie jestem na tej diecie, ale jak mówiłam planuje od poniedziałku:) trzeba by się na zakupy wybrać i wszystko przygotować.potrzebuje zrzucic ok. 6-7 kilosów. powinnam się na jakiś aerobic zapisać albo sama zacząć ćwiczyć, ale przy dwóch pracach i studiach jest to niezbyt realne:( - po prostu nie mam na to siły. pozdrawiam was wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i_want- wiem że może być Ci słabo dlatego ta diete stosuje sie tylko 13 bo ona osłabia :( i przyjmujesz mało witamin, dlatego pisałam WAM PIJCIE MAGNEZ I WAPNO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klodi- ja bym ci polecała South Beach, jest spoko, ja sama po zakończeniu kopenhaskiej na nią idę:) Mi tez jest cięzko ćwiczyć jak prawie cały dzień w pracy:( ale za to w pracy dużo chodzę i jakos wychodzi na moje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiernna
dziewczyny jak wy to robicie ze waga wam tak szybko spada czy to rzeczywiscie ta dieta myslałam ze jak bede jesc takie małe ilosci to tez szybko zlece a tu jak na razie 1kg i ani grama wiecej jakis zastoj czy cos, dzis zjadłam na snadanie 2 pomidory z cebulka + czerwona herbata potem pojechałam po dyplom wiec przez 4 h nic nie jadłam teraz czekam tez na rybke pozniej jeszcze pocwicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angeliczka 17- podobnie jak dla klodi poleciłabym Ci South beach, jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowilam byc na kopenhaskiej jeszcze dzis i jutro bo obawiam sie ze jak bym chciala byc dluzej to zobacze na wadze 49,..a to bedzie juz przesada :o do 50kg moge zjechac MAX. !!! dzis jest 50,6kg wiec te 2 dni w zupelnoci wystarcza... co po kopenhaskiej ? hmmmm po prostu zdrowe i niskokaloryczne jedzonko i narazie zadnych fast foodow--najwczesniej za tydzien cos malego :) zrobie sobie taki maly TEST . 1 dzien po kopenhaskiej zjem ok 700kal i zobacze zy waga wzrosla stoi czy zmalala. Jesli spadnie to nastepnego dnia zjem 800kcl a jesli bedzie bez zmian to narazie pozostane przy 700kcal i bede co tyddzin zwiekszac o 100kcal az dojde tak do 1200 :) heh marzenie :D pzdr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mogłabys mi podac jakas stronke gdzie jest ta dieta.moze tez na nia przejde po kopenhaskiej.zaraz smigam biegac troszke bo swietna pogoda u mnie sie zrobila az milo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mozna na diecie kopenhaskiej pić np. czerwoną, zielona herbatę, więcej kawy niż zalecane? Tzn. zamiast pić 2 litry wody to pic herbatki albo pić i wode i herbatki, żeby było 2 litry płynów dziennie minimum?? Dziękuję za odpowiedź... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiernna- u każdej z nas spada waga inaczej i nic na to nie poradzimy:) ważna jest wytrawałość tyle Ci powiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiernna
Nonemi no niby tak ale jak widze ze u was jest tak fajnie a u mnie zastoj to mi sie odechciewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizia- przede wszystkim woda!!! tp podstawa, ja pije około 2 litrów wody i do tego zielona herbatę i tyle kawy ile jest zalecane, bo wiem że kawa wzmaga apetyt:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angeliczka17 kazdy indywidualnie uklada sobie jadlspis na 700kcal :) jesz to co lubisz oczywiscie nie mowie tu o fast foodach czy slodyczach tlyko o niskokalorycznym jedzonku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angeliczka17- znajdziesz ta diete np na kobieta.onet.pl, ale wiecej informacji np. na google wpisz i wyjdzie sporo materiałow, ja kupiłam książkę:) wiernna- moja kierowniczka mówi zawsze : chcieć to MÓC!!!! Dlatego nie poddawaj sie !!!nie od razu RZYM zbudowali!!! Mi tez jest czasem cięzko ale mówię sobie że każde marzenia kosztują!!!!!! buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i_want- moim zdaniem masz racje :) 50 to max dla Ciebie:) ai tak pewnie jesteś zgrabną laską więc to by była przesada!!!!!!! buziaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczynki uważajcie
Dieta kopenhaska to straszny syf. Wiem z doświadczenia bo już 2x ją przechodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczynki uważajcie
Mówię tak dlatego, że bardzo szybko tracicie kilogramy, ale nie tłuszcz tylko wodę. Później to bardzo szybko wraca a często z nawiązką, a po takich głodówkach organizm się uodparnia na odchudzanie i już nie idzie tak łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki uważajcie- Kochana koleżanko sama dokładnie wiem że ta dieta jest cięzka,, i ja ją tez już raz przechodziłam i wiem że to zalezy od organizmu:) Dlaczego tak ważne jest by byc TYLKO 13 dni na niej? juz to pisałam wcześniej- osłabia!!! na dłuższą mete...dlatego 13 dni i ani minuty dłużej!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i kłamstwem jest że sie tyje po niej od razy( przynajmniej u mnie) ja nie przytyłam, ale jakis miesiąc póżniej zacz곥M JEŚĆ jak świnia a raczej żreć i przytyłam:(dlatego ważne jest żeby od razy nie rzucać sie na jedzenie:) ale wiem że tym razem nie bede juz tak robic i bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczynki uważajcie
Ale właśnie o to mi chodzi, że to tylko 13cie dni. Ja tą dietę 2x stosowałam i chudłam do 7 kg w ciągu tygodnia mimo, że wcześniej nawet nadwagi nie miałam. To niestety wygląda tak, że organizm najpierw pozbywa się wody tłuszcz zaczyna się spalać dopiero po mniej więcej 20 dniach diety. Więc później występuje tzw efekt jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nonemi racja racja ! to nie polega na tym zeby przez te 13 dni sie meczyc a potem zaczac znowu jest jak swinka... nie tedy droga! ja po kopenhaskiej mam zmiar zmienic nawyki zywieniowe ! nie dopuszcze na pewno do efektu jojo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×