Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nonemi

Kopenhaska--STart od DZIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.08.07

Polecane posty

wlasnie jem salatke owocowa:) mniam:) a jogurty naturalne do salatki dalam:) z kawalkami zboz:) mam nadzieje ze uda mi sie kotka przygarnac:)a waze wiecej;( niestety leczenie hormonami zle na mnie wplynelo;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce byc
niemiła ale angeliczka17 sama sie do tego doprowadziłas az sie dziwie ze tak mozna ja tez leczyłam sie hormonami i wiem ze wpływaja one na łaknienie ale mozna to hamowac moim zdaniem za bardzo sie obrzerałas a przytyc z wagi 45kg do wagi 3 - cyfrowej to juz totalna porazka tylko ty i ty jestes temu winna trzymam kciuki zeby wam sie udało zrzucic te niepotrzebne kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sek w tym ze prawie nic nie jadlam.to wina hormonow a nie moja!inni sie cieszyli ze w koncu nie bedzie mi widac kosci jak do tej pory i nie mow nawet ze to moja wina ze sie obrzeralam!!a co ci leczyli takiego hormonami i jakimi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:( wrocilam do domu bo poklocilam sie z matka i ciotka--- to nie byla moja wina :( zjechaly mnie rowno az sie potem poryczalam ze zlosci 😡😠 zepsuly mi humor na reszte dnia :( dziewczynki mam do was pytanie: jak wygladala wasza salatka owocowa? i jak sie po niej czulyscie? ja zjadlam: kiwi,jablko, banana i 1/2 pomaranczy+ jogurt nat. light i myslalam ze po zjedzenu tego pekne ! mialam wrazenie ze moj zoladek jest wypelniony po brzegi ! teraz jest juz ok ;) buziiaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeliczka117
uuu a czemu sie poklucilas z nimi? w mojej samatce byl banan mandarynka pol grejfruta kawaleczek jablka troszke arbuza i pare winogron a do tego jogurt naturalny z zbozami...zjadlam 5 lyzeczek i juz bylam pelna:P i teraz tak lezy ta salatka w kuchni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzylam sie na matke bo obiecala ze zabierze wszystko co potrzebne na moja dietke a gowno wziela kazalam jej wziac chuda rybe itp. to wziela najtlustsza :o wkurzylam sie na nia i moja ciotka zaczela mnie jechac ze jestem rozpieszczona ze mam muchy w nosie ze jestem niesamodzielna bla bla bla... tak mnie wkurzyly ze nie moglam powstrzymac lez ... 😭 nie chce narazie ich widziec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angeliczka117
uuu:( ja bylam sama z mama po zakupy i sama wybieralam bo tez by wziela nie to co trzeba:Pale nie zalamuj sie:) bedzie dobrze:) a jak sie czujesz po 4 dniu dietki:)? jutro juz 5:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Dzis mamy dzien kopenhaskiej (dla innych 4 :) ) pochwalcie sie jak waga ja o malo nie spadlam rano z mojej wagi po tym jak pokazala ile waze... az sie wystraszylam ze tak malo ... dokladnie 50,6kg... w swoim najchuszym okresie wazylam 50,4 kg mnie nie... zrobilam pomiary po 4 dniach biodra -1cm udo -1,5cm lydka -1cm w udach mam obecnie 48,5cm ale moim celem jest 47 wiec jeszcze drugie tyle... mam nadzieje ze jak juz mi zaczelo (WKONCU)cos spadac z ud to juz nie przestanie ;)narazie jeszcze zakladam ze bede na tej diecie dzis i jutro... hmmm ale nie chce wazyc ponizej 50 bo to juz bedzie przesada :O spadek wagi po 4 dniach : prawie 2,5kg !!!!! wooooooooooooooooow ! piszcie jaki u was jest spadek wagi ;) buziakiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Wracam do Was po długiej podróży-u mamy nie ma inetrnetu:( Oczywiscie dietka jak najbardziej akutalna!!!!!!!!!!!!!!!!!! witam serdecznie Nowe Dziewczyny Do Dziewczyn które krytykują angeliczke17- JUZ KIEDYś PISAŁAM żadnego POUCZANIA NA MOIM ( NASZYM ) TOPIKU, JAK CHCECIE SIE CZEPIAC ZAPRASZAM NA INNY TOPIK:) A to w ogóle to i_want-----GRATULACJE!!!!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nonemi heeeeeeeeeeej dawno Cie nie bylo ;);) czekalysmy tu wszystkie na Ciebie 😘 kochana pochwal sie ile schudlas narazie? :) i jak sie wogole czujesz? dzis juz twoj 4 dzien ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale juz jestem:) i nigdzie sie jus nie wybieram::) oczywiście że sie pochwalę prawie 2 kilo!!!!!!!!!!i jestem happy!!!! i jak patrze na was DZiewczyny to normalnie jestem przeszczęśliwa!!!! Dajemy radę!!!!!tak TRZYMAC!!!!!!!!!!!!!1 buziak dla Ciebie i_want:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje sie super ale tak jak mówię pije magnez i wczoraj mialam taki senny dzień:(ale dzis znów pełna energii jestem!!!!!!!!! Ale jazda!!!!!No Dziewczyny mówię zleci nam jak z bicza!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i_want- ja nawet nie zakładam że może być inaczej!!!!!!!! zaraz uciekam do banku ale niedługo wracam i będe z wami do obiadu!!!!a potem do pracki a w pracy mam ineternet więc będe z wami na bieżąco!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ LASKI TAK JAK OBIECYWAŁAM SOBIE DZISIAJ RANO WESZŁAM NA WAGE, TROCHE Z OBAWA CO ONA POKAŻE A TAM 66,1 CZYLI SCHUDŁAM PRZEZ 3 DNI DIETY 3 KG. jESTEM HAPPY, CHOCIAŻ NADAL NIE MAM OKRESU :( I BOJE SIE ZE JEŚLI TO CIĄŻA TO MUSZE PRZERWAĆ DIETE I NIE SCHUDNE !!!! dZISJA BIEGNE PO TEST BO TA NIEPEWNOŚĆ MNIE PRZERAŻA... CZY MOŻE TO PRZEZ TO ODCHUDZANIE ORGANIZM MI SIE PRZESTAWIŁ, PODPOWIEDZCIE CO O TYM MYŚLICIE ??? cIESZE SIE ZE WAM TEŻ WAGA SPADA, I DZISAJ MÓJ 4 DZIEŃ I same rarytasy mam do jedzenia, sałatka owocowa, jogurt, twarożek ale to będzie uczta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzis dzien 5 czas zaczac:) dziewczyny ale macie fajnie te co sa 4 dzien bo macie salatke;( ja ide zaraz marchewke zetrzec i rybke zaczac rozmrazac.dzis waga nie ruszyla i jest nadal 5 kg mniej.moze i lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angeliczka17 ja o 10 zjadlam marchewke starta z cytryna nie bylo to za pyszne ale nie narzekam :) hmmm za kazdym razem jak wstaje np. z kanapy bo np. chce isc do lazienki to troche mi sie w glowie zaczyna krecic i przez chwile mam taka ciemnie przed oczami :( to juz nie sa za zdrowe objawy wiem ale najwazniejsze ze oprocz tego dobrze sie czuje i mam sily nie jetem jak warzywko hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joyo-- Słońce ja jak zaczęłam sie odchudzać okres mi sie spóźnił nawet 2 tygodnie ale to z tego względu że po prostu masz zmiany w organizmie , chudniesz i takie tam:) chociaż nie wykluczam w ogóle ciąży!!!! Buziak dl Ciebie :) i napisz jak sie dowiesz:) Zostanę Ciocią - to będzie moje pierwsze jakby co- Super!!! Słońce daj znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis to są pyszności do zjedzenia!!!!!! mniam ..mniam...Juz nawet nie czuje że jestem na diecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angeliczka 17- ja sobie tańcze po domu:) taki rodzaj sportu tez lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dzis mam rybke...jak ja mam ja zrobic??bo nie mam pojecia;(a moze tez sobie potancze w domku bo dzis pogoda u mnie nie za ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angeliczka 17- ja ja robiesobie w folii w piekarniku i doprawiam ziołami i cytryną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:*... ja 3 dzien... iii 1,5kg mniej na wadze... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×