Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nonemi

Kopenhaska--STart od DZIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.08.07

Polecane posty

angeliczka17 --> 9 kg mnie ?! rewelacyjny wynik i to w 8 dni. Nieźle, gratuluje, a dobrze sie caly czas czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Opakowanie ma 200 g, coś się nie dodało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
...Nonemi i Anna-Lenna...jakie Wy macie wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wytrawalam 5 dni na kopenhaskiej , schudłam okolo 3 kg, ale niestety przerwałam.. no i ciezko sie mi zebrac zeby od nowa zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika - myslę że 200 gram jest ok, :) a co do zdjęć...mnie nie obchodzi któ przerabia a kto nie ale ważne dla mnie jest jak JA BEDE wygładala:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klodi
chciałabym kiedy pochwalić sie ładną figurą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na 7 dniu i mam 4 kilo do tyłu:) jeszcze tylko 3 i jestem laska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykła laska 20
ta dieto gówno daje, jest małoenergetyczna i praktycznie w ogóle nie dostarcza składników odzywczych i witamin, sama jej próbowałąm ale wytrzymałam tylko 3 dni, po czym miałam efekt jojo DZIEWCZYNY NIE WIERZCIE W CUDA!!! ZADNA DIETA NIE DA REZULTATÓW JESLI NIE NAUCZYCIE SIE PRAWIDŁOWO ODZYWIAC Zapraszam do mojego topiku, prosze o opinie http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3541331

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Tez bym chciała mieć ładną figurę, bo jak do tej pory...zawsze ten brzuszek...ech. No mnie w sumie też mało obchodzi kogo gdzie przerabiają, ale cięzko mi wytrzymać:( Fajnie, że jesteście. Wy żeby miec lepsze efekty ćwiczycie? Bo ja to...nie za bardzo....ciagle siedzę w domu, czasem spacerek czy coś, wczoraj starałam się robić brzuszki, ale 20, to jakoś tak...mało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Jesli chodzi o tą dietę...no wiesz...zwykła laska 20...pewnie, ze nie ma cudów, a ta dieta, to głódówka, ale dzięki niej mozna się zastanowić ile się wcześniej jadło i co się jadło, zmniejszy brzuszek i później trzeba zacząć działać....zmienić jadłospis, to chyba logiczne. Jeśli uda mi się wytrwać, to udowodnię sobie, że potrafię, bo jak do tej pory, w dietach nic mi się nie udawało...może tym razem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wczoraj zaczelam brać witaminki.A po dietce troszke mi słabo ale jak patrze na wage ze 9kg mniej i w lustro ze troszke mniej mnie jest to odrazu mam siłe do dalszej wali:) Własnie wypiłam kawke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Ja..ważę 60 kg i 164 cm wzrostu:) Docelowo chciałabym ważyć 50 kg, ale wiem, ze sama ta dieta nie wystarczy, później planuję jakąś taką....znośną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
angeliczka 17....jakie witaminki? Bo chyba też będe musiała, troche mi słabo i zawsze jak wstaję, to takie mroczki przed oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykła laska 20
monika tuptusiowa przykro mi ale mylisz sie 1. ta dieta rozleniwia jelita gdyz spowalnia przemiane materii 2. bardzo czesto jets po niej eefekt jojo 3 mozesz sie zastanowic ile jeszce nawet bez diety z reszta... prosze bardzo... tu przeczytajcie sobie o diecie http://www.vitalia.pl/index.php/mid/3/fid/2/diety/dieta/article_id/127&offsetk=1&cookie=1 Azaraz znajde opinie dietetyka na temat tej diety, tylko muswze troche poszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Zwykła laska 20-jeśli będę miała efekt jojo, to tylko dlatego, ze będę się objadac jak mała świnka:) A tą dietę kiedyś dietetyk zalecił mojej koleżance...fakt, była dużo grubsza ode mnie, ale zawsze:) Jeśli pierw nie przejdę głodówki i nie zmniejszy mi się wielkośc posiłków, to pewnie będę jadła tak dalej, ale jakby co, to się aż tak o to nie martwię, bo nigdy nie miałam po dietach efektu jojo powyżej wagi startowej, więc z tym mam dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykła laska 20- myslę że nie powinnaś oceniać diety której nie dałaś rady dokonczyć:) ja juz ja raz stosowałam i wiem że jest ciężka i osłabiająca:) ALE!!!! to jest dobry wstep do racjonalnego oddzywiania i właściwego spojrzenia na swoje ciało:) dzięki niej mogłam nauczyć się że można żyć i nie jeść jak świnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Nonemi...zgadzam się z Tobą! Takie samo mam zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore vita-miner jest to preparat multiwitaminowy z minerałami bierze sie raz dziennie i masz wszystkie witaminki i minerałki potrzebne dziennie.i juz o wiele lepiej sie czuje:) w polaczeniu z tussi mam wiecej energi:) wiec moze pojde znowu pobiegac:)dzis nas wiecej jest na forum ciesze sie z tego powodu:) mowilam wczesniej ze mam szafeczke pelna slodyczy i powiesilam sobie na niej 2 zdjecia:) jedno super chudej modelki i jedno grubej baby i wiecie ze jak przechodze kolo tej szafki i widze zdjecie tej grubej to az mi niedobrze na sama mysl o tym co w tej szafce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykła laska- i Twoje wywyody przypominaja mi wywody lasek które zazdroszczą czegoś czego same nie dadzą rady osiągnąć!!!Przykro mi to mówić ale jesli przejdziesz ta diete cała!!!! tak ja to zrobiłam to będę brała Twoja opinię pod uwagę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykła laska- i moim zdaniem bo mam podobne wzrost co TY powinnas ważyc z 49 kilo :( taka jest prawda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Ostro się tu zrogiło...głodne dziewczyny, są jeszcze wredniejsze...zgadzacie się? Bo cała moja rodzina by się zgodziła:P:P:P angelika 17-dzięki, a powiedź ile teraz ważysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Nonemi a Ty jakie masz wymiary teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogólnie to jestem bardzo bardzo miła:):):) tyko nie lubie obłudy:):):) Buziaczek dziewczyny :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Ech...ja bywam miła...czasami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 163 wzrostu i waże 54 kilo, chce miec 50 kilo tyle ważyłam w liceum i było ok, 51 tez jest ok:) juz jestem bardzo blisko celu POwiem WAM cos Dziewczyny Ja nigdy nie negowałam żadnej diety dopóki sama jej nie przeszłam i żadnej z was nie będe rozliczać z tego co jecie i na jakiej diece jesteście.TO WASZA SPRAWA, i uważam że wypowiadać sie o diecie mogą te dziewczyny które ją skończyły, bo tylko one wiedza ile ich to kosztowało cierpieniai męczarni:):)Dlatego jak pisze jakas laska która była na niej 2 czy 3 dni to wiecie krew mnie zalewa bo ja na niej byłam 13!!!!!!DNI I NOCY i wiem jak jest cięzko ALE tez wiem JAKIE EFEKTY MI DALA:) bUZIACZKI MOJE dROGIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×