Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nonemi

Kopenhaska--STart od DZIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.08.07

Polecane posty

Jestem po objedzie...az ne mam sily sie ruszac;(jestem tak pelna ze porazka.a jutro tylko herbatka i miesko grilowane::P biegajac dzis napotkalam na szlaku kolege i razem biegalismy:) na jutro tez sie umowilismy:P a dzis wieczorkiem pobiegne z kolezanka na plaze wykapiemy sie w baltyku i spowrotem biegiem do domku:) jejciu dziewczyny wy tez jestescie takie pelne p jedzeniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angeliczka17- ja tez tak mam jakTY:) chyba żołądek nam się skurczył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to milo:) tylko troszke dziwno to jest ze zje sie marchewke i juz jest sie najedzonym.cos slabo sie czuje:( musze chyba sie przespac:( mam nadzieje ze szybko przestanie mnie bolec brzuszek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu..ja juz prawie kończe prace( jeszcze 2 godziny) nogi mi spuchły:) cholera normalnie padam..ale co tam!!!!! kolejny dzień dietki do przodu!!! skelly Słońce gdzie przepadłaś ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeeeeeeeeeeeeeej laski :) wrocilam juz z Berlina jakies pol godziny temu ! Dzis sietrzymalam jadlospisu w 100% :) zjadlam: -kawe (a raczej wypilam heh :)) - 2 male nozki kurczaka( w odstepach czas) i od razu po przyjezdzie z Berlina zjadlam marchewke i jajecznice z 2 jajek bez tluszczu of corse :D dzis moj ostatni dzien ! :) Hmmmm ciekawa jeste ile jutro bede wazyc? oby ponizej 50,5kg !!! joczywiscie jak weszla do kuchni po przyjezdz to zobaczyla na stole ciasto z owocami mojej babci sie nudzilo to upiekla ciasto :P ja tylko na nie spojrzalm ale stwierdzlam ze nawet nie mam na niego ochoty :D po kolacji czuje sie peeeeeeeeeelna tak jak wy :) chyba zoladek mamteraz wielkosci orzeszka hehee ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faaaaaaajnie bylo :)no ale dla mnie nawet 3h to za malo :P kupilam sobie fajna bizterie tuniczke i fajna marnarke z paskiem w talii :)fajie bylo ! ale osobiscie wole jezdzic blizej nie do Berlina tylko do Schwedt bo jest tam fajne centrum handlowe ODER-CENTER i tam zawsze kupuje duzo rzeczy :) zawsze jest tam duzo polakow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i_want-WOOOOOOW...jutro dam znac ile schudłam!!, a TY ile jescze będziesz na tej diecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny kolejny dzień diety przed nami:) Jaak tam samopoczucie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo dziewczyny koniec mojego odchudzania :D dzis waga pokazala 50,1kg :D:D jupiiiiiiiiiiiiiiiii cel wagowy zostal osiagniety ale nie udalo mi sie schudnac w nogach tyle ile chcialam dlatego od dzis 30min jazdy rowerem bez obciazenia ;) za tydzien zrobie pomiary i zobacze czy chociaz 1mm ubyl od jazdy na rowerQ ;) bardzo sie ciesze ze koniec z odchudzaniem :D dzis juz zjadlam owsianke na obiad chce salatke owocowa i dzis nie chce przekroczyc 600-700 kcal max ! to bedzie taki maly test bo sama niewiem czy po takiej dawce kalorii przytyje czy waga bedzie stala w miejscu... zobaczymy! a wam dziewczyyny zycze wytrwalosci i wierze ze wam sie uda! jestescie naprawde wspaniale i to tez wasza zasluga ze wytrwalam te 6 dni ! nawet gdybym chciala ne moglabym kontynuowac diety bo poprostu za bardzo mnie oslabila ... narazie nie mam na nic sily ! tak czy siak bede tu codziennie do was wpadac bo sie z wami zżyłam :D buziaki kochane 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien 7 czas zaczac:P stanelam rano na wadze i pokazala 1kg mniej:)pizamka z dnia na dzien luzniejsza:P boje boczki mi znikaja co jest piekne:) moja ciocia dzis nas odwiedzila i zauwazyla ze ubylo mi troszke:):) dzis tylko herbatka bez cukru i grilowane miesko:P co i duuuuzo wody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i_want----:( szkoda że nasz opuszczasz w dietce ale rozumiem cie doskonale:) Twój wynik jest super:) zaglądaj do nas jak tylko będziesz mogła:):) aha....i trzymam kciuki 15...:):);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a gdzie reszta dziewczyn!!!!!!!!!!!!!1 dziewczyny gdzie jesteście?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nonemi damy rade razem:) przeciez sa tez inne dziewczynki:) wiecie moze jaka maseczka lub szampon jest dobry do wlosow suchych i lamliwych?? bo moje wloski sa strasznie suche teraz;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee... nie zostałyscie same... jeszcze ja... ;););) ..teraz skakanka... anegliczko... cos słyszałam o masce z jajka i piwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Hej:) Dzis zobaczyłam, że tak fajnie tu piszecie o diecie, a ja jestem na niej 3 dzień i strasznie się męczę, ale chcę wytrzymać. Jak sobie was poczytałam....zaraz mi łatwiej:) Niestety wagi w domku nie mam, a może to póki co lepiej, może po tygodniu kupię:P:) Pozdrawiam i będę śledzić wpisy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania - już nie suchy włos
Angelico najlepsza jest maseczka z jajka. Już Ci daje przepis. - 2 jajka )najpierw oddzielić bialko od żółtka, białko roztrzepać w jednym naczyniu a gdy się zrobi się pianka dodać żółtko) - do tej mieszanki dodać pół łyżeczki olejku rycynowego - a na koniec z 10 kropel cytryny Maseczkę nakładasz na wigotne włosy. Może spływać więc nakładasz na to foliówkę a na to jeszcze ręcznik. Miejsca niektóre wypycham jescze chusteczkami jak mi przecieka. :) Mówię Ci, żadna maseczka ze sklepu nie daje takiego efektu. Ja używam jej od pół roku a włoski juz po 3 razach zrobiły się piękne, mocniejsze, błyszczące. Trzymasz ją na głowie ok godziny. Ja jak nie mam za bardzo czasu trzymam ją 30 min a czasami nawet 2. Potem spłókujesz i myjesz szamponem. Jest genialna:) A no i najważniejsze włosy przestały mi wypadać. Maseczkę poleciła mi fryzjerka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania - już nie suchy włos
spłukujesz :) sory za błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety dziewczyny :(:( slodycze i zarcie wygralo... strasznie sie objadlam i zle mi z tym 😭 chce mi sie ryczec ! a mialam jesc dzisaj tlko 600kcal :( juz jest chyba 1600... buuuuuuuuuuuuuuu zaparzylam sobie herbatke na przeczyszczenie... nie radze sobie z tym... jednak slodycze zawsze wygrywaja :( ale mam dola............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i_want- własnie z powodu takiego szybkiego łaknienia ja przechodze po kopenhaskiej na south beach:), nic sie nie stało słońce- pobiegaj dziś troche albo wybierz sie na spacer i jakos sie spali, zjedz bardzo lekką kolacje i będzie ok:):) buziaczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiernna
czesc dziewczyny a ja ledwo zyje wczoraj byłam na panienskim mojej przyjaciółki ale sie działo fakt ze troche przesadziałam z jedzeniem ale za to dzis jeszcze nic nie zjadłam (bo nie moge) jutro wyjezdzam ale jak przyjade to tu zagladne wiec prosze sie trzymac diety ja tez sie postaram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i_want- Słońce rozumiem Cię doskonale:) nie przesadzaj z tymi herbatkami bo możesz sobie żołądek wysadzić jak moja koleżanka:( . Może spróbuj ograniczyc słodycze to 2 dni w tygodniu, ja tak po tych dietach zrobię. po prostu powiedz sobie że jesz tylko raz czy dwa w tygodniu razy słodycze i tyle.Np .tylko w poniedziałek i piątek:):0 Może tak łatwiej Ci będzie??? Buziaczek i nie przejmuj się, poćwicz troche więcej dziś i samo spadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zaczyna sie w Naszej głowie :) jesli sobie powiemy że nie będziemy jadły słodyczy to tak będzie ..to wszystko zależy od naszej psychiki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×