Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nonemi

Kopenhaska--STart od DZIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.08.07

Polecane posty

Gość monika tuptusiowa
Angeliczka 17...jeśli podoba Ci się Twoje ciało równiez teraz i masz na to ochotę, to czemu nie...zawsze przykład dla innych. A ile Ty masz ial? 17 czy to przypadkowa liczba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Nonemi...to podziwiam, ja ciągle o tym gadam, o tym, że jestem głodna...jeśli jestem na diecie, trochę go to denerwuje, ale wie, że to dla mnie ważne...ech. Chialabym tak jak Ty...już o tym nie mówić, ale może przejdzie mi z czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angeliczka17- Dzieki Slonce:* ja by sie chyba nie zgodzila, bo sama mam niewiele zdjec jak bylam grubsza:( nie lubie przypominac sobie tego okresu:( ale Kochanie zrob jak dyktuje Ci serce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Ja najbardziej lubię zdjęcia na których mnie nie widać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Poprawiłam sobie trochę humor zmieniając kolor włosów, ale jak zakładam bluzkę, to i tak wałki widać, więc co to zmienia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Ja mam 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wziełyści sie do pisania, wyłączyli mi nat ana 2 godzinki a tu az 2 strony zapisałyścnie, no no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
hehe...ja w adresie mailowym też mam 17, bo mi się zmienić nie chciało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
anna-lenna....to chyba dobrze, zapomina się o głodzie:P Szkoda, ze wieczorami Was tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam 17 lat.w sumie moze sie zgodze:P bede miala pamiatke chociaz z tego okresu:P i bede bardziej sie sobie podobac jak schudne:P czas zrobic 2 jajeczka i pomidorka zjesc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Moniki- nie podziwiaj TYLKO WALCZ!!! ja tak zawsze mowie do kolezanki ktora tez od dzis jest na kopenhaskiej:) nie mysl teraz jaka jestes tylko ile mozesz osiagnac!!! i zapomnij ze jestes na diecie i jest to jakis szczegolny okres tylko mysl ze to jest twoja codziennosc, twoj chleb powszedni...tak jest lepiej:) ja tak robie i jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Chleb...mniem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Ja starłam marcheweczkę, jajko...dochodzi:P...zaraz będzie pyszne:P jedzonko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna-lenna- no....musisz nadrobic stracony czas:):0 pewnie ze dalej bede pisac pozniej zakladam topik o south beach:) po kopenhaskiej oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Nonemi...wielkie dzięki,....zobaczymy wieczorem jak mi się uda walka...chciałabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny postaram sie wpadac tez wieczorem ale czasem jestem po pracy taka padnieta ze juz nie mam sily:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Ja już prawie po jedzonku, tylko jeszcze trochę marchewki drobno startej...smakuje prawie jak słodycze...mniam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Nonemi...to logiczne, że nie ma się czasu cały czas tu siedziec i tak dużo czasu poświęcasz, ale jak któraś może, to późnym wieczorkiem, tak po 20....wpadajcieczy coś:P A teraz mowcie szczerze...co robicie by miec więcek kg w dół? Ćwiczycie? Biegacie? Bo ja...nic nie robię, pewnie mało mi da ta dieta jeśli chodzi o kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika- ja nic nie robia bo caly dzien w pracy jesten na nogach:( a ta dieta i tak oslabia mnie mocno i wiem ze cwiczenia to juz byloby za duzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
Ech...wiem, ze całodniowa praca to nic fajnego, ale to pozwala nie myśleć i trochę spalić, więc masz fajnie. Ja siedzę w domu i nic nie robię...ech, a to raczej kiepsko, ale w sumie na studiach wcale bym rady nie dała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika- nie zalamuj sie , ja nie uprawialm zadnego sportu i schudlam 9 kilo na niej, wiec mowie Ci - jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika tuptusiowa
W tej diecie zabawne jest to, ze wypijając az tyle, bo trzymam się tych 2 litrów, ciagle mam pełen pęcherz:P Zazwyczaj tyle nie pijam, choć chyba się powinno. Wy na codzień tyle pijecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na codzien nie, ale staram sie przynajmniej tak 1.5l wszystkich plynow: herbaty, wczesniej kakao i woda oczywiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×