Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agacik83

SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

No ja jeśli chodzi o sukienkę, to na razie szukam fasonu, który mi sie spodoba. Ogólne wytyczne mam i wiem co na bank mi się nie podoba. Wczoraj z ciekawości weszłam do sklepu z sukniami u siebie i zagadnęłam babkę, to powiedział, ze jak ślub w sierpniu, to max na 4 miesiace przed przyjść już z konkretymi planami co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierpień 2008
niby tak, ale w tym roku za mąz wychodziła moja kumpela i sukienki szukała już z rok wcześniej. Dzięki temu wybrała odpowiedni dla siebie model i nie miała problemów z czasem. W marcu pojechała zamówić sukienkę i zajęla się dodatkami do niej. Fakt że ona kupowała w salonie i sukienka była szyta specjalnie dla niej. Ja natomiast rozglądam sie po allegro. nie chce wydawać na sukienkę majątku skoro moge na allegro wybrany model kupić za połowe ceny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turtuc
cześć dziewczyny ja mam ślub chyba 30.08.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turtuc
mam pytanie do kapotki jak idą ci przygotowania do ślubu? pytam się bo ja też mieszkam w londynie i narazie jestem przerażona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Jak u Was dziewczyny postępy? My juz mamy wreszcie kosciół załatwiony. Ledwo zdążyliśmy. Zapisy na 2008 były od 1/09, my poszliśmy 3/09 i niemalże byśmy mieli ślub w Kościele na 20.00, bo tyle osób już się zapisało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Ty gadasz m??? Juz sa zapisy????? To my tez musimy sie zebrac i isc w koncu :) u mnie stoja w miejscum, zreszta na ttym etapie to juz chyba koniec przygotowan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie SIERNIÓWECZKI!!!! Ustaliliśmy datę ślubu!!!HURRRRA!!!!HURRRRRA!!!!!!HURRRRA!!!!! 31/08/2008!!! Jestem w siódmym niebie!!!!Sale i orkiestre tez juz mamy.Jedziemy dzis wpłacic zaliczke i juz bede pewna ze najwazniejsze mamy za sobą!!!! A jak przygotowania u Was DZIEWCZYNY???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ ja intensywnie szukam pracy :0 lbo od dzis jestem bezrobotna :o no ale jestem dobrej mysli, musze byc :P Dzis zadzwoniłam juz w 3 miejsca :P w jednym babka zostawiłą sobie mój nr, w drugim umówiłam sie na jutro, a w tzrecim wysłalam mailem wiec nie wiem jak to bedzie. :) ja w neidziele mierzyłam jedna sukienke, ładna tylko ja w niej paskudnie wygladam :o ehhh. Agacik gratuluje ustalenia daty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, przyłączam się dopiero teraz:) nasza data to 08.08.2008 (piątek) Na razie rozglądamy się za salą - już jedną upatrzyliśmy oraz DJ. Sala w sumie jak na warszawę niedroga - 130zł/os bez tortu i alkoholu, ale jeszcze się zastanawiamy bo trochę krucho z finansami (wszystko opłacamy sami). Może któraś z was znalazła coś ciekawego w okolicach warszawy? A co do sukienki to chcę wypożyczyć i będę się rozglądać jakoś w październiku/listopadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurek83-ja niestety nie moge Ci pomoc bo jestem z okolic Krakowa...:( Czemu postanowiliscie pobrac sie akurat w piątek? Znalazłam sale za 95 zl!!!Menu super tyle ze bez alkoholu i paczek z ciastem dka gosci na koniec wesela(za taka cene...?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do TURTUC - nasze przygotowania leza odlogiem. Na razie mamy sale i zespol. i to by bylo na tyle. Mamy w planie zrobic kurs przedmalzenski w londynie. a Wy? moze wybierzemy sie w tym samym terminie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas na razie stagnacja po załatwieniu Kościoła. Pewnie powoli będe się za sukienka rozglądać. Jeszcze tylko 2 wizyty w poradni nas czekają i koniec z naukami. Agacik to świetnie, że jednak się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w sumie jestesmy na etapie kłłótni w jakim kosciele weżmiemy ślub, ja nie chce w moim, tylko w zupłnie innym, mój chce w swiom albo w moim, ale nie w tym innym. Ciężko bedzie na kompromis ;pójść!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agacik83 - zdecydowaliśmy się na piątek właśnie ze względu na finanse, np sala którą znalazłam za 130 na piątek w sobotę kosztuje 160! (obie wersje bez alkoholu i tortu) Poza tym będzie trochę inaczej, nietypowo:) a to akurat do mnie pasuje:p Super że udało ci się znaleźć salę w takiej cenie. U nas niestety chyba jest to niemożliwe:( - trochę miejsc już obdzwoniłam, zjeździłam i najtaniej znalazłam za125, ale chyba trochę za mała ta sala i jedzonka dużo mniej niż w tej za 130.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. ja i sławusiek postanowiliśmy sie pobrać 30 sierpnia ...........i tak trafiłam na topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc yza :D hehe my juz mamy zarezerwowanego fotografa, bierze 800 zł :) zaproszenia bedzie nam robiła kuzynka Michałą, wiec tylko kupimy jej potrzebne produkty :) (ona to lubi) I juz niedługo bedziemy kupowac alkohol!! Bo ma ponoc zdrozec!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek.no1
Hej, jestem pierwszy raz na tym forum. Ja też ślubuję w sierpniu 2008, a dokładnie 16 sierpnia. Razem z moim narzeczonm mamy już zarezerwowaną salę, orkiesrę, kościół, fotografa, kamerzystę, muzyka, którry będzie grał na ślubie w kościele na skrzypcach, no i udało nam się zamówić samochód na ślub. Mieliśmy sposro problemów z orkiestrą, bo już sposro z nich nie miało wolnych terminów. Znaleźliśmy dopiero w Sokołowie Podlaskim, a wesele będzie we Włocławku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turtuc
Do Kapotki -nasze przygotowanie narazie staneły w miejscu mamy sale i kościół zarezerwowany.Z naukami przedślubnymi to jest dobry pomysł jak bedziesz znała termin to daj znać to się wybierzemy razem a wiesz może gdzie w Londynie sie odbywają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja planuje ślub 2 sierpnia 2008 r juz sie niemoge doczekac choc to prawie rok jeszcze ale mam juz sale, zespół i termin w kościele zaklepany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej humorzasta... pewnie za kilka miesięcy byłby większy problem z załatwianiem.tzn,o terminach mówie. bo te lepsze zespoły to np.juz zajęte do 2008 maj lub czerwiec.\\ bynajmniej w okolicach łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnia
Hej dziewczyny :) My mamy ustaloną datę na 30.08.2008 :) Narazie sala, zespoł są, kamerzysta i fotograf zaklepany - w przyszłym tyg podpisujemy umowę. W kościele godzina również zarezerwowana i 20 pazdziernika idziemy na nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymas na twarzy
u nas ślub 24.05.2008 godzina 17. za nami już 2 lekcje nauk, nie jest tak źle :) sala, kamerzysta, fotograf i orkiestra zarezerwowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
ech, gagatko85, widać jak Ty strasznie niedojrzała do małżeństwa jesteś. O kościół się kłócicie, wszystko przezywasz jak mrówka okres (przepraszam za wyrażenie, ale bardzo pasujące do sytuacji), pracy nie masz, egzaltowanie tak piszesz o wszystkich bzdurkach jak dziecko w przedszkolu. I Ty ślub chcesz brac? Miejmy nadzieję, że zmądrzejesz do przyszłego roku i przestaniesz podchodzić do tego jak do kinderbalu czy innej zabawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×