Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agacik83

SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Gość mumineczka111
a nasz ślub to 16.08.2008:) termin ten ustalilimsy juz przy zareczynach czyli w czerwcu, i tak sie udalo ze msza zamowiona bez problemu i sala tez. przyjecie organizaujemy małe bo oboje tak wlasnie chcielismy. wtsepnie ma byc na 36 osob. w zwiazku z tym nie zamawiamy orkiestry gdyz sami zbieramy sobie na plytke ulubione , wesole i taktowne utworki i bedziemy szalec, fotograf tez odpada bo to szkoda wydac tyle kasy na kilka pozycji , natomiast mamy o tyle szczescia ze przyjaciolki kuzynka robi przepiekne zdjecia i ja poprosilam aby za pewna kwote przez 2-3 godziny porobila wszytskim zdjecia. suknia no coz z wazywszy na moje xxl gabaryty i pomysl zakupu suknie slubnej w komisie suknie tez juz mam znalazlam wymarzona udalo sie wiec ja zaklepalam nie ma problemu jesli chodzi o ewentualne poprawki wiec same rozumieice lepiej miec niz nie miec . ps. i doczekac sie juz nie moge .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniiiaaaa
Dziewczyny a gdzie zamawiacie zaproszenia?? macie juz jakieś na oku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamwi
Witam wszystkie panny młode stające na ślubnym kobiercu w sierpniu 2008r. :-) Ja też :-) 09 sierpnia. Mamy jednak problem z orkiestrą :-( Dlatego bardzo proszę, jeżeli macie jakieś namiary na fajną orkiestrę, najlepiej z woj. opolskiego lub dolnośląskiego, podajcie mi. Mój e-mail widoczny jest na górze. Pozdrawiam Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga
16 sierpnień 2008:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×