Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agacik83

SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Witam Was:) My mamy 09.08.2008...Tak się składa że to jest data moich urodzin więc długo się nie zastanawialiśmy... A zaczynaliśmy szukać od sali.. Na dzień dzisiejszy mamy salę, księdza, Panią od pieczenia ciasta i to wszystko... Szukamy orkiestry,fotografa i kamerzysty...Ale mamy podzelone zdania i trudno nam wybrać kogoś...A poza tym cały czas śledzę nowosci w necie....A i sukienkę też juz mam wybraną tylko teraz ją uszyć...A co myślicie o upominkach dla gości????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie siernióweczki!!!! My wciąż w tyle! Mysle ze pod koniec tygodnia bede wiedziec wszystko.Daty jeszcze nie mamy ustalonej bo chcemy sie podporzadkowac do orkiestry ktora chcem i do tego czy lokal o ktorym marzymy bedzie wolny. My o prezentach dla gosci nie myslelismy ale kto wie..? Mikuska,moze pochwalisz sie suknia i wkleisz link(o ile takowy posiadasz?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agacik83 suknię znalazłam w gazecie ślubnej, a w internecie takiej nie widziałam jeszcze.. To jest kolekcja z tego roku...I myślę że do mojej figury będzie ok..Jak znajdę podobną to wkleję link...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m83
My 23/08/2008. mamy już salę (załatwiana w styczniu i juz prawie nie było terminów), zespół (chyba w kwietniu) i fotografa i kamerzystę (tydzień temu), do księdza idziemy we wrześniu bo dopiero będzie miał kalendarz na 2008. Rodzice płaca za talerzyki (każdy za swoich gości) i alkohol, a my chcemy za cała resztę (ubrania, kościół, zespół, fotograf, kamera, obrączki, zaproszenia itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m83, ale mnie teraz przestraszyłas! mam nadzieje ze nie okaze sie ze wszystko juz zajete i z mojego wesela nici!!!! nie chce miec w byle jakim lokalu z byle jaka muzyka bo to przeciez ma byc najpiekniejszy dzien w moim zyciu! Musze szybciej wziąc sie do roboty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28.08.08 a ponieważ to będzie cywilny więc zero stresu ,na razie zastanawiamy sie nad miejscem ,mam juz 2 fotografow,kierowce,stylistke i fryzjerke i projekt kiecki i uważam,że na dzień dzisiejszy wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek :) Wczoraj troche podzwoniłam po lokalach, i jedna pani z usmiechem w głosie powiedziała mi ze najblizsze 2 lata sa zajete ----->> szok!!! A na 9 sierpnia raczej nie ma nigdzie wolnych miejsc!! Kużwa no!!! Jutro dzwonie nadal!! Jeszcze ma mi Pani oddzwonic dzis, no i zostało mi 5 lokali takich w których nie chciałabym mies slubu, ale chyba bede musiała!! A ile Wy płacicie za 1 osobe, bo mi mi róznie mówia, 110 do 130!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to jeszcze dokładnie niewiadomo ile od osoby ale probowałam sie dowiadywac od znajomych i okazuje sie ze zalezy od tego jakie wybierzemy menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam się stresować, ze sali nie znajde!! Była jedna ale na czerwiec i to pierwszy weekend i to troche za wczesnie!! Normalnie szok!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja mam termin - 16.08.2008. oprocz sali i zepolu, nie mam nic. co do sukni...jak to mowia \'\'szefc bez butow chodzi\'\',heh:) pozdrawiam przyszle Panny Mlode!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie przyszłe Panny Młode!!! Ja sie zaczynam stresować bo nie mamy nadal zespołu... Nie możemy dojść do porozumienia... to co nam się podoba kosztuję od 3 tyś. w górę... dla nas to dużo kasy..Wrzuciłam wcześniej temat o zespole ale brak jakiś podpowiedzi... może Wy mi pomożecie... Zespół z okolic Gniezna, Wrześni, Inowrocław... POMOCYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m83
No niestety ja Ci nie pomogę, mieszkam pod Warszawą i mamy zespół z Warszawy. Co do terminów, to może już się przyzwyczaiłam do tego, bo od pół roku siedzę w tym i się interesuję, ale rzeczywiście to wszystko jest porażające. Ostatnio mieliśmy na oku fajnego kamerzystę. Jak zadzwoniliśmy to miły Pan odpowiedział, że na 2008 absolutnie nie ma miejsc, a już ma zapisy na 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też niestety!! Nie ten rejon Polski!! :) Prawie mam sale :) zarezerwowałam na 2 sierpnia :) a z tego czewrca razcej zrezygnujemy!! Po pierwsze nie mielibyśmy mieszkania bo bedziemy wynajmowac od znajomych, a najpierw oni musza sie wyprowadzic do nowego!! A z rodzicami jakoś sobie nie wyobrazam!! Skrzypiace łóżko :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie KOBITKI!!! My wciąż nic!!! Ciągle mam nadzieje ze4 do konca tygodnia juz bede wiedziec wszystko!!! Mikuska,ja tez niestety nie pomoge bo to nie te tereny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Panny!!! Mamy fotografa!!! Małżeństwo... Są świetni...A ich zdjęcia extra...Do tego dostajemy obraz na płótnie namalowany z jednego z plenerowych zdjęć... Uffff... Jeszcze orkiestra i kamerzysta.... Już mi lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mi też tak powiedzili :o ale szukałam i znalazłam, poszukaj w domach weselnych, zajazdach!! Ja nawet poza miastem szukałam!! A pytałaś sie o 15 sierpni?? Agacik powodzenia w szukaniu sali!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m83
My w weekend się dowiedzieliśmy, że w październiku 2008 mamy wesele w rodzinie. Gdzieś chyba w okolicach Ostrowi Mazowieckiej. Młodzi chcieli wcześniej, ale nie było miejsc i musieli zaklepać ostatni weekend października. Z kolei moja znajoma ostatnio szukała sali na sierpień 2008. Ledwo coś znalazła w pewnej odległości oid miejsca zamieszkania, ale jedynie na wrzesień, o sierpniu nie było mowy. P.S.Agacik83 a skąd Wy jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m83,jestesmy z okolic Krakowa. Wczoraj doszłam do wniosku ze nasz rocznik był przeciez z wyżu demograficznego i to chyba dlatego teraz mamy takie problemy.Wszyscy dojrzeli do małżeństwa na raz!!! Zdecydowalismy sie z moim M że pobierzemy sie w niedziele.Przeciez nigdzie nie jest napisane ze slub to tylko w soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m83
Z tym wyżem może i masz rację. Wogóle to myslałam, że większość par, która teraz bierze śluby to ok. 30-latkowie. A gdzie nie spojrzeć, poczytać (zwłaszcza na gronie) to panny młode to zazwyczaj roczniki 82, 83, 84, 85 nawet 86 się zdarzają. A naprawdę zupełnie nie ma już nic na sobotę w Waszej oklicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :D A ja dziś dostałam pierścionek zareczynowy :D było zwyczajnie, bo sama go sobie wybrałam!! Ale myuśle ze czesc artystyczna jeszcze przede mna :P i mam nadzieje ze sie zaskocze pozytywnie zaliczka na sale wpłacona, orkiestry mamy 2 na oku!! Jedna z krakowa z filharmoni krakowskiej wiec moze Agacik słyszaąłś coś o nich?? Chca 2300 zł, drudzy z okolic tarnowa i chca 2000 ale jest ich 5!! wiec na razie dylemat!! No a ja jestem prawie z tarnowa :P Wiec Agacik za orkiestra tez radze Ci juz sie rozgldac bo jest tragedia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m83
Coś rzeczywiście ucichło. Ja od dziś zaczynam odliczanie - zostało 366 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m83
Dlaczego? Nie mieli Waszego terminu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieli :) ale mielismy dac znac do 3 dni, w sumie dzis mija 3 dni. Najwyzej zadfzwonie i poprosze o termin do namysłu do pon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m83
Ale to czegoś nie rozumiem. Jeśli piszesz, ze Wam przepadła orkiestra to mniemam, że ich chcieliście. Maja Wasz termin. Ok. To po co jeszcze czas do poniedziałku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×