Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie_D

Szkoła złamanych serc - oglądacie ???

Polecane posty

Gość prawie_D

bo ja uwielbiam ten serial i ogladam go namietnie :) podoba mi sie drazic a Wam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez ogladam
ale mi sie podoba(ł) koleś który wyjechał ze swoja nauczycielka bo kiedys mieli krótki romans ale nie pamietam jak się nazywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to już nie to samo co na początku. Nie ma Stassy i Declana i Kona. Co prawda fajny jest Charlie i Mel no i Katerina jest mniej wkurzajaca ale pierwsze odcinki to było coś :) Serial jest stary ale kiedyś był kultowy niczym BH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez*
cos takiego ma ten serial ze kiedy tylko go powtarzaja i mam okazje to ogladam bardzo chetnie:) jesli chodzi o porownanie z BH to "Szkola zlamanych serc"jest dla mnie o niebo lepsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne,że oglądałam jak i ogląda.Ah jak mi się podobał kiedyś Nick,szkdoa ze go uśmercili.No,ale teraz jest Drazic też fajny hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka*
Oglądam od samego początku i fakt faktem,że starsze były lepsze. Ze starej "ekipy" została tylko Katherina. Fajny był tez Con. A z tych nowych to jak dla mnie najbarwniejszą postacią jest Drazic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze Drazic ma grono fanek, ale ja jakoś nie moge sie do niego przekonac. Wkurza mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWIELBIAM
Ja też uwielbiam oglądać ten serial. drazic jest cool zastanawiam si ę czy bedzie z Anitą????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Drazic to fajne ciasteczko. :P No,ale jest troche zarozumialy,w dzisiejszym odcinku mnie wwurzał jak pojeżdzał po tym chłopaku który ma problem z wagą. ;) Sorki,nie pamiętam jak ma na imie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sofcik
hej Drazic bedzie z Anita:)juz nie długo ale najpierw Anita bedzie z charliem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słonecznikowy
a co będzie z tą niską przyjaciółką anity? pamiętacie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mel wyjechała do Francji (bo to chyba o nia Ci chodzi). Ale nie wiem, wróci jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uwielbiam
Ale bezsens kończy się już 29 sierpnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolo briżida
mnie sie podobał ten który zawsze miał przypały za zjazdę na rolkach po szkole :D taki zakręcony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolo briżida
oo bolton miał na imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walcząca==
moim zdaniem Steve był spoko :D a najbardziej mnie wkurzała ta jego siostra co zaszła w ciąze z tym nauczycielem Ogulnie serial bardzom i sie podoba ogladam codziennie oczywiscie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku oglądałam to jeszcze w liceum :) To jeszcze leci?? Rozumiem ze powtórki - zgadzam sie ze ta stara ekipa w serialu była fajna przestałam oglądać gdy pojawili sie nowi aktorzy. Kurcze jaki ten film jest stary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walcząca==
stary ale jary zajebisty jest ja go też kiedyś ogladałam pamietam i jak go zobaczyłąm ze znowu leci odrazu mi sie wsyzstko przypomniało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilcia81
tez go lubie i az sie boje kiedy znow go przerwa :/ z tego co pamietam jak kiedys ogladalam to poscili do momentu jak Ryan wpadl ze swoja dziewczyna (teraz nie pamietam kto to byl, ale chyba ktos nowy) i pamietam matury tej ekipy i nastepnej. a potem przerwali :( na youtube widzialam odcinek gdzie Drazic bierze slub z Anita :) Bardzo lubie ta pare i mam nadzieje doczekac sie tego odcinka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł🖐️;) lubiE aczkolwiek wole te pierwsze odcinki, nie te co sa teraz;) ale i tak ogladam:D teraz nie ma w sumie nikogo z tych pierszych-pierwotnych bohaterow, wiec nie jest to samo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak nie ma, jest Katerina. Mam dwa pytanka: ile w sumie jest odcinków? i co teraz będzie z Charliem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisisis
lolo briżida - Alan Bolton ... Bolton to było jego nazwisko tak samo jak Drazic to nazwisko ... tak naprawde wg. sceniariusz Drazic ma na imie Bohdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisisis
Bogdan Drazic - sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbian szkołę złamanych serc i też myśle że to już nie to samo lubiałam anitę, ale po dzisiejszym przestałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilly21
ja oglądam ale od nie dawna i nie znam dawnej ekipy:) najlepszy jest ryan:) i mai tez jest fajna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×