Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość celina.i

malzenstwo z albanczykiem w albani

Polecane posty

Gość gość
Shiptare hahahaha poznac ich kulturę i pozwolić sobie na takie traktowanie i całkowity brak szacunku! No to się popisałas tym tekstem to tak jakbym pisała jestem z arabem i poprostu poznałam jego kulturę i teraz wychodzę z domu tylko tak aby było widać mi oczy reszta wszystko zakryte bo na tym polega miłość a w domu dwa razy dać w łóżku a potem cię dwa razy pobije i tak leci czaa super gratuluje obyś nie zaszla w ciąże bo tylko dziecko będzie cierpieć bo skoro pozwalasz na takie traktowanie to masz problemy i tylko psycholog może ci pomoc wyjść z tego chorego związku. Serio jest mi wstyd zagranica ze tyle polek pozwala się tak szmacić zamiast odejść i kopnąć ich w tylek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może i ja coś od siebie dodam :) Poznałam kilku albanczykow cóż taka praca z jednym w szczególności sie zaprzyjaźniłam.Powiem tak od początku sobie nic nie obiecywaliśmy po prostu on samotny w obcym kraju ja singielka i tak narodziła sie przyjaźń.Spotykalismy sie przez dwa miesiące po czym zaczęłam sie wycofywać z tej znajomosci.Z każdym spotkaniem otwierał sie przede mną coraz bardziej opowiedział mi o swoim dzieciństwie jak wyglądało(nic przyjemnego)o bezprawiu jakie panowało gdy był dzieckiem o wszystkich swoich przewinieniach aż mi sie włosy na głowie zjeżyły.Opowiadal mi tez o tym ze każdy Albańczyk po 30 zdradza i wiele innych rzeczy.Widuje go praktycznie codziennie na ulicy ale odpuściłam dodam więcej po miesiącu od kad sie nie spotykamy okazało sie ze jestem w ciąży nie mam zamiaru mu o tym powiedzieć zdecydowałam wychować samotnie dziecko ponieważ boje sie o swoje i własnego dziecka bezpieczeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALBANCZYCY TO OSZUSCI po slubie dopiero pokazuja rogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×