Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość celina.i

malzenstwo z albanczykiem w albani

Polecane posty

Mam OGROMNĄ PROŚBĘ czy ktoś wie jak wyglądają paiery rozwodowe w kosowie? Mój były chce mi udowodnić że wzioł rozwód ze swoja żona i wysłam mi papiery mmsem ale cos mi sie nie zgadza i sądze ze chce mnie oszukać. Zeby było wesoło wysłam sam dół gdzie jest jego nazisko i imie ale gory juz nie chcial wyslac i jak co do czego doszlo to podarl i wysłam mi w kawałki całosci mmsem. Plis pomózcie plissssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z albańczykiem od 5 lat. Nie miałam z nim takich strasznych przygód jak niektóre dziewczyny. Jest zazdrosny i ja też. Ostanio zaczął mówić o małżeństwie. On nie porzebuje dokumentów bo juz je posiada. Ja mieszkam w Polsce a on w Albanii, i gdy się zdecyduję na ślub to będe musiała tam zamieszkać. Chcę z nim być ale boję się zamieszkać tam. Jestem niezależna, studiuję. Tam miałabym zamieszkać w małym mieście, gdzie wszyscy się znają a na ulicach i w barach przebywają tylko faceci. On nie ukrywa tego ze tam będzie inaczej np. nie będe mogła sama wychodzią z domu. Byłam juz w Albanii i w stolicy życie wydawało sie normalne. On mieszka niedaleko stolicy i mówi że w jego miescie jest inaczej. Ja nie znam też języka. Chcęz nim być ale nie potrafię się zdecydować. Czy jest może jakaś dziewczyna, która na stałe mieszka w Albanii??? Jak tam płynie zycie polek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość need-help
witam wszystkich.Mam pewien problem.Ostatnio przyjechałam do anglii.Bardzo mi się tutaj podoba i chcaiłabym tu zamieszkać na stałe.Poznałam też pewnego albańczyka.On od 14 lat mieszka w Anglii i nie jest katolikiem.Czytałam właśnie że albańczycy źle traktują swoje kobiety.Mój problem jest nieco większy ponieważ dzieli nas duża różnica wieku (10 lat).Nie wiem co mam zrobić ponieważ on mi się oświadczył...boję się co bd dalej.Nie chcę mieszkać w albanii.On nie jest chorobliwie zazdrosny-przynajmniej narazie nie jest.Traktuje mnie normalnie-na równi jako partnerkę.Mimo to się boję bo jestem dość młoda-nawet bardzo.Czy któraś ma też taką sytuację?? Pomóżcie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia 91
A i zapomniałam dodać,że tez mieszkam w UK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o maj god o maj god
glupie pipy z wiekszosci z was i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia 91
I co się wypowiadasz?? Pytał Cię ktoś o zdanie?? Tak pewno Twoim zdaniem lepiej mieć chłopaka polaka który chleje i bije swoja zone;D !!! Ha ha ha cos w tym musi byc ze Polki akurat wola o 100razy albanczykow od polakow a powiedziec ci dlaczego??? bo oni szcerze kochaja i nigdy nie zdradza swojej kobiety a po drugie nigdy w zyciu albanczyk nie opije sie do nieprzytomnosci z czego slynna polscy mezczyzni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuzwa no psia mac
wiekszych bzdur w zyciu nie slyszalam wez sie w pusta makowke stuknij Katia 91.. jesli 91 to rok Twojego urodzenia, to jeszcze masz duzo przed soba, zeby poznac zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowy scenariusz
albanczyk,turek itp slubuje z polka aby dostac sie do europy,przewaznie osiedlaja sie w anglii a potem kop w dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devilsdottir
@katia 91: ty chyba sama nigdy nie trzeźwiejesz albo już zbyt wiele razy dostałaś po pustej główce od ciapatego loverboya. to ja ci wytłumaczę łopatologicznie - chodzi o małżeństwo z obywatelką UE, bo zdecydowana większość Albańczyków w UK przebywa nielegalnie i czeka ich tylko deportacja w razie wpadki. I tak, jasne, naturalnie nie piją i nie biją, są "100 razy" lepsi. I powtarzaj to sobie potem na OIOMie po wielkiej miłości z taką swołoczą albo bliższym "zapoznaniem" jego uroczej rodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no one know....
hej mieszkam w UK i również mam chłopaka albańczyka tzn mężczyznę bo ma 30 lat.Jest uroczy,nie jest zazdrosny i MA OBYWATELSTWO w UK.dwa tygodznie temu mi się oświadczył i nie jestem pewna co mam odpowiedzieć.Ciągle zmieniam temat gdy mówimy na temat ślubu....nie wiem czy to dobry pomysł.....podobno albańczycy to za przeproszeniem świnie........on nie wydaje się taki....zawsze o mnie dbał i dba.....do tego coraz częściej zaczyna rozmawiać na temat dziecka. Jego rodzina jest miła, nie poznałam ich dość blisko..... pomóżcie mi proszę..... czy to prawda że to źli ludzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam_i _nie _wierze
Pewien wspaniały , kochający i jak najbardziej uczciwy Albańczyków spalił Polkę żywcem. Rzecz stała sie w Anglii. Dziw syna resztkami sił do dowlekla sie do najbliższego domu i kobieta która otworzyła jej drzwi nie mogła uwierzyć w to co widzi. Czy wy nie rozumiecie , ze oni najczęściej zakochuja sie jak im sie wożą kończy albo chcą wrócić do Polski itp. Ciekawa jestem jak sie dogaduja z nimi te , które przyznają ze ledwo znają angielski. A ich rodzina zawsze będzie was uwielbiac bo dla nich wy jesteście podniesieniem statusu społecznego w ich kraju. Chrześcijanin czy muzulmanin są wychowani aby czarowac kobiety do ślubu a potem szlaban i rodz dzieci. Jak myślicie dlaczego tam im zależy żebyście z nimi wyjechały do Albanii. Bo w Polsce to oni są nikim, a tam maja nad wami pełna władze i to wy jesteście nikim. Dla nich to jest społeczna równowaga. Zastanówcie sie co robicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HUH
nie wierzę.....czytam i nie wierzę....nie wszyscy są tacy ŹLI I NIEBEZPIECZNI....mam narzeczonego który pochodzi z Albanii lecz od kilkunastu lat nie mieszka w swoim rodzinnym kraju.Mieszkamy w UK i już niedługo spodziewamy się nowego członka naszej rodziny.To że pochodzi z Albanii nie ma większego znaczenia.Nigdy nie podniósł na mnie głosu co dopiero mówić ręki...Posiada obywatelstwo i nie chce wracać do Albanii....to nie prawda że albańczycy chćą tylko wykorzystać kobiety, że są brutalami czy coś w tym rodzaju....jeżeli tak jest to tylko nie liczni....proszę nie oceniajcie wszystkich jeżeli znacie tylko jeden przypadek (mowa tu o podpalonej żywcem polce)...jestem naprawdę szczęśliwa...jego rodzina również ciepło mnie przyjeła....tu naprawdę nie ma się czego bać a raczej kogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shume
Spalił żywcem..? Po co uciekać az do Anglii, u nas w pieknej Polsce, wspanialy polski maz zabil a nastepnie wyprasowal zelazkiem swoja zone.. Jesli chodzi o patologie, to nadal przodujemy.. Czy to Albanczyk czy Polak.. Ludzie z kazdej narodowosci sa przerozni. Sama jestem z Albanczykiem. Czy jest lepszy? Nie rozpatruje w tej kategorii. Kocham go i jestem z nim szczesliwa. Owszem, jest zazdrosny. Ale i ja jestem.. Bo jak mozna kogos kochac i nie byc zazdrosnym.. A wady- oboje mamy, jak kazdy. Az zal czytac niektore brednie. Czy chociaz jakas stycznosc mieliscie? Jesli nawet tak nieprzyjemna, ze jest w was tyle goryczy, nie oczerniajcie wszystkich po kolei swoja miara. Jedno z podstawowych praw chemii- podobne rozpuszcza sie w podobnym.. Nikomu nie doradze czy robi dobrze czy zle.. To musicie same rozwazyc. Podchodzcie nie tylko z sercem ale i z rozsadkiem- i to nie tylko do zwiazkow z Albanczykami, ale do zwiazkow z jakimkolwiek mezczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich,ja jestem z albanczykiem od 9lat,od 5lat jestesmy malzenstwem a rok temu urodzil nam sie synek.wszystko bylo kolorowo dopuki sie nie pojawilo dziecko.byl idealnym facetem,mezem milosc...myslalam ze nic leprzego nie moglo mnie spotkac bo naprawde byl cudowny pod karzdym wzglendem,jego rodzina znajomi wszystko jak z bajki i to przez dlugie lata,uwierzcie mi ze gdybym mogla cofnoc czas z dzisiejszym rozumem nigdy bym nie wziela slubu.owszem nigdy mnie nie uderzyl w przeszlosci zdrada z obu stron ale teraz totalnie sie zmienil moze to tylko kryzys ale dal mi duzo do myslenia i zrozumialam wiele spraw spojrzalam na swiat bez okularow,nie mam pojecia co robic ze wzglendu na dziecko szkoda mi malego bo sie naprawde do niego przywiozal,poradzcie cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala prawda
To co tutaj przeczytalam jest w zupelnosci nie prawda.Jestem w zwiazku z Albanczykiem.To prawdziwa milosc.Czekal na mnie rok a teraz jestesmy szczesliwi.Jest mily,opiekunczy,czuly.Jego rodzina jest urocza.W niedlugim czasie planujemy powiekszenie rodziny.Owszem jest zazdrosny jak kazdy facet.Nasze kultury mimo ze sa rozne jednak nie robi to zadnego problemu.Nie oceniajcie ludzi po jednym przypadku.On nigdy nie podniosl na mnie reki,nigdy nie krzyczal.Albanczycy to porzadni ludzie.Cenia sobie honor oraz milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Despina
mieszkam w Grecji i mam narzeczonego greka i tak samo sie naczytałam jacy to grecy są żałosni itp Jednak nalezy pamiętam że nie wszyscy!!I wypisywanie autorce wątku, że jej albanczyk bedzie ją więził, bił i nie wiadomo co jeszcze robił jest co najmniej chore!Ludzie opamietajcie się!! Znam polke, która jest 10 lat po slubie z albańczykiem i wierzcie mi, że to wspaniały facet!Szanuję swoja kobiete jak malo który i jest bardzo sympatycznym człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdole... szczena mi opada jak widzę ten rasizm... Ja mam chłopaka Albańczyka,który Ma dokumenty,wizy itp,więc raczej chce być ze mną z MILOŚCI i oni bardzo szanują Polaków a tuuu?!! Nie mówie o wszystkich ale: Albańczyk Potrafi przyjechać z Albanii do Polski i nie zastanawia się ile za to zaplaci,..nie tak jak Polak któremu żal 20zł na paliwo żeby do dziewczyny jechać i woli zostać pod sklepem i wypic za te 2 dychy 5 piw.... albo kupic temat.. i wy mówicie że Polacy mają wiekszy szcunek do kobiet??!! Polak potrafi się upić do zgonu będąc na imprezie w towarzystwie kobiety, albańczyk nie... i tu jest wielki ból naszych Polskich chlopców że nie potrafią sie do tego przyznać, tylko mówią jacy to obcokrakowcy są źli... poprostu brak odwagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO CELINY I
hey. napoisz prosze jak ci sie wiedzie,gdzie mieszkacie i jak jest w Albanii??? moj chlopak chce bym z nim tam wyjechala,wyszla za niego i zamieszkala na stale.. mamy coreczke,mam obawy boje sie ze juz nie bede mogla wrocic z corka do uk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deniz1975@interia.pl
Ja jestem z moim mezem juz 4 lata ( dwa po slubie ) i nic sie nie zmienilo, tak jak byl cudowny tak pozostal. Wlasnie wybieramy sie za tydzien na wakacje do Kosova odwiedzic rodzinke ktora jest takze cudowna, bardzo mili i opiekunczy ludzie - jednak mam bardzo duzo znajomych z Kosowa i nie moge powiedziec o nich wszystkich ze sa cudowni bo jest kilka wyjatkow :) ale tylko kilka podkreslam. Ja nie narzekam- a dodam ze posiadalam wczesniej meza polaka i jest to nebo a ziemia jesli by porownywac, wiec mysle ze chyba nie wszyscy oni sa tacy zli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albanczyk z Kosova
Pozdrawiam wszystkich Kobiet z Polski kture majo zwiazek z Albanczyka i zycze wam powodzenia z Albanczyci bylo z skad z Albanii, czyli z Kosova. Jezely chcecie wam pomagac cosz to mozecie pisac do mnie na e-maila Serdecznie Pozdrowienia z Kosova od Albanczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda0321
Witam, zwracam się z gorącą prośbą o pomoc, bo już tracę wszelką nadzieję.... Od ponad roku jestem w związku z Albańczykiem, ale niestety większość czasu to związek na odległość. Oboje jesteśmy dorośli, wykształceni, pracujący. Niestety on tam, a ja tu w Polsce. On jest inżynierem, niestety jeszcze nie mówi po polsku, ale biegle mówi po angielsku i włosku. Naszym marzeniem jest zamieszkanie razem w Polsce, ja ze względów rodzinnych nie mogę przenieść się do Albanii, ślub i stworzenie szczęśliwej rodziny. Bardzo potrzebuję wskazówek, jak zorganizować jego legalny pobyt tutaj, i gdzie szukać wsparcia prawnego, a przede wszystkim co z pracą?? Jeśli nie znajdziemy mu tu pracy to koniec z naszym związkiem, a to byłoby dla nas prawdziwą tragedią...Chcemy zamieszkać w okolicach Gdyni, może są tu jakieś osoby z Albanii, które mogłyby nam w jakikolwiek sposób pomóc jeśli chodzi o znalezienie pracy? Mieliśmy plan na własną działalność gospodarczą, ale musimy to odłożyć na przyszłość, ponieważ niestety nie możemy liczyć na wsparcie finansowe naszych rodzin. Jego i moi rodzice są przeciwni naszemu związkowi, ale oboje nie jesteśmy już od dawna dziećmi (30+) i zdanie rodziców nie może pokrzyżować nam planów. On mówi, że jest skłonny podjąć każdą pracę , byleby tylko być ze mną, ale ja wolałabym, żeby miał pracę tak samo dla niego satysfakcjonującą jak tam w Albanii. To sumienny, mądry, godny zaufania, wykształcony i niezwykle pracowity człowiek, jako inżynier w Albanii nigdy nie miał kłopotu ze znalezieniem pracy, od czasu studiów pracował nieprzerwanie, ostatnio nawet na 2 etaty, w dwóch firmach konstruktorskich. Prócz info na temat pracy proszę o wskazówki na temat formalności związanych z jego przybyciem na stałe do Polski. Bardzo proszę o pomoc. Pisząc tego maila nie mogę powstrzymać łez, bo przeraża mnie myśl, że mogłabym stracić miłość mojego życia tylko dlatego, że nie znajdziemy tu dla niego pracy... Z góry dziękuję za wszelką pomoc i światełko nadziei. Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elqa
celina.i chcialam sie dowiedziec jakie papiery potrzrebowalas do zawarcia małzenstwa w albanii a tak poza tym to to co tu sie naczytalam to szok!!!! miezycie wszystkich jedna miara, sa ludzie i ludzie albanczycy i albanczycy tak samo sa polacy i polacy. Ale kazdy uczy sie na własnych bledach i jezeli ktos chce sie pobrac z albanczykiem to to zrobi i nic wam do tego a tym wszystkim przemodzalym dziewczeta zycze powodzenia u boku wspaniałych kochajacych i dobrych polakow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elqa
aaa i co do Albani to bardzo ladny kraj polecam odwiedzic na wakacje i bardzo tani!!! ja osobiscie polecam miejscowosc Saranda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem religia i wiek nie w chodza w rachube poniewaz jezeli go kocha a on ja to dlaczego nie moga sie orzenic ja jesten z albanczykiem juz 2 lata i on tak samo jest muzumaninem ale mnie to nie obchodzi poniewaz go kocham ani rodzice ani nikt nie powinien na mowic co mamy zrobic ze swoim zyciem . JA TAK SAMO MAM SIE ZAMIAR ORZENIC Z ALBANCZYKIEM i mnie to nie obchodzi co ini o tym mysla to jest moja decyzja i ja wykonam . nie mam ochoty sie zenic z polakiem zeby pozniej chlal i mnie bil w albani jest inaczej poiewaz faceci z albani nie nie bja swoich dziewczyn ani nic. i powiem jeszcze jedno celina bravo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana16
Witam i do goscia powyzej kochana gerubo sie mylisz NIE BIJA SWOICH DZIEWCZYN hahah juz mi cie zal ale to tylko dlatego ze jeszcze rok temu stanelabym murem za tym co mowisz a dzis niestety moj chlopak z ktorym jestem od roku zbil mnie juz i to 2 razy i to dosc mocno a teraz jest w albani na urlopie i za pare dni wraca i juz wiem po wczorajszej akcji ze znowu dostane i nie masz pojecia jak sie go boje a poszlo o glupote zadzwonil do mnie w nocy mowiac mi ze jestem gdzies na miescie ze niby ktos mnie widzial zaczelam sie tlumaczyc ze jestem w lozku juz od 22 i ze nigdzie nie bylam na zadnej dyskotece a w tym czasie jak rozmawialismy to jego kolega na jego zadanie juz jechal do mnie zeby mnie sprawdzic ale i to mu nie wystarczylo bo wmawial mi ze jestem pijana wszem powiedzialam mu ze bylam u kolezanki 2 godz i ze wypilam 2 drinki i ze potem wrocila prosto do domu i zeby mi nie wmawial cos czego nie bylo ale do niego nic nie docieralo klocilismy sie przez telefon 1,5 godz i teraz sie boje poweidzialm mu ze to koniec i ze nie chgce go widziec bo to nie pierwszy raz nie wiem co zrobic jestem przerazona bo wiem do czego jest zdolny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana16
ALBANCZYK Z KOSOWA jak jestes tu jeszcze to podaj maila prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana16
O co chodzi co z nimi jest ??????!!!!!!!!!!!!!!!! po calej tej akcji teraz dzwoni i zachowuje sie jakby nic sie nie stalo bylam juz zdecydowana na 100 proc ze to koniec napisalm mu ze odstawie mu jego rzeczy zeby nie musial mnie ogladac jak wroci itd.a na drugi dzien on sie zmienia o 180 stopni no i ja miekne bo on zachowuje sie jakby calej tej sytuacji nie bylo Boze ja zwariuje przez niego mam ogromny metlik w glowie jak oni potrafia namieszac i udobr****c a przeciez wiem ze i tak nic z tego dobrego nie bedzie :( I nie piszcie ze jestem glupia bo wyrecze was TAK JESTEM!!!!! NA JEGO PUNKCIE I NIE MOGE SOBIE Z TYM PORADZIC DAJCIE JAKIES LEKARSTWO JAK ODEJSC OD NIEGO PLEASE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka_rasputina
Mile glupie damy, Albańczycy to muzulmani, ci z Macedonii i Kosowa bardziej radykalni niz ci z Albanii. Poczytajcie sobie troche o ich historii. Oprócz tego prawie wszyscy to czlonkowie albańskiej mafii. Jak myślicie, skad maja pieniadze? I w Albanii i na terenach bylej Jugoslawii panuje wielkie bezrobocie, wiec sila rzeczy aby utrzymać rodziny (rodziców, siostry i wszystkich innych) musza sie wlaczyć do handlu narkotykami, bronia, prania brudnych pieniedzy, sutenerstwa, kradziezy aut, przeprowadzania uciekinierów przez granice itd itp. Sa to cale blizsze i dalsze rodziny polaczone jednym "biznesem", z doskonale opracowana struktura. Potrzebuja mieć stale pobyty w krajach, w których dzialaja, dlatego zenia sie z kobietami z tych krajów. Po ślubie moga zakladać spólki z o o, które sa przykrywka dla ich prawdziwej dzialalności. Te spólki to albo sklepy jubilerskie (zloto) albo róznego typu lokale gastronomiczne - pizzerie, kawiarnie, bary itp. Zycie z Albańczykiem nie musi być zle pod warunkiem, ze sie toleruje ich naturalna niewierność i dominancje. Oprócz zon maja zwykle przynajmniej jedna kochanke na stalo i mnóstwo jednorazówek. Juž z samego nauczania koranu plynie, ze czym wiecej chrześcijanek muzulmanin znieświeci, tym bardziej zasluzy sobie na wejście do raju po swej śmierci. A oni biora z tego nauczania pelnymi garściami. Nie próbujcie je, damy, przeksztalcać w cywilizowanych osobników. Moga wam to jakiś czas tolerować ale tylko do czasu. Nie wystawia sie na pośmiewisko przed swymi rodzinami i przyjaciolmi tylko dlatego, že chcecie z nich mieć swych "wspanialych, kochajacych" partnerów. O partnerstwie miedzy zona i mezem nie ma w islamie mowy. A to, ze jak Arabowie, tak Albańczycy czy inni muzulmanie potrafia oczarować kazda gaske? Oni to umieja, kiedy chca któraś zdobyć, nie zaluja pieknych slów, obietnic i komplementów. Zniosa wam modre z nieba (teoretycznie) i nie oprze sie im zadna, wierzac, ze jest naprawde inna niz wszystkie, taka, jak im to wmawiaja oni. Na razie im sie to udaje. I chyba nie ma sposobu na to, aby sie niemuzulmanki opamietaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrawkowa
Jestem z albanczykiem 2 lata i 2 miesiace, poznalismy sie we wloszrch i tu rowniez obydwoje pracujemy i ciagle jest cudownie. To o czym piszecie bylo 100 lat temu. Moj juz obecnie narzeczony jest najwspanialszym facetem pod sloncem. od 2 lat jest ciagle tak samo cudownie . Moi rodzice za nim szaleja. za 4 miesiace bierzemy slub ale tylko i wylacznie w Polsce. Byla to moja decyzja i moj ukochany zgodzil sie na to. Zyc rowniez bedziemy w Polsce, a on nawet nie podwaza tej decyzji. Do Albani jednak sie z nim nie wybieram ze wzgledow bezpieczenstwa, i rowniez mnie do tegp nie namawia. Powiedzialam mu, ze jezeli jego rodzina bedzie chciala sie z nami zobaczyc to serdecznie zapraszam do Polski, jest gdzie spac. Wiec dziewczyny nie sluchajcie tego co mowia o naszych Albanczykach bo niektorzy z nich to naprawde cudowni faceci. Jak narazie to w zwiazku z Polakiem bylam bita, zdradzana i ponizana , Albanczyk traktuje mnie jak ksiezniczke. A moral z tego taki, ze w kazdym kraju sa i cudowni faceci i s*******e i narodowosc nie ma tu duzego znaczenia. Trzeba tylko dobrze poznac dana osobe by wiedziec w co sie pakuje. Bo ludzie nie zmieniaja sie z dnia na dzien. Skoro przez kilka lat bylo cudownie to dlaczego potem ma byc cos nie tak?! Pozdrawiam wszystkie przyszle mezatki z albanskim nazwiskiem. Zycze szczescia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×