Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajbajka1986

rocznik 86-pokazmy ze jestesmy

Polecane posty

Bajbajka i jak?W porządku? Hmmm...u mnie upał:) Wczoraj ostro pobalowaliśmy- skończyło się na kąpaniu się \"na waleta\" i łowieniu z jeziora parówek :D Hyhy...musze iść odespać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest w porzadku:(za miesiac do szpitala na wypalanke albo zamrazanie:(boje sie:/ MadziaMadzik tylko pozazdroscic:) buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzxiewczyny . wrocilam . ostatnie dni bardzo intensywnie. szykuje sie bo we wrzesniu mam 2-3 wesela i do tego 18tke wiec zakupy robilam . eh . udaly sie w 300% :D jestem zadowolona. znalazlam super second hand w ktorym wyczailam 3 super modne bluzeczki kazda po okolo 12-15 zl + sukienke na wesele ( super sexi czarna ) + extra zolta mini torebke przez ramie za 6 zl . ja uwielbiam takie zakupy i to za okolo 50 zl wszystko eh :) polecam . Bajbajka1986: tez mialam kiedys usuwana nadzerke. wszystko sie skonczylo dobrze. wiec nie masz sie raczej co martwic. wypalanie raz dwa i po bolu . bedzie dobrze ufff jak tu goraco;/ nie mam sily padam buzka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek👄 anka.julia[kwiatek[dzieki za wsparcie:)mam jeszcze na 31.08 wizyte u profesora z Poznania i zobaczymy co on mi powie! a w ogole to skad Ty jestes?fajnie ze zakupki ci sie udaly:)faktycznie,bedziesz imprezowac we wrzesniu:D A ja za pol godzinki jade do Kalisza na uczelnie,musze papiery zlozyc na stypendium. zycze milego dnia,sle buziaki👄👄 do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :D Bajbajka1986: musi byc dobrze . nie mozna sie martwic ( choc wiem ze to nie łatwe do zrobienia - łatwo powiedziec ) ja jestemz okolic Czestochowy ...hmm..w sumie rozniez z okolic Radomska i słynnej Włoszczowej :D mieszkam tak pomiedzy nimi :) woj. Łodzkie.Do szkoly chodziłam do R-ska a studiuje w siwetym Miescie Czestochowie :) pozdrawiam i milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie wkurzylam:o bylam na uczelni zlozyc podanie o stypendium i okazalo sie ze dali mi zle wnioski,i musze od nowa wsio latwic:otzn isc do urzedu skarbowego,wrrr..... anka.julia🌼wiem, ze musi byc dobrze,ale zawsze jest strach:o ja mam rodzinke w Czestochowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajka1986 : z ta papierkowa robota to nigdy łądu nie dojdziesz eh ;/ a widzisz jaki ten swiat mały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola -
Znalazłam stronę przystojnego i naprawdę bystrego faceta. Nazywa się Krzysztof Koczorowski, ma 19 lat (rocznik 1988), a pisze tak że po prostu buty mi stają na baczność. Zresztą looknijcie same:www.koczorowski.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Powróciłam do Was po dłuższej nieobecności... Co tamu Was? Bajabajka, jeśli chodzi o Twoje ginekologiczne sprawy, to głowa do góry, dobrze będzie:) A uczelnia i sprawy papierkowe... nawet nie chce mi się nie chce tego komentować.. zawsze się robię zielona, jak mam wejść do dziekanatu... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala mi🌼dzieki za wsparcie:) wczoraj bylam na imprezie z moim menem i jego kumplem:Dwybawilam sie ze hoho...bylo zajebiscie:D a dzisiaj zasuwalam na polu przy sianie:ochociaz niedziela,ale na wsi nie ma zmiluj sie:o zaraz ide lulac,bo jestem zmeczona bardzo.......😴 Pozdrawiam:)buziak👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :D rowniez milego dzionka. u mnie nawet slonecznie ale sie dzis wyspalam . odespalam caaaly weekend :) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Trochę mnie nie było, ale najpierw pojechałam do mojego M. do Poznania na kilka dni, a po powrocie okazało się, że mam jakiś problem wielki z komputerem i musiałam czekać, aż naprawią. Ale już jestem :) Co porabiacie? Bo ja dzisiaj od rana biegałam. A to lekarz, a to zakupy, a to działka... Teraz nareszcie zrobiłam sobie jakąś herbatę i kolację. Teoretycznie nie powinnam po 19 już jeść, ale przez cały dzień nie miałam czasu zjeśc niczego porządnego, więc zrobię dziś wyjątek. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Onyks :D dawno Cie nie bylo -fakt. no al tak to juz bywa... pelno rzeczy do zalatwiania a doba ma tylko 24 h ;// eh u mnie jakos leci powolutku :) szykuje sie na wielkie wrzesniowe imprezowanie powoli :) 2 wesela i jedna 18 tka :D jak szalec to szalec. A pojutrze wybieram sie na dluzszy weekend do mojego mieszkanka do Cz-wy troche odpoczac i spedzic czas z moim R. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) cos rzadko tu zagladacie:( ja ostatnio tez bo tyle mam spraw na glowie....:o anka.julia🌼zagladj na 20parolatki:)fajnie jest:D Onyks🌼ja to dzisiaj zbiegalam pol Kalisza[szpital-uczelnia-kolezanka(ktorej nir bylo:o)-szpital,ehhh...a pozniej troszku po pracowalam i sie uczylam:o Lethe🌼witamy,zapraszamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bajbajka1986 🌻 jak widzisz zagladam tam ale czuje sie tam za bardzo stlamszona heh :D nie lubie tlumow ale bede zagladac i dzieki za zaproszenie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wszyscy powyjezdzali sobie :( albo zapomnieli o nas ja jestem moze troche rzadziej ale czasem zajrze pozdroionka i milego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) dawno mnie tu nie było... jak tam dzień Wam mija? u mnie pogoda do kitu i przez to straszna znieczulica mnie złapała....ech.... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny.troche mnie nie bylo . weekend z Miskiem spedzony caly. wszystko wraca powoli do normy . :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wczoraj bylam w pracy od 5 do 16!!!masakra:o😠bylo zimno:(bp sprzedaje zabawki na odpustach:) anka.julia🌼bardzo sie ciesze ze jest na dobrej drodze:) pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×