Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Novika_86

To dla nas ostatni dzwonek, szukam młodych dziewczyn, które chca zgubić kg.

Polecane posty

Dziewczyny ja już nie wyrabiam:(, ostatnio się cieszyłam jak fajnie schudłam a tu dziś tak jakoś sie powyginałam w bieliźnie patrze na te moje udo a tu taki celulitis:( WIem że jak się zmarszczy skóra to bardziej widać ale bez przesady co będzie za 10 lat!!! Normalnie załamka, teraz tak myślę że to może przez to że mi się @ zbliża i się woda gromadzi... mam nadzieje żę za pare dni już nie będę miała tego czegoś bo inaczej nie wiem co na to poradzę. Chyba będę musiała sobie te olejki sprawić bo pewnie te sklepowe kosmetyki to jest dziadostwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuj aniele olejkami .naprawde warto.j a juz przestalam wierzyc w sklepowe cuda.a wierz mi wydalam na nie majatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na kosmetyki nie licz raczej, mnie pomógł taki fajny przyrząd do masażu z Rossmanna, robiłam nim sobie masaż czasami regularnie przez jakiś czas, a czasem jak sobie o tym przypomniałam :D i nie jest źle, na udach prawie w ogóle już nic nie widać:) nie mogę znaleźć zdjęcia, ale ten przyrząd nie jest duży, taki do jednej dłoni i ma plastikowe wypustki masujące :) może wiesz o co mi chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy wiem chyba o czym piszesz ja tez to kiedys kupilam.ale po paru razach gdzies zostalo lezec.naprawde pomaga?no to jutro szukam w szafkach na balkonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie byłam na pikniku ale na długim spacerku :) Czas minął dobrze :) Ostatnio mielismy złe dni ale mam nadzieję że to już przeszłość :) (odpukac w niemalowane) Ja też mam okropny celulitis a mam dopiero a raczej będe mieć 18 :( mam krem z garniera wiem że to nie pomaga na celulitis :p ale mam przynajmniej jędrniejszą skórę :p wole się czymś smarować niż nic nie robić :) A wracając do diety to troche tego jest na dzisiaj... Nektaryna, 2 ziemniaczki, mięsko z kurczaka, 2 łyżki kapuchy, arbuzik, 2 sandwiche no i taki jakiś soczek z tymbarku to co reklamują z tymi owocami ale nie cały :p no ale mam nadzieje, że udało mi się to spalic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z rossmana to tak jakby mały wałek z kulkami?? też mam, i też troche sie wałkowałam ale ostatnio zapominam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja też idę bo coś się ostatnio mijamy, ale najważniejsze że topic żyje a my chudniemy:) Słodkich snów (tylko takich niskokalorycznych:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katinka, no mnie pomogło ;) Aniele, to nie jest wałek, tam się nic nie rusza, takie owalne coś i wypustki którymi się masujesz, poszukam dalej może znajde jakieś zdjęcie :D taka jedna, na pewno wszystko się poukłada ;) a spacerek też świetna sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna, a ten soczek taki dobry na jaki wygląda?:D ja go jeszcze nie widziałam, a tak się właśnie zastanawiałam czy wart tego, zeby go szukać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Soczek?? no jak dla mnie to dobry nawet te owoce są co reklamują haha :p tylko smak miałam nie ten jaki chciałam :p teraz jem activie :) No mam nadzieję że już bedzie ok :) Tylko że postawił mi warunek że moge schudnąć tylko 7 kg bo on chce mieć za co chwycić...:pcoś czuję że teraz będzie zastój na wadze przez 2 tyg :o ostatnio też tak miałam dopiero po @ spadły kg...no ale zobaczymy :) mam takie pytanko była któraś z was na Słowacji na tych ciepłych źródłach czy jak to sie tam nazywa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki.kurcze ale zaspalam.ale teraz to sie juz nie ma co spieszyc .i tak nie zrobie wszystkiego co planowalam.moj piesek mial w nocy biegunke i ze spania nie duzo wyszlo.ale za to do teraz spalo sie super.ide robic sniadanko.milego dnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co wam powiem miałam dzisiaj fajny sen :P śniło mi się że byłam w 3 mc ciąży :D Coś mnie ostatnio te dzieci prześladują :D właśnie ciekawe jak to jest z tymi kg po ciąży :o po mojej kumpeli nic nie widać ma wage jak przed ciążą a znowu jej kuzynka przytyła 30 kg a kiedyś była taka chuda...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta ciaza to tak do konca nie wiadomo czemu jednym zostaje innym nie.ja w czasie 1 ciazy przytylam 17 kg.zostalo mi po niej ok 6-7 .w czasie 2 przytylam 13 kg a zostalo tez 7 kg.a skad wzielo sie 3 7 kg.w mojej nadwadze? z diet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi sie szukac na poczatkach topiku wiec lepiej napisz ile masz lat bo niestety nie moge sobie przypomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:P nie wierze, ale waze juz 61,7............Nie wiem jak to mozliwe bo okolo tygodnia jem NORMAlNIE, nie glodze sie. Dziwne nigdy niemialam takich efektow. Lykam jakies ziolowe tabletlki na odchudznie ale to tak o bo zostaly znajomej w zyciu nie wierze ze to od tego. Tak czy tak _ milo:P Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym chciała tak chudnąć :p też gratuluje :) 🌼 ps katinka wiem że za wcześnie :D musze najpierw szkołę skończyć i pomyśleć co dalej :p a nie tak jak moja kumpela urodziła jak miała 18 ślub 17 no i niestety tylko 1 rok szkoły a teraz już nie chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! Widze, ze dobrze sobie radzicie, ja siedze własnie w pracy i popijam wodę:) rano zjadłam dwie kromki wasy i danio. :) Z dietką idzie spoko, dobrze się trzymam, wkońcu wymarzona figura na urlop zobowiązuje;), tylko ćwiczonka musze nadrobić:) a w sb wazonko hihihi:) Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj.a ja w tym tygodniu jem obiady troche pozniej po moj maz ma na rano ,wiec jem z dziwczynami ok.13.30.dzisiaj talerz zupy grochowej.bez ziemniakow i kielbasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×