Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Novika_86

To dla nas ostatni dzwonek, szukam młodych dziewczyn, które chca zgubić kg.

Polecane posty

hej dziecwzyny widzez ze nie tylko ja mam chandre.:P No w sumie to pocieszajacae dzis znowu leje echch........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniele......................22....177......68/marzec....... 64,5..........59 Taka jedna kobitka.....18....164..........80/maj.........65........ ..55 Novika_86................21....171...................... .....65,9......59-61 katinka................... 34....160........86/1.07.........79.4..........70 Emica......................21....170........69/luty..... ....60............56 Monik63...................22....170..................... ......66............60 Hanna......................21....173........63/16.08......59 55 crazy......................20....160........92,7/maj.... ...81,7..........70 anula89....................18....170.................... .......55........51-52 Killy.........................25....158........60/08.24. .....59............55 Sredniomineralizowana.20....173......................... ..69............60 rozza......................19....170.................... ........62............55 No dobra, coz zwazylam sie:P Waze juz 59 czyli 0,2dag mi zeszlo hyhy:p kazdy sukces sie liczy. Doszlam do wniosku ze jednak startwolalam z wagi 63, bo bylo co prawada 65 ale wieczorem i njedzona bylam przy wazeniu czyli.:P Ale mi sie nudzi , widac zreszta po moich postach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdobry dziewczynki, jak tam nastroje dzisiaj? mam nadzieję, że mimo wszystko lepiej niż wczoraj wieczorem, co?:) mnie się dzisiaj straszliwie nie chciało wstać, jakaś taka senna, szara pogoda się zrobiła, więc w końcu wstałam chyba godzinę temu :) na wadze tylko 0,1 kg mniej, ale lepsze to niż nic ;) zaraz lecę się myć i na łowy obiadowe :D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeee
odchudzajcie sie ja wlasnie jem przpeysza karpatke :D i dupcia nie urosnie bo zaraz do kibelka zygac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja dzisiaj miałam na 7.15 pobudka o 5.30 :o teraz wróciłam i jem obiad ziemniaki plus maślanka a rano była activia i 2 sandwiche w szkole...to chyba nie tak dużo :) waga dalej w miejscu tragedia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5:30?! i na 7:15?!!! oni na głowę w tej Twojej szkole upadli? biedactwo... to gorzej niż do dojenia krów... a waga Ci się ruszy, zobaczysz, a wtedy pooooolecisz w dół szybciutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak niestety jest :o mam 2 razy na 7.15 i wtedy to jest koszmar a w zeszłym roku miałam tak że w domu byłam o 19 a na drugi dzień na 7.15 więc praktycznie przyszłam zjadłam umyłam się i spać...:o a co do wagi pojadłam i się zważyłam 64,5 :D więc myślę że za niedługo będzie już te 64 to zmienie w tabelce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie w takim raziej esteś biedna z tą szkołą... dla mnie na 8 to już czasami za wcześnie ;) a teraz jeszcze będę jeździć na sam koniec miasta, bo uniwerek się przenosi na nowy kampus... ble :D a co do wagi - a nie mówiłam? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam humorki wieczorem? lepiej? ;) mam prośbę - możecie mi podać przepis na leczo? jakiekolwiek, byle dobre :D bo jadłam leczo chyba raz w życiu i to ze słoika, a jakoś ostatnio wszędzie o nim słyszę ;) i chętnie bym zrobiła ;) i taka moja refleksja na koniec dnia: niesamowita sprawa jak szybko można sobie znowu skurczyć żołądek (nie żebym narzekała ;) ) - tydzień temu wpieprzałam jak głupia, a dzisiaj wzorowo - 3/4 szklanki maślanki z musli, potem z pół puszki tuńczyka w sosie własnym a na obiadokolację ok. 17 sporo sałatki - sałata, marchewka, pomidor, ogórek, kiełki i oliwa z oliwek... piękna sprawa, ten ludzki organizm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:P Zjadlam platki z rodzynkami i pije kawke z cukrem:P Dziewczyny robi mi sie jeczmien na oku piwerzy raz w zyciu? Z czego to: ? Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Panno hanno współczuję:o moja koleżanka też miała ale sam zszedł a druga miała i musiała mieć zabieg czy coś tam .... a z czego się robi nie mam pojęcia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniele......................22....177......68/marzec....... 64,5..........59 Taka jedna kobitka.....18....164..........80/maj.........64........ ..55 Novika_86................21....171...................... .....65,9......59-61 katinka................... 34....160........86/1.07.........79.4..........70 Emica......................21....170........69/luty..... ....60............56 Monik63...................22....170..................... ......66............60 Hanna......................21....173........63/16.08.... ..59 55 crazy......................20....160........92,7/maj.... ...81,7..........70 anula89....................18....170.................... .......55........51-52 Killy.........................25....158........60/08.24. .....59............55 Sredniomineralizowana.20....173......................... ..69............60 rozza......................19....170.................... ........62............55 Zważyłam się i jest 64 po południu dobiję do 65 ale tabelka będzie mnie motywować do tego żeby mało jeść i nie wpadać w zły nastrój przez pogodę... może się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC KOBITKI widze ze walczycie ze zbenymi kilogramami ja niestety tez mam swoj topik ... zajrzyjcie od czasu do czasu do mnie :) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3563257&start=0 ze swoim dietkowaniem idziecie jak burza zazdroszcze wam silnej woli bo moja ostatnio zaczyna mnie opuszczac :( zycze wam powodzenia i trzymam kciuki za sukces :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada...
trzeba bylo od razu potrzeć to miejsce złotem tj. obrączką albo pierścionkiem złotym. stary sposób....ponoć działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry :D kobitko i ładnie leży sukienka? wymyśliłaś jakieś dodatki w końcu?:D Haniu, na jęczmień mama mi zawsze robiła jakiś napar z herbatki ziołowej, ale za cholerę nie pamiętam z jakiej, na pewno w aptece Ci powiedzą... a jęczmień jest bakteryjny, tak naprawdę w większości wypadków sam przechodzi ;) pewnie po prostu miałaś np. zabrudzone ręce i potarłaś oczy :) kasica, to zostań z nami i będziemy Ciebie też motywować :D i muszę się Wam pochwalić :D 79,6 :D mój pierwszy prywatny sukces :D :D :D zaraz zmieniam tabelkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniele......................22....177......68/marzec....... 64,5..........59 Taka jedna kobitka.....18....164..........80/maj.........64........ ..55 Novika_86................21....171...................... .....65,9......59-61 katinka................... 34....160........86/1.07.........79.4..........70 Emica......................21....170........69/luty..... ....60............56 Monik63...................22....170..................... ......66............60 Hanna......................21....173........63/16.08.... ..59............55 crazy......................20....160........92,7/maj.... ...79,6..........70 anula89....................18....170.................... .......55........51-52 Killy.........................25....158........60/08.24. .....59............55 Sredniomineralizowana.20....173......................... ..69............60 rozza......................19....170.................... ........62...........55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super :D jak znajdziesz buty to poszukaj jakichś podobnych w sieci i rzuć zdjęciem :D bo jestem bardzo ciekawa co skombinujesz do tej sukienki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Zaczęłam czytać wasz topic i już trzy dni temu wypisałam wasze postanowienia z 1szej strony. Trzymam się i postanowiłam do was dołączyć. Próbuję dietę SB, ale niezbyt mi pasuje. Czy mogę dołączyć?? Prze te wakacje przytyłam, dużo siedziałam w domu i jadłam wszystko co było, dużo słodyczy. Przytyłam niby nie dużo, ale chcę dbać o swoje ciało. Niestety nie mogę zmotywować się do ćwiczeń. A wy?? 20 lat(za miesiąc), 167cm, 54 kg. NIby nie ważę dużo, ale to zależy też od budowy ciała Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crazy-gratulacje:P Taka jedna-tez sukces.:P Widze ze topic sie rozwija, super:P crazy,dzieki ze mnie poprawilas w tabelce:P Ja mam okuliste za godzine, CUDEM sie udalo ktos zrezygnowal ponoc:p Dziewczyny, to ja bede sie uczyc, prosze trzymajcie kciuki w pon jeden exam a we wtorek drugi;/ Poza tym mega mega stres, Boze:/ Oby tylko nie zaczac go zajadac ech. Taka jedna kobitka-sukienka jest super,dobrze ze kupilas. Wpadne tu w pon raano., wtedy bedzie moje wazenie, to napisze ile mam. Taka ladna pogoda a ja nauka i nauka, no i okulista ech. Zycie to moze byc brutalne jedak.No to do poniedzialku, zamkne komputer na klodke chyba bo w koncu nie zdam:P Papateczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minimka witaj :D 54 kg to malutko ;) ale jak bardzo chcesz chudnąć to przyłączaj się, im więcej tym lepiej ;) wpisz się do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×