Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Novika_86

To dla nas ostatni dzwonek, szukam młodych dziewczyn, które chca zgubić kg.

Polecane posty

Witam, dziewczyny wczoraj po prostu przegiełam z niejedzeniem ale tak jakoś wyszło zjadłąm paczkę wafli ryżowych 4 małe kromki razowca i dano i to wszystko... dziś mnie bolał brzuch rano z głodu... wiecej już tak nie zrobie... ale wole jak mnie boli z głodu niż z obżarstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniele, ja też wczoraj przesadziłam z niejedzeniem, niby trochę zjadłam, ale mało kcal, potem jeszcze intensywnie popływałam i aż strach ile w sumie tych kcal dostarczyłam, ale malutko, coś koło 500? 600? i od razu to dzisiaj rano czułam, taka słaba byłam strasznie :) więc dzisiaj zjem trochę więcej najgorsze jest to, że ja naprawdę byłam wczoraj najedzona, nie jestem typem, który się dobrowolnie głodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matkooooooooo jak ja bym chciała żeby moje spodnie na mnie wisiały...:( najgorsze to to, ze właśnie dolne partie najtrudniej odchudzić😭 posprzątałam juz dom i idę chyba poskakać na skakance bo nudzę się jak mops:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusptcntz
A ja mam wlasnie problem odwrotny. Najwiekszy bol sprawia mi zrzucenie brzuszka i boczkow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, temat o teściowych jest świetny! Moja też jest szatanem, ale nie będę pisać, bo właśnie jestem u mojego faceta ;P. Jutro wieczorem za to zdam wam relację. Co do spalania tłuszczu, to też mam problem z brzuchem. Jakoś nogi i tyłek schodzą łatwiej. Lecę na dwór, bo zamrożę się w tym domu, a pogoda taka piękna. Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej jak mi fajnie powidła wychodzą :D dzisiaj już nie skończę, bo nie mam siły nad nimi stać i mieszać cały czas, ale jutro będą gotowe, w sam raz do tego, żeby je otworzyć zimą, zrobić z nimi kruche ciasto i jeść ciepłe pod kocykiem, z gorącą herbatką obok i z książką w ręce :D ach, rozmarzyłam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tu jestem :D siostra wróciła do domu z pachnącym, świeżym drożdżowcem, więc zjadłam dwa kawałki przed 21 :D ale posiedzę do północy pewnie, więc nie ma tragedii, poza tym reszta dnia była wyjątkowo dietetyczna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drożdżowiec...:D:D za taki z rodzynkami i kruszonką , robiony przez moją mamę dała bym się pokroić;):D lece już spać dziewuszki. do jutra:) kolorowych snów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, mam nadzieję, że troche tego drożdżowca już nie zdąży mi podstępnie zakraść się w biodra, kiedy ja będę sobie błogo spać ;) więc chyba powoli zbieram się do łóżeczka ;) dobranoc piękne, słodkich, kalorycznych snów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe. No, to bylo nas 3. Az mi lepiej:P Wpadajcie moze czasem na nasz topic ,,chudnac z glowa\'\' boja do Was tez bym sobie czasem ,,pozagladala\'\' hehe.Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jak wam idzie?? ile kg zostalo do osiagniecia celu?? bo mi \"tylko\" 12..... :D:D:D a tak to jestem juz po sniadanku jogurt nat+platki + banan ps dziewczyny mam dziwny objaw, z kazdym dniem musze pic wiecej wody, najpierw wypijalam 1,5 litra a teraz ok 4... z kazdym dniem musze wiecej bo inaczej chce mi sie pic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) Ja też po śniadaniu pół szklanki soku bez cukru i activia :) Do celu mi brakuje... Sama nie wiem 8 kg tyle bym chciała ale facet uparł się że nie zejdę poniżej 58 więc 5 kg .... Zobaczymy jak to będzie :) Ja też dużo piję ale przez tydzień staram się powstrzymywać bo później nie wyrabiam z chodzeniem do łazienki a w szkole nie zawsze jest na to czas:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja chodze co przerwe w szkole.... a najgorzej jest np jak ogladamy wieczorem na kompie jakis film z chlopakiem i ja co 5 minut musze go zatrzymywac.... ale sie wkurza chlopak....:P takie malutkie sniadanko zjadlas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego maslo maslane?? hehee nie lubie tego okreslenia ,bo zawsze jak jestem przy odpowiedzi z fizyki slysze ten kometarz....(nie wiedziec czemu...;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) jak ja nie lubie niedzielnego przedpołudnia:o nie wiem co mam ze sobą zrobić. nudzę się jak diabli...kurcze aż trudno uwierzyć, ze dziś już jesień się zaczyna...taka ładna pogoda za oknem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubię niedzieli bo po niedzieli jest poniedziałek ;p ale ogólnie to jeden dzień w którym mogę zobaczyć sobie tv bo tak to nie ma czasu... No pogoda jest śliczna ... W lesie musi być ślicznie słońce świeci liście spadają... Ahhh :p Fajen zdjęcia by były no ale najpierw muszę zaopatrzyć się w miarę profesionalny aparat :p na allegro widziałam fajny za... 700 zł :D ale marzy mi się taki za 2000 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wam :D ja jestem po śniadanku, w trakcie drugiego :D grzeszę bardzo, bo jem sobie tego drożdżowca, ale za to na obiad sobie zjem tylko kalafiora z wody i fasolkę ;) a co ja mam powiedzieć, jak przerwy mam nie co 45 minut a co 1,5 h? :p :D to jest dopiero masakra :D pewnie też się będę musiała ograniczać z wodą w czasie szkółki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja zauwazylam wogole ze jak zaczne pic to odrazu wypijam pol butelki wody i to bez zadnego problemu.... gdybym chciala wypic jak najwiecej to pewnie dalabym rade i 10 litrow w ciagu dnia, ale chyba za duzo wody teznie jest takie zdrowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede autorka 1111 postu:D ale to idzie.... hehe wlasnie zmusialam sie do zjedzenia pomidora:/ nienawidze pomidorow o takim sztucznym smaku, a wlasciwie bez smaku.... no ale nic innego nie mialam do jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czitaaa doskonale Cię rozumiem, paskudne są te plastikowe pomidory, ale chyba już teraz będzie ciężko trafić na jakieś pyszne i pachnące, trzeba poczekać do następnego lata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym bardziej dieta zima jest trudna, zero warzyw i owocow dobrych, to co tu jesc...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja droga mamusia przyniosla wlasnie do domu, pare kawalkow tortu i innych slodyczy:/ i wlasnie mysle tylko o zawartosci lodowki ktora przycmiewa moj umysl....;( ale nie dam sie bede silna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasie z desperacji probuje sobie zrobic ciasteczka owsiane sama, napisze za 20 minut czy wyszly (mam przeczucie ze nie wyjda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×