Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Postaram się pomóc

Masz pytanie-chętnie pomoge

Polecane posty

Gość Miałam to samo
też nie wiedziałam od ktorej zaczac. Tez brałam od pierwszej i naprawde jesli pamietasz o braniu tabletek to nie ma roznicy od ktorego nr zaczelas. a co do objawow czy skutkow ubocznych to kazdy organizm reaguje inaczej. jua juz po pierwszej tabletce mialam młodsci, tak przez tydzien. Pozniej juz bylo ok, tylko po pol roku mialam juz takie dolegliwosci ze zrezygnowalam z tabletek. ale to nie dotyczy wszystkich, poprostu mi nie sluzyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula88
wy nie wiecie nic??jak to czytam to mi rece opadają.Ogarnijcie się takie głupie pytania zadawac?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adidaska
MYslowice... co Ty na moja poprzedniczke:)??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina19m
Biore teraz 3 opakowanie i jest wszystko dobrze :) biust mi urosl. Na poczatku mialam humorki i na wszystko sie denerwowalam ale teraz jest dobrze:) mam tylko problem bo moj chlopak chce zebem je niedlugo odstawila bo boi sie o moje zdrowie, chce zebysmy kochali sie tylko w prezerwatywie ja mam obawy bo to nie jest 100% pewnosc:( on upiera sie przy swoim. zupelnie nie wiem co zrobic......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina19m
Biore teraz 3 opakowanie i jest wszystko dobrze :) biust mi urosl. Na poczatku mialam humorki i na wszystko sie denerwowalam ale teraz jest dobrze:) mam tylko problem bo moj chlopak chce zebem je niedlugo odstawila bo boi sie o moje zdrowie, chce zebysmy kochali sie tylko w prezerwatywie ja mam obawy bo to nie jest 100% pewnosc:( on upiera sie przy swoim. zupelnie nie wiem co zrobic......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pania chcialabym sie dowiedziec co mam zrobic aby nie karmic piersia po urodzeniuy dziecka?Jestem fotomodelka i chcialabym aby moje piersi pozostaly takie jakie sa, a slyszalam od kolezanek ze kobiety kiedy karmia pozniej nie moga wrocic dfo wygladu sprzed ciazy i porodu.Jest to moje jedyne zrodlo utrzymania dlatego tez chce utrzymac swoj wyglad jak najdluzej. A kolejne pytanie,to czy zabieg cesarki moze byc wykonany na zyczenie zamiast porodu silami natury. Z gory dziekuje Pani Doktor za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pania chcialabym sie dowiedziec co mam zrobic aby nie karmic piersia po urodzeniuy dziecka?Jestem fotomodelka i chcialabym aby moje piersi pozostaly takie jakie sa, a slyszalam od kolezanek ze kobiety kiedy karmia pozniej nie moga wrocic dfo wygladu sprzed ciazy i porodu.Jest to moje jedyne zrodlo utrzymania dlatego tez chce utrzymac swoj wyglad jak najdluzej. A kolejne pytanie,to czy zabieg cesarki moze byc wykonany na zyczenie zamiast porodu silami natury. Z gory dziekuje Pani Doktor za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy biorąc tabletki anty...moge bezpie4cznie kozystac z solarium czy zrezygnowac...z opalania..????z góry dziekuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17 latka
mam pewiem problem od jakiegos czasu czuje że coś sie dzieje ale nie wiem co no i brak mi odwagi na wizyte u ginekologa po pierwsze mam nie regularne okresy i bardzo bardzo silne od 2 miesięcy zaczeły się bolesne a przed tem nic nie czułam no i od jakiegos czasu zauważam ze brudze bielizne .. taki białe, brazowy śluz czy to jest normalne bardzo dziekuje za odp podaje mejle misia141@op.pl i czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona111
odstawilam tabletki anty jakis miesiac temu ale chce do nich wrócic.kiedy moge????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula88
Czy tu jest wogole jakis lekarz ginekolog??czy poprostu osoby,ktore sa na studiach??Bo lekarz ginekolog potrafi precyzyjnie odpowiedziec na pytania.To jest jedna wielka sciema!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolcia86
nasza pani ginekolog ma nieprzewidziana przerwe ... szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evele
witam! chcialabym zapytac po jakim czasie Pani zaleca zrobienie przerwe w braniu tabletek antykoncepcyjnych (slyszalam, ze mniej wiecej po roku...) i na jaki okres czasu? Dziekuje z gory za odpowiedz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
-------------->adidaska a co ja na twoja poprzedniczke??? nic bo i tak wiem ze sie pomylila w statystyce zycia plemnikow u ciele kobiety. sorki ale skonczylam wczoraj prace i popoludniem nie dalam rady wejsc na neta bo bylam z moim dziobkiem w lozeczku ..... :) i znow 8h siedzenia i nudzenia sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIŁEK
Spokojnie dziwczyny. Pani Doktor na pewno wróci tylko poprostu coś się stało. Kiedyś wspominała że ma chorego synka więc to może być powód jej nieobecności lub poprostu padł komputer to przecież też często się zdarza. Warto cierpliwie czekać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joguś
witam! mam pytanie. ostatnio brałam novynnetet i iałam plamienie , które było własciwie jak okrez. dostawałam na 14 tabletce i trwało 5-6 dni. lekarz przeisał mi mocniejsze tabletki (regulon). teraz mma przerwe 7 dniowa, w której powinien pojawic sie okres.... i niestety nic. Novynette biore od grudnia, regularnie. osttanio miałam zapalenie pecherza, wiec doszło mi branie furaginum wit C; ale lekarz mi powiedział,z ę one raczej nie osłabiaja tabletek. boje sie,z e moge być w ciaży. jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adidaska
MYslowice: hehe.. ja jestem PRAWIE po sesji glowa mnie boli wiec odpuszczam komentowanie glupoty! PS wspolczuje tyle godzi w pracy:/ ale beda wakacje.... kiedys...? :) pozdrawiam baredzo sedeznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty-83
i gdzie jest ta p.doktor?nawet slowa ze jej niebedzie kilka dni czy jakos tak.zostawila nas w niepewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem co jest dziisaj mija 41 dzien cyklu. a nadal nie mam okresu wczoraj zauwazylam biala wydzieline.dajaca sie wyciagnac w nitke dzisiaj juz jest normalna jak mleko co ze mna jest czy to objawy okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betty83. Ona odpowiadala z dobrej woli.. moze po prostu nie ma czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. mam problem. otóż miesiąc temu podczas okresu uprawiałam z chłopakiem petting pod prysznicem. skonczył w okolicach mojego brzucha (warto dodać-spływająca ciepła woda, żel do mycia, ja z okresem i tamponem)tydzień poźniej (już po okresie) wszedł we mnie(w gumce!) i ale nie skończył w srodku. teraz dostałam okres w 24 dniu (a zazwyczaj mam ok 33) tylko, że: krwawienie nie jest duże, zawsze przed okresem bolał mnie brzuch i piersi a teraz nic nie boli, miesiączki miałam średnio obfite a teraz skąpe(zamiast krew wypływać to takie skrzepy wyciekają,nie jest ich dużo, ale podpaska za każdym razem jak korzystam z toalety jest troche brudna,kolor krwi ciemnawy)dodam, że od 2 tyg żyje w duzym stresie. dodatkowo przez ostatni tydzien nie bralam tabletek na niedoczynnosc tarczycy-euthyrox 50. test ciążowy mam zamiar zrobic dopiero po zakonczeniu tego dziwnego okresu....a i niecały miesiac temu nabawiłam sie czegos, co przypominalo grzybice...(serkowate upławy, pieczenie).po stosowaniu clotrimazolum objawy zanikły i bylo wszystko ok. Teraz pytanie: czy istnieje ryzyko, że ejstem w ciazy? jaki moze byc powod tych slabych krwawien i wczesniejszego okresu? Wybaczcie ale z nerwow to ja nie ejstem w stanie normalnie funkcjonowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie pani doktor mam pytanko odnośnie plekmników mąż mówił że po stosunku nei powinnam się podmywać bo jest wtedy małe szanse na poczęcie i że plemnikizyja 48 h oraz aby doszło do szybkiego poczęcia trzeba trzymać nogi do góry tak dowiedział się od kolegi który zostanie właśnie ojcem bardzo proszę o odpowiedz i pozdrawiam serdecznie **** bardzo prosze o odpowiedż pani doktor czekam jak inni pozdrawiam***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja mam wazne pytanie
chcialam sie zapytac czy moge przez 2 miesiace brac tabletki anty marvelon a po 2 miesiach jak sie skoncza bez robienia przerwy brac yasminelle mieszkam za granica i mam utrudniony dostep lekarz mi wypisal 2 op na marvelon ale jak bede za 2 mies w pl chce przejsc na yasminelle bo ponac sa lepsze czy moge tak zrobic? dodam, ze nigdy nie bralam tabl i mam 24 lata pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Doktor proszę radę (pamięta mnie Pani mam 18 lat i okres co pół roku) poradzila mi Pani pójść do ginekologa... ale kiedy rozmawialam z mama to ona mi powiedziala ze ma dopiero 18 lat i na ginekologa mam jeszcze czas... co ja mam zrobić proszę o radę jak przekonać do tego pomysłu mamę??!!! Czy wogóle nie zwracać na nią uwagi i wybrać siębez jej wiedzy...??!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge odpowiedzieć ? :) moim zdaniem powinnas isc do ginekologa tak czy siak- okres co pol roku nie jest normalny wiec trzeba to skonsultowac z lekarzem. ja poszlam pierwszy raz do ginekologa w wieku 16 lat bez wiedzy mamy- wiec Ty tym bardziej mozesz. A poza tym nie ma czegos takiego jak \"na ginekologa masz jeszcze czas\"... czas jest odpowiedni wtedy gdy dzieje sie cos niepokojącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraszona blondynka
kochalam sie z chlopkakeim 17go sierpnia(cykle mam 31-32dni). Ostatnia miesiaczke dostalam 2go sierpnia wywolana luteina, a takto zawsze mialam ok 10go okres.zabezpieczylismy sie guma.jakis czas po stosunku zrobilam mu loda,potem on wlozyl mi dwa razy doslownie na chwile...boje sie ze byly tam jeszcze plemniki...teraz nawet nie wiem keidy powinna dostac okres...juz sie pogubilam!czy moge byc w ciazy?BARDZO PROSZE O ODP!dodam ze w czerwcu bralam escapelle i chyba cykl mi sie poprzestawial! HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka___________
w ostatnim tygodzniu opakowania kilka razy zdarzylo mi sie wziasc tabletke kilka godzin pozniej-zmusila mnie do tego sytuacja-nie mialam jak tego zrobic. Czy po 7 dniowej przerwie kiedy zaczne brac nowe opakowanie skutecznosc bedzie 100% od pierwszego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem co jest dziisaj mija 41 dzien cyklu. a nadal nie mam okresu wczoraj zauwazylam biala wydzieline.dajaca sie wyciagnac w nitke dzisiaj juz jest normalna jak mleko co ze mna jest czy to objawy okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusienka
Mam pytanie. Od wczoraj odczuwam pieczenie warg sromowych, ból przy nacisku na łechtaczkę, jest to juz nie pierwszy raz. Używam Lactacyd Femina, husteczek do higieny intymnej, dbam o higiene, a ciagle nawraca mi sie to szczypanie i dyskomfort. Czy jest jakas masc łagodząca na te dolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×