Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Postaram się pomóc

Masz pytanie-chętnie pomoge

Polecane posty

Gość tenia
anusienka poprostu nie stosuj tych husteczek,myślę ze masz uczulenie na detergenty.Do podmywania używaj tylko płynów do higieny intymnej.Nie używaj żadnych pachnących mydełek.Wiem jak to jest ponieważ mialam identyczną sytuację i moja pani ginekolog mi tak zaleciła i mam spokój od kilku lat.Proponuję ci maść KLOTRIMAZOLUM w aptece dostępna już bez recepty i smaruj sobie wargi sromowe na noc po umyciu.Zobaczysz jak ci ulży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka849
witam wszytskich! mam male pytanie wlasnie wczoraj bylam u lekarza i pani doktor stwierdzila, ze moje tabletki antykoncepcyjne sa za slabe i musze brac troche sliniejsze i wlasnie nie do konca ja zrozumialam, bo ona mowila cos, ze one nie utrzymuja mojego cyklu i dlatego w czasie 7 dniowej przerwy nadal mam bolesne i obfite krwawienie, ale nie wiem co z antykoncepcja czy nadal jest ona zachowana przy tych slabszych tabletkach, wydaje mi sie, ze tak ale juz po malutju zwatpilam.... moze ktoras z was rowniez miala taki problem i mi podpowie jak to dokladnie z tym jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dziś odkryłam to forum.Jestem pełna podziwu dla osoby pod pseudonimem \"chętnie pomogę\"......Równiez mam pytanie...chociaz nie wiem czy w tej lawinie pytań ni zniknie....ale mimo wszystko spróbuję....otóż..jestem obecnie w 20 tygodniu ciąży na początku ciąży wykryto u mnie torbiel 5.5 na 5,5 cm lekarz zastosował odpowiednie leczenie...torbiel nieco się zmniejszyła ale bardzo niewiele,w chwili obecnej lekarz podczas badania usg już wogule nie może jej znależć więc stanęło na tym że albo jej nie ma albo ciąża jest na tyle duża że zasłaniaobraz usg.dodam ze nie miałam zadnych buli w związku z torbielą ,pojawiła sie jakby zupełnie bezobjawowo..wogóle mnie nie bolała tak jak czasem osie słyszy od kobiet...zastanawiam się jak to bedzie z porodem jesli jednak torbiel nie znikła czy moge sie spodziewać większego bulu jakiś powikłań z tym związanych czy podczas porodu torbiel moze pęknąći co sie z tym wiąże....Niestety lekarz do ktorego chodzę nie jest zbyt komunikatywny...zbywamoje pytania stwierdzeniem ze to nas na razie nie powinno interesować albo że to nie jest teraz najważniejsze....niestety to nie daje mi spokoju ......Dodam ze to moja trzecia ciąża.....mam już dwoje códownych dzieci.....będę bardzo wdzięczna za odpowiedż.....dziękuję z góry....pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zahariash
Mam pytanie z niceo innej beczki. Tydzien temu wykryto u mnie torbiel na jajniku 7x6. Moj lekarz prowadzacyb przepisal mi pigulki Gravistat, po ktorych torbie powinna sie wchlonac. Nigdy wczesniej ni bralam tabletek hormonalnych, zeby nie zatruwac swojego biednego organizmu. Inny lekarz, ktory wykonywal mi badanie usg jest zdania ze dobrze bylo by te torbiel usunac. I teraz nie wiem co mam robic, czy zaufac swojemu lekarzowi, ktory jest moim prowadzacym od niedawna i brac hormony czy lepiej odrazu usunac te torbiel. Z tego co sie orientuje po leczeniu hormonalnym mozliwe sa czesto nawroty torbieli...moze sa jakies inne jeszcze sposoby o ktorych lekarze nie wspomnija, jakies ziola czy inne naturalne sposoby pozbycia sie dziadostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabsko
Witam!!mam 24lata i od 3,5roku biore tabletki antykoncepcyjne-najpierw harmonet a obecnie od okolo 1,5roku rigevidon.podczas calego okresu stosowania nie robilam zadnej przerwy,gdyz moj ginekolog uwaza ze niema takiej koniecznosci.a co Pani doktor o tym mysli? chcialam Prosic o porade kiedy powinnam odstawic tabletki?planujemy dziecko z moim chlopakiem dopiero za minimum 2 lata,ale obawiam sie ze tak dlugie stosowanie tego typu antykoncepcji nie wyjdzie mi na zdrowie.i jak to sie ma do przyszlego potomstwa?dodam ze moja mama jest po operacji usuniecia macicy,gdyz Jej sie wysuwala,a przed tym miala 2krotnie robione lyzeczkowanie-Przepraszam ale nie wiem jak ten zabieg nazywa sie fachowo.trzeci raz nie mozna bylo przeprowadzic lyzeczkowania bo scianka macicy byla juz za cienka,co tez przyczynilo sie do usuniecia macicy.ponadto miala torbiele w piersiach,ale nie byly one usuwane operacyjnie.dziadek natomiast zmarl na raka watroby. zanim zaczelam stosowac tabletki mialam nieregularny cykl-trwal on srednio 30-40dni.nigdy nie wiedzialam ile? Prosze o porade kiedy wedlug Pani doktor powinnam przestac brac tabletki,biorac pod uwage wszystkie rzeczy o ktorych napisalam?chce podjac decyzje do niedzieli 16wrzesnia.z gory Dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefi1978
Lecząc nadmierne owłosienie zażywałam Diane35. Po jakimś czasie przestałam i włoski depilowałam woskiem (a mam je wszędzie niemal) bo to był lepszy efekt niż tabletki. Sześć lat starałam się żeby zajść w ciąże i kiedy się udało martwię się czy moje dziecko nie urodzi się owłosione, mam koszmary. No i co z ta depilacją czy nie zaszkodzi. Nogi i twarz to jeszcze jakoś może mogę ale co z włoskami na brzuchu. Prosze o radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxy603
hey.....ostatnio kochałam się z moim chłopakiem bez prezerwatywy ale gdy on dochodził to wyciagnał \'\'go\'\' i sposcil mi się na brzuch. ale czy mozliwe jest to,ze sperma mogla sie wydostac w czasie naszego stosunku? jeszcze przed orgazmem?>? prosze pomóżcie :( czekam na odpowiedz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefi1978
Lecząc nadmierne owłosienie zażywałam Diane35. Po jakimś czasie przestałam i włoski depilowałam woskiem (a mam je wszędzie niemal) bo to był lepszy efekt niż tabletki. Sześć lat starałam się żeby zajść w ciąże i kiedy się udało martwię się czy moje dziecko nie urodzi się owłosione, mam koszmary. No i co z ta depilacją czy nie zaszkodzi. Nogi i twarz to jeszcze jakoś może mogę ale co z włoskami na brzuchu. Prosze o radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolcia86
roxy--> jakies dwa miesiace temu tez bylam strasznie przejeta... mialam dokladnie taki sam problem. Podczas stosunku, przed wytryskiem jest podobno produkowana wydzielina z penisa, ktora zawiera mala ilosc plemnikow, ale ponoc wystarczajaca do zaplodnienia.... ja na szczescie w ciaze nie zaszlam i u ciebie tez bedzie ok:D pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! i kolejne moje pytanko brzmi-czy moge test beta-hcg zrobic w poniedzialek jak miesiaczke powinnam dostac 13 wrzesnia?robilam test z moczu ale negatyw!lecze sie 2 miesiac z clostilbyget i lekarz kazal mi czekac ale ja niemoge!pomocy?czy powinno wykazac ciaze jesli by byla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula88
No taka prawda siedzicie i nie odpowiadacie na pytania???Moze na plemnikach nie trafilam ale wy dziewczyna na studiach powinniscie wiedziec a nie 70 il;es tam godzin to wasza odpowiedz.Kto to wie co wy wiecie,Nic nie wiecie tylko siedzicie za tym komputerem.Studentki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolcia86
a kto tu jest studentka? boze! weszla jakas dziewucha i sie unosi! no rece opadaja!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula88.. dziecko kochane skręca Cię bo się na studia nie dostałaś? nie każdy medycynę studiuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgkhsHSks
moje pytanie...czy majac dni plodne mozna zajsc w ciaze poprzez dotykanie przez faceta moich narzadow rodnych(jemu wydzielala sie z penisa wydzielina),ale do stosunku nie doszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
wczoraj podczac stosunku dostalam krwawienie a nieskonczylam tabletek mam tydzien do przerwy czy to jest normalne??? czy ktorejs sie to stalo?? juz? a jestem przy 3 opakowaniu ale widze ze krwawienia inne dziewczyny tez maja przed przerwa 7-dniowa wiec chyba to normlane prawda?? wczoraj sie wystraszylam bo zaskoczylo mnie to.tak nagle jak nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominujaca
POMOZ MI KOCHANA I ZAJRZYJ W MOJ WATEK-W KTORYM ZADALAM PYTANIE O ZACHOWANIU PODCZAS PRZYJMOWANIA TABLETEK ANTYKONC.PROSZE BO CZUJE SIE PODLE,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
ale gdzi emasz ten swoj watek bo nei umiem go znalesc. moz ejak bede wiedziec to ci powiem co i jak.chodz ci odrazu mwoie nei jestem lekarzem. wczoraj podczac stosunku dostalam krwawienie a nieskonczylam tabletek mam tydzien do przerwy czy to jest normalne??? czy ktorejs sie to stalo?? juz? a jestem przy 3 opakowaniu ale widze ze krwawienia inne dziewczyny tez maja przed przerwa 7-dniowa wiec chyba to normlane prawda?? wczoraj sie wystraszylam bo zaskoczylo mnie to.tak nagle jak nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg130805
PROSZE MI POMÓC.Wczesniej brałam tabletki Luteina50na wywołanie miesiaczki, miałam okres przez dwa dni (jezeli mozna to nazwac okresem) i w dodatku to były ciemne plamienia w kolorze czekolady CO TO MOZE BYC? CZY CHORUJE NA COS? Czekam na odp. i z góry bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!1 odpowie mi ktos na to !!!!! moje wczesniejsze pytanko!!!! czy to mozliwe zeby miec okres tydzien wczesniej przed 7-dniowa przerwa??? i czy podczas tej przerwy znow okres dostane??to jest normalnie bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
jestem zdenerwowana nei wiem co jest inna osoba mi odpisala ze nei powinno tak byc i ze tabletki sa zaslaba dla mnie jesli dostalam krwawienie tydzien przed 7-dniowa przerwa a biore tabletki regularnie i nigdy tak nei mialam. wiec opsize wam jak to bylo. wczoraj podczac stosunku dostalam krwawienie umylam sie potem mialam plamienie i teraz widze ze ustalo m i chyba bo nic nie leci mi teraz okurat nie wiem jak potem ebdzie. a nieskonczylam tabletek mam tydzien do przerwy czy to jest normalne??? czy ktorejs sie to stalo?? juz? a jestem przy 3 opakowaniu boje sie ze nie ebde mogla wspolzyc z moim kochaniem bo one sa zaslabe.odpiszcze mi kochanie bo martwie sie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o odp
Mam pytanie. Bylam u ginekologa na wizycie kontrolnej chodze tak co rok. Lekarz powiedzial mi, ze mam nadzerke wrodzona i mam sie nie przejmowac. Czy lekarz mial racje? Dlaczego lekarz nie wykryl na wczesniejszych wizytach? Czytalam w necie ze kazda nadzerke trzeba leczyc. Czy powinnam isc do innego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
jestem zdenerwowana nei wiem co jest inna osoba mi odpisala ze nei powinno tak byc i ze tabletki sa zaslaba dla mnie jesli dostalam krwawienie tydzien przed 7-dniowa przerwa a biore tabletki regularnie i nigdy tak nei mialam. wiec opsize wam jak to bylo. wczoraj podczac stosunku dostalam krwawienie umylam sie potem mialam plamienie i teraz widze ze ustalo m i chyba bo nic nie leci mi teraz okurat nie wiem jak potem ebdzie. a nieskonczylam tabletek mam tydzien do przerwy czy to jest normalne??? czy ktorejs sie to stalo?? juz? a jestem przy 3 opakowaniu boje sie ze nie ebde mogla wspolzyc z moim kochaniem bo one sa zaslabe.odpiszcze mi kochanie bo martwie sie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabsko
niestety ale chyba nie doczekamy sie odpowiedzi-szkoda bo bardzo liczylam na pomoc Pani doktor.ale ciagle mam nadzieje:-}}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydowana AGA.
wiecie co ,trudno wymagac zeby Pani dr siedziala stale przy kompie ,ma mala dzidzie......jesli cos pilnego to trzeba isc do lekarza a nie leczyc sie na forum ...z innymi pytanaimi trzeba cierpliwie poczekac,pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam takie pytanie czy w 26 dniu cylku można zajść w ciążę, mój trwa 28, upawiałam sex poraz pierwszy ale z zabezpieczeniem tylko teraz okres mi się jeden dzień spóżnia, nigdy przedtem tak nie było czy to normalne, może dłatego że po pierwszym razie? proszę o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem tu zagladam
Anul moze poczytaj troche fachowej literatury nim zaczniesz sie kochac ...skoro brakuje Ci podstawowych wiadomosci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera32
witam.chcę się dowiedziec czy przy 25 dniowym cyklu(okres trwa 7 dni) mogłam zajśc w ciąże 3 dni po okresie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie1 jestem w 5 tygodniu ciąży i wczoraj pojawiło mi sie blado brązowe, czasami blado różowe plamienie. Nie mam bólów brzucha. Wcześniej miałam regularne okresy. Na czwartek zaplanowałam wizyte u lekarza, ale denerwuję się czy to coś poważnego, czy to normalne. To moja pierwsza ciąża i nie za bardzo orientuje sie w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×