Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Postaram się pomóc

Masz pytanie-chętnie pomoge

Polecane posty

Gość polaczka
Witam. Ja też mam pytanie. co mogą oznaczać poniższe wyniki badań histopatologicznych? Czy jest bardzo źle? Proszę o pomoc. - Nadzerka gruczołowa we stadium epidermizacji. Przewelkłe zapalenie szyjki macicy - Klykcina kończysta (fragment o średnicy 0,5 cm) - fragmenty polipapolipów kanału szyjki macicy - przewlekłe zapalenie błony śluzowej macicy. Endometrium w stadium prolifercaji Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg130805
Do mariejka28 Witam ja tez brałam te tabletki Luteina 50 i teraz tez miałam podobne objawy co ty ale nie wiem czy to od tych tabletek a pozatym distałam okres dwa dni pozniej niz powinnam i był to taki cieny czekalodowy kolor i to przez dwa dni. Napisz mi na maila dzudinka@wp.pl to popiszemy sobie na temn temat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigusienka
czy podczas siedmiodniowej przewry w braniu pigulek antykoncepcyjnych, moge uprawiac seks bez zabezpieczenia ( tzn. prezerwtywy) bez obaw, ze zajde w ciaze?? a moze od razu zaczac nastepne opakowanie tabletek? dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki . Ostatnio byłam u gina na tzw. TV-USG i wykrył u mnie cyste... ehh i lekarz umówił mnie juz na operacyjne usunięcie tego. Chciałabym się dowiedzieć : - jak ten zabieg bedzie wyglądał - czy będzie on pod pełnym znieczuleniem czy tylko miejscowym - Czy będe miała duże i trwałe te blizny po nacięciech ( bo sa aż 3 ) - ile czasu po zabiegu nie bedę się mogła kochać z moim chłopakiem - czy po operacjii bardzo boli macica albo blizny - w przyszłym tygodniu miałam jechac w góry czy mogę tak po operacjii ( mam ją we wtorek) tak chodzić po górach ? Dziękuje za wszelkie informacje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do panna enigmatyczna
moim zdaniem bedziesz zabezpieczona jesli zaczniesz nastepne opakowanie bez 7-dnoiwej przerwy.takze ciesz sie z wizyty chlopaka i nie stresuj sie:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetchocolate78
6m-cy temu zatrzymala mi sie misiaczka na 1,5 m-ca, nie bylam w ciazy.poszlam do ginekologa i stwierdzono,ze to wina hormonow (zbadano mnie tylko ginekologicznie).pani doktor przepisala mi srodki antykonc. o nazwie TRI-NESSA.Caly ten czas przebywam w Stanach Zjednoczonych,ale jakos nie wierze tu lekarzom,bo tu chodzi o to im wiecej leku danej firmy sie sprzeda tym lepsza wycieczke dostanie lekarz, wiec mam pytanie czy to moze rzeczywiscie byc wina hormonow i czy srodki antykoncepc. sa odpowiednio dobre do uregulowania hormonow.Chcialabym nadmienic iz jestem po dwoch cesarskich cieciach, 5 i 10 lat temu,mam 33 lata, pozdrawiam wszystkich forumowiczow z nad wielkiej wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfgkobieta
chcialabym sie dowiedziec, czy podczas kuracji sterovagiem mozna wspolzyc?np.przed zaaplikowaniem globulki?nic nie znalazlam na ten temat w ulotce, a to jest dosc istotna kwestia;)z gory dziekuje za odpowiedz.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna1234
czy pani doktor juz o nas zapomniala?:(wszystkie na Pania czekamy i liczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aisha --
Dzien dobry Pani Doktor i Dziewczyny Mam problem a w zwiazku z tym pytanie. Biore tabletki Cilest.Zapomnialam zabrac tabletki w poniedzialek o 17 a pozniej we wtorek o 17 :( przypomnialo mi sie we wtorek o 23 ze zapomnialam o nich :(Jest to teraz drugi tydzien od zaczecia opakowania.Na ulotce przeczytalam ze w drugim tyg po dwoch dniach zapomnianych tabletkach zabrac dwie tabletki na raz i na drugi dzien tez dwie tabletki a pozniej po jednej do skaczenia opakowania ale,,,Tak zrobilam wczoraj dwie tabletki no i dzis o 17 dwie tabletki a od jutra po jednej ale ,,,w takim wypadku ostatnia tabletka przypadnie we wtorek o 17 a nie tak jak powinno w srode. Ilu dniowa przerwe powinnam zrobic po skaczonym opakowaniu?Normalnie 7 dniowa i zaczac nowe opakowanie w srode czy osmiodniowa i zaczac tak jak zawsze w czwartek?Pomozcie Prosze. Pierwszy raz mam taka pomylke i nie wiem co robic :( Z Gory Dziekuje za jakakolwiek pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasablanka inaczej
to ja tutaj tez zapytam :) otoz podobno nie mam owulacji bo rozstrojone mamhormony , w tym cyklu bralam clo na wywowlanie owulacji i ona chyba byla a teraz jestem w 23 d i mam biala gesta wydzieline co chyba oznacza ze to progesteron wysoki a jak wysoki to powinnam @ dostac w terminie, i moje pytanie czy jak jest owulacja to @ dostane w terminie czy nie bo cykle mam bardzo dlugie nawet 40 dniowe a teraz niby ta owulka była ???? a drugie pytanie jak mam ten sluz gesty bialy w drugiej fazie cyklu to oznacza ze tego prgesteronu jest duzo i dostane @ bo dziwne to bo niby nie mialam owulacji dawno ale zawsze w drugiej fazie ten sluz gesty mialam a @ dostawalam po 40dniach dopiero z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka22...
Witam.Mam pytanie.Biore tabletki yasminelle.Złapało mnie jakies przeziebienie i moze mi ktos poradzi co moge brac za tabletki zeby dzialanie yasminelle sie nie zmienilo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmin pytanie
dzien dobry! ja mam pytanie odnosnie tavbletek anty a mianowicie dzis mam brazowa bardzo skapa krew to czy w takim razie powinnam wziasz pierwsza tabletke juz dzis czy czekac na normalna krew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmin pytanie
tzn tej brazowej krwi jest bardzo malutko doslownie dwie kropelki od rana! i jak sikam to pojawiaja sie brazowe skrzepy tez malutkie na papierze przewpraszam za tak dokladny opis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana mlodziutka
blagam o pomoc swiruje juz po prostu swiruje nie wiem co mam robic, nie spie po nocach placze godzinami...wydaje mi sie ze jestem w ciazy...choc to nie powinno sie stac!!nie jestem glupia...od marca biore tabletki antykoncepcyjne(Yasminelle), poza tym zawsze uzywalam prezerwatywy, ale ten jednen jedyny raz gumka pekla;( a ja bylam wtedy w czasie przerwy(ostatnia tabletke wzielam we wtorek, wspolzylam w piatek), okres dostalam co prawda nastepnego dnia, ale...bylo to juz dawno...na poczatku lipca...od tego czasu co prawda dostaje okres w czasie przerw, ale 2 odtatnie byly dziwne....nie byla to norlamna krew, taka ciemna, prawie czarna wydzielina i strasznie gesta...nie mam zadnych objawow, poza rosnacym brzuchem...jak duzy bylby moj brzuch gdybym naprawde byla w ciazy?? do ginekologa tak strasznie sie boje pojsc bo co jak powie ze jestem w ciazy?? poza tym...ehhh siedze teraz za granica i nie mam takiej mozliwosci nawet... blagam pomozcie, bo sie sama ze soba wykoncze...zalamana ... 18nastolatka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do załamanej młodziutkiej -na pewno nie jesteś w ciązy jesli bierzesz pigułki to nawet kiedy się robi przerwę siedmiodniową to antykoncepcja zostaje zachowana...więc bez nerwów...a plamienia dziwne mogą być różnego pochodzenia jak wrócisz do Polski po prostu idż z ty do lekarza i tyle....pewnie to nic takiego ....czasem tak wpływaja pigółki co nie znaczy wcale ze coś jest nie tak.....więc najpierw do lekarza nie ma co za wczasu dramatyzować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmin pytanie
dzien dobry! ja mam pytanie odnosnie tavbletek anty a mianowicie dzis mam brazowa bardzo skapa krew to czy w takim razie powinnam wziasz pierwsza tabletke juz dzis czy czekac na normalna krew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmin pytanie
tzn tej brazowej krwi jest bardzo malutko doslownie dwie kropelki od rana! i jak sikam to pojawiaja sie brazowe skrzepy tez malutkie na papierze przewpraszam za tak dokladny opis prosze o odpowiedz na to [pytanie czy dzis mam zazyc perwsza tabletke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmi pytanie
prosze pilnie na odpowiedz bo juz nie wiem czy mam dzis zazyc pierwsza tabl;etke? plamienie jest brazowe i skape

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, powiedzcie mi :) Zażywam tabletki anty, a troszkę się przeziębiłam. To znaczy mam katar od wczoraj i dziś miałam 37,3 gorączki. Ale czuje się dobrze, gardło mnie nie boli. Wzięłam polopirynę i rutinoscorbin. Jak myślicie, czy to może spowodować słabsze działanie antykoncepcyjne? Zależałoby mi na szybkiej odpowiedzi. Dzięki z góry, buźka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbladka
mam plamienie zamiast okresu co tu robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasmin pytanie
Postaram sie pomoc proszę odezwij sie bo już nie wiem co robić! wczoraj miałam plamienia skąpe i brązowe a ok 21 jak byłam w wc to na papierze pojawiło sie trochę normalnej krwi wiec o 21 wzięłam pierwsza tabletkę yasmin i później już nic nie bylo dosłownie 2 kropelki bardzo blado-brązowe! dziś tez nic nie ma wiec co powinnam zrobić? dać sobie spokój i zacząć brać od następnego okresu? w ogóle moja sprawa z okresem jest ostatnio dość dziwna w sierpniu mialam plamienia 1 dzień a potem 2 dni normalny okres ale skąpy a teraz coś takiego wiec mam pytanie czy dobrze zrobiłam zażywając wczoraj pierwsza tabletkę czy nie? co powinnam zrobić? proszę o odpowiedz! z góry dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani doktor to znowu ja pigi . M am pytanie ; lekarz mi przepisal Macmiror bo mam zapalenie pochwy a jestem w 12tyg. ciazy i masc Cloptrimazol cz jakos tak ae czy te leki nie sa szkodliwe dla dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona halinka
Witam! dziś byłam po raz pierwszy u ginekologa i pani doktor stwierdziła, że mam zapalenie... i to nie jakieś delikatne czy to możliwe , że nie zauważyłam żadnych objawów?? powiedziała mi też że błona dziewicza została przerwana... czy to możliwe żeby przez tampony ją uszkodzić? (używałam ich 2 razy jak byłam w podstawówce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujajaca w oblokach
Witam.mam maly problem odnosnie tabletek moze jest ktoras znajaca sie na rzeczy?otoz wzielam 2 tabsy antykoncepcyjne prawie naraz tzn.dzisiaj jedna o g.12 czyli normalnie jak biore a druga o 15 przez moja glupia pomylke...i nie wiem teraz czy moge opuscic tabletke nastepnego dnia i wziac nastepna pojutrze?jak myslicie?dodam ze nie ma mojego faceta i tak nie bede uprawiac sexu przez nastepny tydzien ale nie wiem czy mi to nie zaburzy czegos i nie wplynie na dalsza skutecznosc tabletek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka konin
choruje na cukrzyce typu 1 i depresje lekowa czy moge stosowac plastry antykoncepcyjne jak tak to jakie bedą dla mnie najlepsze mam okres co 27 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulla aaa
jestem w ciaz y i bralam diane przez 2 mc-e czy jest zagrozenie dla plodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clauducha
Witam :) Mam mały problem i chciałam zapytać. Biorę microgynon 21 od 5 lat i teraz traf chciał że przerawałam 13.09 wzięłam ostatnią pigułkę okres mialam od 17.09 do 21.09 natomiast kochałam sie (do końca ;( ) 26.09 chciałam zapytać jakie jest ryzyko zajścia w ciążę bo wogóle nie orientuję sie który to dzień cyklu. Miesiączki miałam zawsze regularnie co do dnia i godziny. Dziękuje za pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecipeci-k
jak to nie orientujesz sie jaki masz dzien cyklu? a kto ma to wiedziec jak nie Ty ,z takim podejsciem to lepiej ....szklanke wody zamiast! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem dobrze zrobiłas biorąc pierwszą tabletkę Yasmin w dniu kiedy miałaś plamienie i potem już normalną krew. Kiedy ja zaczęłam brać Yasmuin - też wzięłam w dniu kiedy krwawienie pojawilo się dopiero wieczorem. Póxniej przez okolo tydzień po dacie kiedy zwykle kończył mi się okres miałam plamienia, które się mogą zdarzyć i sa normalne przy pierwszym, a czasem 2 i 3 opakowaniu tabletek antykoncepcyjnych. I pamiętaj jesteś chroniona przed ciążą od pierwszej pigułki.... Co do nieregularnych cykli i skąpego krwawienia - w tym wypadku może Ci pomóc tylko ginekolog, ale mam nadzieje, że cykle wyregulują Ci tabletki anty. Tabletki anty sa stosowane do wielu róznych celów i nie tylko by nie mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×