Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Postaram się pomóc

Masz pytanie-chętnie pomoge

Polecane posty

Gość Lady F
To nawet ja Ci mogę powiedzieć Miłek ^^ każda tabletka cilestu ma taki sam skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIERNICZEK
Dziękuje za odpowiedz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Dziś dostałam @, wiec nie jestem w ...... Szkoda no ale cóż...... więc moje dziwne samopoczucie było chyba wywołane tebletkami, które biorę (skutki uboczne), dałam im sie szczerze mówiąc wrobić. Jeszcze wczoraj dałabym sobie rękę uciąć, że to c... No ale nic....jak już ureguluję mi sie mój cykl to zaczniemy się starać...ale już tak serio serio. Pani doktor, wiem że dobrze jest zrobić sobie badania zanim zdecyduje się na dziecko.......ale nie wiem jaki trzeba zrobić..... czy byłaby Pani tak miła i napisała mi jaki badania powinna zrobić zanim ........ no wie Pani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIŁEK
dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIŁEK
Lady F a powiedz mi jak ty zaczęłaś opakowanie od 1 tabletki w opkowaniu czy od tabletki oznaczonej danym dniem tydodnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz przy dziesiatej tabletce z drugiego opakiwania bo nie robilam przerwy i jakos dziwnie sie czuje, tzn troche slabiej sie czuje i boli mnie troche w dole brzucha. Jutro wraca moj chlopak po 2tyg nieobecnosci a ja boje sie kochac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIŁEK myślę, że wygodniej jest zacząć brać tabletki oznaczone dniem tyg. w którym zaczynasz je brać. Wtedy zauważysz szybciej, że którąś przeoczyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamala
MAM PYTANIE BARDZO PILNE.CHODZI MI O TO KIEDY MOGE MIEC OKRES?DODAM ZE OSTATNIO MIALAM 4LIPCA DO 8 LIPCA A POZNIEJ OD 29 LIPCA DO 2 SIERPNIA.A 3,4 SIERPNIA KOCHALAM SIE BEZ ZABEZPIECZENIA.PROSZE POMOZCIE JESTEM JUZ WYCZERPANA WYGLADANIEM ZE OKRESEM.CZY WTEDY MOGLAM ZAJSC??DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malamala - Witaj, z tego co piszesz wynika, że masz cykl 26 dniowy, takrze miesiączkę powinnaś dostać 23 sierpnia. Mięszy 5 a 13 sierpnia powinny pojawić się u Ciebie dni płodne. Więc w zasadzie jeśli owulacja zaczęła Ci się 5 sierpnia, to mogło dojść do zapłodnienia, ale nie musiało. Najlepiej zrób sobie test. I na przyszłośc musisz objawowo sprawdzać swoją owulację. I monitorować sobie kiedy dostaniesz miesiączkę. Tutaj masz linka i możesz sobie sprawdzać http://www.byckobieta.pl/kalkulator-kalendarz-dni-plodnych.html Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamala
Kochana Pani Doktor!prosze pomoz mi i odpowiedz na moje pytanie.Bardzo Cie prosze.dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamala
MOJE OKRESY SA W ROZNYCH DNIACH WIEC JAK OBLICZYC JAKI JEST CYKL JESLI JEST ROZNY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka jest rozbieżność w cyklach ? Jaki miałaś najdłuższy, a jaki najkrótszy ? w przeciągu ostatmich 3 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamala
MARTT NAPISALAM CI W @ JAK MIALAM OD KWIETNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
res---tak ginekolog stwierdzy czy tampon jest w środku i napewno jego wyciągnie. martt---uważam że powinnaś być spokojna.Wszystko bedzie dobrze :) w każdy mrazie daj znać po wizycie :) nina862---Jeśli dziś się odkleił to mozesz spróbowac znów jego (tego samego przykleić) gdyby jednak się to nie udalo to jeśli przykleisz w ciagu 24 godzin nowy nie muśisz się dodatkowo zabezpieczasz.Możesz też nie przyklejać i uznać że to jest 1 dzień przerwy wtedy też nalerzy przez 7 dni dodatkowo się zabepieczać. mariejka28--- z obserwacji innych kobiet oraz siebie jak ja byłam w ciązy ból piersi pojawił się ok 8-12 tygodnia od zapłodnienia. ujemny - ponizej 25 mlU/ml dodatni - powyzej 50mlU/ml Przy tym teście nie ma znaczenia czy bedziesz na czczo czy też nie :) kaetis---uważam że już jesteś napewno zabepieczona :) radziłabym skończyć yasminelle do końca,potem zrobić 7 dniowa przerwe :) pozdrawiam :) MIŁEK--- To ja źle zrozumiałam pytanie :) tak wszystkie pigułki mają ten sam skłąd. gabi673768---- Nie jest rosądne urzywać 2 razy tej samej prezerwatywy gdyż może dojśc do uszkodzenia w czasie ściagania lub ponownego zalozenia. PIERNICZEK--- nie trzeba dokumentów.Tak wiec życze powodzenia :) lekarz będzie zadawal napewno mustwo pytań,tak więc przypomnij sobie keidy miałąś ostatnią mieisączke. justyna-gda--- bardzo mi przykro.Ale nie trać nadzieji ,napewno się uda :) sprawdź czy w książeczce zdrowia, tam gdzie jest wpis o Twojej grupie krwi, jesy wyraźna, widoczna pieczęć placówki robiącej badanie grupy krwi, jeśli nie, będziesz musiała zrobić takie badanie zrób badania krwi i moczu (dla lekarza ważne jest, czy nie masz niedoborów) zrób badanie na obecność antygenu Hbs, świadczącego o nosicielstwie wirusa zapalenia wątroby typu B (żółtaczki), może warto było by się zaszczepić jeśli masz w domu kota (lub innego zwierzaka) dobrze zrobić badanie na obecność toksoplazmozy) zrób cytologię łykaj codziennie kwas foliowy warto zaszczepić się na grypę i różyczke malamala---Każdy stosunek bez zabeszpieczenia moze skończyć się ciązą.Moglo dojśc do zapłodnienia gdyż owulacja zaczynała sie u ciebie 5-6.Ale mogła się opóźnić jak również nadejść szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIŁEK
DZIĘKI DOKTORKU :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość res
dziekuje ślicznie za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamala
PANI DOKTOR JAK WYLICZYC DLUGOSC CYKLU JESLI OSTATNIO MIALAM OKRES..17.02,19.03,14.04,11.05,06.06,04.07,29.07,,NIE POTRAFIE TEGO ZROBIC ZA KAZDYM RAZEM WYCHODZI INACZEJ PROSZE ODPOWIEDZIEC.DZIEKUJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaetis
bardzo dziekuje za odpowiedz! ulzylo mi! myslalam ze nie moge zaczac brac innych nowych tabletek(yasminelle) w trakcie brania poprzednich(cilest), tak jak w moim przypadku po tygodniu brania starych zaczac nowe. mysllam ze trzeba zakonczyc stare opakowanie do konca i wtedy mozna zaczac stosowanie innych tabletek. dziekje! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamala
WIEC PANI ZDANIEM JAK TO TERAZ POWINNO BYC?CZY MAM SIE JUZ MARTWIC ZE JESTEM W CIAZY??CZY JESZCZE POCZEKAC?PROSZE MI POMOC.DZIEKUJE Z GORY BARDZO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaetis
mam nadzieje ze bedzie wszystko ok. tylko myslalam ze nowe tabsy(yasminelle) sie zaczyna brac po skonczeniu opakowania poprzednich(cilest), a ja po 7dmiu dniach brania innych przeskoczylam na nowe, myslalam ze tak nie mozna. chyba uratowalo mnei to ze wczesniej nie robilam przerwy wczesniej miedzy cilestami?to o to chodzilo? jeszcze raz dzieki! :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malamala--Możesz zrobić sobie test.Ciąze wykryje test lub badanie ginekologiczne. kaetis---kiedy przechodzimy na inne pigułki to mozemy odrazy je brać bez przerwy lub bezpośrednio po przerwie.I tak jestesmy chronione.Więc nie ma powodu do stresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaetis
tak tak, wiem ze po przerwie lub bez robienia przerwy mozna zaczac nowe, jednak ja wzielam w trakcie brania innych jako kontynuacje-> po 7 tabletkach cilestu zaczelam barc Yasminell, stad moje obawy, ale dziekuje za wszytko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonusia
ilonusia (ilonusia0@vp.pl) Pani doktor mam 22 lata i najperw bralam tabletki anty diane 35 ponad rok czulam sie po nich dobrze ale lekarz kazał mi je zmienic na regulon biore je juz od pol roku i wydaje mi sie ze przytyłam po nich i mam czeste bole głowy.Slyszałam ze regulon powinny zazywac kobiety starsze po 30-tce czy jest to prawda?mam jeszcze jedno pytanie poniewaz biore tabletki 2 lata chciałabym zrobic jakies badania czy wszystko w moim organizmie przebiega normalnie.Bardzo prosze o szybką odpowiedz,z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jak bym przyjeła ze dzis jest pierwszy dzien przerwy to teraz plastry bym przyklejała w piatki i od nastepnego piatku jak nakleiła bym plaster była bym zabezpieczona??i nie musiała bym sie dodatkowo zabezpieczac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIERNICZEK
po przeczytaniu tego forum wiem jakich pytań sie spodziewać i tak szczerze mówiąc to na wszystkie jestem przygotowana(tak myśle).Mam pytanie...jeżeli moja mama miała mięśniaki albo jakie kolwiek problemy związane z wizytą u ginekologa to też mam o niech powiedzieć w czasie rozmowy z ginekologiem?Czy wogóle takie choroby są genetyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam.Ja mam do Pani klika pytan odnosnie dupahstonu.Czy dupahston moze rozregulowac cykl???Dodam ze w zeszly miesiacu @ dostalam 4 dni za wczesnie a w tym miesiacu 5 dni za wczesnie.Dupahston biore od 14-24 dnia cyklu po 2 tabletki.Dodam ze dlugo staramy sie o dziecko.Prosze mi napisac jakie badania,wyniki nalezy zrobic bo mi ten lek nie pomaga tylko szkodzi tak mi sie wydaje.Cykl mialam monitorowany i gin mowi ze wszystko jest ok.Bede wdzieczna za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam do Pani pytanie, otóż od dwóch tygodni biorę lek euthyrox n75, czy przy tym leku mogę stosować tabletki anty logest?? czy nie będzie jakiś skutków ubocznych i czy nie zmniejszy sie działanie któregoś z tych leków?? bardzo prosze o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonusia
mam jeszcze jedno pytanie jezeli biore tabletki to co ile powinnam probe watrobowa i naczym ona polega????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×