Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

Witam piję poraną kawkę. :) dla Was też jest filiżanka kawki . Meg szkoda ale jak piszesz że to na takich zasadach to naprawdę nie wiadomo co lepsze :) .Synkowi życzę powrotu do zdrowia :D wiezs u nas mówią że znów panuje grypa jelitowa może to jest to czego nie życzę bo synek cierpi :) .Moich też ciągle coś boli bo do szkoły nie chcą chodzić znów się zaczyna powtórka z ubiegłego roku. Mykam do pracy .NARKA i MIŁEGO DNIA🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich , szczególnie nowych . Zaglądajcie do nas a może czasem też coś napiszecie . U nas dziś zimno jak diabli chociaż świeci piękne słońce . dziś idę trochę później do pracy , dlatego mogę wam teraz przesłać to 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piję poraną kawkę. :) dla Was też jest filiżanka kawki . Meg szkoda ale jak piszesz że to na takich zasadach to naprawdę nie wiadomo co lepsze :) .Synkowi życzę powrotu do zdrowia :D wiezs u nas mówią że znów panuje grypa jelitowa może to jest to czego nie życzę bo synek cierpi :) .Moich też ciągle coś boli bo do szkoły nie chcą chodzić znów się zaczyna powtórka z ubiegłego roku. Mykam do pracy .NARKA i MIŁEGO DNIA🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) witam o dziwnej jak dla mnie porze :) :D .Od wczoraj mam coś z kafeterią ciężko mi wchodzą stronki . życzę udanego popołudnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:) U mnie już wszystko ok, mały ma sie lepiej .Juto już chyba wyśle go do szkoly, o 17 mają pasowanie więc szkoda takiej uroczystości ,bardzo ważnej dla pierwszoklaisty. JA znowu latam ze ścierką, miałam wszystko wysprzątane i wystarczył dwa dni w pracy, a w domu chaos:( Dzisiaj jade na noc, teraz mały pisze literki ,wiec mam chwilke dla siebie( jeśli nie liczyć ,doglądania zupy w kuchni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupa gotowa, sprzatanie prawie skączone, jak to się dzieje ze w domu jest ciągle jakas robota? Też tak macie? Kobiety powinny mieć Wiczany drugi etat( prowadzenie domu) do emerytury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam teraz mała kawka i czas szykować się do pracy. Jutro będe w domu to może wieczorem uda mi sie dorwać do klawiatury, bo rano wszyscy pewnie pracują:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEG miłej pracy:) .Masz rację pasowania szkoda to naprawdę miłą uroczystość . Ja też muszę posprzątać mieszkanko tylko mnie leń opętał.NARKA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja pierniczę , dziś nie sprzątam :P Meg jestem za wliczaniem do emerytury etatu domowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) odespalam nocke,i jak zawsze jestem na zwolnionych obrotach. Moze kawa postawi mnie na nogi. Dobrze ze mam obiad gotowy, mąz wróci wieczorem, a dla dzieci mam zupke kalafiorową od wczoraj, zmiksuje zrobie zupe krem z czosnkowymi grzankami, dodam serek i gotowe pycha .Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witajcie , Meg narobiłaś mi smaku zaraz wstawiam makaron do gotowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM mam coś z serwerem długo wchodzą mi strony awczoraj kafeteria wcale :) .Za oknem pada jest zimno :) .Meg jak pasowanie ? Kto baluje dziś i z jakiej okazji ?Ćoś przegapiłam ?:) MEg ja też jutro do pracy nie mam wolnych sobót :) . To narka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem. ale ciemnica,niby jeszcze wcześnie ,ale już nic sie niechce.Przydał by sie kominek na długie wieczory. a1sa--> ty już siedzisz przy swoim? mam dobrą herbatke ,ma ktoś ochote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że nikt niema ochoty na herbatke:( wszyscy pewnie leniuchują w gronie rodzinnym, po pracowitym tygodniu. A może Buber zaglądnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz znikam ,życze milej soboty,może uda mi sie zaglądnąc jeszcze, jak dopcham sie do klawiatury:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Życzę miłej soboty:) kominek macie rację miło mieć w domu i ten trzeszczą ogień i blask . Dzięki Meg za herbatkę :) ,Pyszna . Narka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie jestem. Mieliśmy jakieś problemy z komputerem , ale teraz juz wszystko w porządku . Pozdrawiam was serdecznie, Meg ja uważam że takie dni jak dzień nauczyciela sa strasznie głupie , ale nie da się ich nie obejść jak sie pracuje w szkole . Miałyśmy spotkanie w takim nieco kameralnym gronie bo na duzy spęd jakos nikt nie miał ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sobota, niedziela w pracy, wczoraj nadrabiałam zaległości. dzisiaj musze tylko zrobić obiad.:) Właściwie powinnam zając się pracami przed domem, ale jakoś mi sie niechce, jeszcze troche to zastanie mnie zima:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×