Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

witam :) pogoda za oknem piękna,a w domu od rana burzowo:( kafeteria -fajnie ze jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie niedzielnie . No Kafeterio nareszcie się pokazałaś :) Meg, burze od czasu do czasu są bardzo potrzebne , byleby nie za długie i nie za głośne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , słonko swieci jak oszalałe, mam nadzieje ze jutro tez tak bedzie. dzisiaj u mnie jakoś od rana w domu nerwowo. Teraz już mniej bo sssssobie ssschodzimy z drogi,a wieczorem do pracy. zaglądne jutro rano Jesszcze popsuła sie klawiatura zacieła się literka -s, pa,pa do poklikania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w poniedziałkowy poranek !!!! Życzę udanego tygodnia !!!! NIe mogłam do Was wczoraj zaklilać bo mialam awarię kompa ale na razie działa .Mykm na kawkę i do pracy. To narka.🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) pogoda za oknem piękna ,aja przespałam cały ranek ,jak wrociłam z pracy to miałam tyle planow........ ale mnie zmogło i mimo kawy usnłam. teraz nadrabiam zaległości z ostatnich dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też z doskoku - co słychać , jakmija dzień ? u mnie zupełnie znośnie . Po pracy skosiłam trawę - chyba ostatni raz w tym roku - jak myślicie . Buber nadal nie mam pomysłu na winogrona . Jest ich tyle , że znajomi zaczynają uciekac na drugą stronę ulicy gdy mnie widzą , bo myślą ,że będę im znowu je wciskać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a1sa podrzuć mi trochę winogron bardzo ale to bardzo lubię .:) :) .A winko zrobiłaś? Meg ty chyba jesteś na wysokich obrotach cały czas dziewczyno kiedy TY odpoczywasz ? Mykam bo stoi za mną kolejka jak za dawnych czasów a czym dzielą ?Czasem na kompie mój minął.Narka .:)🖐️ . Kolorowych snów 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć:) witam koleżanki a1sa - no wlaśnie wino to dobry pomysl, sok z winogron też mozę być.No i gdybyśmy byli ciut blizej to niewątpliwie pomoglibyśmy Ci pozbyc sie ich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) właśnie pije kawke, znowu sama. odwiozłam małego do szkoly,buraczki bulgocza na kuchni, więc ja mam chwilke dla siebie:) pogoda się psuje, zaraz będzie padać:( a1sa--> nie kuś tymi winogronami bo jeszcze wszyscy przyjedziemy na winobranie.Ale znam ten bol jak coś obrodzi za bardzo. U mnie pewnie winogrona zaraz były by w baniaku na wino ,mój mąz ma zadatki na winiarza. Moze sie skusisz będzie na długie zimowe wieczory przy kominku.( i przy komputerze):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg. Jestem . Co prawda nie na długo , bo za chwilę idę do pracy , ale kilka łyków kawy chętnie z tobą wypiję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie , z tym winem to jest tak , że oboje z mężem je uwaielbiamy , mamy nieźle zaopatrzoną piwniczkę ;0 , ale nie znosimy wina własnej roboty , choć może jest tak ,że po prostu nie trafiliśmy na dobre . A soku nikt w domu nie lubi :( . Lubimy je jeść ale ile można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj a może tak jakiś drzem? chociarz to dużo roboty ,ja osobiście tago nie robie ,bo tylko dzieci czasam jedzą ,wiec łatwiej mi kupić:) Teraz robir buraczki z papryką ,a właściwie robi moja siostra ,ja tylko przygotuje produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zbiera się na burze jest tak ciemno że chyba musze zapalić światło,i strasznie wieje,a rano było jeszcze tak ładnie .Córka pojechała na wyklady do Wrocławia, chyba za cienko się ubrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba już wyszłaś -jeśli nie to życze milego dnia w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg , sory , ale przerwał nam fachowiec od dach , który nareszcie przyszedł .. Normalnie czasami mam chęć sama nauczyć się wszystkiego żeby nie mieć z nimi do czynienia . W ogóle jestem dziś zła , a wszystko przez moje kochane koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pogoda okropna ,potrzebuje slońca albo światłoterapi. Przywiozłam malego,nakarmiłam, zakupy zrobine. teraz gotuje sloiki z buraczkami w occie. Znalazlam przepis w internecie, zalewa troszke dziwnie smakuje ,ale ja nie mam praktyki w robieniu marynat ,( tylko w jedzeniu). pewnie jak postoją to będą dobre. Niedlugo ide na noc do pracy ,zmiana grafiku, ale jutro wolne. Tak... fachowcy i koleżanki potrafią zalezdz za skore. chyba mocno nadepneły ci na odcisk, ale zjedz małe slodkie co nieco, i będzie dobrze. ( dobrze robi na humor, ale czy na biodra:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie też zaczęlo lać zmokłam idąc z pracy teraz piję herbatkę i do Was klikam . a1sa przemyśl to wino pomożemy Ci wypić a na poważnie to naprawdę spróbuj swojski jest też pyszne mam znajomego który robi pysznewinka i nalewki .Lubię do niego wpajsć gdy mi żle. a 1sa nie wiem czy to zbieg okolicznosci ale moje koleżanki tez od paru dni dają mi się w znaki aż się popłakałam ale to dlatego że wszystkim się przyjmuję i biorę do siebie ale tacy jak ja też muszą być ale się rozpisałam sorry . a1sa a co u CIebie się stało jeśli możesz i chcesz powiedzieć. Wpadnę może wieczorem.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg podziwiam zapał mnie coś w tym roku sienie chce robić przetworów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też ,ale kat stoi nad głową ( czyli mąż) ,że sieje, plewi , a tu się marnuje.......itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz Meg że może coś w tym jest.? MEg o której Ty musisz wyjsć by zdążyć na noc do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to maprawdę szkoda a jak trzeba kupić wszystko to też inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli autobusem to 17,30, jeśli z męzem to 18.30. Mam na 19 a dzisiaj przyjedzie mąz ,jeszcze jest w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w pracy jesteś przed czasem co wtedy robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dużo wcześniej to nie jestem, wychodze z domu, o17 .30, autobus mam o 17 49, w jeleniej gorze jestem 18 10, przesiatka i w pracy jestem okolo 18 .30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam o poranu. po wczorajszych kursach w deszczu, chyba coś mie bierze, :( dobrze że wczoraj zrobiłam prawie wsystko co zaplanowałam, dzisiaj pewnie bee się snuć podomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×