Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

sorry Meg , lece robić kolacje , bo mój mąż za chwile wraca z pracy . Może potem jescze bedę , jak nie to dobrej nocy , musimy to powtórzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wróciłam z pracy a u mnie w domu chyba było tornado a mnie zastały skutki do usunięcia ale to z moment bo nawet nie wiem w co ręce włożyć . Muszę się odstresować. Wiecie dziewczyny ja wczoraj po tej rozmowie z córką nie umiałam zasnąć i myślaąłm czy to nie jest moja wina również ja nie jestem super panią taki przeciętniak ale zawsze wydawało mi się że wiem w czym i gdzie i to wpajałam córce ze nie wieczorowa suknia do kościoła ale do teatru itd i tp...... a po wczirajszej rozmowie wydaje mi się ze to ja jestem stara i zacofana i może skrzywdziłąm córę tymi zasadami . Ale to ona od kilku lat kupuje sobie sama ciuchy a ze nie są Markowe jej nigdy nie zależało na marce a mogła szaleć jak mój ojciec był zdrowy to dostawała co chciała ateraz coś takiego . Wiem widziałam jej koleżanki bo byłam z mią kiedyś po wpis do indeksu i różni się ale to nie znaczy że w ten sposób im przynosi obciach w razie czego to sobie . Wiecie ją to chyba naprawdę przejęło i nawet dyplom za dobre wyniki wręczony na inauguracji jej tego nie zrekompensował . A powodów ma więcej do dumy tylko że nie z dziedzin które dziś są na czasie. KOnczę bo mam już pełno łe z z oczach i ciągłe pytanie Czy to nie moja wina??? Mam znów klina w mózgu na kilka dni . Sory za wywód ale ja nie mam z kim o tym pogadać a to boli . MYkam usuwać skutki tornada>:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 zawsze najbardziej cierpimy , gdy krzywda dzieje sie naszym dzieciom . Myśle ,że twoja córka sama podejmie decyzje co ma zrobić , czy przystosować sie do swoich koleżanek i nie cierpieć z powodu róznic , czy olać ich opinie i ubierać sie tak jak sama chce i jak jej sie to podoba. Ale na pewno nie możesz obwiniać siebie . Ty jestes wierna swoim zasadom i to przekazałaś córce . Teraz ona musi wybrać sama .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skutki tornada opanowane. Córa pojechała do babć pochwalić się dyplomem i resztą. myśle że córa się niedostosuje i dobrze bo każdy ma prawo do własnego ja>:) .Koniec przerwy mykam teraz robić porządek . Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem 765--> nie daj sie wpakować w dolek, to nie ty powinnaś sie obwiniać ,ani twoja corka.TO mądra dziewczyna i sama sobie wytłumaczy co jest naprawde wartre w życiu.CO z tego,że zrobi z siebie plastikowa lale, jak nie będzie sobą.Na pewno chce być akceptowana przez koleżanki,ale nie za wszelką cenę.Pewnie,że nam latwo sie wymądrzać.a to ona musi codziennie przebywac z nimi.ale będzie dobrze,mysle,że u niej w grupie śą też inne osoby z którymi warto przebywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Życzę miłej niedzieli mnie się zaczęła super pogadałam przez skypa z koleżanką z Niemiec przez godzinę a miaąłm tylko sprawdzić czy wszystko gra:):):), mykam teraz gotować :):)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też witam świątecznie 🌼 Miłej niedzieli wszystkim . Mnie sie też dobrze zaczęła , bo się zważyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam U mnie niedziela mineła w pracy:( ale dzisiaj za to jest ważny dzień, zaczynam diete, może nie diete ale będe bardzo uważać na to co jem. Od dzisiaj będe was zanudzać, tym tematem. Prosze o wyrozumiałość, kiedyś takie wyliczanie mi pomogło, jak poczytam co zjadłam to łatwiej mi wyeliminować to czego jest za dużo. A więc -śniadanie , 2 cieniutkie kromki chleba z ziarnami, z szynką drobiowa pomidorem i ogórkiem kawa z mlekiem . To dużo jak na mnie ,ale dzieki temu wytrwam bez podjadania. Na obiad mam pierś z kurczaka i brokuły.:)może sie uda. a1sa--zazdroszczę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kściuki za dietę Twoją i a1sa. A mnie też zdarza się yteraz jeść dużo jak na mnie może też będę musiaął przystopować bo będę jeść a nie będę spalać i co będzie nie wiem. Ale teraz mykam na zupkę grzybową . Dieta od jutra:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki , muszę się wyłączyć na parę dni . Zmarła moja Teściowa :( , Pozdrawiam was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a1sa-->bardzo mi przykro:(, trzymaj się, szkoda że na odległość nie moge Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam tylko pomachać łapką, zaraz jade z psiną do weterynarza,a na 17 do kościoła na różaniec. Jutro na cały dzień do pracy, pewnie zaglądne dopiero w piątek. a1sa--trzymaj sie . 765--> jeśli dopchasz sie do klawiatury to moge zaglądnąc dzisiaj wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki za serdeczne słowa . Moja Teściowa była dobrym człowiekiem :( . Już się trochę zebraliśmy z mężem do kupy i wracamy do życia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny miałam trochę kłopotów rodzinnych i nawet nie pomyślałam o kompie ale o Was myślałam . wrócili synowie koniec dobrego a ja wracam do rzeczywistosci i do zmartwien na które nie mam wpływu i za które nie mogę i nie umię rozwiązać . Dziewcztny co zrobić na zapuchnięte oczy i strzypiące . papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 a od czego spuchły ci oczy ? Jeśli to alergia lub uczulemie , to pij wapno i łykaj zyrtek , a jeśli ze zmęczenia albo płaczu :( , to okłady ze świetlika i rumianku . Ja tak zawsze robie . A i jeszcze mam taka maseczkę na oczy żelową , którą trzymam w lodówce i sobie przykładam jak mam spuchniete oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za radę Mnie świetlik jest potrzebny:) . .Życzę dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 pocieszam cię jak umiem tak na odległość , to dla ciebie 🌼 🌼🌼🌼. Meg zobacz jaką mam piękną, przepiękną stopkę . Teraz wierzę ,że mi się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze kogoś mieć . wiecie ja kiedys dawnej śmiałam się z wirtualnych znajomośći i całego tego świata a teraz bez Was już sobie nie wyobrażam dnia to tak jakbym z kimś pija kawę mnie do Was ciągnie ciekawi co u Was i jakoś tak od Was bije ciepło nie wiecie jak jestem wdzięczna losowi że Na Was w zeszłym roku natrafiłam > DZIĘKUJĘ ZE JESTEŚCIE:):):):):):):). a1sa gratulacje i tak trzymaj:):):):). A TO dla cCiebie za wytrwałość:):);0:) i POwodzenia. Dzięki za wszystko za to że mogę sie z Wami dzielić radościami i smutkami:):) . Narka bo mnie dziś wzięło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 , ja też tak mam . Lubię do was pisać , bo wiem ,że z uwaga czytacie i staracie sie zrozumieć. Poza tym chyba łatwiej wyżalić sie komuś nieznanemu . Pocieszam cie w twoim smutku . Meg , a ty gdzie sie chowasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam praca, praca, praca... a1sa-> dobrze ,że już jesteś, wszystko pomalutkuwroci do równowagi ,tylko a stopki zazdroszcze:) 765--> mam nadzieje że twoje problemy też jakoś sobie poukładasz, wiesz że zawsze możesz tu sie wygadać,a my w miarę możliwości pomożemy . teraz tylko mogę ci przesłać :D I jeszcze taka refleksja, faktycznie 16 .08-,to już ponad rok sobie klikamy , jak ten czas leci,szkoda że nie możemy jakoś tego uczcić. Moge tylko sobie i Wam życzyć jeszcze wielu lat tego klikania. Właśnie sobie wyobraziłam ,nas , takie staruszki( oczywiście kiedyś:D) ,a zawzięcie klikające i goniące wnuki od komputera bo czatują z koleżankami. Miły widok, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Moi 3 faceci pojechali na wieś a ja zostałam w domciu . Chcę pobyć sama a im się przyda taki męski wypad i niech trochę od tej nerwowej mamy odpoczną. oni pojechali ale sprzątanie mam z córą zostawili . Zaraz posprzątam ale najpierw relaks. Miłego popołudnia:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , ja też mam chwilkę przerwy w sprzataniu na kawę i klikanie . Meg , mam nadzieję ,że pisałaś o takiej starości w wieku 90 lat , bo do tego czasu , to będziemy takie raczej dziarskie staruszki , czego sobie i wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie cisz zabija wiecie brakuje mi tego rumoru codzinnego ale ta cisza dzisiejsz jest mi potrzebna . chciałabym zrobić coś głupiego ale no właśnie znów wyrzuty ze mi nie wolno nie wpypada nie mogę Czy człowiek musi mieć zawsze poczucie winny .CZy naprawdę nie można zrobić czegoś bez wyrzutów sumienia. Wam życzę miłej niedzieli i zrobienia czegoś bez wyrzutów sumienia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem. Niedziela przeleciała mi bardzo pracowicie.rano kosciółek, potem spotkanie komunijne,obiad. a reszta dnia w kuchni, zrobiłam reszte buraków do słoików, i obiad na jutro. oczywiście mały przypomniał sobie o jednym zadaniu ,a jak sprawdziłam wszystkie zeszyty, to znalazłam sporo rzeczy do poprawienia. zrobiłam sobie tylko przerwę na spacer z psem. Teraz tylko szybki prysznic i spać. Jutro idę na cały dzień do pracy a wieczorem pewnie lekcje z małym bo jutro wraca o 16.20 ,a na siedemnastą różaniec i msza. więc w domu będzie o 18.koszmar.... Zobaczymy może będzie miał mało zadane. ON właściwie robi wszystkie zadania na świetlicy, ale pisze okropnie i musi w domu poprawiać, bo niedługo to pani go nie odczyta. bardzo sie spieszy żeby mieć lekcje z głowy.Już mu pani założyła dodatkowy zeszyt do pisania. Ja widzę róznice jak pisze ze mną ,a kiedy sam.Zajmuje mu to dużo czasu a le efekty są wielkie. Jak moja mama zobaczyła ,to myślała że to córka mu napisała.Więć jednak potrafi. Kończę juz pisać bo jakoś bez sensu mi to wychodzi. dobranoc oraz miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×