Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

życzę WAm bardzo udanego tygodnia > wiesz Meg chciałabym by moi chłopcy szli do komuni teraz czułam że wtedy miałam jeszcze dużo wpływu na nich ateraz tylko trochę a i ja byłam młodsza i oto chyba o to chodzi:):):): pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg , wcale nie pisałaś bez sensu , eszystko zrozumiałam :D . Mój mały też stara się odrabiać lekcje na świetlicy , żeby mieć luzy w domu , ale na szczęście robi to szybko i dobrze , wiec w domu już nic nie poprawia . Mój syn jest bardzo odpowiedzialny , własciwie nie zdarza mu sie o niczym zapominać ,a bardzo przezywa jak czegos nie zrobi . 765 masz racje , gdy dzieci były małe miałysmy na nie najwiekszy wpływ , ale nie martw sie , do końca życia będą nas potrzebować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziś leniuszkiem nie poszłam na różaniec ale zato mam sukces hura zaciągnęłam syna do fryzjera miał długie włosy i przez to kłopoty w szkole . Zaparzyłam sobie z tej okazji pyszną herbatkę i piszę do Was . Oblewam sukces ale jestem dumna że mi się udało i mordy nie darłam > sukces podwójny . Acha słucham jeszcze dla pełnego relaksu Dżemu \'\'sen ioWiktori\'\' > Kupiłem też mężowi fajną koszulę . I jest mi tak błogo aż boję pomyśleć jaką cenę za to jutro zapłacę ale dziś cieszę sie chwilą > Należy mi się to. WAm też życzę z całego serca takiej błogości . KONIEC romatycznego wywodu:):):):):). Ale i takie sa potrzebne dni żeby była równowaga miedzy pechem aszczęściem. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam W biegu jak zwykle:( pomiędzy kuchnią a zmianą poscieli. wczorajszy wieczór to koszmar, pies oszalal szczekała jak oszalała, mały czekał z lekcjami ,a na dodatek dostał 3- ze sprawdzianu, szok .W niedziele zrobił wszystkie zadania testowe z przygotowania do sprawdzianu sam,a w szkole wszystko pomieszał:( wieczorem wracam zmęczona i nie mam już cierpliwości do tłumaczenia i wszystkim sie zbiera a ja mam kaca moralnego :( oczywiście mam wyrzuty sumienia że za mało czasu siedze z nim nad lekcjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg często tak sie dzieje ,że dziecko umie wszystko w domu , ajak przychodzi do szkoły to mu sie miesza . Jestes doświadczona matka i wiesz że zdarzy sie to jeszcze nie raz , ale nie miej wyrzutów sumienia z tego powodu , nastenym razem napisze lepiej , amoże pani da mu szanse ,żeby jeszcze ten sprawdzian poprawił? U mnie cos sie dzieje z hormonami , po 10 dzniach znów dostałam @ . Dzwoniłam do lekarza i kazał mi przyjechać w piątek . Ciekawe czy to możliwe , żebym weszła już w menopauzę ? Jak myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 mam nadzieje ,że nastrój wczorajszego dnia cie nie opuścił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nastrój średni bo dostałam skargę na drugiego syna zachowanie krytyczne. a1sa mnie też się @ przerwa w tym miesiącu była krótsza. ale nie myślmy że to już menopauza. W miłym nastroju mykam na obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co porabiacie w taką paskudną pogodę , nastrój przez nią okropnie dołujacy , chyba pójdę poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda okropna, bryy zaraz szykuje się do kościoła . dzisiaj spałam po nocce do południa,ale dalej bym poszła lulu. mam ochote na poprawienie sobie humoru,czymś bardzo slodkim i żeby było tego dużo,chyba wracając zachacze o sklep. Może jakieś pyszne lody , takie z dodatkami polewą i bitą śmietaną. Mniam..mniam ...mniam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg , jesteś baaardzo niedobra :( Po prostu narobiłaś mi takiego smaku ,że chyba też wyjmę z zamrażarki lody , ale tylko takie tycie tyciutkie. Chyba że jeszcze ze sobą powalczę .Ale z drugiej strony mam zmartwienie z ta moją dodatkową @ , wiec może poprawię sobie humor :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w czwartkowy poranek . życzę Wam udanego dnia:):) U mnie znów gonitwa ale podołam . To narazie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a1sa--> niestety lody mnie ominęły, po kościele było tak ciemno i zimno że biegiem gnalam do domu.Myślalam tylko o gorącej herbacie z cytryną. uf, mam chwilke przerwy,ciągle gonię w piętkę,teoretycznie mam więcej wolnego niż inne kobiety,ale ciągle w biegu:( chyba nie potrafię sobie dobrze zaplanować czasu. pogoda dalej okropna, chyba wole już zimę. to przestawienie czasu też mnie dobija, jak dzieciaki wracają to już zaraz jest cimno,a i ja bez słońca mam chyba kurzą ślepotę.Myśle tylko o spaniu,więc o 18 dla mnie jest koniec dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klakla
Czytam, czytam i nie dowierzam, u nas dziś goraco-18stopni w cieniu, ale strasznie wieje wiatr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg , to super , ja też w końcu tych lodów nie zjadłam :D. U mnie dzis na zmiane - deszcz i słonce , ale ogólnie nie jest źleCoś mi sie zrobiło w palec u nogi , spuchł i boli jak piorun . Ostatnio u mnie to jak nie urok to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie dziś było słonecznie. Wybrałam się po znicze a kupiłam frytkownice:) . Mąż się śmieje że 3opakowania zniczy frytkownica gratis .a teraz idę próbować nasz zakup bo mąż był ze mną. podrzucę Wam frytek :):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem\\ oj frytki....też chcę:D Zmykam pod prysznic jutro do pracy. dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór . Wróciliśmy z cmentarzy. Bolą mnie nogi ale mam rekompesatę. wracająć z jednego z cmentarzy była otwarta cukiernia i kupiłam pyszne ciastka właśnie jedno pałaszuję . pycha . sorry że odchudzającym robię smaka ale ja za to ciastko nie zjem kolacji:):) więc coś za coś. Dobranoc :):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . 765 bardzo Ci zazdroszczę tych ciastek . Ja też jem , ale mało i rzadko . Nie mamy tu gdzie mieszkamy nikogo na cmentarzu , wiec zapaliłam świeczki w domu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam chwilka przerwy zaraz wracają moje chłopaki. za oknem pięknie i cieplutko, chyba po obiedzie wyjdziemy na podwórko, dużo jeszcze liści zostało do zebrania. a i troszke ruchu nie zaszkodzi. dzisiaj jestem w domu może jakieś pogaduszki wieczorkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero wróciłam z pracy , wpadłam sie tylko przywitać , bo na nic więcej nie mam siły :( Odezwę się jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w niedzilę do Was nie napisałam bo pojechałm do centrum handlowego były inne plany ale tak wyszło. Jadłam obiad u Chińczyka pyszny makaron z warzywami. wróciłam póżno i zmęczana anic nie robiłam. Wczoraj za to musiałam pójśc na cmentarz zaległy z niedzieli i znów póżny powrót . wiecie coraz cześciej bolą mnie nogi . czy Was też? . Mykam do pracy . Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna pogoda , i ja witam was też wesoło . Humor mi dopisuje , idzie wyż czy jak ? 765 czyżbyś chciała powiedziec ,ze z wiekiem zaczynają nas nogi boleć ?! Meg co sie nie odzywasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A1sa chciałam powiedzieć że moje nogi już nie umieją tak dużo chodzić jak kiedyś ale to nie wiek przecież my ciągle mamy naście tylko nogi są starsze. A teraz idę próbować ten makaron z jarzynami. Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam praca.praca.praca.... Dzisiaj odespałam nockę jak nigdy. zaglądne wieczorkiem,teraz ide odrabiać zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ,że jestem małpa , ale zobaczcie moja stopkę :D . Powoli , ale bardzo systematycznie , cały czas w dół :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a1sa--> jesteś małpa ,ale z tych fajnych:) Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×