Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fleur de lis

500 - 600 kcal

Polecane posty

dziewczyny co mam robić? kiepsko się czuje? zjadłam dziś 2 marchwie i teraz jem jabłko. Jest mi słabo, nie wiem czy mój organizm ma już dość diety czy dziś mam słaby dzień? chyba chcąc nie chcąc będę musiała kromkę wasy zjeśc albo jogurt z musli? co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Absolutnie nic
nie jedz oszalalas? tyle kalorii? no daj spokoj? ja proponuje wode i tylko wode...no i w ogole to przegiecie te 500 kcal dziennie...200 to max...a zle samopoczucie to pewnie wynik przezarcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo juz limit na dzis dawno wyczerpalam :o zjadlam przed chwilka tacos z ryzem i warzywami (250kcal) i kawalek ciasta (160kcal) noi 2 chlebki ryzowe z chdym serkiem i miodem(120kcal) o cholera :o:o zjadlam dzis 1200kcal czyli o polowe za duzo ;( dzis po prostu mnie nosilo !! juz niepamietam kiedy sie tak zachowywalam---to pewnie dlatego ze wyglodzilam organizm na tej diecie przez 2 dni i teraz moj mozg kaze mi jesc :( na szczescie sie nie obrzeralam fakt jestem teraz bardzo syta ale nie przezarta...na dzis juz koniec! jutro waga pewnie pokaze z 0,2kg wiecej no ale coz ...moglam tyle nie jesc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skinny! nie przejmuj się, aby Ci było raźniej powiem,że wpierniczyłam mega obiad, sos mięsny, ziemniaki i kurki w occie. mało tego mam ochotę na słodycze i chyba zaraz pójdę sobie kupić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuuu ale mnie nosi !!! poszlam do kuchni po drugi maly kawalek ciasta... dziewczyny musze sie w pore opamietac bo bede tego zalowac fanka diet lepiej nie kupuj nic slodkiego !! ja juz jestem na siebie wsciekla :O 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie jeszcze dobilam 5 krakersami z serem i sosem :o blagam was wezcie mnie skopcie za to :( jest godz 18 i jesli jeszcze dzis cos zjem jutro za kare bede tylko pic !a tego nie chce :( chlip chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulpecja
Cześć laski :) Powiedcie mi proszę ile można schudnąć na takiej diecie tygodniowo? I ile mniej więcej czasu zajmie mi zrzucenie 25 kg? No... Właściwie to już z 20 kg mniej będę bardzo zadowolona :) Czy w 3 miesiące uda mi się taka sztuka, jeśli będę intensywnie ćwiczyć? Do sylwestra chcę być piękna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulpecja
Cześć cześć :) i_want_to_ be skinny, fanka diet- nie łamcie się! Gorszy dzień może się zdarzyć każdemu! Nie ma się co obwiniać. Trzeba zapomnieć i zacząć dietę ze zdwojonym zapałem:) Pulpecja- wydaje mi się, że przez 3 miesiące dietki 500-600 kcal i intensywnych ćwiczeń napewno pozbędziesz się 20 kg. Powiem Ci po cichu, że mam dokładnie taki sam cel :) Mam nadzieję,że wszystko pójdzie zgodnie z naszym planem. A ja startuję z kolejną porcją przepisów... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski..sorki ze tak dzisiaj marudzilam..juz mi przeszlo:) jeszcze raz sory:( dietka idzie..nawet dobrze co prawda dobrnelam dzis do prawie 800 kcal ale to chyba bylo mi potrzebne:( dobra nie marudze juz wiecej trzeba sie brac do roboty mam nadzieje ze ta noc przespie spokojnie..a glooodna jestem jak cholera ale no coz od 17 mam szlaban na jedzenie.pociagnelam od rana na samych jablkach i marchewkach no i na wodzie i jest git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstyd sie przyznac ale jakrodzice wrocili ok 20 do domu to przywiezli zakupy i zjadlam plaster arbuza oraz 1 duza biala bulke z serem i posmarowalam ja maslem :( ajajajajajaj jutro za to nie jem sniadania tylko kawe wypije ! dziewczyny mam nadzieje ze przez 1 dzien nie przytyje :( to mi chyba nie pojdzie w biodra od razu co ? nno jutro na pewno bede wiecej waztc ale to chyba przez wieksza zawartosc jelit ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internetowy słownik
to zależy jak dużo cukru, tłuszczu i białka było w Twoim jedzeniu. Jeśli dużo cukru to najgorzej ponieważ szybko sie odkłada natomiast wolno trawi. Co innego z białkiem i tłuszczem. No ale bez przesady jeden dzień to nic się nie stanie. Jutro najwyżej zjesz mniej. Prawdopodbnie Twoja waga wróci do wagi wyjściowej sprzed diety 3dniowej. Nikomu nie polecam tej diety. Człowiek jest po niej wygłodniały i rzuca się na jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny..wczoraj jak obiecalam to tez tak zrobilam..musialam podniesc ilosc kcal..ale od razu lepiej sie czuje.Noc przwie cala przespalam:):) i wogole jest o.k.Ma m nawet sily zeby pocwiczyc..no i zaraz to bede robic:) i want to be skiny mi sie wydaje ze nie powinno to odrazu isc w biodra nie jedz moze sniadania..pozwol jelitom sie oczyscic..o i pij duzo wody mineralnej-to powinno ci troszke pomoc:) co do mnie to wiecie musze bardziej restrykcyjnie podchodzic do diety i cwiczen..juz niedlugo do budy..a i moze glupia jestem ale obiecalam sobie ze od wrzesnia zaczne new life jako szczupla laska,a tu troszke co ja gadam duuuzo mi jeszcze brakuje:( tak wiec biore sie ostro do roboty..koniec nawet z mysleniem o zarciu czegos tlustego:) A i ide sie pomierzyc:( jak dla mnie koszmar..ale moze bedzie jakas mila niespodzianka..tak dla mobilizacji..to ide:) trzymajcie sie cieplutko pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wiem..wiem mialam w tym momencie cwiczyc..ale pomierzylam sie i prawie wszedzie tzn na udach i w biodrach i w lydkach pospadalo mi po 1 cm..wiem ze to nieduzo ale no coz mnie to mobilizuje jak cholera:):) naprawde tak sie ciesze i zycze wam takiego uczucia satysfakcji:):) dobra ide cwiczyc zeby jeszcze tak po 2 cm zrzucic do tego 3 wrzesnia..rozciaganko i te sprawy powodzenia.. a co do dietki to dzisiaj jade na marchewce jablkach i wodzie..a i sniadanko standardowe,tym razem jednak bez wafelka:):) pa pa trzymajcie sie:)❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po wczorajszym obzarstwie mam za swoje ! waga dzis :51,1k a wczoraj bylo 50,5kg :( no ale chociaz mam nauczke i wiecej nie bede stosowac taich rygorystycznycg diet ! o nie! narazie jeszcze nic nie jadlam i zjem dopiro jak poczuje glod... ehh no trudno ne bede plakac nad rozlanym mlekiem ALE NIGY WIECEJ TAKICH DIET ! mAM do zrzucenia tylko 1 kg i juz teraz nie bede sie spieszyc ze zrzuceniem go w jakis ekstrmalny sposob... daje sobierowno tydzien do nastpnego wtorku zeby sie go pozbyc ;) napewno sie uda! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się chyba poddam...wczoraj zjadłam normalny obiad, pizzę mrożoną na spółkę z mężem i kamyczki brzeskie o 22. Mąż cieszy się,że jem a i ja czuję sie lepiej fizycznie. Szkoda tylko,że nie potrafię jakoś racjonalnie się odżywiać, bo albo się godzę albo wpierniczam jak głupia. MUszę to powiedzieć głośno: jestem uzależniona od jedzenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja wlasnie po sniadanku i po cwiczonkach:) a dumna z siebie jestem jak dziecko:):) K.w sobote wraca do domu,pewnie zobaczymy sie tego 3 wrzesnia..wiec musze wygladac super.Dlatego tak mi zalezy na tych 2 cm jeszce.Mam nadzieje ze sie uda a wy trzymajcie za mnie kciuki. I want to be skiny to tylko 600 gram.pewnie masz je w jelitach i tyle nie martw sie juz..na pewno szybko zleci tylko juz koniec z nadpraogramowym jedzonkiem. Ja nawet nie wiem ile waze..ale postaram sie w tym tygodniu zwazyc bo 6 tydzien konczy sie 2 wrzesnia i chce zobaczyc co dalo mi te 6 tygodni diet..a boje sie troszke:( ale mam nadzieje ze bedzie o.k.Dzisiaj sie jeszcze troche porozciagam..mialam wlasnie wystawic rower..a tu ..leje:(:( cholera nawet pogoda przeciwko mnie..a tak mnie nosi,na cale szczescie juz nie na jedzenie..chce mi sie sportu na powietrzu..musi tak padac?? Trzymajcie sie mocno I want to be skiny nie poddawaj sie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fanka diet opanuj sie staraj sie stopniowo wychodzic z tej dietki..pomalutku zwiekszaj ilosc kcal. Bron Boze nie jedz slodyczy bo bedzie jo-jo. Nie poddawaj sie,skoro chcesz skonczyc dietke to o.k ale nie rzucaj sie od razu na jedzenie Znam to ja tez jestem jedzenioholikiem chyba:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola dzieki :) widze ze sobie swietnie radzisz! tez bym chciala miec tyle zapalu ;) fanka diet ehh ja tez jestem niestety uzalezniona od jedzenia ale najgorsze jest to ze za duzo mysle o jedzeniu! ipotem przez to zre jak prosiak :( no ale muszez tym walczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I want to be skiny tak swietnie to nie ale nie narzekam:) Moj zapal bierze sie stad ze juz niedlugo do budy i nie chce wygladac jak pulpecik rozumiesz?? no i K. chce zeby zalowal:) jestem okropna ale ja sie zemszcze,o ja jaka ja wredna.Wiecie co chce zeby mu szczeka opadla:)))❤️ Trzymajcie sie mocno dietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie wydaje ze tylko ja tu jestem:( no nic..pisze:) za jakies pol godzinki mam II sniadanie..bedzie jablko+ marchewka..na obiad buraczki i jade dalej..buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fleur de lis a ja mam jeszcze 5 dni..wiec przyciskam jeszcze mocniej niz TY:):) oj trudno bedzie jade juz na samych warzywkach i owocach i woda oczywiscie...jeszcze kilka cm tylko i bede laska:) trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_86
hej dziewczynki,,sledze Wasze postepy bardzo skrupulatnie i powiem Wam,ze jestem pelna podziwu i Waszej mobilizacji ja tak nie mam niestety!staralam sie ograniczac,ale dzisiaj rano najadlam sie tak ze szok,,,wszystkiego do oporu,,, a efekty,chyba same wiecie.... ale ostatnio cos piszecie,ze juz sily nie macie ,nie chce sie Wam nic... :( powiedzcie mi czy to jest spowodowane niska kalorycznoscia produktow,,,bo to jest przeciez dieta 500 kcal???? a powiedzcie a raczej pochwalcie sie swoimi stratami kg i w jakim czasie,,,lubie czytac jak komus sie udaje zrzucac kg w krotkim czasie,bo wtedy to jest mobilizujace dla mnie tez w pewnym sensie...troche glupie,,ale jednak zawsze jaksa mobilizacja :) powodzenia i wytrwalosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdo - rano możesz zjeść praktycznie wszystko. Hamburgera z frytkami, jak masz ochotę. ;-) Bo co byś rano nie zjadła to się spali w ciągu dnia. Ja sama się wciąż zastanawiam, czy nie przejść na taką dietę do 14, albo 15. Znaczy, że jem to co chcę, ale po 15 już nic oprócz wody i herbatek. Na pewno tak się da schudnąć, ale nie chcę teraz eksperymentować, bo mam 9 dni i muszę w tym czasie zrzucić jak najwięcej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej magda_86 nie powiem ci ile schudlam bo zwyczajnie nie wiem jakos wagi w domu nie mam..to nie tak ze nie mam juz sily..to bylo jedniodniowe zalamanie:(:( ale juz minelo..mam nowego powera i leca cm.Powiem ci tak ja stosuje ta dietke od 5 tygodni czuje sie o niebo lzejsza..widze efekty ..ubylo mi 7 cm w biodrach...i wiesz odkrylam ze mam kosci biodrowe..nogi znacznie smuklejsze..brzuch mniej opasly...a najbardziej to jestem zadowolona z tylka..jest holendarnie mniejszy:):) ale to nie tak ze 500 kcal i koniec..duzo cwiczen i woda niegazowana to podstawa.:) sorki laski ze sie tak tu chwale ale po ostatnich wystepkach to mi bylo potrzebne A i jeszcze niestety daze nadal do tych 40 kg cos czuje ze mi jeszcze troche brakuje..oj troche wiecej niz troche:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam z miasta :) oto co dzis zjadlam -owsianka na wodzie+ odrobina mleka - 1 galka lodow :) - 3 male chlebki ryzowe(wszystkie 39kcal) i kilka lykow kefiru light co daje razem = ok350kcal wiec jest ok :) na obiad zjem koktajl : 1 banan+troche kefiru light+1 lyzeczka siemienia lnianego+1 lyzka otrab - wszystko zmiksowane (200kcal) kolacja: 1 jajko+pomiodor z cebulka(130kcal) ok 650kcal na caly dzien...oby sie udalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu ta cicho dzisiaj :P ja godzine tem zjadlam kolacyjke - porcje zupy kapuscianej +1 maly wael ryzowy=100kcal i na dzis koniec :) a wam jak idzie? ja mam jutro casting w agencji i nie moge sie przejadac XD chociaz mam motywacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja Ci zazdroszczę, I want to be skinny. :( Ja się dzisiaj załamałam. Spotkałam się z wujkiem i jego dziewczyną, z którymi się nie widziałam od swiąt bożego narodzenia i mi powiedzieli, że przytyłam. A ja dopiero co skakałam z radości, że schudłam 5 kilo. Mi było smutno, a moja mama ma dzisiaj ostatni dzień \"wolności\" przed miesiącem z Herbalife, więc... Pojechałyśmy do Maka. :( Beznadziejny dzień. Od jutra robię sobie 8 dni na samej owsiance. Wytrzymam na pewno, bo wprost uwielbiam owsiankę, ale czy to coś da? :-( Mam nadzieję, że chociaż mi spłaszczy to brzuszek, nawet jeśli nic nie schudnę. Na szczęście mam cudownego faceta, który mnie bardzo kocha i wciąż z powtarza, żebym się nie odchudzała, bo mam najpiękniejsze ciało na świecie, itd. Ale ja bym chciała schudnąć dla siebie, no. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fleur de lis nie martw sie slonce! ja kedys bylam na owsiance i troche schudlam jednak dla mnieta dieta jest zbyt monotonna...ale jesli ty dalabys rade to na pewno schudniesz!3mam kciuki ! nie poddawaj sie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×