Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fleur de lis

500 - 600 kcal

Polecane posty

Dzięki za wsparcie 🌻 Nie no, nie poddaję się. Tylko jakiś taki mam dzisiaj zły dzień. Strasznie mnie wkurza ta presja, jaką wywiera na mnie otoczenie, poza moją mamą i chłopakiem. A ja wcale nie jestem gruba, naprawdę! Nie mówię tego nieskromnie, naprawdę mam fajne, proporcjonalne ciało. Ale np. wg mojego ojca, czy babci, jeśli kobieta nie ma filigranowej figury to w ogóle nie jest atrakcyjna, może to nawet nie kobieta. Ja chciałabym troszkę schudnąć dlatego, ze nago nie wyglądam tak korzystanie, jak 2, 3 lata temu. Ale w ciuchach naprawdę fajna ze mnie babka. I do kurwicy mnie doprowadza takie gadanie, że powinnam schudnąć. Do jasnej cholery, najwazniejsze, żeby człowiek sam czuł się dobrze w swojej skórze! Jeśli ktoś waży 80 kilo, a czuje się przy tym bardzo dobrze, to ma do tego święte prawo i do tego, żeby się nie odchudzać! Dzisiejsze czasy po prostu NIE POZWALAJĄ same decydować o swoim wyglądzie. Media sprawnie opracowały technikę manipulacji i robienia ludziom wody z mózgu. Zwróćcie uwagę jakie kanony piękne obowiązywały jeszcze 40 lat temu. Za najpiękniejsze kobiety uznawano takie jakie dziś zdefiniowano by jako \'grubaski\'. No bo, jak czytam, że Joanna Liszowska jest gruba... To mnie słabi. Dziś taką Marlin Monroe zaliczamy do puszystych. A dawniej był to po prostu szczyt kobiecego piękna! Gdyby nie ta manipulacja dzisiejszych czasów, gdyby nie ten kanon urody, który wystawia na piedestał wyłącznie sylwetkę modelki, nie byłoby takich chórób jak anoreksja, czy bulimia. Kto słyszał o czymś takim 50 lat temu? Kto. Nikt! Nie mam nic do chudych dziewczyn, mi tez się podoba szczupła, wręcz chuda sylwetka. Chodzi mi tylko o to, że przez ten utarty kanon cierpią miliony kobiet. Kobiet, które cierpią na wyżej wymienione choroby, a także kompulsy, czy otyłość. Bo to się bierze właśnie stąd, że dziewczyny na gwałt się odchudzają, a potem cierpią w skutek efektu jojo... Głodują tygodniami, po to, żey potem się rzucić na jedzenie i jeść bez umiaru. Zwróćcie uwagę, że faceci nie mają tak spatrzonego spojrzenia na jedzenie. A to dlatego, że na nich nie ciąży ta presja! Więc jedzą po prostu, gdy są głodni. Ale się rozpisałam... A mogłabym o tym pisac jeszcze długo... Bo sama jestem ofiarą presji XXI wieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinkaaaaaaaaaaaaaa
i want to be skinny -- Jejku jaka Ty juz jestes szczuplutka... ale Ci zaazdoszcze... Na Twoim miejsu juz bym sie nie przejmowala jakimis jednorazowymi wpadkami.. co ja maam powiedziec, mam 160 cm , 50 kg ( znow przytylam 3 kg:/;/) no i nie moge sobie poradzioc ani z soba ani z dieta... wsyztka trwa conajwyzej 3 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinkaaaaaaaaaaaaaa
Nie przejmuj sie innymi, najwazniejsze ze dobrze sie czujesz we wlasnej skorze:) Przeicez nie liczy sie zdanie innych, jesli Ty jestes zadowolona to to jest najwazniejsze, a inni powinni Cie pdoziwac za to ze lubisz siebie taka jaka jestes, i nie chcewsz sie na sile katowac durnymi dietami, malo teraz takich osob.... To nie oni siedza w Twoim ciele, nie oni sa jego wlascicielami, weic nie moga Cie do niczego zmuszac.. rzymaj sie i sie nie przejmuj :) paa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fleur de lis masz raje w 100% to wszystko przez presje jaka wywieraja na nas kobietach media !wiesz co jesl ty dobrze czujesz sie w swoim ciele to nie widze powodu zebys sie miala nadal odchudzac-pamieaj ze robisz to dla siebie nie dla innych! dobranoc wszystkim 🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie wszystko o.k.:):) wczoraj chcialam zalozyc te moje nowe dzinsy..mieszcze sie owszem ale to jeszcze nie to:( I want to be skiny i fleur de lis macie swieta racje..cholerna presja cholerne otoczenie cholerne media!!!!!!!!!1 to wszystko przez nie. Wszystkie laski no prawie wszystkie pragna takiego ciala jakie widza w reklamach czy tez na rozkladowkach gazet-cial modelek:( Nie bede ukrywac ja tez tego pragne,i stad moje problemy z odzywianiem.Jeszcze kilka lat temu bylam prawdziwa chudzinka przez stresy przybylo mi pare kilo,gdy patrzalam na zgrabne laski nachodzily mnie ataki obzarstwa..a sexi laski byly wszedzie:( w kazdym pismie,w kazdej kolorowej gazecie dla nastolatkow:( Z innej paczki ide pocwiczyc..bo to jak wygladam w tych spodniach to jeszcze nie to:(:( poprostu wstret mnie bierze i obrzydzenie jak widze ten tluszcz..ja w przeciwienstwie do was nie nawidze swojego ciala:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola -- jak sie czlowiek naoglada na plakatach w gazetach takich \"przerobionych\" i chudych modelek to potem tez chce tak wygladac :( ja tez przez to mam teraz od czasu do czasu kompulsy albo wrecz przeciwnie bo stosuje jakies drakonskie diety :o dziewczyny dzis sie wazylam z 4 x bo nie moglam uwierzyc ze waga pokazala 50,5kg ! az 0,6kg spadlo niewiem jakim cudem ! wczoraj zjadlam ok800kcal a przy takiej dawce waga raczej nie spada tylko stoi w miejscu ... hmmm moze to dlatego ze wtedy kiedy tak duzo zjadlam to praktycznie chyba wszystko przezemnie przelecialo i dlatego dzis taka waga niska:P no ale nie bralam zadnych srodkow na przeczyszczenie he he :P ale mam dobry humor !!! :):) oto co mam dzis w planach -kawa -owsianka na wodzie - kawalek pizzy - 1 jajko z pomidorem umowilam sie z mama dzis na pizze po moim castingu :) wezmiemy jakas mala i na pewno nie bede sie opychac:P kiedys jak poszlam na pizze z mama i siosttra to najadlam sie 1 trojkacikiem i potem juz chyba nic do konca dnia nie zjldlam bo nie bylam glodna i nawet waga poszla w dol he:P wiec pizza od czasu do czasu nie zaszkodzi---a nawet moze pomoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i want to be skiny powodzenia na castingu czy jak to sie tam nazywa:):) Ja wlasnie po cwiczeniac i po sniadanku:) o ja jak mi sie ,marzy jeszcze troszke schudnac przed ta buda:( Wczoraj mama jak przymierzalam te moje spodnie to tak sie na mnie krzywo spojrzala i do mnie z tekstem:\" ale ty masz plaski tylek w tych spodniach\" nie wiem co to mialo byc komplement chyba jakis malo dobry,prawda???:( dobra bez zalow trzeba sie wziasc za to cielsko dzisiaj cieplej to juz na pewno na rower pojde...:):) tak sie ciesze:) A i jeszcze cos,trzymajcie sie dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz jestem po kawce i sniadanku zjadlam wlasnie owsianke (200kcal) mniam mniam :) na 11jade na casting a po nim na pizze i juz sie nie moge doczekac:D:D bede pozniej buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny..glupio mi sie przyznac ale mialam jakis napad obzarstwa,cholera sama nie wiedzialam czy o tym pisac czy przemilczec sprawe,ale klopot jest wiec milczec nie moge:(:( Nie potrafie sobie z tym poradzic...jka mnie natchnie to ruszam na lodowke i jem wszystko bez opamietania:(:( nie waze czy to mi smakuje czy nie:( najwazniejsze zeby rodzina nie zauwazyla braku jakiegos produktu..bo to by byla katastrofa.:( W ten sposob zafundowalam sobie jakies 6oo kcal dodatkowych:(:( poszlam pojezdzic rowerem to te 300 spalilam bo jezdzilam prawie 1h:) jeszcze 3oo mi zostalo:/ ale ch*** z nimi postaram sie jak najwiecej ruszac w ciagu dnia. Obiecalam sobie ze we wrzesniu nikt mnie nie pozna,chcialam dumnie kroczyc korytarzem,chcialam czuc spojrzenia i zazdrosc a tu??? cholera jak bylam tak jestem gruba,nie powiem troche cialka mi ubylo ale to jeszcze nie to:(:(wstydze sie isc do budy,nie chce isc tam z tym sadelkiem..nie chce zeby ktokolwiek zauwazyl ten tluszcz. Mam dola...nie wiem chyba przejde na jakas glodowke do tego 3 wrzesnia..bo tak to sie nie pokaze:( zreszta co mi da glodowka??? co najwyzej skora mi bedzie zwisac a tego nie chce:( sorki ze sie zale juz nie bede..mam nadzieje trzymajcie sie buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola18 nie doluj sie ! wiesz jak mi czeto sie zdarzaja takie ataki ! nie rob bron boze zadnej glodowki to dziala jak czerwona plachta na byka! moze i wytrzmasz 2-3 dni na glodowce ale potem bedzie zarcie ze hej ! Posluchaj przeciez ty nie jestes gruba!! jestes szczuplutka wiec nic sie nie martw ! jedz dzisiaj lekko do konca dnia i nie przejmuj sie!kazdemu sie moze zdarzyc. Ja wlasnie wrocilam z miasta i z pizzeri :D heh zjadlam 2 trojkaty sredniej pizzy(malej nie maja jest tylo srednia i duza) z serem szynka i pieczarkami taka skromna:P ta pizza mi wystarczy spokjne dokolacji ! dzis zjadlam: -owsianke - troszke malin - 2 trojkaciki pizzy i na kolacje zjem pol serka wiejskiego light i pol brzoskiwnki :) mysle ze waga nie podskoczy bo dzisiejszym dniu ! bo mimo ze sie najadlam bardzo ta pizza to dalej mam brzuch plaski jak decha:P buziki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie jestescie laski ?? dorzucam do dzisiejszej listy: 2 gryzy arbuza i 1 lyzke makaronu z serem... czyli o 60kcal jejku nic juz dzis nie jem bo po tej pizzy mam taka zgage ze masakra!nigdy w zyciu ne mialam a teraz tak mnie pali caly przelyk ze ne moge wytrzymac...jedyny + to to ze nic juz dzis nie zjem bo mi niedbrze jak pomysle o jedzeniu :( jejku niewiem co robic ! nawet mowic nie moge ani sliny przelykac 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj.. Ale znowu zaliczyłam dzisiaj klapę. :-( Muszę wrócić do mojego 500 kcal, na tej diecie czuję się najlepiej. Próbowałam dzisiaj sobie dzień na samej owsiance i mimo tego, że bardzo ją lubię, dla mnie to za bardzo monotonne. Musze mieć urozmaicone jedzenie, nawet jeśli mam jeśc malutko. Więc od jutra wracam do 500 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka17
hej kochane;) przyłączam się... ile macie lat? ja mam 17 i pewnie zaraz ktoś mnie opieprzy że się malolata odchudza... ale jak tu się nie odchudzać jak za 1,5miesiąca półmetek a ja ważę 65kg przy wzroście 158sm!!!!!!!!!!!!!!!!!! jaki sądzicei ile mogłabym schudnąć przez miesiąc jeśli sumiennie będę jadła do 600kcal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj udany dzionek. Zjadłam 559 kcal i intensywnie spalałam tłuszczyk. Zobaczymy jakie będą efekty. Oby jak najszybciej, bo męczy mnie to że trzęsę się cała jak galareta, fuj fuj. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski po wczorajszym czuje sie tak zle ze nie moglam wstac z lozka:(:( Obiecuje nigdy wiecej,!!!!!! wszystko mnie boli,nie moge sie nawet wyproznic,jak tak policzylam to przegielam pale i to niezle. Od dzisiaj od nowa:) ja sie nie poddam.Jade na samych warzywkach i wodzie bo trzeba sie tego zarcia pozbyc z organizmu.Trzymam za was kciuki i witam nowe dziewczyny.To prawda czas sie wziasc za siebie i dzieki za wsparcie:):) Buziaki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny- mogę się przyłączyć??:) Ja co prawda mam zamiar jeść około 800 kcal dziennie max- ale ćwiczę na rowerku ( i spalam 300 kcal dziennie) więc wychodzi tak jak u was- 500 do spalenia na cały dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do percive
ale to nie mierzy się tak że np. zjem 1000kcal spalę ćwicząc 400 to jestem na diecie 600kcal. Jestem na diecie ale 1000kcal. Podobnie w twoim przypadku. Tutaj większość dziewczyn ćwiczy :) P.S. Ja pół roku temu ważyłam 66 kg przy 165 cm. A teraz jest 50kg :D Nareszcie mi się udało. Stosowałam diete 600kcal i ćwiczyłam pół godziny normalnych ćwiczeń + godzina callanetics (polecam pięknie rzeźbi ciało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylaś na diecie 600 kcal i nie masz efektu jo-jo?? Ja się właśnie bardzo boje tego jo-jo-dlatego zostanę przy 800 kcal;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jestem po snaiadanku,obiecuje ze dzisiaj nie rzuce sie na jedzenie:):) Naprawde postanowilam sobie ze KONIEC z tym. Bola mnie cale plecy,brzuch mam twardy i ogromny.:( Wypilam juz dwie szklanki wody no zeby wyplukac z siebie wczorajsze..ale jakos slabo idzie:( ale co tam caly dzionek przede mna:):) wszystko mnie boli tak wiec plus-jesc mi sie nie chce wogole.Wczoraj meczylam sie przez 2 h nie moglam zasnac:( no to mam za swoje i dobrze mi tak.wkoncu sie czegos nauczylam..jak to sie mowi czlowiek uczy sie na wlasnych bledach:) dobra planuje dzis dzien marchewkowy i moze paprykowo-jablkowy:) buziaki dla was..kochane..trzymajcie sie mocno:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was z rana :) przelyk dalej mnie pali ale juz troche mniej... wiecie ze nawet jedzac PIZZE MOZNA SCHUDNAC?:) dzis waga pokazala 50,3kg... szok :D 0,2kg spadlo od wczoraj a zjadlamk 900kcal ! tym bardiej jestem zdziwiona ;) teraz zaczne juz sobie co tydzien zwiekszac kalorycznosc o 100kcal tak zebym przy 1300kcal nie tyla ;) mniej jka 50kg nie chce wazyc wiec za 1-2dni max osiagne swoj cel !!! bosko ! :) 3mam za was kciuki buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam po wczorajszym mam normalnie wstret do jedzenia i dzisiaj juz chyba pociagne na jablkach i wodzie..nie moge jakos nic w siebie wcisnac...poprostu wszystko mnie boli...:(:( dobra bez narzekan za pare dni do szkoly jeszcze na tej wodzie z 2 kg moze schudne:):) zyczcie mi powodzenia,dzisiaj moze sie zwaze..ale szczerze mowiac to watpie:( zreszta jeszcze nie chce po tym wczorajszym musze najpierw to wszystko wyplukac z oraganizmu..bo czuje ze to jest we mnie:(:( powodzenia dziewczyny ja znowu od dzis na 500 kcal i ani jednej kalorii wiecej Nie cvwiczylam bo jakos sie pochorowalam:( dziewczyny trzymajcie sie mocno i cieplo( ja sama w dwoch swetrach i polarze) zimno buuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA18 mi sie wydaje ze to 500kcal to za malo :( potem znow bedziesz miala atak jedzeniowy !moze lepie jedz tak 700kcal ? 500to za malo zresta chcesz tak sobie rozwalic metabolizm zeby potem tyc na diecie 1000kcal? po prost nie jedz slodyczy tylko duzo warzywek i owocow. 3mam za ciebie kciuki :) ja o 9 zjadlam z trudem owsianke (150kcal) caly przelyk pali mnie nadal wiec nie wiem co dzis zjem i czy wogole cos w siebie wcisne:o potem zjem na pewno loda jak poade na miasto to chciaz czesciowo mi to zalagodzi...:( buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i want to be skiny o.k przejde na te 700-800 kcal gora:) za godzinke zjem cos ale tak bardzo mi sie nie chce:(:( pisalam przeziebilam sie i jakos nie moge..nie wiem jak cos w siebie wcisne no ale postaram sie:( buziaki dla was A i nie chce sobie rozregulowac metabolizmu..naprawde..chce tylko zeby mnie bylo mniej:):) Dobra bedzie zdrowo obiecuje:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KitkaKiteczka
WITAM;) Przyłączam się do was;P widzę że naprawdę chudniecie więc dieta 500kcal start;) z tym że wiecie co, ja ,mam strasznie trudne ciało i trudno mi jest chudnąć... Ale dam radę;) póki co piję poranną kawę i liczę ją jako 50kcal, gdyż jest z łyżeczką cukru i odrobiną mleka;) waga;65kg(!!!) wzrost;158cm cel;50kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i want to be skiny wiesz ja staram sie jesc regularnie i teraz mam pore o 11:00 wiec jeszcze poczekam..zreszta mi sie nie chce:( przyrzekam zadnego nieprzemyslanego glodzenia:) A i widzialam twoj nowy topik..GRATULUJE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale mam przeprawy z kompem.... ale nie zapomniałam o was. U mnie nadal ścisk zołądka ale narazie nic nie chudnę - tak mi się przynajmniej wydaje Marzą mi się te jeansy rurki... ehhhh Dzisiaj zjadłam pożywne śniadanko, bo biorę się za naukę- sesja poprawkowa się kłania, ale do końca dnia jem tylko warzywa i owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i want to be skiny ale bron Boze ja sie nie glodze..tylko poprostu mam juz tak ze mam stale pory jedzenia potem o 2:00 obiad no i o 17:00 taka a\"la kolacja znaczy jakies warzywko lub cos w tym stylu.naprawde nie glodze sie:) za bardzo kocham jesc by cos takiego sobie zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×