Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fleur de lis

500 - 600 kcal

Polecane posty

Gość martusia18
no ale nie moja wina ze ja mam biodra szersze niż tyłek !! mierze w najszerszym i widze ze to wypada tuż pod kosciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia18
no tam mam 87 równo tam gdzie tyłek i widze ze na kosciach najszersza jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakoś nie wierzę w moc czerwonej herbaty ale łykalam kiedyś L-karnitynę w kapsułkach po 1000mg i byłam zachwycona- dodaje energii, jak zaczynasz ćwiczyć bardzo rozgrzewają się mięśnie.polecam tylko niestety trzeba ćwiczyć, inaczej nie bedzie żadnego efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia18
dokładnie bez cwiczen niema fajnych efektów !! trzeba sie ruszac to i szybciej sie chudnie skóra ładnie napięta i duza satysfakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski oj zaczynam dzisiaj.. hmm..zaczne od tego ze jest wczesnie rano a ja na nogach od godziny -zaraz bede cwiczyc:) -mialam isc pobiegac badz na rower ale pada:( -jeszcze sniadanka nie jadlam -po wczorajszym oblukaniu sie w lustrze doszlam do wniosku ze mam troszke mniejsze boczki:):) -muzyczka w glosnikach gra...troche poszaleje:) -moje wymiary..hmm..bez komentarza ale zaraz pojde sie zmierze poki jeszcze nic nie jadlam -lece trzymajcie sie mocno dzieki za wsparcie pa pa❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ja także już nie śpię, wczoraj opiłam się herbaty z guaraną (kilka szklanek) i nie mogłam dziś w nocy spać. Teraz piję kawkę a potem pójdę na spacerek, słoneczko pięknie świeci, trzeba skorzystać z pogody. Dziś ma do mnie wpaść koleżanka, mam nadzieję że bez piwa się obejdzie. MUsi:) Jeszcze tydzień i zobaczymy... wymiary mam tragiczne więc nie podaję. Jak wszyscy mogą mówić mi,że jestem chuda skoro mam największą z Was d... i wielkie uda (51 cm:(:(:( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rańća! Właśnie popijam sobie kawkę smakową. Apropo czy taka kawka ma więcej kalorii niż zwykła? Zaznaczam, że nie jest słodzona poprostu aromatyzowana. Śniadanka jeszcze nie jadłam, ale planuję coś na ciepło. Nie wiem jak to ze mną jest ale jak jem ciepłe posiłki to dłużej jestem najedzona, głupie prawda. Podobno zdrowiej jeść zimnie, no ale cóż :) Wymiarów wybacznie kochane nie podam, a to z racji, że wstyd mi poprostu. Wy wszystkie macie wagi prawidłowe wręcz ideale do wzrostu, a ja, ja planuję się odchudzić do wagi od jakiej wy się zaczynacie odchudzać ( w przeliczeniu na cm oczywiście) więc nie będę podawać bo mogę was tylko zniesmaczyć. Chociaż to i może metoda wam się odechce jeść i mi też tyle że ze wstydu :P Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej dziewczynki mam za soba prawie godzinke cwiczen:):) skakalam jak wariatka ale i tak jestem z siebie dumna... -jestem po sniadanku:standard...: -po szklance wody:):) -niedlugo jade na zakupki moze jakas fajna bluzeczke wychacze:) -polaze po miescie to mi tylek spadnie(nawet jak bluzki nie znajde to korzysc bedzie:):)) -naogladalam sie zdjec szczuplych lasek i wiecie moge nie jesc juz do wieczora:( -a i nogi mnie cholernie bola..ale wole zebyy bolaly niz ma mi sie tluszczyk rozrastac:) A teraz przy dzwiekach muzyki na kafe siedze i sobie pisze:) ale wiecie sie wkurzylam mialam rano pobiegac..padalo to nie poszlam..a teraz przestalo padac.ale ze juz za duzo ludzi a ja sie wstydze to nie ide:( dobra koniec narzekania jeszcze kilka dni i do budy...trzeba jeszcze troszke zrzucic zeby sie jakos pokazac..a niech zielenieja z zazdrosci.wiecie cieszylabym sie bardzo gdyby ktos zauwazyl ze mi ubylo cialka chociaz wazne ze ja sama to widze ale tak jeden komplemencik by nie zaszkodzil:) buziaki[ buziak]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) dzis wyjatkowo dlugo spalam bo do 9:15comi sie bardzo zadko zdarza:P O 9:30 zjadlam pyszna owianeczke(150kcal) potem moge zjesc 1 jablko i ile chce marchewek bo sa zapychajace i maja minimalna ilosc kcal na obiad zjem serek wiejski light i dodam szczypiorku potem znow 1 jablko i ile chce marchewek :Dhjhehe sama sobie wymyslilam t dietke i powinna dzilac ;) NA SZCZESCIE po wczorajszej uczcie ciastowej przybylo mi tylko 0,2kg ufff waga dzisiejsza 51,1kg cel : roniutkie 50kg aha ! zmieniam swoje nastaienie co do odchudzania :) od dzis mowie sobie ze NIE MUSZE sie odchudzac tylko CHCE! to dziala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za mną dziś pół kromki pieczywa białego z masłem i pasztetem drobiowym oraqz kromka wasy z pasztecikiem tym samym. Mam dzieci i czasem po nich dojadam, tak jak ten chleb. Ile kalorii pożarłam? Narazie już tylko herbatki i marchewki. Na spacerze nie byłam, bo pochmurno się zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj na kolację zjadłam tylko malutką porcję sałatki mimo usilnych starań rodzinki! ale byłam dumna z siebie:D dziś wieczorem też próba sił - następna rodzinna kolacyjka, obym dała radę! Dzisiaj tradycyjnie owisianeczka, na mleku 0,5 %, około 300 kcal, wkrótce planuje serek wiejski (120) i Activię (125). Czyli razem wyjdzie 550, ale jeszcze cos na kolacje musze skubnąć dla świętego spokoju, bo nie dadzą mi siedzieć przy pustym talerzu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! 🖐️ A ja dzisiaj mam same pyszności w menu: - kawa (40 kcal) z trzema wafelkami z nutellą (3 x 40 kcal) - papryka nadziewana mięsem i ryżem z cebulką (180 kcal) z sosem pomidorowym (40 kcal) - 6 ciasteczek ryżowych (6 x 16 kcal) Razem: 476 kcal Mniam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak myślicie uda mi się zlecieć do 62 kilo do poniedziałku?? planuje pojeździć na rowerku i w ogóle zrobić sobie domowe SPA: peeling na buzie i ciało, zawijanie dupska w folię z żelem antycelulitowym, maseczka na twarz i na włosy, manicure, pedicure i na co tam jeszcze wpadnę:D i w poniedziałek wyłonię się jak Feniks z popiołów:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia18
hej ja wlasnie wstalam kolo 12/13 mam zamiar cwiczyc wczoraj sie tak na kompie zasiedzialam ze o 24 musialam na rowerku smigac ;p a dzis mam plan zjesc makaron pelnoziarnisy z serkiem- mala porcja ok250kcal 100g piersi z kurczaka i jakas salatke jak bede glodna :) do tego 2h rower ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wrocialam juz z zakupow..polazilam troszke po miescie zamiast bluzki kupilam sobie torbe do szkoly:):)co ja zrobie ze sliczna jest:) a co do dietki to wlasnie pomidorka wszamalam..wagi nie znam..o wymiarach zapomnialam..ale jak tak dzisiaj popatrzylam na te laski na miescie to sporo mi do nich brakuje:( -postanowienia na dzis: a) same warzywka i owoce b) cwiczenia godzinka dziennie c) duzo ruchu tak pozatym d) nie wiem juz sama,..picie duzych ilosci wody mineralnej e) zwalenie po 3 cm do poczatku roku szkolnego z kazdej czesci ciala f) zadnego podjadania koniec z napadami.koniec z kazdym nadprogramowym jedzonkiem g) bieganie codziennie rano nim ludzie wstana:):) jakies 20-30 minut I to by bylo na tyle:):) dziekuje za przeczytanie i buziaki dla Was Cholera brzmia jak noworoczne..ale to dla mnie bardzo wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziewczynki planuję dziś piwko strzelić, bo mam urlop, bo jest piątek, bo wpadnie kumpela...jedno piwo tym razem bez soku, wobec tego ile kalorii mogę zjeść jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrcila z zakupow i z agencji :) pojchalam zawiesc podpiana umowe wiec juz jestem modelka :D juz w nast. czwartek(za 6dni!!) czeka mnie pierwszy casting !superowo :) kupilam sobie dzis fajna koszulke czarna w biale kropki :D a wczoraj zajebise zolte czulenka:P oto co dzis zjadlam: -owsianka na sniadanie(150kcal) -jablko na II sniadanie(60kca) -leczo na obiad(200kcal) i naraie jestem najedzona na maxa po tym leczu ;) = ok 410kcal dzis za toze pozarlam to leczo to nie zjem serka wiejskiego tyko do konca nia 1 jablko isame marchewi ;) czyli dzis zmieszcze sie wprzedziale 500-600kcal ;) super..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zjadłam moją szatańsko dobrą paprykę faszerowaną, mniam :classic_cool: Jeszcze tylko parę ciasteczek ryżowych na deser i styka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dziś fatalny humor i chyba zjem smażonego kurczaka ze smażonymi buraczkami i wypiję dziś ze dwa piwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grr, a ja sie pokusiłam o 3 wafelki za dużo tym sposobem wyszł na dzisiaj 640 kcal 😭 Tyle dobrze, że jest tak wcześnie. Wiem, że 640 to i tak mało, ale więcej niż przeiwduję i dlatego zła na siebie jestem :P Pójdę wieczorem pobiegać. Fanko, trzymaj sie! Nie łam się! Pomyśl, jakie będziesz miaął potem wyrzuty sumienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak wam idzie dziewczyny? ja wlasnie zjadlam 1 malutka marchewke i wypilam inke i narazie nie jestem glodna :) fleur de lis tyko juz dzis nie jedz wiecej slodyczy :) mozesz potem zjesc na kolacje jakiegos owocka ;) ja narazie mam na swoim koncie MAX 450kcal :) no no no ladnie mi idzie :) za 2h na kolacje zjem jablko i potem jak zglodnieje bede sie musiala zadowolic marchewka :P heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smażony kurczak i buraczki zasmażane-czyli kiepski i kaloryczny. A humor mam do bani i piwko bym wypiła,tylko muszę wybrać.To jest właśnie u mnie najgorsze. Jednego dnia się odchudzam,drugiego wpierniczam,trzeciego się odchudzam itd. Chora chyba jestem...na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mam ... 1 dzien dietka potem duzo zarcia i potem znow dietka :ono ale teraz staram sie to jakos kontorlowac i przez te 6 dni do castingu bede jadla malooo zeby wazyc te 50kg :) nie radze Ci ani pic piwka ani jesc tegoobiadu ! bedzesz potem zalowac...lepiej zjedz jablko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wrocilam z godzinki na rowerze:):) ale jestem z siebie dumna:):) chyba z wrazenia urosne:) -ale mam dzis humorek..wyobrazcie sobie ze moja siostra co wiecznie mi dowala ze mam gruby tylek..tak ni z tad ni z owad powiedziala mi ze schudlam i ze ona tez tak chce:) a wiecie ona jest chudsza ode mnie troche to dobija ale ona uwaza ze jest gruba i tyle:( ale co tam:) co jeszcze wlasnie zjadlam kolacje dwie marchewki i woda mineralna:) trzymajcie sie :) fanka diet ani mi sie waz tego smierdzacego piwa pic..ja ci pokaze..nawet nie probuj nawet nie wachaj..nie podchodz do niego!!!! i rano pocwiczylam..cala godzinke no moze 5o minut..ale rozciaganie bylo sklony itp a teraz jak wrocilam z rowerka to jeszcze sie porozciagalam:) Sorki ze tak zanudzam ..ale dawno juz takiego dobrego samopoczucia nie mialam.A kiedy siostra sie sputala jaka diete trzymam to jej powiedzialam MŻ sie zdziwila a ja jej na to MNIEJ ŻRYJ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×