Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nonemi

South BEACH --REWELACJA--- prosta smaczna i odchudzjąca ---

Polecane posty

jejku jak sie ciesze.to moja dieta uratowana,soji mam w domu cala szafke to zaczynam od jutra eksperymentowac.zrobilam ostatnio w polsce zapas bo u mnie soja duzo drozsza ,wiec zrobilam zakupy ze ho ho.i wynika z tego ze dobrze zrobilam.ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera a ja w pracy i pisac nie mam czasu:( ale czytam na biezao wszystko:p rewelacjo==dla mnie soja dzwolona to dobra wiadomosc bo tez lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny a wy gdzie jestescie?? tylko ja jedna w pracy siedzę??? cholera az do 21:(:(:(:( jeszcze godzina:p ja juz powoli wracam do normy ale jeszcze odczuwam skutki zatrucia:( juz jutro powinno byc lepiej:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelacja jestes rewelacyjna!! własnie tego mi trzeba! kopa w tyłek i ochrzanienia:D już sobie kupie ksiązke moze nawet jutro. bardzo dobrze, że postanowiłam tutaj jednak pisać( chociaż dla Was to może nie tak dobrze:D) schaboszczaka nie... no tak myślałam no wiem, wiem ale jednak uwielbiam mięsko i skaboszczaczki mamy:D to samo z parówkami tak? zjadłam jeszcze dzisiaj jogurt naturalny. niepotrzebnie bo nie lubie. ja od dziecka mleka nie pije i jogurtów nie jem. przynajmniej z tego nie musze rezygnowac:D a mozliwe, że chudne bo czuje po ubraniu. jakiś dzisiaj mam kryzys. chciałabym czegoś mącznego. ale nie! nie poddam się! zrobie omlety same jajka z miesem i papryka, pomidorami i cebula. i jak powiecie, że to nie jest south beach to od jutra głoduje:D musze jakoś dostosowac tą dietę do upodobań rodziny i zawartości lodówki. :D acha a co powiecie o buraczkach zasmażanych ale bez mąki i o ogórkach kiszonych z oliwą z oliwek i cebula bo dzisiaj odkryłam, że to jest pyszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelacja jestes rewelacyjna!! własnie tego mi trzeba! kopa w tyłek i ochrzanienia:D już sobie kupie ksiązke moze nawet jutro. bardzo dobrze, że postanowiłam tutaj jednak pisać( chociaż dla Was to może nie tak dobrze:D) schaboszczaka nie... no tak myślałam no wiem, wiem ale jednak uwielbiam mięsko i skaboszczaczki mamy:D to samo z parówkami tak? zjadłam jeszcze dzisiaj jogurt naturalny. niepotrzebnie bo nie lubie. ja od dziecka mleka nie pije i jogurtów nie jem. przynajmniej z tego nie musze rezygnowac:D a mozliwe, że chudne bo czuje po ubraniu. jakiś dzisiaj mam kryzys. chciałabym czegoś mącznego. ale nie! nie poddam się! zrobie omlety same jajka z miesem i papryka, pomidorami i cebula. i jak powiecie, że to nie jest south beach to od jutra głoduje:D musze jakoś dostosowac tą dietę do upodobań rodziny i zawartości lodówki. :D acha a co powiecie o buraczkach zasmażanych ale bez mąki i o ogórkach kiszonych z oliwą z oliwek i cebula bo dzisiaj odkryłam, że to jest pyszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za dwukrotnie wklejony post. to przez felerny internet:D ja się nie waże ale się mierze. może się to liczyć nonemi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońce ja czasem( np. przed okresem ) tylko sie mierze botak puchne ze mam 2 kilo do przodu. I raz jak bylam na sb to schudlam duzzo w obwodach a znowu na wadze tylko 2 kilo:)..wiec sama widzisz ze mozna:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja tez chcę schudnąć i mam nawet książe tylko jakoś tą dietkę odkładam na pózniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacuskabb odkłada to się tłuszcz nie dietę! tak więc do boju! mówię to ja najwieksza fachura:D diety south beach:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos tu musi przemówic dziwczynom do rozumu:p na Nas padło!!!! :p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć najpierw odpowie na pytanie o buraki- otworzyłam książkę i jest napisane Buraki w 1 fazie NIET przykro mi :( o i patrze że w 2 też nie można albo jeść bardzo rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie dziewczyny- macie racje nie ma co odkładać. Zaczynać odrazu wtedy nie ma czasu na zastanawianie się i najadanie przed dietką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej juz jestem.ha ha juz.ale za to jaka najedzona......zrobilam sobie kotlety sojowe w sezamie.dobre.wiadomo ze nic nie zastapi gotowej panierki do kurczaka ale....dolam rade.do tego wymieszalam ogorek z jogutem i czosnkiem i jedzenie bylo ze ho ho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz o kolacji:p a jutro jem salatke z tunczyka o ktoej wczesniej pisalam:) i na sniadanie jem jajeczniczke z cukinia i do tego salatke z ogorka a na kolacje jem:kawalek serniczka wlasnej roboty i do tego kotlety sojowe z salatka z ogorka i pomidorka i salaty, szkaneczka soku pomidorowego jescze:) to tyle ode mnie jesli chodzi o jadłospis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja się pytałam o zaparcia... hmm spróbuje z tą wodą i siemieniem - kiedys robilam buleczki wlasnorecznie i dodawalam mnostwo siemienia - faktycznie nie mialam zaparc wprost przeciwnie ja ogolnie jem bardzo duzo i mimo to mam zaparcia:/ tak mi organizm reaguje ..ten typ tak ma jak powiedzial lekarz szczerze mowiac to bylo to co mnie bardzo zniechecilo do tej diety.. zobacze jak dzialaja nasionka z woda i sprobuje sie przylaczyc :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmierzyłam się : 107-84-92 nigdy nie wiem od czego sie zaczyna, wiec pierwsze biodra.troche kurka duzo ale mam nadzieję, że za tydzień podam mniejsze.ale ok mialo być w sobotę więc ja się do soboty juz teraz dopisuje:Dmilej nocy dziewczyny ja jak zwykle pobuszuje jeszcze tutaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewczyny 🖐️ ja juz na nogach, robilamjedzonko do pracy, i zaraz mykam do pracy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Poranną kawkę sobie popijam. Nie wiem czy to możliwe żeby jakiś cholerstwo jakieś pyliło ale na to wychodzi. To jednak nie choroba. Gardło zawalone, nos też a potem przechodzi. Co do siemienia lnianego to podobno efekty są gdzieś po tygodniu dopiero. Jakoś ostatnio wcześnie się kładę bo mam meczące dni, ciągle gdzieś latam . no i do tego jem na wieczór a potem sie kładę taka najedzona. Może się to źle skończyć. A do tego wczoraj u rodziców byłam i już mamy winogrona więc sobie przywiozłam- pyszne takie słodziutkie. Ale co z tego jak musiałam połowę zjeść która spokojnie na 4 dni by starczyła :o oj jak ja nie umiem się powstrzymać i powiedzieć sobie że więcej już nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wprowadziłam chleb !!! Jaki on pyszny!! hahaha tak to jest jak czegoś nie możesz to potem wydaje ci sie takie pyszne. Zjadłam go z plasterkiem sera żółtego, pomidorkiem i ogórkiem. Oczywiście tylko 1 kromkę. Zastanawiam się tylko czy kupiłam dobry. Na żadnym nie było podane ile ma czego więc wziełam wieloziarnisty mieszany.Skład: mąka pszenna, kwas, mąka żytnia, drożdże, sól, siemie lniane, sezam, słonecznik, płatki owsiane, mak, woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×