Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nonemi

South BEACH --REWELACJA--- prosta smaczna i odchudzjąca ---

Polecane posty

cwicze ale nie za duzo.gdybym cwiczyla regularnie to moglo by tak byc.a tak to juz sama nie wiem.wlasnie zjadlam kawalek ciasta ze sliwkami. i teraz jestem zla na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzisiaj sie przylaczylam do Was ..zaryzykuje mimo tych zaparc co mialam ostatnio na sb. waze 58kg ,160cm wzrostu , musze schudnac 10-12kg by wygladac jak czlowiek:/ chwilwoo jestem chora wiec nie moge chodzic na silownie.. mam w domu stepr sprobuje znecac sie na nim i oprocz tego robic brzuszki i takie tam;)) ciezko te bez owocow i pieczywka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj sportowa :D dodaję cię do tabelki nick................wzrost...........data rozpocz......wagapocz........obecna kluseczka27........172................08.08.2007............75...............70 Nonemi..............164................22.08.2007........... 53...............54 Sportowa............160...............01.09.2007............58...............58 Rewelacja, Katinka.... i pozostałe dziewczyny- meldować się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory katinka nie zauważyłam :) nick................wzrost...........data rozpocz......wagapocz........obecna kluseczka27........172................08.08.2007........ ....75...............70 Nonemi..............164................22.08.2007....... .... 53...............54 Sportowa............160...............01.09.2007........ ....58...............58 katinka123..........160...............12.08.2007.............82...............79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:0 dzieki wielkie jak rozwiazujecie problem sniadan?:) oprocz serkow, kanapeczek z salaty wedliny i pomidora , oraz jajaecznicy moge Wam polecic np pasztet z soczewicy tudziez pasztet z cieciezycy i fasoli z dodatkeim tahini- o smaku orzechowym;) jak chcecie przpsiy to powiedzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie tak wyglada jakbym przytyła na sb:p a ja po weselu tak brzydko wazyłam:( ale teraz juz ide do przodu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć sportowa kluseczko:) ja jak najbardziej licze na przepisy. jak wiadomo zawsze zjem coś źle:D ja dzisiaj jeszcze schabiku troche pochlonelam z ogorami i pomidorami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_mala
hej dziewczyny :) moze do Was sie przylacze?jesli mnie przyjmiecie?ale poradzcie mi cos najpierw:chce schudnac jaies 8 kg!ale nie moge,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,bylam na diecie 800 kcal prze zeszly tydzien i nic!waga skoczyla do gory o 2 kg!!!masakra,nie wiem jak to mozliwe???? mam rozregulowany organizm ciaglymi dietami:jestem na restrykcyjnej diecie gora tydzien i pozniej mam napdy:obzeram sie jak swinia,,,,,a te 8 kg to ja przytylam wlasnie bedac na dietach,ale moja silna wola jest tak slaba,ze efekt jest taki a nie iny! powiedzcie mi: czy ktoras z was tez testowala wiele diet i nic na nich nie chudla a dopiero na south beach cos sie ruszylo??? bo ja juz nie wiem co ja mam robic zeby schudnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja testowałam wszystkie diety:) i właśnie dlatego mam 107 cm w biodrach:D south beach po raz pierwszy robie i nie jestem w stanie powiedziec czy chudne na razie. czuje się lżej. i slodyczy mi sie nie chce ani chlebka. ta dieta jest rozsądna więc jak najbardziej się przyłącz i ...chudniemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra :) pasztet z soczewicy : namoczyc soczewice na 30m odecdzic przeplukac , ugotowac w wodzie z dodatkiem czosnku i przypraw - majeranek , czaber itd. odcedzic zmiksowac dorzucic jajo podduszona lyzeczce oliwy cebule i pieczarki ,ziola do dan z fasoli, wszystko zmiksowac i do piekarnika ( 200C) na 40min( musi sie zrumienic) powyzszy przepis mozna stosowac do soi i fasoli:)-wlasnie nastawilam do moczenia fasole adzuki i mung ciekawe co wyjdzie. obydwie sa wybitnie dobre dobre dla odchudzajacych sie:) pasztet z cieciorki przypomina troche hummus : pol szklanki cieciorki namoczyc na 12h, przplukac ugotowac. zmielic razem z polowa puszki fasoli kidney. dodac przecisniety zabek czosnku, zmielona cebule ( niesmazona) , szklanke ziaren slonecznika, 3 duze lyzki tahini, troche kolendry, lyzka bulionu w proszku, piec w piekarnku do zrumienienia- troche kruche ale pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Czy mozna się do was dołaczyć?? Ja już jestem na topiku o for slim-ale jutro zaczynam dietę SB i tak by było z kims raźniej i milej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj PuchateQ:):) spróbuje zrobić ten pasztet jak kupie składniki:) i mam takie pytane. ile w ogole cwiczycie na south beach? a) w ogóle a kilogramy i tak spadają b) umiarkowanie 15 minut dziennie przysiady, brzuszki itd c) pare razy w tygodniu siłownia,plywanie itd. ja właściwie nie ćwicze bo jak tylko zaczynam ćwiczyc od razu rośnie mi apetyt i nici z diety. codziennie robie tylko podstawowe ćwiczenia jak wymachy skłony brzuszki, ale nie zajmuje mi to wiecej niz 10,15 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liluniae ja to jestem strasznie leniwa i mam słomiany zapał- niestety :o zaczynam ćwiczyć trwa to zazwyczaj 2-3 dni i tydzień przerwy, potem znowu i jak zwykle nic z tego nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to świetnie kluseczko:Dnie będę zapisywac się na siłownie i tak nie wytrwam:D ide zrobić omlet:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ide na siłke od wrzesnia:p juz postanowione a w poniedzialek ide po dresik:p tzn od 10 wrzsnia bo wtedy wypłata bedzie:p WITAM SERDECZNIE NOWE DZIEWCZYNY:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dużo dużo tylko Nonemi mało czasu nam poświecasz ach:-P:Dkurcze znowu jajek nie było i znowu zjadlam mieso:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo pracuje cholerka jasna!!!! a po pracy to taka padnieta jestem ze nic mi sie nie chce:( ae tak jak tylko mge to wpadam do Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja zrobilam jajecznice : pieczarki obsmazone na lyzeczce oliwy,sol i 2 jajka( nieduze) :))) calkiem niezle:) a na obiad cyc kuraka z fasolka,kielkami fasoli mung orzechami nerkowca i sosikiem ( kuchnia chinska- mam na jej punkcie totalnego swira:)) lepiej smakuje co prawda z udkami bo to mieksze miecho ale jak nei wolno to nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze powiedzcie mi jak jest z jogurtem w I fazie(oczywiscie niskotluszczowy bez cukru) i z mlekiem 0,5%.mozna czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×