Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nonemi

South BEACH --REWELACJA--- prosta smaczna i odchudzjąca ---

Polecane posty

ja schudłam w ciągu 18 dni 5 kg. Przedłużyłam 1 faze o 3 dni. Najszybciej schudłam w 1 tygodniu bo 3-3,5 kg. Potem nagle waga mi staneła ale to był wynik tego że organizm się przyzwyczajał. Trochę wtedy się przestraszyłam i bałam się że mogę się znichęcic ale jakos wytrzymałam. Potem o ok 5 dniach waga znowu zaczeła spadac i straciłam jeszcze 1,5 kg. Może to i dobrze że nie lecę na łeb na szyje bo organizm się przyzwyczaja :) ale naprawde stosowałam się do diety tylko z orzechami przesadzam, bo nie potrafie zaprzestać na 20 tylko zjadam ile akurat mam :D teraz przeszłam na 2 fazę ale wprowadziłam tylko owoce bo jakoś tak się przyzwyczaiłam do tego jedzenia że nie potrzebuję nic innego. Może jak spadnę jeszcze ze 2 kg to wtedy wprowadzę jeszcze np ciemny ryż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 kg w 18 dni? to bardzo dużo. idę wertować strony internetowe w poszukiwaniu zasad diety szczególowo. naucze się na pamięć:) bardzo mnie motywuje te 5 kg. tylko wątpie, że uda się to u mnie. już stosowałam takie podobne diety. tzn bezweglowodanowe i aaaaaa wlasciwie to nie wiem czy chudlam tzn na pewno bo czulam ale ile nie wiem bo przeciez kurka wagi nie mam!!:D od dzisiaj nie jem tych parówek przekonałaś mnie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.no nareszcie moge usiasc.starszy dzisiaj odprawiala urodziny z kolezankami.byly w kregielni.bylo ciacho,kola i pizza.to co malolaty lubia najbardziej.a mamusia co?wziela sobie termos z czerwona herbata i popijala.i wytrzymalam.teraz reszta pizzy lezy w kuchni a mnie nie ciagnie nic a nic.wiecie co?to chyba dobry moment dla mnie na zaczecie nowego stylu zycia.no bo wlasciwie to mam czas zeby cos zrzucic.i chyba to jest dobre a nie w 3 tygodnie 5 kilo bo wakacje sie zaczynaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katinka hahaha a jednak wytrzymałaś!! No to gratuluje ja nie mam tyle samozaparcia w sobie. Ale wczoraj wcześnie padłam- nie wiem chyba cisnienie szalało. Całą noc mi się śniło że jestem chora no i wstałam a tu gardło mnie boli :o A jeśli chodzi o te 5 kg to ja oczywiście jestem zadowolona ale pisali że na 1 fazie od 4-6 kg sie chudnie a ja po 2 tygodniach 3,5 a potem jeszcze te 1,5. Ale skoro mówicie że to dużo no to się cieszę. Naprawdę jak się przestrzega tego co piszą to waga Spada. Tylko nie przesadzajcie z tym nabiałem bo wtedy co mi ta waga staneła to jadłam dużo nabiału. Może i się przyzwyczajał organizm a może nabiał zahamował chudnięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!!! a ja sie nie oddzywałam bo chora bylam i wczoraj cały dzien w lozku lezałam:( dzis juz mi lepiej i oczywiscie dalej prowadze sb:) pozdrawiam nowe Dziewczyny:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i taki lus choroby, ze schudlam troche bo wczoraj nic nie jadlam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie:D juz wole do pracy niz siedziec w domu i trzasc sie na lozku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny a wy gdzie sie podziewacie??? ja juz o sniadanku bardzo lekkim zeby zoladka nie obciazac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od dzis i ja sie do Was przylaczam:) byłam powiedzmy \"na diecie\" od dłuższego juz czasu-zaczynałam rok temu, stopniowo ograniczałam jedzenie, od dwoch miesiecy przestalam jesc pieczywo i ziemniaki,choc nie powiem ze czasem sie nie skusilam:/. Ale schudlam ok. 6-7 kg od zeszlych wakacji, jednak jak to kobietka nadal mam nadmiar tluszczyku na udach i bioderkach, nie jest tego duzo ale nawet aerobik i inne cwiczenia nie chca tego zwalczyc- taka moja natura,Tak wiec probuje sb - wydaje sie dosc przyjemna dietka, ciezko bedzie rzucic slodkosci, ale widze ze mozna je sobie zastapic innymi rzeczami...No nic start byl dzis o godz 8.00-jajeczniczka soczek pomidorowy i kawka-ale INKA..Ciezko mi rano wyruszyc bez tego. Moja siostra byla na tej diecie i mowi ze nawet sporo oszukiwala:)-w sensie takim ze pila kawke,jadla jogurciki-naturalne oczywiscie no i przede wszystkim warzywka i sery..i prosze od zeszlego roku waga sie jej trzyma. W koncu i ja postanowilam. Moj cel -zgubic 3-5 kg :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timie--zapraszamy i Witamy cie serdecznie!!! ja zaraz jem obiadek i wezme sie z sprzatanie w domu bo bałagan jak diabli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni e spimy nie spimy.moj maz ma na popoludniu wiec rono najpierw spokojne sniadanko potem cos na obiad i juz poludnie. a u mnie dzisiaj spokojnie.rano kawa,potem jajecznica.zobaczymy co wymysle popoludniu tzn na kolacje bo przy tak skromnym obiedzie moge cos pomyslec.zobaczymy na co mi przyjdzie ochota.a teraz w ciszy popijam herbatke.dzieci ze szkoly wroca dopiero o 3 wiec korzystam ze spokoju w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz po kapieli i zaraz ruszam do pracy:p dzis u mnie toche wieje..choler ateraz tylko zeby mnie przewialo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem...tyle ze w pracy i strasznie duzo roboty,ale jeszcze troszke i do domciu:) obiadek-salatka z wszystkiego-co dozwolone oczywiscie;) pychotka ;juz mysle o kolacji...moze jakas rybka ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) nonemi właśnie się wczoraj zastanawiałam dlaczego Cię nie ma. mam nadzieje, że śladu po chorobie nie będzie szybciutko:D ja dzisiaj na sniadanie zjadlam 3 lyzki twarozku z cebula...kurcze no u mnie w domu tylko te biale sery. a teraz pol puszki tuńczyka z ogromnym ogórkiem. zobaczymy co na obiad będzie. można zjeść schabowego bez panierki?z surówka? cos dzisiaj senny ten dzień. taka jakas jestem. ale kurcze od 3 dni boli mnie brzuch zwlaszcza wieczorem, tak właściwie to żoładek. odczucia takie jak przy zatruciu..nie wiem co o tym myśleć witaj timie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kiedys bylam
na sb ale mam tendencje do nawykowych zaparc ktore mi sie nasilismy w 1 fazie do tego stopnia ze myslalm ze zwariuje - prawie 2 tyg nie bylam w lazience.. i wcale nei chudlam rewelacyjnie.. o wiele lepiej na strukturalnej. ponadto przez spadek cukru we krwi bylam ciagle zmeczona .. moglabym spac non stop... jak sobie radzicice z problemem zaparc w 1 fazie i z oslabeiniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ja juz po obiedzie fasolka szparagowa i rybka. Mam jej prawie cały zamrażalnik bo promocja była hahaha A liluniae co do twojego schabowego to myślę że jak zrobisz go na oliwie z oliwek to może być- no chyba że jest strasznie tłusty. A i jeśli chodzi o tuńczyka to mam nadzieje że w sosie własnym :D Ja to tylko w oleju lubiłam ale znalazłam rozwiązanie. Biore takiego w sosie własnym, potem go wyduszam i dodaję soli i oliwy z oliwek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ja kiedys bylam Ja miałam problem zaparć ale przed dietą a jak tylko ją zaczełam to rewelacja po 3x mogę :D Zmęczenia też nie odczuwam wręcz przeciwnie. A jeśli chodzi o zaparcia to ktos gdzieś pisał żeby przed spaniem zjeść łyżeczkę siemia lnianego ale nie rozdrobnionego tylko ziarenka i popić wodą. Podobno to pomaga. A i jeszcze było napisane że ktos jakiś ziół dodaje ale nie pamiętam jakich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och kluseczko byl w oleju:(:(:( ale dobrze wycisniety!nawet bardzo dobrze! a schabowy bedzie na oleju kujawskim ale go moze recznikiem papierowym odtluszcze. nie no moze cudow nie bede robic hmmm ide poszukac oliwy ...a jesli chodzi o zaparcia to ja wrecz odwrotnie. troche czerwonej herbaty pije moze to dlatego?zreszta jak jesz duzo warzyw to chyba zaparc nie powinno byc? prawda dziewczyny? no ja niby nie duzo jem warzyw ale duzo wiecej niz zwykle i tylko ogorkow i pomidorow bo to mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja od kiedy zaczełam dietę to też nie mam zaparć. Moim zdanie to powinnaś wybrać sie na zakupy i kupić tą oliwę. Bo moim skromnym zdaniem to nie dieta SB. Wyraźnie jest napisane że nie można stosować takich olejów. Może więcej Rewelacja by na ten temat napisała bo ona jest już starą wyjadaczką jeśli chodzi o SB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja juz w pracy ale jeszcze nie dam rady nic zjesc:( jeszcze te zatrucie mnie chyba meczy:p ciesze sie ze sa nowe dziewczyny:) ja tez nie mam zaparc:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) liluniae kup sobie ksiazke!!! rozkaz :D:D:D schabowego nie je sie w pierwszej fazie i nie na oleju kujawskim. mozna jesc tylko chude mieso biale jak piersi kurczaka ale juz nie udka i bardzo chude miesko wolowe lub cielecine ale generalnie najlepiej piersi kurczaka bo najchudsze. i to trzeba je jeszcze pookrajac z bialych tluszczykow. napadlam na ciebie ale juz nie moge z toba wytrzymac :D:D:D wszystko co jesz jest albo niedozwolone albo niewskazane :D:D:D a i tak pewnie schudniesz:D co do twojego pytania to ja jestem w 3 fazie bo stosuje diete od prawie 2 lat. jestem ujeta w tabelce to widac rok rozpoczecia :) 1 faze stosuje sie zgodnie z zasadami tylko 2 tygodnie, mozna przedluzyc do 3 ale autor diety nie poleca. Wtedy gubimy glownie wode i jesli ktos przedluza 1 faze to moze za pol roku spodziewac sie jojo bo organizm bedzie gromadzil zapasy. witam wszystkich nowicjuszy :) zaparcia - ja mialam straszliwe, myslalam, ze umre. stwierdzilam nawet ze ta dieta nie dla mnie ale nie poddalam sie tylko szukalam odpowiedzi w necie. ale ja jem wiecej blonnika niz wy wszyscy razem wzieci jak was czytam. poradzilam sobie z tym bardzo latwo - pijac 2l wodzy dziennie. blonnik wchlania wode i zwiekszajac swoja objetosc czysci jelita ze zlogow. trzeba pic duzo wody zeby pogonic go do pracy :D co do efektow odchudzania to u mnie nie ma porazajacych ale trzeba zwrocic uwage ze moje BMI jest na granicy niedowagi wiec ja nie oczekuje ze schudne 10kg i wcale tego nie chce. Gdy rzucilam palenie i zblizalam sie do 30 nagle pierwszy raz w zyciu nabawilam sie brzuszka. Czasy kiedy moglam jesc wszystko i o kazdej porze mijaja gdy zwalnia metabolizm. i tak z wagi 52kg przytylam do 57kg a potem gdy zapisalam sie na silownie to nawet 58kg wazylam. I zaczelam rygorystyczniej przestrzegac diete. W tym okresie zgubilam jedynie 4kg ale jestem bardzo zadowolona. Natomiast moj maz startowal z wagi 90kg i w ciagu 2 tygodni schudl 4,5kg. W ciagu pol roku zgubil prawie 17kg. Potem troche odpuscil i przytyl. Ale teraz odzywiamy sie zgodne z dieta (3 faza) i on utrzymuje wage 78kg ale dazy do 76kg a potem 73 :D pozdrawiam i zycze milego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzebuje rady.moge jesc kotlety sojowe panierowane w sezamie i smazone na oliwie z oliwek?musze cos zjesc a niewiem co,to znaczy cos normalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz :) pozwalam :D:D:D zartuje ale mozesz spokojnie w takiej panierce. panierke mozna zrobic tez ze slonecznika :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×