Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nonemi

South BEACH --REWELACJA--- prosta smaczna i odchudzjąca ---

Polecane posty

sportowa kluseczko-mieszkam w Krakowie:) chcialabym, zeby sukienka byla elegancka, ale wiesz nie balowa. raczej koktajlowa (ten klimat) polecisz cos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie moge polecic Ci zadnego miejsca gdzie mozesz poszalec bo mieszkam w Warszawie :) a co do kroju to sadze ze maxymalnie prosty kroj bylby najlepszy moglabys jej uzywac duzo czesciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chyba się skuszę na tą dietkę:-) Ale jak wyzdrowieje bo aktualnie jestem na L4 do pn (jakaś pseudogrypa). Póki co w przerwach między spaniem będę się powoli wdrażała w teorię. Pozdrawiam serdecznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Landrynko:) dzieki kluseczko:) masz racje uniwersalna bedzie praktyczniejsza:) lece do centrum handlowego zaopatrzyc sie w serki i slodzik:) przeczytam jeszcze co trzeba do tych babeczek. musze je zrobic i sprobowac, mowilyscie ze takie pyszne sa:) moze rozejrze sie za jakas ciekawa ksiazka, bo nudzi mi sie przeokrutnie. studiuje, wiec teraz mam przerwe. ale co to za wakacje, kiedy deszcz leje bez przerwy:/ caluje Was w ten przeobrzydly dzien!! zycze dietkowych sukcesow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zadawałm już to pytanie gdzie indziej, al enikt nie odpowiedział, mianowicie czy można stosować inneov cellulit w 1 fazie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sportowa kluseczko jaki to jest rodzaj literatury?? brzmi jak cos z dreszczykiem;) Właśnie wrociłam z carrefoura. Kupiłam tam taki serek miał być fromage, a bardziej przypomina homogenizowany. Ma 43kcal/100g i 0%tłuszczu. Przed chwila w ramach II sniadania zjadlam papryke maczana w sosie z tego serka, tunczyka, odrobinki cebulki i to doprawione pieprzem, bo lubie ostre jedzenie:) Teraz przygotowalam ten deserek ze słodzikiem i olejkiem! JAKIE TO JEST PYSZNE!! Kurcze, szkoda, ze wczesniej tego nie spróbowałam, obeszłoby sie bez tej wczorajszej drożdżówy francuskiej. Dobra, lece teraz sprzatac. Zajrze za godzinke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczyny:D widzę, że ruch w interesie od rana:)ja dzisiaj na śniadanie zjadlam kilka plasterków szynki a teraz zupe grzybowa:D fajnie lian ze tez bierzesz inneov:) ciesze się, że mówisz, że działa.ja sprawdze moze tez zredukuje chociaz troche cellulit. ja wlaśnie od dawna wierze w specyfiki takie od wewnatrz;) na zewnatrz to jedynie masaz szorstka gabka codziennie i jakis ewentualnie balsam. przetestowalam juz CLA I GLA. thermline;) b-01 co prawda lezy mi to i wlasciwie nie przetestwalam chociaz mamie pomoglo. homeoslim-faktycznie hamuje apetyt ale tylko tyle. chrom tez jadlam i akurat mnei nic nie daje. polecam kupic sobie olej z ogorecznika albo wiesiolka w tabletkach. tani jest bardzo w aptece a zawiera wiele nnkt i jest i diecie przyjazny i cerze i wszystkiemu innemu:) ten inneov planuje sobie po 2 opakowaniu sama zrobic tzn ze skladnikow wymienionych na opakowaniu chociaz mama mowi ze cenowo wyjdzie to samo. jak tam kiedys wspominalam schudlam kiedys 26 kilo.moze wiecej nawet i wlasnie wtedy pilam duzo oliwy i oleju z siemieia lnianego procz tego jadlam ten olej z ogorecznika. kurcze nie umiem sie strescic w poscie:P:Pprzepraszam acha i czytala artykul o grupowym odchudzaniu w twoim stylu. i faktycznie razem razniej takze dzieki dziewczyny ze jestescie:Di ide sie napic tego inneovu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) to strasznie drogo wychodzi ta kuracja inneov. mi moj masazysta mowil, ze wszystkie jego klientki smaruja gruba warstwe vichy chyba lipocur czy jakos tam i chodza na basen i ponoc dziala. ja narazie nie mam tego problemu i dzieki bogu :) u mnie dietetycznie trojfazowo tylko slodyczy jem codziennie sporo: sliwki w czekoladzie, czekoladki z solidarnosci z nadzieniem pistacjowym i tradycyjnie lody. :o wroce do pracy to skoncze z tymi slodyczami. moj maz kocha slodycze i razem je pochlaniamy. na szczescie waga nie odnotowuje tych szalenstw :D milego popoludnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie masaż! i to odpowiedź na tajemnicze działanie kremów:P masaż to potęga!!!:D a co do vichy to ja nie wiem mialam liposyne lipometric i lipocure i nie dzialalo. elancylem robilam masaze i nawet dzialal ale to pewnie dzieki masazowi. najlepszy to jest z ziaji krem za 8 zl i masaz:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratatouille
Dziewczyny ale mialam pych kolacje!!! Na oliwie cebulka, pomidory, cukinia, bakłażan, duszone, potem sol, pieprz, czosnek, tymianek, rozmaryn + kurczaczek mniamu, narzeczony dostal zawiniete w tortille i nawet nie wiedzial, ze kolacje zawdziecza SB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratatouille
A jak tam liluniae sałatka z brokułów, robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie przynaje ze mialam dzisiaj zalamanie...i obzarlam sie roznego syfu ktorego nei powinnam jesc cierpie na bardzo bolesna chorobe od 1.5 i sie dzisiaj zalamalam bo leki ktore dostalam ostatnio nei dzialaja.. i znowu wyje z bolu:/ zadzwonialmd o mojego kumpla ktory jest anestezjologiem i mi powiedzial ze glupia lekarka u ktorej byalm po pierwsze dala nie do konca wlasciwy antybiotyk po drugie jak juz sie uparla na niego to powinna dac mi wieksza dawke a nie homeopatyczna kazal mi wziasc wyniki badan i przyjechac do neigo jutro... kazal mi tez zwiekszyc ilosc antybiotyku ktory dostalam od tej pizdy o 50%........ jak to jest ze laduje zawsze albo u anestozjologa albo u weterynarza na takich partaczy trafiam................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez jestem glodna! A jeszcze takie smacznosci opisalyscie :) Chyba zaraz pojde spac, zeby szybciej zlecial czas do sniadanka :) Wlasnie wrocilam z pracy, a wlasciwie to z pubu po pracy...i odnioslam dzis ogromny sukces, u mnie niezwykle rzadki - nie skusilam sie na piwko! Zamiast tego wypilam zielona herbate. Z piwem poczekam do przyszlego tygodnia, bo impreza sie szykuje, mam nadzieje, ze strasznych nastepstw to nie bedzie mialo. liluiae - ja mysle, ze pomoze inneov, tymbardziej, ze raczej nie bedziesz powtarzala moich bledow, tzn na fajnej dietce jestes :) a szorstka gabka tez probowalam sie masowac, ale odpuscilam - strasznie boli :) sportowa kluseczka - jak ja Cie dobrze rozumiem, latwo trafic na kiepskiego lekarza i jeszcze sprawe pogorszyc, dobrze, ze masz tego kumpla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w każdym zawodzie są rzemieślnicy i artyści:) ja akurat mam cała rodzine lekarska wiec trudno mi mówić źle o tym zawodzie zreszta nie mam tez powodow, ale faktycznie zdarzają sie lekarze, ktorzy poszli na te studia w nadzieji zrobienia kasy a nie z powolania dlatego wspolczuje Ci kluseczko:)ja sama akurat tego zawodu nie wybralam bo jak patrze jaka to katorga to juz naprawde wole prawo;) a sałatki nie zrobiłam;) nie było brokułów:( ale juz zaplanowałam ze zrobie. uwielbiam brokuły i kalafiora. myślałam też żeby wykorzystać brukselke ale coś nie moge spotkac. dzisiaj tez jakos mam kryzys chyba dlatego ze sie zimno zrobilo to od paru dni chce mi sie bardziej jesc. ale zajadam sie chuda szyneczka .dzisiaj zjadlam cala. pozniej nie mieli z czym kanapek jesc;) ale coz mogli kupic brokuly:P lian no cudow sie nie spodziewam ale jak mi ta galarete ktora mam na udach utwardzi to bede przeszczesliwa:):) a gdzie sie podziewa katinka i nonemi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!!:) Czy u Was tez taka paskudna pogoda?? U mnie leje od rana. Najchetniej nie wychodzilabym z domu. ALe mam tyyyle do zalatwienia. Musze dzis ruszyc tyleczek na uczelnie, bo sesja poprawkowa mnie czeka. Musze wiec sobie cos ugotowac i zabrac ze soba, zeby nie dac sie skusic na jakis syf, jak to ostatnio mialo miejsce:\\\\ wczoraj mamunia kupila mi brokulka, kalafiorka, cuknie i kurczaczka jest w czym wybierac:) Ide zatem tworzyc:) Pozdrawiam Was cieplutko w ten paskudny dzien:) Odezwe sie po sniadanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze jeszcze dzis nie zagladalyscie do Nas:) Ja juz po sniadanku. Zaleta tej diety jest fakt, ze zaczelam jesc cieple sniadania, a w takie dni jak dzis, to znacznie poprawia samopoczucie. Juz nie trzese sie z zimna:) A na sniadanko zjadlam pol malej cukini prazonej na patelni z polowa papryki 3 plasterkami szyneczki i jajem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny kilka dni mnie tu nie było i co tu się dzieje - same grzeszki :D Ja jak narazie się trzymam ale ciężko jest- u rodziców jestem i oni swoje a ja swoje jem. A takie zapachy że wytrzymać nie mogę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj zjadlam zalewajke:D oczywiscie taka bez smietany ziemniakow itd czyli wlasciwie sam wywar wypilam ale bylo pycha. a na sniadanie niestety jogurt. mowie niestety bo nie lubie jogurtow ale jak sobie pomyslalam ze w taki senny dzien mam jeszcze smazyc cos to mi sie odechcialo i ten jogurt wtrrabilam:D nie martwcie sie tak tymi grzeszkami lepiej troche pogrzeszyc i wytrwac dluzej na diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, wiem:) do grzechu nie namawiam. jak dieta to dieta:)ide jakies jajko zjesc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja juz po jaju i lisciach :) na obiadek kurczak z warzywami :) i wybywam na zakupy zeby slodkosci nie podjadac :D:D:D milego popoludnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martisita
hej dziewczyny! Dziś kończy się mój 10 dzień diety kopenhadzkiej. Od poniedziałku prawdopodobnie aż do niedzieli mam wyjazd, więc odpuszczam a potem zamierzam zacząć diete south beach. Mam nadzieję ze jeszcze schudnę, bo brak mi sporo do wymarzonej wagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez jestem zla, dopiero 3 dzien diety, a ja godzine temu zjadlam puszke! tunczyka i garsc orzeszkow ziemnych....co z tego, ze dozwolone, ale o ktorej godzinie..dzis mialam kryzys, ciagle mialam w glowie slodyczne, a normalnie prawie ich nie jem, bo srednio lubie..czy to mozliwe, zeby tak szybko odzywal sie brak cukru w organizmie? mam nadzieje, ze jakos przetrzymam, bo trace motywacje, a przed chwila brat robil tosty z serem i tak mi pachnie..tak bardzo, ze prawie zapomnialam po co sie odchudzam, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×