Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nonemi

South BEACH --REWELACJA--- prosta smaczna i odchudzjąca ---

Polecane posty

ritmoo, nie powinnas popijac piwka bo to sa tzw, puste kalorie. Zadnych wartosci odzywczych tylko puste kalorie. No ale jesli musisz to czasem mozna. Lepiej jednak wybrac dobre wytrawne winko :) milego popoludnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritmooo
jejuuu... polałam łososia sokiem z cytryny... a to chyba niedozwolny w pierwszej fazie owoc :| przykro mi teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sok z cytryny jest dozwolony. Polecam zakupic ksiazke i nie zasmiecac forum ciaglymi pytaniami o drobiazgi :) bez urazy :) milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritmooo
aa spoko... lepiej pisac, co sie wlasnie robi... sama troche zasmiecasz to forum nieustannie piszac ze wlasnie pijesz kawe i bedziesz robic brzuszki.. myslalam ze to jest temat o diecie SB a nie o tym co robi reweleacja w danym momencie.. ale spoko.. jezeli sprawia ci problem udzielanie odpowiedzi, to nie bede pytac... poza tym jak nie lubisz odpowiadac na pytania, to tego nie rob, a nie laske robisz ze odpowiesz.. mam nadzieje, ze ci ksieżkniczko korona z glowy nie spadla, gdy mi raczylas napisac, ze sok z cytryny jest dozwolony... Pozdrawiam. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritmooo
nie no... przepraszam... poniosło mnie... nie powinnam była tak pisac, bo nie mam racji.. ale jestem zdenerwowana, bo sie wlasnie rozstalam z chlopakiem... jeszcze raz przepraszam Cie Rewelacjo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Twojej wiadomosci to ja nigdy nie robie zadnych brzuszkow wiec pewnie mnie z kims pomylilas :D. Przykro mi, ze tak to odebralas. Korona z glowy mi nie spadla i miewam sie dobrze, urazy nie chowam i mam nadzieje, ze Ty rowniez nie :) milego wieczoru wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ritmooo Jesli chodzi o przeciagniecie 1 fazy to ja tak zrobilam ale tylko chyba 3 czy 4 dni. Ale wydaje mi sie i zreszta tak slyszalam ze lepiej jej nie przedluzac bo organizm sie przyzwyczja. Radze ci zebys lepiej po 2 tygodniach wprowadzila tylko owoce ale nie za duzo, tak po troszku. :Potem ktoregos dnia kromke chlebka pelnoziarnistego ale wtedy w ten dzien juz bez owoca i tak miksowac. Zobaczysz ze bedziesz chudla jak nie wprowadzisz wszystkiego na raz. A jesli chodzi o piwo to ja jestem na 2 fazie i czasem sobie pozwalam takie male.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritmooo
ok, dzieki :) i tak bede musiala przerwac w piatek na jeden dzien diete, bo sa urodziny kolezanki :).. ale pozniej znowu :) od poczatku.. wiec przedluze troszke faze pierwsza... dzis mam drugi dzien.. czuje sie dobrze.. jesc mi sie nie chce.. ale niestety z wagi tez nic nie ubyło, nie mówiąc o centymetrach.. po którym dniu jakiekolwiek efekty zaczynaja być widoczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bylo widac juz p 4 dniu. Nagle waga zaczela leciec. Ale niektore dziewczyny pisaly ze waga nic a po ciuchach bylo widac. Najszybciej to po brzuchu widac. I pamietaj nie jedz za duzo nabialu bo efekty beda wolniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritmooo
no jak narazie nabialu jem niewiele :) zjadłam troche migdałów :) i jakies 25 gr serka philadelphia light... dwa jajka na miekko z pomidorem... potem jajecznice z dwoch jajek i dwóch pomidorów na oliwie z oliwek z dodatkiem soli i oregano... od 7.30 zaczelam jesc :) w sumie do tej pory dwa posilki :) natepny posilek o 14.. potem o 17.. i od 17 nie jem juz :) a na 18 smigam na joge :) zastanawiam sie jedynie, czy jest jakas gorna granica kaloryczna, której nie powinnam przekraczac np. 1200 kcal, czy poprostu na tej diecie chudnie sie dzieki wyeliminowaniu cukrów, pieczywa itd, a kalorie nie maja tu zbyt wiele do "gadania" ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ritmoo, Jedz do opru i nie patrz w ogole na kalorie. Chodzi tylko aby unikac niedobrych produktow. Moj maz na poczatku ograniczal jedzenie i nie schudl ani grama przez pierwszy tydzien. Wydarlam sie na niego i kazalam jeszcz 6 razy dziennie i zaczal chudnac i w drugim tygodniu jakies 4,5kg schudl. Glownie jadl piersi kurczaka z salata i warzywami. Bialko zwierzece (biale mieso , ryby) jest trudne do strawienia i zeby zoladek to zrobil to uwalnia energie zgromadzona w obrebie brzucha :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie tak jak mowi rewelacja. Dozwolone mozna jesc i nie ograniczac. Ja zauwazylam ze teraz jem o wiele mniej niz na poczatku diety i jestem najedzona. a jak zjem kromke chleba to przez 3 godziny nie mysle o jedzeniu. Wiec nie licz tych kalorii bo to nie o to w tej diecie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritmooo
ok, ok :) nie moge sie doczegac jakiegos efektu :) co prawda to dopiero drugi dzien, ale bardzo sie nieciepliwie :) PS. Jezeli byście chciały i nie macie jeszcze, to posiadam ksiązke o SB z przepisami w formacie pdf.. moge wrzucic jezeli ktos jest zainteresowany :) niestety jest w jezyku angielskim, ale przeciez od czego są słowniki :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ritmoo, wrzuc :) ja jestem anglistka wiec chetnie skorzystam :D sluze pomoca w razie watpliwosci jezykowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dozałączona
Cześć Wam. Moze mi ktos powiedziec gdzie najbardziej sie chudnie na south beach? Ja mam 162 wzrostu i 60 kg, ale w talii jestem szczupla 64 cm, wiec gdzie ta wga mi zejdzie/ W nogach w ramionach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dozalaczona Powinnas schudnac na calym ciele. Tak schudlam ja i moi znajomi. Ta dieta ma za zadanie ustrzec cie przed chorobami serca i cukrzyca wiec godzi najbardziej w talie ale jesli w talii jestes szczupla to bedziesz chudnac tam gdzie masz zapasy ;) :D pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dozałączona
Rewelacjo- ale to tłuszczu mi ubywa czy wody? Dodam ,ze jestem wegetarianką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wody to ci pewnie ubedzie troszke na pierwszej fazie, jak w kazdej diecie. Ale pozniej to generalnie tluszcz spada. Tylko nie wiem jak to bedzie w przypadku gdy nie jesz miesa. Chyba powinnas jesc duzo fasoli jas, szparagowej, itp. :) A wode to i tak uzupelniaj pijac jej spore ilosci. Jedzac duzo warzyw straczkowych mozesz miec zpracia i pijac wode unikniesz tego :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dozałączona
Dzięki za wyjaśnienie, wystartuję dzisiaj, bo jeszcze nic nie jadłam ;) Czytalam gdzies, jak ktos nie jest zbyt otluszczony i sie "dobrze prowadzil' w kwestii zywienia to moze zaczac od 2 fazy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem :) ja nie jestem otluszczona. Mam 170cm wzrostu i waze 54kg. Jak zaczynalam niesmialo diete to wazylam 52kg. Na poczatku troszke przytylam a pozniej jak rzucilam palenie to calkiem mi sie przybralo :o Jednak zaczelam od pierwszej fazy. Jest wydaje mi sie kluczowa bo \"uczy\" organizm jak zyc bez najgorszych weglowodanow :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wlasnie:) i w tym ebooku jest informacja zeby unikac wszystkich produktow nabialowych jak: mleko, mleko sojowe, lody, smietana, jogurty :) dzieki za link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritmooo
mam w domu jogurt 0% tłuszczu na który mam wielka ochotę.. ale niesty JEST JAGODOWY :( czy moge go pochlonac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritmooo
to dobrze, ze go nie zjadłam.. zrobilam sobie omlet z cynamonem.. moze nie byl super, ale przynajmniej nie jestem glodna... cholercia.. mialam nie jesc od 17... pijecie jakies herbatki typu figura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pije zadnych takich swinstw tylko najlepiej zielona herbate. I mozesz smialo jesc po 17 tyle, ze najlepiej biale miesko z warzywami albo rybke. Nie dopuszczaj do uczucia glodu. To bardzo wazne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nic nie pilam a na tej diecie musialam sie nauczyc. Ciezko bylo, teraz czasem wypije czerwona herbate bo wydaje mi sie ze wtedy tluszczyk spala :) no i mam przemiane materii lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ritmooo
heh.. miesko :) chetnie bym jadło, ale co zrobic jak sie skonczyło :) musze bazowac na jajkach.. a powiedzcie mi, czy parowki np z indyka mozna jesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna :) tylko tam nie wiadomo co pchaja do srodka :D najlepiej jak sobie kupisz chude miesko i sama upieczesz albo ugotujesz. Ja dzisiaj ugotowalam fileta z kurczaka z liscmi laurowymi, zielem angielskim, pieprzem i lubczykiem. Dodoalam odrobinke soli. Efekt - pyszniutkie chudziutkie miesko, ktore mozna pokroic do salatki, zjesc z warzywami gotowanymi jak kalafior czy fasolka szparagowa, zawinac jak kanapke tyle, ze bez chlebka lub zjesc po prostu bez niczego tak jak ja to zrobilam bo wyszlo przepyszne :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jecie wieczorami - poznymi wieczorami, jak jestescie glodne? ja zjadlam dzisiaj pomidora, wiejski serek i trzy topione - wyszlo neistety tego sporo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×