Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nonemi

South BEACH --REWELACJA--- prosta smaczna i odchudzjąca ---

Polecane posty

witaj Ratatouille:) pewnie ze w kupie razniej. przylaczaj sie:D masz racje rewelacjo. ja tez czasami nie doczytam ale pytam glownie z nadzieji ze jednak cos moge;)a odnosnie zaparc to jak pisalam ta oliwa. moja babcia ma 72 lata i od zawsze miala zaparcia . ile ja jej sie do szpitala nanosilam sliwek suszonych kefirow siemienia lnianego. a pije ten olej lniany i teraz mowi ze czuje sie jakby jej uklad pokarmowy mial 20 lat.oczywiscie efektow nie miala od razu tylko po paru tygodniach. przy dietach czasami powstaja jakies komplikacje inne z zoladkiem czy z jelitami. na zgagi i inne \'\'uszkodzenia \'\' zoladka polecam balsam szotakowskiego. ohyda straszna oleista ale dziala:) na zgage pomaga tez oczywiscie alka prim albo alka zelcer. ja cooooleczko stosuje wode z cytryna na wlosy na ostatnie plukanie lsnia lepiej niz po samej odzywce:)chociaz moze i zaczne pic. teraz stosuje alveo to boje sie jeszcze odtoksyczniac cytryna. moze powymieniamy sie tez tutaj innymi wzkazowkami dotyczacymi urody nie tylko sama dieta? tzn chodzi mi glownie o ujedrnianie skory w trakcie odchudzania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schudłas ,schudłaś! a marchewka to surowa dobrze. gotowana niedobrze. tak pamietam z montignaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge polecic ciepla wode z cytryna pita na czczo jako doskoanaly sposob na oczyszczenie organizmu i rozruszanei metabolizmu( polecone przez dietetyka) do smarowania nog brzuszka pupy \" slim extrime \" firmy eveline. do piesi bielenda \"sexy look\" szczotkowanie tych czesci na sucho tez polecam - sa takei szczoty do masazu peeling z kawy do zdzierania martwego naskorka tez jest dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratatouille
no wiec podobno nic gorszego niz haslo: zaczynam od jutra a zatem mimo grahamka z szynka i serkiem na sniadanie i jablka na drugie, obiadek juz w stylu SB :) soczeica, kurczaczek, pomidorek suuuuper wymyslilyscie z tymi pasztecikami na sniadanie, bo ta ilosc jajek byla jedyna rzecza ktorej nie moglam zniesc, a moj cholesterol od zawsze poza norma :) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie wydaje, ze tam daja wszystko :D kup sobie piers indyka i zmiel w maszynce sama :) bedziesz miala pewnosc co tam jest bo chodza sluchy, ze tam wszelkie odpady pakuja :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratatouille
a jakbys maszynki do miesa nie miala (tak jak ja :p) to jak sie w sklepie zamowi dzien wczesniej to pomiela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratatouille
a i najwazniejsze: z fileta z piersi jestmielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm pewnie macie racje latwo przemycic nawet tekture w mielonym;) jak myslicie kabanosy drogiowe sa ok w 1 fazie? bo znow mam wrazenie ze nie a tez za mna chodza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie napisalam tego z przekory tylko dlatego, ze nabylam takie miesko a kolezanka ktorej wujek pracuje w znanych zakladach miesnych odradzila mi kupowanie gotowego miesa mielonego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie :) wierze Ci co sie nie uda upchnac w parowki pewnie laduje mielonym :) kiedys kupialm milone paczkowane .......OMG dorze ze wogoel meiso bylo tyle skaldnikow bylo na skladzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raratouille
a a propos parówek, nie wiecie czy takie cielęce mogą być, zawsze byly uważana za dietetyczne a dr. Agatson z pewnoscia nie moglby takich jak w Polsce kupic u siebie, wiec nic o nich nie pisze. Rozumiem czemu jest pprzeciwny temu swinstwu w zalewie jakie mozna kupic w Stanach, ale nasze stare dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raratouille
z tego co wiem to lepiej francuska niz drozdzowa, wiecej tluszczu, mniej cukru ;p jak juz grzeszyc to lepiej francuskim ciastem w II fazie jest dozwolone (bez smarowania tluszczem ale i tak moglo byc gorzej) nos do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko sie nei zalamuj i nei probuj pocieszac jedzeniem;)) ja zrobilam dla rodzinki pycha kuleczki owsiano czekoladowe siedze i sie slinie i je obwachuje ...:P sadze ze wszystkich parowkach jest kupa chemii bez wzgledu an to czy cielece drobiowe czy jakie tam jeszcze sa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na diecie jestem juz jakis czas, a od dzis wskoczylam na sb. Przeczytalam Wasz topik od poczatku ( no dobra, moze pierwsze 12 stron :P ), wydrukowalam przepisy, wszystko brzmi pysznie :) Bede tu do Was zagladac, jezeli nie macie nic przeciwko :) Mam tez jedno pytanie - mozna jesc otreby? np z jogurtem od czasu do czasu? Dzis zjadlam: - serek wiejski z warzywami - szklanka soku pomidorowego - orzeszki ziemnie 20 szt :) - piers z kurczaka duszona z cukinia i plasterkiem sera zoltego, niestety tlustego - papryke czerwona faszerowana serem feta i ogorkiem Moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc lian:) moze byc:) ale niech się jeszcze inne dziewczyny wypowiedzą bo ja mam czasami problemy z ocenieniem :P a wiesz cocooooleczko przeczytalam wlasnie ze cytryna zatrzymuje wode w organizmie i nie wiem co o tym sadzic. przypadkiem sie natknelam. spytam sie mamy bo kurcze czasami to ja sobie robilam tez takie kuracje jak Ty ale w celu przyspieszenia spalania a nie ze wzgledu na cere. ja dzisiaj zjadlam oprocz jajecznicy jeszcze taka potrawke z kurczaka chinska i byl tam ryz. wszystko inne bylo w niej zgodne z sb. musialam zjesc bo brat opl dnia w kuchni siedzial zeby zrobic i taka mial mine ze nie moglam nie zjesc i nie pochwalic go. chyba to prawda z tym ze faceci lepiej gotuja;) tez bede tak powtarzala swojemu i niech gotuja!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratatouille
mam suuuper przepis na salatke brokulowa w stylu sb palce lizac, tyko sie musialam powstrzymywac zeby nie wtrabic calej ;p brokulki ugotowac (najlepsze wychodza znad pary) w tym czasie na oliwie z oliwek zrumienic czosnek i ziarna sezamu, przesmazyc z platkami migdalowymi albo posiekanymi migdalami (pachnie pieknie) rozyczki brokulow ulozycz w salaterce, potem pokruszyc kawalki fety light i polac sosikiem.... tyle... mmmm...palce lizac a jak to jest z melonami w II fazie? tylko kantalupa sie nadaje czy wszystkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jutro zdecydowanie zrobie ta salatke. ja na kolacje zjadlam tunczyka w sosie wlasnym z pomidorem ale jak sie rodzina smiala z mojej miny jak to jadlam;)a tam ....bylo pyszne...zaczełam dzisiaj pić ten rozchwalony inneov. zobaczymy czy cos zadziala bo po south beach wysmuklaja mi sie ramiona i cała \'\'góra\'\' ale w tylku jak bylo 107 tak jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich dzisiaj na snaidanie ze wzgledu an obrzydliwa pogoda byla jajecznica z pieczarkami :P marzy mi sie makrela wedzona ... co do mojego ewentualnego chudniecia trudno powiedziec .... waga stoi w miejscu acz to dopiero 5ty dzien i jestem tuz przed okresem..wiec mam ssawe na reczy weglowodanowe...oby to byl powod:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ja pije ten inneov cellulit, ale widze efekty dopiero przy 4 opakowaniu. Pewnie dlatego, ze na poczatku ani nie cwiczylam ani nie dietowalam, tylko ciagle grill i piwo :) A jednak mimo wszystko mnie ruszylo, naprawde jest poprawa, licze, ze teraz bardziej sie starajac bedzie jeszcze lepiej. Ja wiem, ze zaczynam sie ciagle o cos pytam, ale Wy juz dlugo w tym jestescie :) Czy ser mozarella moze byc taki zwykly, czy tez odtluszczonej wersji trzeba szukac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratatouille
hello :) skoro to poczatek to jeszcze wepchnelam omlecika z papryka i pomidorka, ale juz powoli zaczynam myslec o jakims niejajaecznym sniadanku :) robie dzisiaj zapas babeczek quiche szpinaowych i tych waszych pasztecikow z soi i fruuuuu do zamrazalnika !!! bo ja to w sumie jestem z tych co owszem caly dzien poscic moga ale sniadanko to to co tygryski lubia najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety musisz poszukac odtluszczonego polecam Ci \" dobre i zle tluszcze przewodnik do diety s.b\" autorstwa agastona - taki doadatek do podstwowej ksiazki jest troche dokladniej rozpisane co mozna jesc w poszczegolnych fazach. Powiedz prosze ile ten inneov kosztowal i jakie efekty widzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kuleczko - pomysle nad ta ksiazka, ale musze jeszcze pooszczedzac, czeka mnie jeszcze pare wakacyjnych wyjazdow w tym miesiacu :) Inneov to roznie kosztuje, zaleznie od apteki, w jednej udalo mi sie zakupic za 86zl, a raz kupilam az za 99zl, bo nigdzie nie moglam dostac :/ Kuracja ma trwac 3 miesiace, wiec jeszcze 2 opakowania mnie czekaja niestety. A efekty..mialam paskudny cellilit, widac go bylo golym okiem i z daleka, heh, a teraz udka mam bardziej jedrne i z daleka juz sie cellulitu nie dopatrzysz, z bliska widac tylko w miejscach gdzie byl najwiekszy :) Dupka tez troche gladsza. I raczej sobie nie wmawiam, bo naprawde bylam zaskoczona, ze mimo mojego stylu stylu zycia cos pomoglo, nie spodziewalam sie. Uwazam, ze dobrze dziala, ale jak juz pisalam glupio zrobilam, bo nie cwiczylam ani nic. Ale wzialam sie juz za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie!! Jestem jeszcze przed sniadankiem, ale juz po mojej cytrynowej wodzie:) Wczoraj zgrzeszylam strasznie:(( Dzis za to musze wziac sie za siebie jeszcze porzadniej!! Za 2 tygodnie mam slub kumpla. Chce wygladac dobrze:) A tak poza tym, to wiecie gdzie mozna kupic jakies fajne, niespecjalnie drogie sukienki na taka okazje?? Takie w ktorych nie bede wygladala jak jakas ciotka:/ katinka123-jesli tylko zle sie czujesz, to maszeruj czym predzej do lekarza, nie ma co... maaagdaa-kurcze jak Ja CIe dobrze rozumiem. Słodycze to moja zmora;( liluniae-musze sprobowac tego patentu z włosami:) wiesz moze co z ta woda z cytryna, czy rzeczywiscie zatrzymuje w organizmie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zjadłam śniadanko:) omlet z 2 jaj;) zodrobiną cebulki, kawałkiem papryki polowa pomidora i łyżką tuńczyka. teraz ide zobaczyc co mam do tego serniczka o ktorym pisalyscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×